Američki Fudbal > AF u Srbiji

SAAF 2013

<< < (2/20) > >>

lordnex:
split u novi topik za sezonu

http://www.saaf.rs/2013/03/31/uzivo-sbb-vukovi-legionaries-23-0-blue-dragons-panthers-19-30/

Sundjer Bob Kockalone:

--- Quote from: starr on March 31, 2013, 06:02:43 pm ---Znaš li kakva je situacija sa povredama?

--- End quote ---
Nisam siguran. Jedna istegnuta zadnja loža i povreda ključne kosti, od onoga što je bilo ozbiljnije. Nadam se da će se sve povrede brzo sanirati.


--- Quote from: vladarule on March 31, 2013, 06:26:13 pm ---Stvarno dobra tekma Imperatora  :) :) :) Mada mi se cini da bi bilo bolje da su doveli nekog QB-a a ne Sejn da ga igra

--- End quote ---

Šejn je odličan u svim delovima igre. Možda se više očekuje od QB-a, ali on odlično radi svoj posao. Naravno, lepo bi bilo da je došao originalni RGIII, ali moraćemo da se zadovoljimo i vernom kopijom.

vladarule:
Ja bih se zadovoljio i Connorom ali dobro  :) :) :)

Polux:
Ja sam odgledao Vukove.
Ne igra kompletna proslosezonska OL osim Bube.
Na RDE imaju zanimljivog igraca (mislim da je broj 42, nisam siguran), odlican je. Sve skolski, nisam video da je napravio gresku. Samo da ojaca bice zmaj.
MLB im igra novi chamuga, koji je ujedno i WR. QB je ostao isti, a RB je onaj mali iz Cacka, decko razbija. Samo sto mu je neuigrana OL pa nema dobre rupe, ali kad se uigraju mali ce da kida.
Sto rece Duh, neverovatno su popravili igru ST, rasturaju sa blokovima. Ali su u napadu pasom dosta losi, sto bih pripisao neuigranoj OL, koja ce za kolo ili dva biti na ispitu kad im dodju veprovi. I nece se dobro provesti  :)

Nikša:

--- Quote from: Polux on March 31, 2013, 09:53:16 pm ---Ja sam odgledao Vukove.
Ne igra kompletna proslosezonska OL osim Bube.
Na RDE imaju zanimljivog igraca (mislim da je broj 42, nisam siguran), odlican je. Sve skolski, nisam video da je napravio gresku. Samo da ojaca bice zmaj.
MLB im igra novi chamuga, koji je ujedno i WR. QB je ostao isti, a RB je onaj mali iz Cacka, decko razbija. Samo sto mu je neuigrana OL pa nema dobre rupe, ali kad se uigraju mali ce da kida.
Sto rece Duh, neverovatno su popravili igru ST, rasturaju sa blokovima. Ali su u napadu pasom dosta losi, sto bih pripisao neuigranoj OL, koja ce za kolo ili dva biti na ispitu kad im dodju veprovi. I nece se dobro provesti  :)

--- End quote ---

zato sto sam ja igrao sejftija  :A

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version