Author Topic: Tenis  (Read 338686 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Tenis
« Reply #2590 on: January 16, 2022, 05:18:08 pm »
Kad se hvalio da će igrati? Već mesecima nije odgovarao na pitanja da li će igrati ili se vakcinisati. Najdalje bi otišao sa odgovorom - videćemo.

Laganje na formularima je najgluplja kritika od svih :palm: Pre svega da razmisliš šta znači laganje a šta je moguća greška. Na kraju, čak su i australijanci na sudu potvrdili da je sve bilo OK sa vizom i izuzećem.

To što je imao intervju nakon što je saznao da je pozitivan je, koliko za sada znamo, daleko najgora stvar koju je uradio i za to bi trebalo da odgovara. Nažalost, verujem da će u najgorem slučaju dobiti samo ukor, kako to obično biva.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Tenis
« Reply #2591 on: January 16, 2022, 05:36:26 pm »
Dobro je ljudi, bilo-proslo.

Sutra pocinje AO, uzivajmo u tenisu, sto kaze gosn Morison.

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Tenis
« Reply #2592 on: January 16, 2022, 05:42:54 pm »
Kad se hvalio da će igrati? Već mesecima nije odgovarao na pitanja da li će igrati ili se vakcinisati. Najdalje bi otišao sa odgovorom - videćemo.


I nije mogo da nastavi sa tim? Lepo dodje, igra ako ga pitaju kaze moja privatna stvar jel sam vakcinisan ili medicinsko izuzece kao i svi ostali. Al ne on je morao da naglasi da je dobio medicinsko izuzece da neko slucajno ne pomisli da je on popustio i vakcinisao se.
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Old School

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2333
    • View Profile
Re: Tenis
« Reply #2593 on: January 16, 2022, 06:11:24 pm »
Dobro je ljudi, bilo-proslo.

Sutra pocinje AO, uzivajmo u tenisu, sto kaze gosn Morison.
Kasno je sad za to. Dobro rece neko, AO 2022 ce ostati upamcen kao onaj sa kog je izbacen Djokovic, ne kao onaj koji je osvojio taj i taj igrac.

Sent from my AC2003 using Tapatalk


Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Tenis
« Reply #2594 on: January 16, 2022, 06:27:47 pm »
Ja bih ovde samo naveo sledeće činjenice (i slobodno ih osporite ako smatrate da nisu tačne):

batice, sve te sledeće činjenice neću osporavati kao netačne već zato što su to nepotrene gluposti koje ti odvraćaju od suštine.
imamo 1 debila koji je upro da uđe u 1 državu zbog jebenog teniskog turnira. taj debil je nevakcinisan a ta država je jedna od 4-5 država na planeti koje su uspele da prođu kroz ovu pandemiju neoštećeno. australija, južna koreja, novi zeland, singapur i možda još neka od mikro država.
ljudi iz srbije u kojoj je od korone umrlo preko 60.000 ljudi iliti preko 0.8 procenata populacije sad objašnjavaju toj australiji kako se hendluje pandemija i kako se donose propisi i kako se pravi država.
australija da je uređena poput te srbije bi sad imala oko 220.000 ljudi manje jer bi ti ljudi bili na groblju.
znaš koliko je to ljudi? to su 2 jasenovca.
svoditi sve to na priču o jeftinim političkim poenima i sličnim sranjima je neukusno jbg.
ne spore se Njolo i Australija da li postoje vanzemaljci ili da li svetom upravljaju reptili već oko stvari zbog kojih je umrlo mnogo miliona ljudi i zbog kojih je mnogo miliona ljudi još uvek živo.
i ulaziti u detalje ko je koja struja u australiji i ko je od njih obećao noli da će uspeti da uđe a ko se tu uplašio za sopstvene rejtinge i ko pokušava da politički profitira, pa da ti kažem iskreno pre bih uzeo štrik i obesio se nego se pokušavao udubiti u ta sranja.
da debil pokušava da uđe u rusiju ili brazil ili bugarsku pa da ga zajebavaju za vakcinu pa i da razumem čuđenje i iznenađenje, ali neko da australiju obučava gde greše i zašto su glupi, to je već nivo sprdačine za koji nemam živaca.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Tenis
« Reply #2595 on: January 16, 2022, 06:30:04 pm »
Dobro je ljudi, bilo-proslo.

