Author Topic: Kvalifikacije za EP 2012  (Read 116119 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ibanez

  • Starter
  • **
  • Posts: 407
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za EP 2012
« Reply #455 on: May 29, 2012, 11:10:12 am »
Eh pa gde u to da dirnes, kako da se proda ako ga ne vide, a i nikad se ne zna mozda bas ode u englesku pa bolje da ima nastupa za reprezentaciju.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za EP 2012
« Reply #456 on: May 29, 2012, 11:25:14 am »
mora i tolence da zaradi za leba  :A

Offline seek boy

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4013
  • Московский завод малолитражных автомобилей — MЗМА
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za EP 2012
« Reply #457 on: May 29, 2012, 12:07:27 pm »
Mala ilustracija:

Trenirao sam fudbal 12 dugih godina, promenio nekoliko trenera ali svi su imali isti način rada i uterivanja discipline:

1) Prvo sranje: (kasnjenje na trening, svadja ili sukob sa saigracem i drugi oblici kršenja klupske discipline) opomena + nema te na narednoj utakmici ni u protokolu + klupa ako se tvoja zamena dobor pokaze
2) Ponovljeno sranje: dođi za mesec dana i krećeš od nule
3) Treće sranje: poslednje sranje

Nije bilo izuzetaka, opravdanja, tatinih i maminih sinova itd.

Danas druga vremena, drugi običaji...
Боже спаси Боже храни
Српског Краља српски род

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za EP 2012
« Reply #458 on: May 29, 2012, 12:12:04 pm »
i sad si vrhunski sportas zobg toga :D
Apsolutno se slazem da disciplina mora da postoji ali ne treba ici u krajnost.

Vidim da ce arkanovac Miha da istera gvozdenu pesnicu do kraja

Offline seek boy

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4013
  • Московский завод малолитражных автомобилей — MЗМА
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za EP 2012
« Reply #459 on: May 29, 2012, 12:21:50 pm »
i sad si vrhunski sportas zobg toga :D

:bb

Mada, nisam bio bez talenta i bez perspektive. Kad je doslo ili ili, pred kraj srednje, odlucio sam da okacim kopacke o klin i posvetim se nauci... Zajebah se, ali kasno doslo iz dupeta u glavu...
Боже спаси Боже храни
Српског Краља српски род

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za EP 2012
« Reply #460 on: May 29, 2012, 01:35:39 pm »
jbg
Moj ortak je pikao basket s Rakochem, Stojakovicem, Jaricem i tom generacijom i bio je izuzetno talentovan. 205cm savrsena kontrola lopte, vizija, lucidnos' da nekazem vic i najbolje na kraju, kucao je s linije za slobodna bacanja (uz mali prestup)
ali jebiga covek je bio i ostao panker u dusi, voleo da bleji ispred radnje s ortacima uz pivo i dziudzicu :D sport ga ocigledno nije vukao da ide nepred a steta. Tako daroviti igraci kod nas uglavnom ne zavrse kao vrhunski sportisti.  :facts:

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za EP 2012
« Reply #461 on: May 29, 2012, 01:46:28 pm »
:bb

Mada, nisam bio bez talenta i bez perspektive. Kad je doslo ili ili, pred kraj srednje, odlucio sam da okacim kopacke o klin i posvetim se nauci... Zajebah se, ali kasno doslo iz dupeta u glavu...
kao sebe da čitam :D

Offline ibanez

  • Starter
  • **
  • Posts: 407
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za EP 2012
« Reply #462 on: May 29, 2012, 01:47:59 pm »
Savak cast za izjavu, tako treba roditelj da razimslja, sve moze da se resi i ispravi ako se poprica.


http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fudbal/215299/Ljajicev-otac-Izvinjavam-se-Adem-zeli-samo-da-igra-fudbal

Offline seek boy

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4013
  • Московский завод малолитражных автомобилей — MЗМА
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za EP 2012
« Reply #463 on: May 29, 2012, 01:53:17 pm »
kao sebe da čitam :D
Eee, a sad bih možda bio drugi Petr Čeh, ili Kasiljas...
Боже спаси Боже храни
Српског Краља српски род

