Author Topic: MLB  (Read 35053 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: MLB
« Reply #70 on: October 30, 2014, 07:01:45 pm »
Uzeo i ja da gledam... http://www.baseballprospectus.com/compensation/cots/league-info/highest-paid-players/

Ono je bilo onako iz glave danas, malo sam se iznenadio kada sam video sada da Kershaw ima najveca primanja po godini. Bio sam udedjen da je to Cabrera. Ali takodje treba dodati da pitcheri potpisuju za koju godinu krace ugovore.

E sad jeste da on ima 3 WS vec (tu ubedljivo najbolje baca kad dodje do toga  :D) i 25 godina, ali preko 35 miliona po sezoni ? Ja mislim da nema teorije da se desi kad se sve sagleda. Bio je recimo i Posey MVP i glavni za jedan WS barem kod njih, takodje mlad pa je dobio 9y/167m i tako dalje da ne zalazim sada u njihov salary...

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: MLB
« Reply #71 on: October 30, 2014, 07:39:59 pm »
Jbg, ja to onako totalno laički procenjujem :D
Sinoć sam se valjda prvi put u životu probudio da pogledam bejzbol utakmicu i plan je bio da ako ne nađem dobar stream odem nazad u krevet ili da pogledam NBA. Našao sam brutalno dobar stream i reko sad će biti spektakl i zabavno za gledati. I bilo je u prvih par ininga, ali kad je njega uvelo to je bio kraj utakmice.
Smorio je :D

I dok su pričali i izbacivali stase sa njegovim postignućima skontaš da je lik nepobediv. A i vidiš to dok gledaš samu utakmicu.
I on može u svakoj playoff seriji, ako zagusti, sam da ti donese 3 pobede, a ostatak ekipe treba da se snađe za četvrtu.
 Jbg, ako takav ne zaslužuje neki brutalan ugovor onda ne znam ko zaslužuje.
Ne znam ništa o tom Kershawu, Verlandera sam gledao par puta dok sam imao ESPN i nije mi uopšte delovao ovako zajebano. Bumgarneru treba da daju bar 220m čisto da bude makar malo plaćeniji.  :)
On pod aktuelnim ugovorom postaje free agent tek 2020. i baš ću da ispratim šta će tu sad da se dešava

Peavy dobija 15m po sezoni, a oba puta su ga napunili baš ružno u finalu, a pržili su ga Cardinalsi pre toga.
Njega se sećam jer sam ga imao u timu u onoj mojoj čuvenoj MLB fantasy sezoni, pa je Freak hteo da mi ga mazne u trejdu  :rofl:



Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: MLB
« Reply #72 on: October 30, 2014, 11:14:44 pm »
A imas primera koliko hoces, evo ti samo par iz Phillies-a. Delovao je i Cliff Lee nepobedivo par puta (recimo Phillies-i nisu uspeli da dovedu do 7. tekme '09. protiv Jenkija, inace on nije izgubio u tom playoffu tekmu),  Cole Hamels je i doneo jednu titulu (on takodje nije izgubio tekmu u PO '08), ali se to menja. A ovde ti je jedan los inning dovoljan. Eto ja sam pomislio da ce Royals-i sinoc da se izvuku na kraju kod one greske. Kershaw ima takav ugovor zato sto zadnje 3-4 igra brutalno, ovo koliko ja gledam niko nije bio ni blizu ono sto je on uradio ove godine. Ali eto cak i pocne playoff dobro i onda jedan inning ili pola uz par gluposti i cao.

Da bi Bumgarner dobio te pare on mora da baca i tokom sezone kao jedan od top pitchera konstantno. Za playoff tu nema sta da se kaze, objasnio je covek. Ima tu jos par stvari, mada bice interesanto videti kako ce se to razvijati.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: MLB
« Reply #73 on: November 19, 2014, 03:30:33 pm »

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: MLB
« Reply #74 on: November 19, 2014, 04:11:04 pm »
Djankarlo iz Velikog Brata?

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: MLB
« Reply #75 on: November 19, 2014, 05:20:13 pm »
Jesu li ugovori u MLB garantovani?