Sutra pocinje AO, uzivajmo u tenisu, sto kaze gosn Morison.

poslednji put sam utakmicu tenisa (a da nisu u pitanju olimpijske igre) pogledao pre 10-15 godina, ali ovaj AO ću s uživanjem da ispratim


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Tenis
« Reply #2596 on: January 16, 2022, 06:37:19 pm »
Lep gest ngl


Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Tenis
« Reply #2597 on: January 16, 2022, 07:02:42 pm »
a ta država je jedna od 4-5 država na planeti koje su uspele da prođu kroz ovu pandemiju neoštećeno.

Zavisi kako definišeš oštećenje. Imam silnu rodbinu dole, vakcinisanu i nevakcinisanu, svi poludeli od mera spasavanja.

Juče pričam sa sestrom koja živi u Sidneju, kaže da je bukirala let pre nego što je njihov premijer završio govor u kom govori da ukidaju ograničenja putovanja. Za ovih nekoliko nedelja u ludnici Beograda se odmorila psihički. Kaže da tamo ne mogu ni kod psihologa da zakažu termin koliko je mnogo zahteva.

Tako da, jeste preživelo se, ali je cena možda preskupo plaćena.


Ovo nije kritika njihove strategije. Nije ni kritika naše ili bilo koje u nekoj drugoj državi.

Ali samo probaj da se setiš onih nekoliko meseci našeg lokdauna, pa onda zamisli da smo tako proveli veći deo ove dve godine.

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Tenis
« Reply #2598 on: January 16, 2022, 07:46:03 pm »
Ali samo probaj da se setiš onih nekoliko meseci našeg lokdauna, pa onda zamisli da smo tako proveli veći deo ove dve godine.

Jedan od lepših perioda u mom životu. Pročitao većinu knjiga za koje nisam imao vremena godinama, odgledao gomilu filmova i serija, odigrao igre koje su neotpakovane čekale na polici. Jedino mi je sport nedostajao da bi sve bilo vrh. Ali ono, ja imam veliko dvorište u kome sam provodio dosta vremena sa porodicom ali i prijateljima koji žive u istoj ulici, ne znam kako bih podneo da živim u stanu.

I moram da priznam, potpuno se slažem sa omiljenim. Jedino što mene zanima je da li je Novak imao potrebnu dokumentaciju koju su mu tražili ili nije, a iz svega ovoga mi jedino to nije jasno. Australiju razumem, njega ne ali ipak je teško poverovati da je leteo tamo, a da nije bio siguran da ispunjava uslove koji su obavezni za nevakcinisane.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Tenis
« Reply #2599 on: January 16, 2022, 08:10:29 pm »
batice, sve te sledeće činjenice neću osporavati kao netačne već zato što su to nepotrene gluposti koje ti odvraćaju od suštine.
imamo 1 debila koji je upro da uđe u 1 državu zbog jebenog teniskog turnira. taj debil je nevakcinisan a ta država je jedna od 4-5 država na planeti koje su uspele da prođu kroz ovu pandemiju neoštećeno. australija, južna koreja, novi zeland, singapur i možda još neka od mikro država.
ljudi iz srbije u kojoj je od korone umrlo preko 60.000 ljudi iliti preko 0.8 procenata populacije sad objašnjavaju toj australiji kako se hendluje pandemija i kako se donose propisi i kako se pravi država.
australija da je uređena poput te srbije bi sad imala oko 220.000 ljudi manje jer bi ti ljudi bili na groblju.
znaš koliko je to ljudi? to su 2 jasenovca.
svoditi sve to na priču o jeftinim političkim poenima i sličnim sranjima je neukusno jbg.
ne spore se Njolo i Australija da li postoje vanzemaljci ili da li svetom upravljaju reptili već oko stvari zbog kojih je umrlo mnogo miliona ljudi i zbog kojih je mnogo miliona ljudi još uvek živo.
i ulaziti u detalje ko je koja struja u australiji i ko je od njih obećao noli da će uspeti da uđe a ko se tu uplašio za sopstvene rejtinge i ko pokušava da politički profitira, pa da ti kažem iskreno pre bih uzeo štrik i obesio se nego se pokušavao udubiti u ta sranja.
da debil pokušava da uđe u rusiju ili brazil ili bugarsku pa da ga zajebavaju za vakcinu pa i da razumem čuđenje i iznenađenje, ali neko da australiju obučava gde greše i zašto su glupi, to je već nivo sprdačine za koji nemam živaca.
I to sve što ti kažeš stoji, ali zašto je 4 igrača pre njega ušlo bez problema? I ne bi bilo problema za njih da se nakon njih nije pojavio Nolo.