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za EP 2012
« Reply #464 on: May 29, 2012, 01:58:49 pm »
ijao
Eee, a sad bih možda bio drugi Petr Čeh, ili Kasiljas...
ijao ja sam kao desetogodisnjak otisao na svoj prvi trening (u to vreme nijesi mogao da treniras pre desete godine :S). I na kraju prvog treninga, podelimo se da igramo malo. Ja sav pod utiskom adrenalin me trese dodje red na mene da branim. I pokidam, ne primim ni jedan gol do kraja. Sledeci trening dolazi 'Tofel' cuveni golman i u to vreme trener golamana u Dinamu i kao uzima me pod svoje. Problem je sto mi je pokojni deda uvek govorio "nikad nemoj da budes golman" :D i ja kad sam video kako ce da bude, vise ne dodjem ni na jedan trening.  :lol:

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za EP 2012
« Reply #465 on: May 29, 2012, 02:02:10 pm »
Eee, a sad bih možda bio drugi Petr Čeh, ili Kasiljas...
mene su zvali duga devetka :A



Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za EP 2012
« Reply #466 on: May 29, 2012, 02:03:00 pm »
negledajmetakoodmavadimprangijato

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za EP 2012
« Reply #467 on: May 29, 2012, 02:03:47 pm »
na nekom krauč sranju

Offline seek boy

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4013
  • Московский завод малолитражных автомобилей — MЗМА
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za EP 2012
« Reply #468 on: May 29, 2012, 02:05:35 pm »
ijao ijao ja sam kao desetogodisnjak otisao na svoj prvi trening (u to vreme nijesi mogao da treniras pre desete godine :S). I na kraju prvog treninga, podelimo se da igramo malo. Ja sav pod utiskom adrenalin me trese dodje red na mene da branim. I pokidam, ne primim ni jedan gol do kraja. Sledeci trening dolazi 'Tofel' cuveni golman i u to vreme trener golamana u Dinamu i kao uzima me pod svoje. Problem je sto mi je pokojni deda uvek govorio "nikad nemoj da budes golman" :D i ja kad sam video kako ce da bude, vise ne dodjem ni na jedan trening.  :lol:
Ja sam se, kad sam otisao prvi put na trening, insistirao da branim. A posto su svi hteli da igraju, trener je jedva docekao da ima motivisanog čuvara mreže...
Боже спаси Боже храни
Српског Краља српски род

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za EP 2012
« Reply #469 on: May 29, 2012, 02:07:56 pm »
^jel ti znaš kakve predrasude prate golmane? :A

Offline seek boy

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4013
  • Московский завод малолитражных автомобилей — MЗМА
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za EP 2012
« Reply #470 on: May 29, 2012, 02:12:00 pm »
^jel ti znaš kakve predrasude prate golmane? :A
Golmanska je tuga pregolema...
Боже спаси Боже храни
Српског Краља српски род

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za EP 2012
« Reply #471 on: May 29, 2012, 03:05:10 pm »
jel si bio glavni baja u razredu?

Offline seek boy

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4013
  • Московский завод малолитражных автомобилей — MЗМА
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za EP 2012
« Reply #472 on: May 29, 2012, 03:07:04 pm »
jel si bio glavni baja u razredu?
Što sam hteo na gol?
Naravno!
Branio sam i za reprezentaciju škole, i u osnovnoj i u srednjoj...
Боже спаси Боже храни
Српског Краља српски род

Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za EP 2012
« Reply #474 on: May 29, 2012, 04:08:46 pm »

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za EP 2012
« Reply #475 on: May 29, 2012, 04:48:06 pm »
Ja ne verujem o čemu se ovde sve laprda?! Mnogo ljudi nije imalo tu čast da im se svira himna iako to zaslužuju. Majmun nije hteo da je peva iako svi ostali jesu i dobio je blagu kaznu. Da se ja pitam već bi imao par pišanja u rudniku gde rmbači za neku siću.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3603
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za EP 2012
« Reply #476 on: May 29, 2012, 05:55:58 pm »
GRUPA A
Poljska
Ceska
Rusija
Grcka

GRUPA B
Holandija
 :bigfunny: :rofl: :worthy:
Aj' da se dogovorimo gde ćemo da ih mećemo  :D Prvo sam ja okačio na temi EURO 2012, pa je onda sinoć Stevan izbacio u ovoj temi sad i ti.


Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za EP 2012
« Reply #478 on: May 29, 2012, 06:52:49 pm »
Mihajlo Todić  :palm:

Našao ko da se proserava, isti onaj koji je onomad pisao kako je smena Antića ustvari dobra jer će nas Piždra svakako odvesti na EP.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za EP 2012
« Reply #479 on: May 29, 2012, 06:57:49 pm »
A "propopo" Mihe, cini mi se da je on negde i rekao da je svestan da se ni on nije ponasao bas najbolje u repki. Kao da su i tada postojali problemi sa atmosferom, zalaganjem itd...ali de je to bas razlog zasto sve to zeli da promeni.

Po mom misljenju, nacin na koji je sve odradjeno je pogresan i ne koristi mnogo nikome. Sve je to moglo mnogo suptilnije da se uradi.

Ali realno, da ga je odstranio zato sto mrcvari loptu, ne moze normalno da doda igracu, ne igra odbranu i nije konstruktivan u napadu - niko mu nista ne bi rekao. Ljajic je bio ubedljivo najgori igrac protiv Spanije, i ja sam se pitao zasto je, nakon gluposti koje je pravio u klubu, uopste bio i pozvan u repku.

Svi su izgresili u ovoj celoj prici, Ljajic ponajvise.
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za EP 2012
« Reply #480 on: May 29, 2012, 10:03:01 pm »
Aj' da se dogovorimo gde ćemo da ih mećemo  :D Prvo sam ja okačio na temi EURO 2012, pa je onda sinoć Stevan izbacio u ovoj temi sad i ti.
gde je stevan okacio?
sad sam video tvoj post  :palm: sori za previd :)

Offline Fred Kremenko

  • Starter
  • **
  • Posts: 110
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za EP 2012
« Reply #481 on: May 29, 2012, 11:49:17 pm »
Ajde da stvari jednom nazovemo pravim imenom.

Adem Ljajic je nabedjeni kulovcic, kome su puni dzepovi a prazna glava,loseg ukusa za oblacenje i sa nepoznavanjem padeza i pravopisa maternjeg jezika, sto je razumljivo obzirom na eventualna dva velika odmora koja je proveo u skoli. Pored toga Adem Ljajic ne oseca potrebu da se moli Bogu, a moze biti da je obzirom na praznu glavu ista napunjena tupavim pricama o potlacenim Bosnjacima i tako tim sranjima.
Sinisa Mihajlovic je nabedjeni fudbaler rdjavog karaktera, pre svega licemer i kompleksas.
Sinisa Mihajlovic je licemer koji je svoju zemlju koju tako voli i kojoj se divi(a koju i danas zove Jugoslavija) zajebao toliko puta. Npr u situaciji kad je odbio da igra levog beka, pa je istog mora da izigrava Djorovic. Situacija broj dva, Euro 2000 utakmica sa Slovenijom u 30 i nekom minutu veliki patriota Sinisa Mihajlovic dobija crveni karton i ostavlja ekipu sa 10 igraca jer se njemu nije igralo na 0:3 a kao povod posluzilo mu je dobacivanje jednog od Slovenaca, citiraam: "Spusti kragnu seljacino"
Veliki patriota se 2000 za vreme dok mu batinaju narod na ulicama obraca telegramom podrske predsedniku(ne bi li valjda nastavili jace da batinaju)
Veliki covek,moralista i pedagog Sinisa Mihajlovic nije sopstveno dete priznao tek kad je klinac napunio preko 11 godina, a sve na insistiranje supruge-
Deca velikog patriote Sinise Mihajlovica znaju svi zajedno reci srpskog koliko i Bojan Krkic.
Veliki patriota Sinisa Mihajlovic je namoljen da dodje da bude selektor iz jedno 6. pokusaja(jebo ga onaj ko ga je molio), dokle god su su Ascoli Cesena Novara mogli da se prevare i zovu ga na razgovor za posao, nije mu na pamet padalo da dolazi.
Veliki kompleksas Sinisa Mihajlovic je kao dete iz mesovitog braka verovatno bio meta maltretiranja, jedni mu kazu da je cetnik, drugi da je ustasa,a on svoje komplekse leci preko gore pomenutog kulovcica.

