Author Topic: PITANjA - Glupa i ina...  (Read 587559 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: PITANjA - Glupa i ina...
« Reply #420 on: December 23, 2011, 09:02:44 pm »
pa imam ortaka ali sam i sam mislio da otvorim kod intese, to je ona varijanta za internet kupovinu
kažu da je procedura nikad lakša a i trebaće mi za brdo stvari ubuduće
a dres, čisto sumnjam pošto je dug rukav + štampano nazad ime i broj (kapiram da default dolazi bez broja)
tako da će me sto posto izaći preko 70e. kolika može biti carina?
i kapiram da ova varijanta za poklon isto otpada pošto ću sa sajta da naručim, a poklon bi uključivao neko živo biće jel :)

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: PITANjA - Glupa i ina...
« Reply #421 on: December 23, 2011, 09:05:49 pm »
Da, mada firme salju kao commercial sample, to bi trebao biti ekvivalent poklonu fizickog lica, mada vec reachujes ali vredi pokusati, zamoli ih da tako posalju i da navedu manju cifru. Carina i porez su cena, pa na to 10%, pa na to 18%. Da znas da niko nece da te cima ili oduzima robu ili sta ja znam, najgore sto moze da se desi je da ti ne uvaze te olaksice i da naplate dazbine. Da, sa tom karticom moze da se placa i preko nje moze ilegalno da se otvori paypal.

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: PITANjA - Glupa i ina...
« Reply #422 on: December 23, 2011, 09:08:45 pm »
znači bez 100jura ništa
hvala
 :svi:

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: PITANjA - Glupa i ina...
« Reply #423 on: December 23, 2011, 09:08:59 pm »
I vidi da li postoji alternativan prodavac, na ebayu recimo, oni su skroz fleksibilni, ne brini, nisi prvi koji im salje takve zahteve... Vecina oficijalnih radnji ima i ebay ispostave, kapiram da je zakon ili poslovna praksa, sta vec, labavija na ebayu pa tamo razne malverzacije dolaze u obzir. Jedini potencijalni minus je sto se placa paypalom, ali ono, paypal rula jednom kad ga otvoris, prelako i prebrzo sve ide.

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4320
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: PITANjA - Glupa i ina...
« Reply #424 on: December 25, 2011, 11:51:59 am »
Vracamo se na Telekom Box pricu. :D
Naime, iako bih prema Zujovom savetu malo sacekao da vidim sta ce biti od Nove, samo na GamePass-u imam ustedu od 50 evra ako uzmem Box(iptv), istekao mi je ugovor za mob pa mi je i tu nesto ciniti, a nije da se bunim ni za brzi net i 2 soma ustede od januara.
Njih moram da pitam da li je taj net zaista 6/1 mega, jer pise za brzinu neta "DO 6mb", pa me to plasi, ako neko zna slobodno nek kaze, ali ovde me najvise zanimaju IPTV utisci.
Dakle, pise tamo da daju 2 stb-a za 2 tv, ne pise jel se doplacuje. Dalje, kakav je IPTV, jel baguje, koliko traje to prebacivanje kanala jer nesto nacuh o tome, uopste, utisci. :) Inace ja imam PTT KDS kablovsku, posle njih ce mi ni pakao nece tesko pasti...

Da dodam, meni je u sustini najveca frka: 1)da ce od prvog da dodju neke do jaja net ponude tipa 10mb za 2 soma uz veliki ugovor i tome slicno, pa da cu da se ispalim(mada ne vise od 6 meseci)/ da ovaj net nije klasican ADSL nego neka ciganija i pod 2) da je taj IPTV ciganija resenje za krajeve koji nemaju kablovsku i da u praksi ne sljaka kao u teoriji, gde je vise nego dobra opcija.

SBB je juče objavio da neće krenuti od Nove godine (a oni bi jedini imali kapacitet da pariraju varijanti Box 3 - kablovska, net i fiksni tel, jer izgleda od dila sa VIP-om neće biti ništa), tako da će u prvih 3-6 meseci Telekomova ponuda biti jedina.