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Tenis
« Reply #2600 on: January 16, 2022, 08:41:44 pm »
Sa druge strane, zašto ATP ćuti? Niko nije stao u Novakovu odbranu. Politika se umešala, tako da je AO zaprljan. Neće se videti mnogo na ovom AO, ali će se sigurno videti u budućnosti. Velika mrlja za ATP.

Dal si lud, pa za ATP je Novak neprijatelj broj 1!! Oni uživaju u svemu ovome, verovatno i participiraju jer i ćutanje govori samo za sebe. Vrlo malo pravih prijatelja ima Novak a njihov uticaj je još manji. Mislim da i u Srbiji minimum 50% ljudi ga ne voli i ne podržava.
« Last Edit: January 16, 2022, 08:44:41 pm by Pablo »

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Tenis
« Reply #2601 on: January 16, 2022, 08:46:40 pm »
Jedino što mene zanima je da li je Novak imao potrebnu dokumentaciju koju su mu tražili ili nije, a iz svega ovoga mi jedino to nije jasno.

Iz cele ove situacije mislim da je jedna od retkih stvari za koje možemo sa sigurnošću reći ta - da je on imao sve što su mu tražili. Čitao sam transkript razgovora sa graničnom policijom, oni mu govore da im da dodatne papire a on samo traži da mu kažu šta konkretno da pokaže.

Jedan od lepših perioda u mom životu. Pročitao većinu knjiga za koje nisam imao vremena godinama, odgledao gomilu filmova i serija, odigrao igre koje su neotpakovane čekale na polici. Jedino mi je sport nedostajao da bi sve bilo vrh. Ali ono, ja imam veliko dvorište u kome sam provodio dosta vremena sa porodicom ali i prijateljima koji žive u istoj ulici, ne znam kako bih podneo da živim u stanu.

Slično i kod mene, veliko dvorište, lepo vreme pa šetamo oko kuće. Slao sam bratu fotke kako se ugazila trava na redovnoj maršruti. :)

A preko puta moje kuće su zgrade, ljudi na prozorima, ne smeju da mrdnu iz 40-50 kvadrata. Ne znaš da li je gore kada su zgurani po čitav dan ili kada roditelji moraju na posao a nema ko da čuva decu.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Tenis
« Reply #2602 on: January 16, 2022, 08:55:48 pm »
Dal si lud, pa za ATP je Novak neprijatelj broj 1!! Oni uživaju u svemu ovome, verovatno i participiraju jer i ćutanje govori samo za sebe. Vrlo malo pravih prijatelja ima Novak a njihov uticaj je još manji. Mislim da i u Srbiji minimum 50% ljudi ga ne voli i ne podržava.
Da, to je to. Meni je takođe palo na pamet da su i oni prilično umešani.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Tenis
« Reply #2603 on: January 16, 2022, 08:56:28 pm »
Dal si lud, pa za ATP je Novak neprijatelj broj 1!! Oni uživaju u svemu ovome, verovatno i participiraju jer i ćutanje govori samo za sebe. Vrlo malo pravih prijatelja ima Novak a njihov uticaj je još manji. Mislim da i u Srbiji minimum 50% ljudi ga ne voli i ne podržava.

