Ostalo > Dynasty League

Rules of Dynasty XXIII

(1/20) > >>

tonyk:
do 13. juna – Potpisi
Sorry but you are not allowed to view spoilers content.
15-29. jun - FA period
Sorry but you are not allowed to view spoilers content.
Trade period, od NFL Drafta do 10.kola
Sorry but you are not allowed to view spoilers content.
DRAFT – vikend pred početak
Sorry but you are not allowed to view spoilers content.
DROP POSSIBILITIES
Sorry but you are not allowed to view spoilers content.
KAZNE
Sorry but you are not allowed to view spoilers content.

lordnex:

--- Quote from: tonyk on May 23, 2013, 03:15:02 pm ---- igrači koji u poslednje dve sezone propuste 20+ mečeva, iz bilo kog razloga, mogu se prilikom potpisivanja novih ugovora otpustiti bez dead money.

--- End quote ---

Podneo bih predlog za izmenu ovog pravila u:

"Igrači koji u poslednje dve sezone propuste 20+ mečeva, iz bilo kog razloga, ne računaju se više u dead money (bez obzira kada su otpušteni)"


Znaci, na primer: Potpisem igraca na 5 godina i ovaj odmah sutradan najebe u saobracajci i/ili javi da ide da zivi na farmi i nece vise da se bavi fudbalom

Po trenutnom pravilu, ako ja razumem kako treba, ako ga otpustim odmah, dobijam njegovu platu u dead money za svih 5 godina, a ako bih ga drzao 2 godine na rosteru iako znam da nece igrati, onda mogu da ga otpustim da se ne racuna u dead money za poslednje 3 godine. Meni to zvuci apsurdno.

Cini mi se da je Zujo prosle godine imao neku slicnu sitaciju i tada mi je ovo delovalo nelogicno.


Po mojoj ideji - logicnije mi je - da mogu odmah da ga otpustim, ode u dead money, i ako u naredne dve godine stvarno ne zaigra, za poslednje tri godine se brise iz dead moneya. Ako se, igrac oporavi/predomisli i vrati pre isteka dve godine - dead money se normalno nastavlja.

tonyk:
namerno nisam odmah replicirao, čekajući neko drugo mišljenje.
ali, očekivano, nikog ne interesuje dok ne bude problem neki oko ovoga...

zvuči logično, a praktično i ne menja ništa previše, osim što oslobađa mesto u timu.
udar na džep ostaje, a to je i poenta ugovora.

i drugo, ovo može da se implementira instant, ukoliko se ljudi slože oko izmene.
a praktično bi tek za 2 sezone nastupile neke eventualne posledice.

Nidzge:
Procitao sam ja juce, ali nisam stigao da odgovorim.

I meni ok zvuci ovaj amandman, tako da sam ja za.

Pablo:
Ma to vazi jos odavno, samo nigde ne pise  :smile3:

Bilo je da smrtni slucaj ili penzija odmah oslobadjaju od ugovora. Tako je bas lord bio oslobodjen daljeg placana za Gainesa Adamsa kada je ovaj nesrecno preminuo, Bog da mu dusi prosti  :pop:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version