Ja nisam ni na cijoj strani, samo me impresionira koliko smo kratkog secanja i kako smo smrdljive picke, koje su uvek u grupi spremne da napadnu,a sve pod parolom rodoljublja i partiotizma.

Offline Staja

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1140
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za EP 2012
« Reply #482 on: May 30, 2012, 12:50:03 am »
E ali realno koga briga sve to...  :palm:


Zabole me kurac ko je kakav...  oću da i jedan i drugi rade u interesu repke (grba, zastave, himne) koja predstavlja moju zemlju (može se reći: mene, tebe, nas!), a ne da se proseravaju na terenu i brukaju se. Podržavam Mihu zbog uloge u kojoj se trenutno nalazi (selektor, trener i autoritet), a disrespektujem balavca (nek je ciganštura, jevrej, čečen a ne neki bošnjak) koji je umislio da je ujeo boga za jaja i da izigrava nekog debilčića koji sere svuda gde stigne a izvlači se uz frazu: "ne znam ja/neću više nikad".

Stvar prosta i jednostavna kao u školi, jbt... Jesmo se dogovorili da se za danas uradi XYZ stvar? Nisi je uradio! Sedi, 1 (jedan) ćao! Ne razumem ovoliku polemiku. A zabole me kurac da se sve provlači kroz politiku i kojekakva "diskriminisanja". Obitavam u nesretnoj Subotici koja je puna jebenih "manjina" i svi su ugroženi... Ugroženi su moj kurac! Svi gledaju koristi i da budu na visokom pijedestalu da čuvaju svoje interese na konto svog nezavidnog položaja, ma daj... - ovi što su se prvi digli u odbranu balavandera su upravo ti koji žude za jeftinim političim poenima na totalnoj besmislenoj stvari. Tako da svi dušebrižnici koji Bože moj sve uvažavaju, puni su razumevanja i "važnije je igranje fuce nego pevanje", neka pročitaju opet prvu rečenicu u ovom pasusu, stvar je veoma prosta.

Mogu ja 'Freda Kremenka' da zaposlim kao vozača koji treba da mi preveze robu od tačke 'A' do tačke 'B', apsolutno me boli đoka da li ti kući tučeš ženu, kinjiš decu, nadrkavaš se sa komšijama - meni treba da odradiš to kako valja i kako je u mom interesu. Ovde je pitanje interesa fudbalske reprezentacije Republike Srbije - ili se povinuj trenutnim pravilima igre koja se traže od tebe ili šupičkumaterinu! Ćao-Zdravo, ne bih te više zadržavao.

Offline Fred Kremenko

  • Starter
  • **
  • Posts: 110
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za EP 2012
« Reply #483 on: May 30, 2012, 01:04:59 am »
Aurotitet se ne gradi casovima muzickog :D Al samo ce im se kasti, dok izgube jos jedno 2-3 utakmice, onda ce lepo da skontaju da im je bolje bilo da gledaju kako ce da sutiraju loptu, nego dal su lepo ispratili mecoforte. Mogli bi Kezmana da pozovu za nutricionistu sad, kad se vec ne bave fudbalom. Da se ispostuje ajvar sredom i petkom, a Svevisnji ce vec uterati te lopte u mrezu.
Spanija je prvak sveta a pola reprezentacije  su im Katalonci i Baski koje bas boli nos za himnu. Ali oni jbg umesto muzickih imaju fudbalske treninge.
« Last Edit: May 30, 2012, 01:08:16 am by Fred Kremenko »