A i ti porediš ovaj narod sa normalnim svetom?! Ovde se uspeh ne prašta, nema veze da li je Đokovićev, Jokićev ili Tadićev. U narodu gde preovlađuju budale, takvo nešto nije iznenađujuće.

Iz cele ove situacije mislim da je jedna od retkih stvari za koje možemo sa sigurnošću reći ta - da je on imao sve što su mu tražili. Čitao sam transkript razgovora sa graničnom policijom, oni mu govore da im da dodatne papire a on samo traži da mu kažu šta konkretno da pokaže.

Ja nisam toliko informisan, to nisam imao priliku da vidim. Ako je tako, onda je sigurno da ga nisu želeli tamo, uprkos svemu. To bi bilo ok da su mu otvoreno rekli odmah, ovako su oni bad guy što reče old.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline Old School

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2333
    • View Profile
Re: Tenis
« Reply #2604 on: January 16, 2022, 09:01:15 pm »
Taj medical exemption je njemu obezbedio teniski savez Australije, ako sam dobro shvatio. Jasno je bilo od starta da oni ne zele njega tamo, ali su mogli odmah da kazu: slusaj batice, neces uci nevakcinisan pa da si bog otac. Ovako su mu satro obecali ulazak i na kraju ga jebavali 10 dana. Kako god okrenes, ne vidim poziciju sa koje mozes braniti tako nesto.

Sent from my AC2003 using Tapatalk


Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Tenis
« Reply #2605 on: January 16, 2022, 09:18:14 pm »
I moram da priznam, potpuno se slažem sa omiljenim.

To je lepo, ali u isto vreme i jasan dokaz da nešto nije u redu u celoj priči. Nešto se ne sećam da je on bio tako revnostan kada je poštovanje fantasy pravila ove naše male zajednice u pitanju, naprotiv na čelu je lige koja je simbol nepoštovanja pravila poslednjih min 10 godina, dalje čovek nije sposoban jednu običnu opkladu da ispuni a ovde jede govna o australijskim zakonima.

Od milozvučnosti mi je znato bitnije kada neko svoje reči može da potvrdi na sopstvenom primeru...

Offline Old School

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2333
    • View Profile
Re: Tenis
« Reply #2606 on: January 16, 2022, 09:21:45 pm »
 

Sent from my AC2003 using Tapatalk


Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Tenis
« Reply #2607 on: January 16, 2022, 09:28:01 pm »
To je lepo, ali u isto vreme i jasan dokaz da nešto nije u redu u celoj priči. Nešto se ne sećam da je on bio tako revnostan kada je poštovanje fantasy pravila ove naše male zajednice u pitanju, naprotiv na čelu je lige koja je simbol nepoštovanja pravila poslednjih min 10 godina, dalje čovek nije sposoban jednu običnu opkladu da ispuni a ovde jede govna o australijskim zakonima.

Od milozvučnosti mi je znato bitnije kada neko svoje reči može da potvrdi na sopstvenom primeru...

Stvari bi tu mogle da se promene. Godinama je lobirao da isti igrači igraju tu ligu, neki ne nameštaju postave, nekima je džaba i to jer ne znaju, bilo je bitno da oni bolji koji bi trebalo da je popune ispadanjem iz viših liga ne podižu konkurenciju u nadi da će jednom da ga prokenja. Godinama je Bane bio kamen spoticanja ali i tu je sistemom verovatnoće došao kraj i omiljeni je osvojio ligu. Sad, da li je to zadovoljilo njegove apetite ili ne, videćemo na leto.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Tenis
« Reply #2608 on: January 16, 2022, 09:45:28 pm »
Zavisi kako definišeš oštećenje. Imam silnu rodbinu dole, vakcinisanu i nevakcinisanu, svi poludeli od mera spasavanja.

Juče pričam sa sestrom koja živi u Sidneju, kaže da je bukirala let pre nego što je njihov premijer završio govor u kom govori da ukidaju ograničenja putovanja. Za ovih nekoliko nedelja u ludnici Beograda se odmorila psihički. Kaže da tamo ne mogu ni kod psihologa da zakažu termin koliko je mnogo zahteva.