E, sad, cena paketa je "od 2.8xx dinara", a brzina neta je "do 6Mbps", nisam još gledao detaljno ponudu, ali cenim da je u pitanju varijanta da je ova najniža cena za najsporiji net, koji je kod njih 1,5 Mbps, pa se onda cena povećava sa povećanjem brzine. Net je ADSL, nema šta drugo da bude.

Ja isto imam KDS PTT, i uz njih IPTV, zbog ESPNA i zbog sve 4 Arene. Ja sam IPTV-jem prilično zadovoljan, izbor kanala je ogroman, slika je sasvim OK (s tim što ja još uvek imam TV sa katodnom cevi, još uvek nemam LCD), prebacivanje sa jednog na drugi kanal traje oko 2-3 sekunde, tako da je to preporuka s moje strane. Stoji ono da ti treba STB za svaki TV, i da (valjda) ne može više od 2 komada, jer bi jednostavno preopteretilo protok. U redovnoj ponudi, 2. STB se doplaćuje 250 din, moguće da su u ovom paketu dali za DŽ.

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4320
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: PITANjA - Glupa i ina...
« Reply #425 on: December 25, 2011, 11:53:45 am »
Nego, ima li iko ikakvih iskustava sa moneybookers.com?

Treba da uplatim nekom liku u Rusiji neke pare, on reče da je najbolje preko moneybookers-a, napravio sam nalog, ali mi ne da da aplodujem pare na svoj nalog kod njih (preko VISA kartice), kažu da je moguće da moja banka to ne dozvoljava.
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: PITANjA - Glupa i ina...
« Reply #426 on: December 25, 2011, 12:01:57 pm »
kakvu to banku imaš?

Offline hicpra

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 683
    • View Profile
Re: PITANjA - Glupa i ina...
« Reply #427 on: December 25, 2011, 12:04:44 pm »
ta greska ti se javlja i kad nemas dovoljno sredstava na racunu..jesi verificirao racun?

poslao im one izvode iz banke i sl?

ja ga imam vec 2-3 godine..i stvarno je prejebena stvar..

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4320
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: PITANjA - Glupa i ina...
« Reply #428 on: December 25, 2011, 12:12:20 pm »
banka je Societe Generale. Visa mi je vezana za tekući, s tim što imam dva tekuća, dinarski i "eurski", na ovom drugom nisam im'o nikakvih para, ali sam pretpostavio da će mi iznos u EUR konvertovati sa dinarskog računa. Kada prvi put nije prošlo, prebacio sam internim nalogom pare sa dinarskog na ovaj u EUR, ali ni tada nije prošlo...

Ništa čekam ponedeljak pa zovem njihov call centar.
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: PITANjA - Glupa i ina...
« Reply #429 on: December 25, 2011, 12:19:59 pm »
možda samo treba vremena da proknjiže transfer, znaš kako je to brzo kod nas

Offline hicpra

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 683
    • View Profile
Re: PITANjA - Glupa i ina...
« Reply #430 on: December 25, 2011, 12:28:53 pm »
mora trenutno raditi.. a jesi verificirao racun?

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4320
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: PITANjA - Glupa i ina...
« Reply #431 on: December 25, 2011, 12:51:57 pm »
Nisam jer mi nije prošao još ni inicijalni upload... kad dostavim podatke, oni mi zaduže račun random iznosom između 0.99 i 1.99€, pa onda preko tačnog iznosa i koda transakcije verifikujem račun? A meni na € računu i dalje stoji nula... hmm..
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: PITANjA - Glupa i ina...
« Reply #432 on: December 25, 2011, 01:28:13 pm »
praznici zujo, polako ;)

meni upravo iz jednog hotela stigao automatski odgovor da ne proveravaju mail do 27 zbog božića ;)

Offline hicpra

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 683
    • View Profile
Re: PITANjA - Glupa i ina...
« Reply #433 on: December 25, 2011, 01:52:52 pm »
mislim da to ne bi trebalo imat veze s praznicima..al mozes pricekati da prode pa onda vidjeti..

oni imaju odlican support pa eventualno da vidis tamo medu onih bezbroj pitanja dal se nesto moze napraviti s tvoje strane..