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za EP 2012
« Reply #484 on: May 30, 2012, 01:22:13 am »
ma ne radi se jebeno o tome dal se peva himna ili ne. ja ne mogu da verujem, čitam toliko te komentare i baš sam ispratio celu stvar. ljudi ne vide dalje od svog nosa, ovde se samo prelomilo na himni, sutra da nije ISPOŠTOVAO neku drugu stavku tog ugovora etičkog što su potpisali opet bi leteo. samo što je ovo oko himne zicer za političare i ostale paljevine da se jave. a na stranu to što je dečko kompletan idiot. pa taj mihajlović te je forsirao u fiorentini, gurao te tako balavog, davao ti da pucaš penale i slobodnjake i ko zna šta već a ti mu pljuneš tako u facu da čovek ispadne debil. u najmanju ruku si mogao da mu kažeš ej šefe neću/ne znam/ne želim da pevam himnu i ćao. još se ovaj matori njegov javlja i laže nešto tu, sin mu rekao da NEĆE da peva himnu jer ne može preko sebe a matori gura priču kako ne zna reči. ALO NEMOJ DA ME LOŽITE

Offline Fred Kremenko

  • Starter
  • **
  • Posts: 110
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za EP 2012
« Reply #485 on: May 30, 2012, 06:36:51 am »
Da je u ugovoru pisalo da svi treba sebi da odseku uvo  ne bi li dokazali prvivrzenost, da li bi onda trebalo da ga ispostuju? Naravno da se ne radi o himni, radi se o tome da je bolesni ljigavi licemerni kompleksas nasao da leci svoje kompleskse.

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za EP 2012
« Reply #486 on: May 30, 2012, 10:08:35 am »
dobro fred, nemoj mi sad ići iz krajnosti u krajnost. predočen im je ugovor, imali su par dana, niko ih nije terao da potpisuju, potpisali su slobodnom voljom, preuzeli obavezu i sankcija je više nego na mestu. ej ali koji nivo  bezobrazluka, uzimaš ugovor potpisuješ ga i posle 2 dana ga kršiš,još u momentu potpisivanja znaš da nećeš pevati himnu (jer je nisi bože moj pevao od 10-te godine u reprezentaciji) i još kukaš kad dobiješ pedalu :|

ne znam, ono.... sve više sumnjam da je delio rosi bio u pravu

Offline seek boy

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4013
  • Московский завод малолитражных автомобилей — MЗМА
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za EP 2012
« Reply #487 on: May 30, 2012, 11:41:42 am »
Da je u ugovoru pisalo da svi treba sebi da odseku uvo  ne bi li dokazali prvivrzenost, da li bi onda trebalo da ga ispostuju? Naravno da se ne radi o himni, radi se o tome da je bolesni ljigavi licemerni kompleksas nasao da leci svoje kompleskse.
Ukoliko si pristao i potpisao DA!

I to se ne radi o bilo čijim kompleksima niti lečenju istih!
Ako ja nešto prihvatim i potpišem i onda to ne ispoštujem naravno da trebam biti sankcionisan. Svako mora da bude spreman na posledice svojih postupaka. Pevanje ili nepevanje, seča ušiju ili seča kite, svejedno je. Ako smo definisali pravila, ima da ih poštujemo i kraj.

Društvo nam je u kurcu godinama zato što svako radi onako kako on misli da treba, a niko ne poštuje potpisano i posle se svi čude...

Pitam te lično: Ti postaviš pred mene neki zahtev, nebitno kakav? Ja kažem: da, hoću i to potpišem. Nakon toga ja uradim suprotno. Šta bi mislio o meni? Da li bi se dogovarao sa mnom ikada više o bilo čemu?
Боже спаси Боже храни
Српског Краља српски род


Offline matteus

  • Starter
  • **
  • Posts: 383
  • Andre Woodson's Right Arm
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za EP 2012
« Reply #489 on: May 30, 2012, 12:20:23 pm »
Ukoliko si pristao i potpisao DA!

Stoji. Samo što postavlja novo pitanje : gde je granica tog Sporazuma ?

Na stranu cela priča, ovo Mihi stavlja mnogo veliku metu na leđa. Ako ne može da pređe preko nepevanja himne, a nastavi sa politikom "čvrste ruke" i za ostale probleme, onda nema problema. I možda bi bilo bolje da igramo sa trećim timom po kvalitetu, ali da svi ginu na terenu.

Ali ako se ispostavi da mu je nepevanje himne veći problem od ladomuđenja na terenu, onda imamo selektora kome je bitnije da ispadne mudo nego da odvede repku na SP.
Nenad Čanak štapom bije Kristijana Karembea.