Author Topic: New England Patriots  (Read 366696 times)

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Offline nestorZ

  • Starter
  • **
  • Posts: 265
  • Who Dat?
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #385 on: April 27, 2012, 01:41:54 pm »
Jones je strašan talenat i realno gledano je pro ready ko skoro nijedan drugi igrač tako da će odmah imati učinka. Patsi ove godine rotiraju 3-4 i 4-3 i kojekakve varijacije tako da ga sigurno nebi uzeli da ne znaju točno šta će s njim.

Dont'a je sličan Spikesu, to je istina, ali je igrač koji može igrati di god treba, 3 down lb, strašan psihički i vrlo pametan igrač. Dobro će im doć, svaka pomoć u obrani im je ko suho zlato.


Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #386 on: April 27, 2012, 02:03:21 pm »
Duh je to dobro primetio,ovi momci su vise za 4-3,a neki ovako predvidjaju front 7

Base 4-3
LDE: Chandler Jones
DT: Kyle Love
DT: Vince Wilfork
RDE: Rob Ninkovich
WLB: Jerod Mayo
MLB: Brandon Spikes
SLB: Dont'a Hightower

Base 3-4
LE: Vince Wilfork
NT: Kyle Love
RE: Jonathan Fanene / Brandon Deaderick
LOLB: Chandler Jones / Dont'a Hightower
WILB: Jerod Mayo
SILB: Brandon Spikes
ROLB: Rob Ninkovich

ovde bi jos u mix dobro lego neko od ovih Kendall Reyes, Devon Still, Derek Wolfe ili  Alameda Ta'amu.Ko zna sta je BB naumio!?

Veliki problem sa obe postavke je sto nemate igraca koji je dobar u pokrivanju pasa. U ovoj 4-3 opciji, na vas nema sanse da se trci, ali Hajtauer i Spajks ne mogu nikog da pokriju, dok je Mejo tu prosek, i jos dodas prosecan sekondari. I opet ce biti, ne valjaju CB, ne valjaju S, ali ne mogu oni samo da pokrivaju, odbrana je neverovatan timski trud, i ostali moraju tu da pomognu. Situacija o ovoj 3-4 postavci je nesto drugacija, ali vrline/mane skoro pa preslikane. Dzons nema sanse da pokriva, a tu je i Spajks i Ninkovic, i opet ostaje samo Mejo. Inace, nemojte se iznenaditi da da Hajtauer igra na OLB u 3-4. Super je to sto ce biti jebeno dobri protiv trcanja, ali realno, NFL je pas liga danas.

te pikove trece i cetvrte runde ce vratiti koliko nocas razmenom i sa filadelfijom jer tradicija je tu da se postuje.
koliko god da je neko talentovan ako ne bude radio bice promasaj tako i suprotno. za mene su pricali da sam talentovan ali sam bio jebivetar i lenstina pa sam propao. dzedaj od bostona ili ti bil od beliceka uvek uzima igrace za dve pozicije u timu tako cekamo da vidimo sta ce sa ovom dvojcom.


Za pikove sam poprilicno siguran da ce vratiti, ali to znaci da ce morati da odradi trade-back iz druge runde, a ja mnogo gotivim 2. rundu ove godine, mozda vise nego prvu. Jedva cekam sta su ove godine smislili Bili i Rid.

P.S. covek nije dzedaj, ne zajebavaj, cak i imas onu sliku gde njega kao Imperatora :bb

Jones je strašan talenat i realno gledano je pro ready ko skoro nijedan drugi igrač tako da će odmah imati učinka. Patsi ove godine rotiraju 3-4 i 4-3 i kojekakve varijacije tako da ga sigurno nebi uzeli da ne znaju točno šta će s njim.

Dont'a je sličan Spikesu, to je istina, ali je igrač koji može igrati di god treba, 3 down lb, strašan psihički i vrlo pametan igrač. Dobro će im doć, svaka pomoć u obrani im je ko suho zlato.

A sta ga to cini "pro-ready"? I to najspremnijim od svih DE na draftu? Sigurno ga ne bi uzeli da ne znaju sta ce sa njim? Pa naravno da misle da znaju sta ce sa njim, to misle svi. To je kao da kazes, ne bi bili uzeo (ubaci bilo kog od 10 DB u poslednjih 5 draftova) da ne zna sta ce sa njim. Donta 3 daun igrac? Ajd da vidimo i to...

Ne bi me cudilo da oni postanu vrhunski igraci, i naravno da ce onda pokazati se da je Bili genije, ali ovako, na prvu loptu, ne deluje mi uopste kao neki sjajan draft, to je sve sto hocu da kazem. Ja da znam ko ce biti dobar, a ko ne, ja bih dobijao milione, a ne zajebavao se sa vama ovde :D
« Last Edit: April 27, 2012, 02:06:57 pm by Duh »

Offline nestorZ

  • Starter
  • **
  • Posts: 265
  • Who Dat?
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #387 on: April 27, 2012, 02:09:37 pm »
Posro sam se sam sebi u usta, sad je Belichick rekao da je Hightower puno spremniji od Jonesa  :lol:

Odustajem od svih svojih zapažanja gledanjem snimaka, bolje da se posvetim kriketu.


Offline dr.dule

  • Starter
  • **
  • Posts: 194
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #388 on: April 27, 2012, 02:35:10 pm »
... Za pikove sam poprilicno siguran da ce vratiti, ali to znaci da ce morati da odradi trade-back iz druge runde, a ja mnogo gotivim 2. rundu ove godine, mozda vise nego prvu. Jedva cekam sta su ove godine smislili Bili i Rid.

P.S. covek nije dzedaj, ne zajebavaj, cak i imas onu sliku gde njega kao Imperatora :bb


suvise mi je gotivna faca da bi bio tamna strana zato ga i zovem dzedaj od bostona. nego svakako bice zanimljivo sta su motorci smislili za ovaj draft.
inace nece Bili izaci iz druge runde sa no.48 . mozda se pomeri prvo na vas no.51 ili eventualno odmah na Hjustonov ili Denverov pik . vec za no.62 je sasvim sigurno da bi isao u trecu rundu. ima tih sitnih potreba koje mora zakrpiti mada uvek imaju oni ne draftovani momci. svakako da nas ocekuje dosta talenata na stolu . mozda se razmene neki igraci i pikovi sa drafta 2013. cek da vidimo.

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #389 on: April 27, 2012, 03:45:33 pm »
BB ne igra ciste 4-3 i 3-4, vec 5-2 sa varijacijama. Vise o tome mozete procitati u tekstu mladog forumskog spisatelja  :A
Ode to the “War daddies”

Oba pika su uzeta za tu odbranu. Cisto sumnjam, ako iko, da BB ne zna sta radi.
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline Stana

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1847
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #390 on: April 27, 2012, 04:30:32 pm »
BB ne igra ciste 4-3 i 3-4, vec 5-2 sa varijacijama. Vise o tome mozete procitati u tekstu mladog forumskog spisatelja  :A
Ode to the “War daddies”

Oba pika su uzeta za tu odbranu. Cisto sumnjam, ako iko, da BB ne zna sta radi.
Poluxe svaka cast za text.iako pratim neke strane NE textove niko mi nije toliko priblizio taktiku kao ti u ovom textu.Mozda je nekom ko je igrao ili igra AF to vidljivo i mozda mogu da prepoznaju tako nesto pri samoj pomeni reci "hibridna odbrana",ali meni laiku nije!

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #391 on: April 27, 2012, 05:30:25 pm »
Mislis da sam ja mogao  :D
Isto sam i ja citao o tome pa to pretocio u tekst da moze da se procita, ko vec ne prati tematiku.
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15027
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #392 on: April 27, 2012, 05:34:46 pm »
Dobar posao je odrađen. Da li je odličan, videćemo kada počne sezona.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #393 on: April 27, 2012, 06:57:02 pm »
BB ne igra ciste 4-3 i 3-4, vec 5-2 sa varijacijama. Vise o tome mozete procitati u tekstu mladog forumskog spisatelja  :A
Ode to the “War daddies”

Oba pika su uzeta za tu odbranu. Cisto sumnjam, ako iko, da BB ne zna sta radi.

Priča se da bi i GB ove godine mogao igrati nešto slično te se zato i Perry uklapa. ;)
NE je bio 31, a GB 32 po dozvoljenim yardama. Stvarno obečavajuće. :palm:

Offline Stana

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1847
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #394 on: April 28, 2012, 03:16:09 am »
 jbte koji pik u drugoj rundi!!!!!nevera,zamalo dumrem  :sick: :palm:

Offline hicpra

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 683
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #395 on: April 28, 2012, 11:39:43 am »
kako sam negje procitao: "BB je vidio nesto u njemu"  :lol:

al vjerojatno ga je mogao uzeti i dosta kasnije, napravit trejddown i uzeti nekog za O-line..

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15027
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #396 on: April 28, 2012, 02:45:28 pm »
Krajnje nejasan potez. Aj što ga je uzeo, nego ne verujem da je još neko bio zainteresovan za njega toliko rano.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Stana

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1847
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #397 on: April 28, 2012, 08:49:01 pm »
pazi ovaj Bequette DE izgleda dosta dobro na YT

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #398 on: April 28, 2012, 10:28:41 pm »
pazi ovaj Bequette DE izgleda dosta dobro na YT


Citiracu Foldija:
"Svi oni izgledaju dobro na YT"  :D :D
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15027
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #399 on: April 28, 2012, 11:01:18 pm »
Zapravo, neki potpišu i ugovore sa samo 7 sekundi na YT.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline dr.dule

  • Starter
  • **
  • Posts: 194
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #400 on: April 30, 2012, 10:29:36 pm »
DE Bequette sasvim pristojna rezerva .
FS/CB Wilson ? ajde da vise verujem u procenu suverenog kralja Bostona, nego svih onij draft analiticara. on najbolje zna sta mu treba. na kraju krajeva u ovoj ocajnoj godini za izbor sejftija, mozda je najmanje lose da uzmes nekog i pokusas od njega napraviti igraca za svoju igru. naravno ako se pokaze da je ovaj malisa promasena investitcija , nema veze, druga runda je samo to.

Offline Stana

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1847
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #401 on: April 30, 2012, 10:37:31 pm »
poznat je po promasajima iz druge runde pa mu je oprosteno  :rofl:

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #402 on: April 30, 2012, 11:10:23 pm »
DE Bequette sasvim pristojna rezerva .
FS/CB Wilson ? ajde da vise verujem u procenu suverenog kralja Bostona, nego svih onij draft analiticara. on najbolje zna sta mu treba. na kraju krajeva u ovoj ocajnoj godini za izbor sejftija, mozda je najmanje lose da uzmes nekog i pokusas od njega napraviti igraca za svoju igru. naravno ako se pokaze da je ovaj malisa promasena investitcija , nema veze, druga runda je samo to.

Kad je istu stvar, pr par godina, odradio pokojn Al, onda je on bio idijot, a kad to uradi Bili onda je genije koji ustvari vidi sto niko drugi ne moze...

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15027
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #403 on: May 01, 2012, 12:53:47 am »
Kad je istu stvar, pr par godina, odradio pokojn Al, onda je on bio idijot, a kad to uradi Bili onda je genije koji ustvari vidi sto niko drugi ne moze...
Bili je bio popriličan idiot proteklih godina na draftu. Nemam ja baš mnogo poverenja u njega.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #404 on: May 01, 2012, 12:57:12 am »
Koliko su imali dobrih pikova, toliko su Patsi imali i losih (ako ne i vise). Ali eto, opet su bili u SB, tako da se nema sta mnogo zameriti.
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline Disco Jamal

  • Starter
  • **
  • Posts: 332
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #405 on: May 01, 2012, 09:08:52 am »
Relevantni su iz dva razloga:

1) Tom Brady
2) Cheating

Pre ću verovati bilo kom draft guruu nego draft geniju kralju Bostona, bust kolekcionaru.

Offline dr.dule

  • Starter
  • **
  • Posts: 194
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #406 on: May 01, 2012, 10:08:22 am »
dzedaj od bostona je osudjen da iz godine u godinu bira pri kraju svake runde. doduse uvek ima i neki pik viska koji je znatno vislji ali ne bas toliko , mislim na prvu rundu. kako god nema opravdanja za promasaje alli dok god ima rezultate oni ce to pokrivati. doduse mozda nekim draft izborom, direkton je uticao na poraze u poslednjim plej of mecevima (dubina rostera ili supljina pozicije koju je promasio).
ove godine je draftovao ovo dete Vilsona. covek iznenadjenje. u godini kada osim Barona , svi ostali su tu negde po kvalitetu , ispadne da je isti rizik birati Vilsona, Johnsona, Jacksona ili Taylora. cak sam citajuci izvestaje iz Bostona pre drafta, mislio da ce birati kornera poput Brooksa sa LSU ili Menzie sa Alabame i postaviti ih na mesto FS a da ce narednog drafta napasti Lestera ili Elama. sada je uradio sta je uradio i dok se ne pokaze suprotno , verovacu u dobru procenu. na kraju krajeva ovaj pik no.48 dobio je za neku sicu od pokojnog Ala. 

Offline dinustef

  • Starter
  • **
  • Posts: 424
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #407 on: May 03, 2012, 02:40:31 pm »
Vratili smo i Gaffneya.
Sad imamo WR-ova za 2 kompletna tima. Imamo ih 12 na rosteru.  :w
panika?
prvi smo u diviziji, imamo Tebowa i deremo sve redom.
koja crna panika.

When you win say little, when you lose, say less.

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline dr.dule

  • Starter
  • **
  • Posts: 194
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #409 on: May 04, 2012, 08:54:01 am »
sada jos da vrate onog koga su trebali prvog da vrate. mister Kartera , naravno.

Offline Chipi

  • Starter
  • **
  • Posts: 270
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #410 on: May 06, 2012, 10:44:32 am »
Free-agent running back Joseph Addai will sign with the New England Patriots, a source with knowledge of the situation told NFL Network.

 :)

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15027
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #411 on: May 06, 2012, 01:03:11 pm »
Gomilamo RB-ove koje može da obori malo jači vetar. Lepo, lepo...
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21049
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #412 on: May 06, 2012, 01:10:03 pm »
Mislim da Belichick želi RB-a koji će da uhvati i neki pas. Woodhead nije imao učinak kao u prethodnoj sezoni a Addai bi mogao da bude odličan za 3rd down.

Offline dr.dule

  • Starter
  • **
  • Posts: 194
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #413 on: May 06, 2012, 01:13:48 pm »
skupljaju ljude koji odgovaraju njihovom stilu. naravno od Vereen-a se ocekuje da nosi igru trcanja a ostali da dopunjuju.
treba obratiti paznju na malisu sa Misisipija Brandon Bolden-a koji je otet Vasingtonu iako je bilo gotovo sleteo u njihovo dvoriste.

Offline Stana

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1847
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #414 on: May 06, 2012, 07:42:43 pm »
Gomilamo RB-ove koje može da obori malo jači vetar. Lepo, lepo...
Ako ova dvojica iz Coltova prezive kamp bice dobro,znaci da su zdravi  :lol:

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #415 on: May 09, 2012, 10:39:34 pm »


Tako ti je to kad ti je zena manekenka glavna u kuci i pravi ti frizuru :D

Offline Chipi

  • Starter
  • **
  • Posts: 270
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #416 on: May 10, 2012, 12:55:37 am »
Kad ti je zena Zizel...svaka frizura je ok  :D :D

btw. Zar ne fura ronaldo isto tako nesto... ?  :hm:  jel to neka nova fora!?

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #417 on: May 10, 2012, 12:57:24 am »
A mozda je i Ronaldo svratio do Zizel. :P

Offline Disco Jamal

  • Starter
  • **
  • Posts: 332
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #418 on: May 10, 2012, 12:58:34 am »
Možda je Ronaldo svratio do Brejdija.

Offline Chipi

  • Starter
  • **
  • Posts: 270
    • View Profile
Re: New England Patriots
« Reply #419 on: May 10, 2012, 12:59:47 am »


 :D :D :D