Ostalo > Dynasty NBA

Dynasty NBA - sezona 2

(1/35) > >>

tonyk:
za par dana će Y! otvoriti lige, a juče su pablo i omiljeni načeli temu, pa rekoh da ja otvorim temu u to ime  :)


- rosteri 22 igrača
- 10 keepera
- draft 28. oktobra. učesnici PO obrnuto od plasmana, ostali u bubanj pa žreb.

treba naći eventualne zamene za diggera ako se nije predomislio, i možda još ponekog.
ili čak naći još extra dvojicu, da nas bude 12. i rešiti pitanje njihovih rostera

omiljeni:
svi smo draftovali ekipu dok je pravilo bilo ovako:

- max. 10 se može sačuvati

bez veze je da u toku sezone Pablo smišlja pravila koja bi se primenjivala odmah.
ova nova pravila sam sad na brzaka pročitao i na prvu loptu mi ne deluju hrđavo, ali to bi trebalo da se primenjuje tek u sledećem offseasonu.

Pablo:

--- Quote from: tonyk on September 02, 2013, 11:38:11 am ---treće, treba naći eventualne zamene za diggera ako se nije predomislio

--- End quote ---


Digger moze da se predomislja koliko hoce (mada on nikada nije rekao da vise nece da igra, on zeli da bude deo lige, ali ga mrzi da namesta roster) ali ce kanda njegova fransiza udomiti novog vlasnika  :smile3:

bracad #13:
Moze i neka rekaputulacija? Ko ima koje igrace i tako to....

Pablo:
Sta se sa tobom desilo? Bio si u vrhu i odjedared nestade, nisi namestao roster. Posle videh da ti je u isto vreme i klub u HT botovan zbog nelogovanja pa se zamislih jel ziv covek taj.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version