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: MLB
« Reply #76 on: November 19, 2014, 05:53:05 pm »
Manje vise da, ima klauzula za doping i povrede, trude se jos da ubace par stvari da lici malo vise na NFL (trenutno nista od toga), ima i opcija da se izadje iz ugovora itd.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."



Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: MLB
« Reply #79 on: May 13, 2015, 11:08:23 pm »
gledao sam danas na espn o nekom što ga je ćale navežbao da baca sa obe ruke dok je još bio klinac
sad je u mlb valjda


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: MLB
« Reply #80 on: July 02, 2015, 10:38:05 pm »

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: MLB
« Reply #81 on: July 02, 2015, 10:48:18 pm »
 :lol: :lol:

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: MLB
« Reply #82 on: July 03, 2015, 12:24:00 am »
Da nije mozda bilo, na prethodnoj strani ?  :D

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: MLB
« Reply #83 on: October 05, 2015, 10:18:23 pm »


Oće li biti nešto od ovoga? :D

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: MLB
« Reply #84 on: October 07, 2015, 05:18:42 am »
Nije nemoguce, sutra ce se dosta vise znati. Sad Houston lagano dobio Jenkije u NY.

Inace evo jedan lud tekst, moze na mnogo mesta, carolije, zanimljive vesti itd. Uglavnom  :worthy:

http://www.celebritynetworth.com/articles/entertainment-articles/bobby-bonilla-baseball-contract/

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Online Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1436
    • View Profile
Re: MLB
« Reply #85 on: October 07, 2015, 05:20:15 am »
La-ga-no
Mike McCarthy je idiot.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: MLB
« Reply #86 on: October 08, 2015, 04:07:04 am »
Barem malo neke zabave, pretilo je da bude cak i gore nego sinoc.  :D

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: MLB
« Reply #87 on: October 08, 2015, 10:47:58 am »
nakucao ih Joliet Jake. Idemo na cardse, jebacemo ih ruzno.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: MLB
« Reply #88 on: October 08, 2015, 06:24:10 pm »
Sta je ovo, sve navijaci Cubsa, Freak, sad vidim i ti (nekako nisam znao)... Iskreno bas bih voleo, ali to su usrani Cardsi, nace oni nacina, usercine jedne. (Play-off '11 ispred svih tesko da ce se zaboraviti  :palm:)

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: MLB
« Reply #89 on: October 08, 2015, 06:39:11 pm »
Tedi i ja smo prvosvestenici te sekte na ovom forumu. Freak je isto tu negde posle dosao.

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: MLB
« Reply #90 on: October 08, 2015, 07:42:35 pm »
Tolika priča o Cubsima i 100+ godina bez titule, očekivao sam da su pre toga bar deset puta bili prvaci. Sad da pogledam a tamo dve titule. :)

Gledam koji sve timovi igraju i imaju neki Los Angeles Angels of Anaheim!!! Da li je ovo najsmešnije ime nekog sportskog kluba? :rofl:

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: MLB
« Reply #91 on: October 08, 2015, 07:49:50 pm »
Anaheim je imao i mighty duckse. Tamo tako krste

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: MLB
« Reply #92 on: October 08, 2015, 07:53:01 pm »
Mighty Ducks su super :thumbup:

Ovi ne mogu da se odluče da li su LA ili Anaheim a još kada se doda da Los Angeles i Angels isto znači ispada Anđeli Anđeli iz Anahajma. :D


edit
Šta je ovo? Više nisu Mighty, samo Anaheim Ducks?!? :thumbdown:

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: MLB
« Reply #93 on: October 08, 2015, 07:56:19 pm »
Gledam koji sve timovi igraju i imaju neki Los Angeles Angels of Anaheim!!! Da li je ovo najsmešnije ime nekog sportskog kluba? :rofl:

Sponzorsko-pravna zavrzlama :)

Tim se nekada zvao Los Angeles Angels, pa California Angels.. ali 1997 su se preselili na novi stadion u Anaheim, gde je grad Anaheim ulozio brdo para i po ugovoru su promenili ime u Anaheim Angels. Medjutim 2005 je dosao novi vlasnik i hteo da vrati ime tima u Los Angeles Angels da bi se bolje reklamirao u LA, ali zbog ugovora sa Anaheimom morao je da ima Anaheim u imenu, pa je nastao Los Angeles Angels of Anaheim... medjutim to je samo zvanicni naziv, u medijiima se uglavnom Anaheim ne pominje, nego je samo LA Angels

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: MLB
« Reply #94 on: October 09, 2015, 12:47:09 am »
Lorde, hvala na objašnjenju, stvarno su ludaci. :D

Inace evo jedan lud tekst, moze na mnogo mesta, carolije, zanimljive vesti itd. Uglavnom  :worthy:

http://www.celebritynetworth.com/articles/entertainment-articles/bobby-bonilla-baseball-contract/

Car. Što se kaže - bolje da kaplje nego da curi.

Online Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1436
    • View Profile
Re: MLB
« Reply #95 on: October 09, 2015, 12:51:36 am »
Mighty Ducks su super :thumbup:

Ovi ne mogu da se odluče da li su LA ili Anaheim a još kada se doda da Los Angeles i Angels isto znači ispada Anđeli Anđeli iz Anahajma. :D


edit
Šta je ovo? Više nisu Mighty, samo Anaheim Ducks?!? :thumbdown:
Od jedno 2006. :D
Mike McCarthy je idiot.

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: MLB
« Reply #96 on: October 09, 2015, 09:30:02 am »
Sponzorsko-pravna zavrzlama :)

Tim se nekada zvao Los Angeles Angels, pa California Angels.. ali 1997 su se preselili na novi stadion u Anaheim, gde je grad Anaheim ulozio brdo para i po ugovoru su promenili ime u Anaheim Angels. Medjutim 2005 je dosao novi vlasnik i hteo da vrati ime tima u Los Angeles Angels da bi se bolje reklamirao u LA, ali zbog ugovora sa Anaheimom morao je da ima Anaheim u imenu, pa je nastao Los Angeles Angels of Anaheim... medjutim to je samo zvanicni naziv, u medijiima se uglavnom Anaheim ne pominje, nego je samo LA Angels

Tim je takodje ostao poznat po filmu Angels in the Outfield, u kojem posle molitve malog decaka andjeli pocnu da pomazu ekipi da osvoji prvenstvo. Tad su cini mi se bili California Angels. World Series iz 2002. u kojem su Angelsi tukli Giantse Barrya Bondsa je top 5 world seriesa ikad.

Sto se tice hokeja, da, Disney je prodao fransizu 2005. i od sledece sezone je otislo ono "Mighty".


Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: MLB
« Reply #97 on: October 13, 2015, 01:53:24 am »
Poceli Cubsi da biju.  :thumbsup:

Houston :palm:, ali sami su krivi.
« Last Edit: October 13, 2015, 01:55:44 am by Grandilof »

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: MLB
« Reply #98 on: October 13, 2015, 02:14:34 am »
daj bre Bumgarner je doktor za ovog Arrietu  :yawn:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: MLB
« Reply #99 on: October 13, 2015, 02:20:04 am »
evo sad pogodio jednog u nogu.
ja očekivao da je taj Arrieta neko mudovište, a njega pune samo tako


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: MLB
« Reply #100 on: October 13, 2015, 04:43:01 pm »
Metsi <3 jebi dodgerse

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: MLB
« Reply #101 on: October 15, 2015, 04:05:00 am »
Kakav 7. inning u Torontu, boktemazo ludnica samo takva. Navijao sam za Hamelsa, i saranise ga njegovi na kraju.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: MLB
« Reply #102 on: October 22, 2015, 02:35:29 pm »
M-E-T-S    METS!!!   METS!!!   METS!!!


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: MLB
« Reply #103 on: October 24, 2015, 01:41:47 pm »
M-E-T-S    METS!!!   METS!!!   METS!!!

I drug Venom imao istu logiku :D

Mets-Royals elem. Sve cetiri ekipe su mi bile OK (samo dok nema smrdljivih Cardinalsa), hteo sam Toronto ali boze moj. Bice dobar world series, sve zasluzni gradjani. Ja sam uz Metse.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: MLB
« Reply #104 on: October 24, 2015, 02:43:41 pm »
Ja sam uz KC, samo mi jos fali da Mets-i uzmu na svu ovu nasu bedu. A i da nije toga mislim da bih opet bio uz Royals-e.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."