Tako da, jeste preživelo se, ali je cena možda preskupo plaćena.

2 godine svaki dan nam pune mozak o broju zaraženih, umrlih i na respiratoru i ti očekuješ da neko razmišlja o posledicama lockdowna? Predstavljen kao smrtonosni virus od koga ljudi padaju po ulici Novak se vrlo brzo zarazio i nakon toga lagano osvojio 3 GSa u jednoj od najdominantnijih sezona u istoriji tenisa u isto vreme se ponašajući kao da covid i pandemija ne postoji jer za njega stvarno i ne postoji a usput se boreći za prava igrača kao prst u oko ATPu i celom zapadnom establišmentu.

Realno, bilo je samo pitanje vremena kada će da ga sjebu i odradili su to profi, nema šta. Britanci recept. Rekao bih i za poštovanje za šahovske tačke gledišta, za udžbenike. Australija je arhivirana sada je samo pitanje za ostale GS i Masters turnire, nešto mi se javlja da će želeti za stalno da ga sklone...

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: Tenis
« Reply #2609 on: January 17, 2022, 01:21:17 pm »

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Tenis
« Reply #2610 on: January 17, 2022, 01:34:59 pm »
Nije prolupao već pokušava da prikupi jeftine političke poene. Inače, vakcinacija nije uverenje, koliko god pokušavali da je tako prikažu. Religija jeste, političke ideje jesu. Ne mogu ja da imam uverenje da je 2+2=5, ili da medecina ne deluje.

Poslato sa STK-LX1 pomoću Tapatoka

Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Tenis
« Reply #2611 on: January 17, 2022, 01:44:59 pm »
Tako je.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Online Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1436
    • View Profile
Re: Tenis
« Reply #2612 on: January 17, 2022, 02:34:41 pm »
E a ko su ti ostali teniseri koji imaju medicinski izuzetak? Dve nedlje se pise ima tu jos dvoje troje ja nijedno ime nije nisam video spomenuto osim ove Voracove koja je na brzinu smaknuta?
Mike McCarthy je idiot.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Tenis
« Reply #2613 on: January 17, 2022, 02:39:10 pm »
To je tajna. Medicinska dokumentacija ne sme da se objavljuje. Verovatno ni igrači.

Poslato sa STK-LX1 pomoću Tapatoka

Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Tenis
« Reply #2614 on: January 17, 2022, 03:04:30 pm »
Ozmo je imao intervju sa jednim trenerom iz Hrvatske ušao sa istim papirima pa su ga naknadno deportovali kao Voracovu.

Mislim da nema više tenisera i da su ostali neke sudije i ljudi iz ITF.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Tenis
« Reply #2615 on: January 17, 2022, 03:50:25 pm »

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Tenis
« Reply #2616 on: January 17, 2022, 04:32:04 pm »
Nije prolupao već pokušava da prikupi jeftine političke poene. Inače, vakcinacija nije uverenje, koliko god pokušavali da je tako prikažu. Religija jeste, političke ideje jesu. Ne mogu ja da imam uverenje da je 2+2=5, ili da medecina ne deluje.

Ok, ako je tvoje uverenje u decembru 2020 bilo da ćeš morati da primiš 3 doze vakcine i da te ni to neće sprečiti da se zaraziš, razboliš i prenosiš virus onda svaka čast, skidam kapu.

Meni se ipak čini da je ovih 2+2 toliko puta promenilo rezultat za ovih godinu dana da smo sada ponovo na početku.

Inače, vakcinacija nije uverenje, koliko god pokušavali da je tako prikažu.

Kada je recimo Polio u pitanju, apsolutno se slažem sa ovim. Bolest iskorenjena, primiš i ne razmišljaš, gotovo.

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Tenis
« Reply #2617 on: January 17, 2022, 04:38:27 pm »
Ok, ako je tvoje uverenje u decembru 2020 bilo da ćeš morati da primiš 3 doze vakcine i da te ni to neće sprečiti da se zaraziš, razboliš i prenosiš virus onda svaka čast, skidam kapu.