Offline architect

  • Starter
  • **
  • Posts: 209
    • View Profile
Re: PITANjA - Glupa i ina...
« Reply #434 on: December 26, 2011, 07:51:04 am »
Visa mi je vezana za tekući,

to je verovatno Visa elektron...cini mi se da ne mozes uplatiti sa takvom karticom.....sa kreditnom verovatno moze nisam siguran.....


ja sam koristio

http://www.raiffeisenbank.rs/code/navigate.aspx?Id=32

a sigurno radi i

http://www.bancaintesa.rs/code/navigate.aspx?Id=451



Offline architect

  • Starter
  • **
  • Posts: 209
    • View Profile
Re: PITANjA - Glupa i ina...
« Reply #435 on: December 26, 2011, 07:54:03 am »
E, sad, cena paketa je "od 2.8xx dinara", a brzina neta je "do 6Mbps", nisam još gledao detaljno ponudu, ali cenim da je u pitanju varijanta da je ova najniža cena za najsporiji net, koji je kod njih 1,5 Mbps, pa se onda cena povećava sa povećanjem brzine.

to "do 6Mbps" zavisi od kvaliteta parice tel...koju imas.....

za sve pakete je "do 6Mbps" sto znaci ako imas dobro paricu dobices tih max 6Mbps i za najjeftini paket...

Offline yrch

  • Rookie
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4320
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: PITANjA - Glupa i ina...
« Reply #437 on: December 26, 2011, 09:38:56 am »
to je verovatno Visa elektron...cini mi se da ne mozes uplatiti sa takvom karticom.....sa kreditnom verovatno moze nisam siguran.....



ma jok, bre, visa classic, znam valjda koju karticu imam... :D već sam sa njom kupovao flex poene u GLB-u...
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: PITANjA - Glupa i ina...
« Reply #438 on: December 26, 2011, 10:25:31 am »
vidim da pominjete avione u zanimljivim vestima, ali ipak ću da prebacio ovde:

jel ima neko iskustva sa Lisabonom?
neka lowcost kombinacija.

video sam da ima iz BEG-a (preko pariza vezano), ali možda ima povoljnije nešto.

Online lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: PITANjA - Glupa i ina...
« Reply #439 on: December 26, 2011, 10:35:38 am »
jel ima neko iskustva sa Lisabonom?
neka lowcost kombinacija.

ja isao Lufthansom, 200evra povratna... sumnjam da bi mnogo jeftinije (ako i ista) prosao sa lowcost

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: PITANjA - Glupa i ina...
« Reply #440 on: December 26, 2011, 10:39:11 am »
vidim da pominjete avione u zanimljivim vestima, ali ipak ću da prebacio ovde:

jel ima neko iskustva sa Lisabonom?
neka lowcost kombinacija.

video sam da ima iz BEG-a (preko pariza vezano), ali možda ima povoljnije nešto.

Ja sam bio u Lisabonu letos. Preko BG-a sto leti Iberian nije jeftin.

Jeftine kombinacije imas preko Spanije i Italije. Recimo nahvatas neki low cost do Barce recimo (ima iz Sofije Wizzair kojim sam ja leteo za 50 jura povratna) i odatle mozes da skrpis za 30 jura let do Lisabona u jednom pravcu.

Doduse sve je pitanje kada hoces da ides i to.

Lisboa u ovo doba godine je kisovit do bola, pa cisto da znas :D

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: PITANjA - Glupa i ina...
« Reply #441 on: December 26, 2011, 10:56:33 am »
aprli je u pitanju, nije frka.
nisam još ozbiljno ni gledao osim onog što sam pomenuo.

drugo, lepo je to što kažeš, ali meni do sofije treba više para nego za dalje ;)
da ne pominjem i vreme.
pešta ili temišvar su ipak za mene

u principu, ima redovan let za oko 200 (i par manje nekad)
ali možda uleti neka promocija, ili nešto. pratiću

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4320
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: PITANjA - Glupa i ina...
« Reply #442 on: December 26, 2011, 11:23:21 am »
ma jok, bre, visa classic, znam valjda koju karticu imam... :D već sam sa njom kupovao flex poene u GLB-u...

LM, zvao banku, problem je u tome što nisam imao sredstava na "euroskom" računu. Kažem ja da sam prebacio preko e-bankinga sa dinarskog na račun u €, kažu mi da to ne može, da moraš lično da odeš u ekspozituru i da tamo daš nalog. Pitam ja zašto onda postoji ta opcija u e-bankingu in the first place, naravno, nisam dobio nikakav smislen odgovor...
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline hicpra

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 683
    • View Profile
Re: PITANjA - Glupa i ina...
« Reply #443 on: December 26, 2011, 11:29:51 am »
vidis da je ipak stvar u sredstvima.. :D

ma radi MB savrseno, s njima nikad problema..banke su vec druga stvar..

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: PITANjA - Glupa i ina...
« Reply #444 on: December 26, 2011, 02:35:11 pm »
to "do 6Mbps" zavisi od kvaliteta parice tel...koju imas.....

za sve pakete je "do 6Mbps" sto znaci ako imas dobro paricu dobices tih max 6Mbps i za najjeftini paket...
Sta je parica ? Ja imam 4mb adsl i radi normalno, nemam dvojnika ili tako neko sranje, u centru sam zemuna...valjda imam uslove za tih 6 mega.

Hvala Zujo i Archi.

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3443
    • View Profile
Re: PITANjA - Glupa i ina...
« Reply #445 on: December 26, 2011, 02:48:14 pm »
Vracamo se na Telekom Box pricu. :D
Naime, iako bih prema Zujovom savetu malo sacekao da vidim sta ce biti od Nove, samo na GamePass-u imam ustedu od 50 evra ako uzmem Box(iptv), istekao mi je ugovor za mob pa mi je i tu nesto ciniti, a nije da se bunim ni za brzi net i 2 soma ustede od januara.
Njih moram da pitam da li je taj net zaista 6/1 mega, jer pise za brzinu neta "DO 6mb", pa me to plasi, ako neko zna slobodno nek kaze, ali ovde me najvise zanimaju IPTV utisci.
Dakle, pise tamo da daju 2 stb-a za 2 tv, ne pise jel se doplacuje. Dalje, kakav je IPTV, jel baguje, koliko traje to prebacivanje kanala jer nesto nacuh o tome, uopste, utisci. :) Inace ja imam PTT KDS kablovsku, posle njih ce mi ni pakao nece tesko pasti...

Da dodam, meni je u sustini najveca frka: 1)da ce od prvog da dodju neke do jaja net ponude tipa 10mb za 2 soma uz veliki ugovor i tome slicno, pa da cu da se ispalim(mada ne vise od 6 meseci)/ da ovaj net nije klasican ADSL nego neka ciganija i pod 2) da je taj IPTV ciganija resenje za krajeve koji nemaju kablovsku i da u praksi ne sljaka kao u teoriji, gde je vise nego dobra opcija.

Ma, taj BOX paket se sigurno isplati. Posto telekomu placam i iptv i fiksni i adsl i zenin mobilni :angry: :)-usteda je sigurno oko 2500-3000 mesecno. Ja bih ga sutra uzeo,al nemam mob.kod telekoma. Sto je i fora, jer sve-i iptv i mob i fiksni broj moraju da se vode na isto ime! Plus, ako ste na nekom mob paketu-opet ne moze box, dok se ne zavrsi postojeci ugovor.
Inace, iptv-stara prica. Odlicna, vrhunska slika i izbor kanal koji se meni ne svidja. Od sportskih- Arene+Eurosport i ESPN. Arenina ponuda ne moze da se meri sa SK, od americkih sportova prenose isto sto i ESPN, masovno gube pravo prenosa fudbalskih liga...Plus-potpuno je nejasno dokle ce sve Arene ici džabe i kad ce im dunuti da samo Arenu 1 pustaju dzabe...Imas gomilu decijih kanala ( sto mi je sad super :)) , gomilu info i dokumentarnih kanala, ali nema Foxovih kanala uopste i sl.
ADSL im je super, oko toga ne treba da brines.
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4320
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: PITANjA - Glupa i ina...
« Reply #446 on: December 26, 2011, 10:22:24 pm »
Ma, taj BOX paket se sigurno isplati. Posto telekomu placam i iptv i fiksni i adsl i zenin mobilni :angry: :)-usteda je sigurno oko 2500-3000 mesecno. Ja bih ga sutra uzeo,al nemam mob.kod telekoma. Sto je i fora, jer sve-i iptv i mob i fiksni broj moraju da se vode na isto ime!

Pa prebaci ženin mob na svoje ime, kao da je to problem...

Plus-potpuno je nejasno dokle ce sve Arene ici džabe i kad ce im dunuti da samo Arenu 1 pustaju dzabe...

Budući da je Telekom dokapitalizacijom postao (mislim) većinski vlasnik Arenasporta, moja slobodna procena je da će sve 4 Arene ostati u osnovnoj ponudi u IPTV-ju, jer ih to razlikuje od ponude ostalih kablovskih operatera.
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: PITANjA - Glupa i ina...
« Reply #447 on: December 26, 2011, 10:30:30 pm »
ionako niko neće hteti da plati 4 kanala sa domaćim sportom, kako najavljuju nove šeme.

uostalom, uskoro ćete dobiti obaveštenja o tome, bar tako kažu.

ili će na kvarno, kao SBB, da ostave svima, pa da lepo naplate prvi mesec ko ne odjavi "ručno"

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4320
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: PITANjA - Glupa i ina...
« Reply #448 on: December 26, 2011, 11:02:19 pm »
Nego, nešto negde čuh da je SBB kupio PTT KDS, zna li iko išta o tome, hoće li uskoro popraviti ponudu?

Ja ću uskoro najverovatnije morati da odjavim IPTV, ne bi bilo na izmet da do nove sezone dobijem provajdera koji ima ESPNA u ponudi.
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: PITANjA - Glupa i ina...
« Reply #449 on: December 26, 2011, 11:05:28 pm »
znam da su kupili ovaj KDS novosadski

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4320
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: PITANjA - Glupa i ina...
« Reply #450 on: December 26, 2011, 11:42:48 pm »
Evo sad dobih brošuru od Tehnomanije i u njoj reklama za Orionov paket IPTV + internet do 16 Mbps + fiksni telefon sa 100 besplatnih minuta, a cena je od 1.490 din... a ako kupiš LCD ili plazmu u Tehnomaniji, ne plaćaš pretplatu prvih 6 meseci.
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: PITANjA - Glupa i ina...
« Reply #451 on: December 27, 2011, 12:03:20 am »
Ekspresno sam se uzbudio :lol: , ali avaj, malo je drugacije:

http://ot.rs/privatni_korisnici/iptv/cenovnik.535.html

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15026
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: PITANjA - Glupa i ina...
« Reply #452 on: December 27, 2011, 09:25:56 am »
Orionov IPTV ne vredi ni sto dinara. Preko parice nema šanse da dobiješ 16Mbps uz IPTV (lelekom daje maksimalno 6). Mada, cena jeste odlična. Ne vidim ništa na sajtu, ali je ponuda odlična.

EDIT: A aktivacija usluge 8260 :rofl:
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2410
    • View Profile
Re: PITANjA - Glupa i ina...
« Reply #453 on: December 27, 2011, 03:06:49 pm »
zadnjih nekoliko desetina postoav nisu pitanja glupa, nego pitanja o kablovskoj u srbiji. kad vec imate toliko o tome da raspravljate, mogli bi i topic o tome da napravite a ne da gushite ovaj topic....a, jel valja ideja?  :smile3:

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15026
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: PITANjA - Glupa i ina...
« Reply #454 on: December 27, 2011, 04:21:15 pm »
Ideja valja, al nećemo  :smile3:. Mnogo si se ti uklopio u sistem. Šta je sledeće, ićićemo određenom stranom ulice, poštovaćemo jednosmerne znake, kupovaćemo karte za koncerte?
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.