Meni se ipak čini da je ovih 2+2 toliko puta promenilo rezultat za ovih godinu dana da smo sada ponovo na početku.

Kada je recimo Polio u pitanju, apsolutno se slažem sa ovim. Bolest iskorenjena, primiš i ne razmišljaš, gotovo.
A koje je tvoje uverenje? Ozbiljno pitam
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Tenis
« Reply #2618 on: January 17, 2022, 04:50:30 pm »
Pablov lekar je Dr Joe Rogan

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Tenis
« Reply #2619 on: January 17, 2022, 04:57:09 pm »
A koje je tvoje uverenje? Ozbiljno pitam

Obavezna vakcinacija 2x godišnje i kovid pasoši kao standard, ovo sam shvatanje usvojio još u proleće/leto 2020. Ono što se dešava u Australiji (a kad smo već kod bastiona demokratije i uređenosti neka mi neko objasni otkud ovolike brojke tamo kad je vakcinisano preko 92%) a uskoro i u Austriji pa onda i u ostalim zapadnim državama.

Iznenađujući tračak nade je Britanija koja uskoro ukida kovid propusnice ali me ne bi uopšte iznenadilo da Boris Džonson popuši i dođe neko ko će da "zavede red"

Ali trenutno najveća pobeda je odluka Federalnog suda US koji je poništi odluku Bajdena o obaveznoj vakcinaciji u privatnim kompanijama  :worthy: Iznenađujuće se sudstvo još nekako i drži.

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: Tenis
« Reply #2620 on: January 17, 2022, 05:01:31 pm »
Tracak nade za koga? Cija pobeda? Sudstvo se drzi protiv cega?
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Tenis
« Reply #2621 on: January 17, 2022, 05:11:38 pm »
A koje je tvoje uverenje? Ozbiljno pitam

Nisam razumeo dal me pitaš globalno ili lično. Lični stav je da pratim situaciju i gledam šta se dešava. Da je vakcina one and done i vakcinisani sada mogu da žive normalno kao pre i da ne razmišljaju a nevakcinisani padaju kao muve, onda je izbor lak.

Da svaki dan obaveštavaju broj miokarditisa vakcinisanih i broj srčanih udara vakcinisanih pitam se šta bi bilo.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Tenis
« Reply #2622 on: January 17, 2022, 05:15:08 pm »
Tracak nade za koga?

Za slobodu

Cija pobeda?

Pobeda ljudi koji smatraju da je pravo građanina pravo na slobodan izbor.

Sudstvo se drzi protiv cega?

Težnji zapadnih vlasti za što većom moći nad građanima.

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Tenis
« Reply #2623 on: January 17, 2022, 05:15:40 pm »
Nisam razumeo dal me pitaš globalno ili lično. Lični stav je da pratim situaciju i gledam šta se dešava. Da je vakcina one and done i vakcinisani sada mogu da žive normalno kao pre i da ne razmišljaju a nevakcinisani padaju kao muve, onda je izbor lak.

Da svaki dan obaveštavaju broj miokarditisa vakcinisanih i broj srčanih udara vakcinisanih pitam se šta bi bilo.
A sta mislis da bi bilo? Koliki su ti brojevi? U Srbiji, u svetu?

Edit:
Ja se pitam sta bi bilo da je vakcinacija u svetu na 90%+ i da virus nije imao prilike da mutira ali avaj ima raznih Nestora, Novaka, Rodgersa… i jbg
« Last Edit: January 17, 2022, 05:27:38 pm by vladarule »
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: Tenis
« Reply #2624 on: January 17, 2022, 05:20:04 pm »
Za slobodu

Pobeda ljudi koji smatraju da je pravo građanina pravo na slobodan izbor.

Težnji zapadnih vlasti za što većom moći nad građanima.
Gde je granica slobodnog izbora? Jel slobodan izbor ako ja ne mogu da izaberem da ne placam porez? Ako ne mogu da pisam gde god stignem? Jel slobodan izbor da ne mogu da udjem na svoje sudjenje u sorcu? Imas silne vakcine koje su obavezne, jel mi u stvari zivimo u ropstvu oduvek?
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku