Author Topic: 2012 Conference Championship  (Read 41267 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Conference Championship
« Reply #35 on: January 20, 2013, 10:02:32 pm »
LaMichael! :rock:

'Ajde sad, saberite se, mora i odbrana da odigra nesto.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Conference Championship
« Reply #36 on: January 20, 2013, 10:02:45 pm »
Eh, izgleda da su Falcons-i nasli nacin kako da zaustave mocnog Kaep-a, kojem mediji nisu mogli naci manu. Cim odbrana igrao iole nesto, serija 3 and out-a ide jedno 4 puta, dok se prvi put ne priblizimo golu. Ali, dink and dunk je sranje, nije flashy...ovo privlaci paznju i mediji ti ga dudlaju.

Mora da krene da igra, ganjaju rezultat sad vec ozbiljan, trcanjem Gore-a.

Kaep je bulja u odbrani od pasa, realno.

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Conference Championship
« Reply #37 on: January 20, 2013, 10:04:14 pm »
Odbrana kriminalna na pocetku, ostali u San Francisku. Divan pas Mega Kapa za Rapista, ali totalno promasen skok.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Conference Championship
« Reply #38 on: January 20, 2013, 10:06:27 pm »
Kaep je bulja u odbrani od pasa, realno.
A dva 3 and out-a? To sam ja kriv, je l' da? 'Ajde ne kenjaj mnogo, nego budi objektivan. Odbrana je usrala, ali ne pomaze to sto je napad do ovog drive presao 7 jardi. I sad se vrate dink and dunk igri, tj napadu koji su i kreirali sve vreme prosle i ove sezone, i zamisli, napreduju. Znaci cela prica sa big play-evima ne pije vodu. To prolazi protiv krs odbrana.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Conference Championship
« Reply #39 on: January 20, 2013, 10:07:29 pm »
Odbrana kriminalna na pocetku, ostali u San Francisku. Divan pas Mega Kapa za Rapista, ali totalno promasen skok.
:huh:



Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Conference Championship
« Reply #40 on: January 20, 2013, 10:08:06 pm »
Evo i odbrane...napokon.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Conference Championship
« Reply #41 on: January 20, 2013, 10:11:07 pm »
digger kaze nekom da bude objektivan  :bigfunny:

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Conference Championship
« Reply #42 on: January 20, 2013, 10:13:19 pm »
digger kaze nekom da bude objektivan  :bigfunny:
Koji je inace mnogo vise utakmica Niners-a gledao i ne kenja na prazno kao ti. Tebi ko se svidi fizicki za njega navijas. :wub:

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Conference Championship
« Reply #43 on: January 20, 2013, 10:14:16 pm »
A imbecilna trcanja iz shotgun-a koja moram da gledam vec nekih 10 nedelja necu ni da pominjem.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Conference Championship
« Reply #44 on: January 20, 2013, 10:16:45 pm »
Dobro je sto Falcons-i zaboravljaju Vernon-a, kao ovi moji sto su zaboravili Julio-a.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Conference Championship
« Reply #45 on: January 20, 2013, 10:17:17 pm »
digger neverue

Offline cubico

  • Starter
  • **
  • Posts: 68
    • View Profile
Re: Conference Championship
« Reply #46 on: January 20, 2013, 10:18:28 pm »
hu hu kakav start Atlante

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Conference Championship
« Reply #47 on: January 20, 2013, 10:18:44 pm »
Packersi imali taktiku da ne čuvaju Kaepa a Falconsima taktika da ne čuvaju Davisa. :A

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Conference Championship
« Reply #48 on: January 20, 2013, 10:19:52 pm »
digger neverue
'Oces ti od svakog kompletiranog pasa ka poptuno otvorenom Davis-u na 10-ak jardi od njega da pravis novog Montana-u?

Bar je poceo da vidi otvorene ljude. A Davis je stalno otvoren, pa evo i TD-a. :D :D  :thumbsup:

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Conference Championship
« Reply #49 on: January 20, 2013, 10:19:59 pm »
Kap razbija. Mi se cesto sprdamo ovde ali Digeru, najozbiljnije, i dalje tvrditi da je Alex bolja opcija se granici sa ludilom.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Conference Championship
« Reply #50 on: January 20, 2013, 10:20:23 pm »
hu hu kakav start Atlante
Ali im finis poluvremena nesto ne stima. :P

Offline cubico

  • Starter
  • **
  • Posts: 68
    • View Profile
Re: Conference Championship
« Reply #51 on: January 20, 2013, 10:21:48 pm »
Ali im finis poluvremena nesto ne stima. :P

ali kakava završetak poluvremena 49.

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Conference Championship
« Reply #52 on: January 20, 2013, 10:21:57 pm »
'Oces ti od svakog kompletiranog pasa ka poptuno otvorenom Davis-u na 10-ak jardi od njega da pravis novog Montana-u?

Bar je poceo da vidi otvorene ljude. A Davis je stalno otvoren, pa evo i TD-a. :D :D  :thumbsup:
Nije poenta da je Kap Montana nego da je Montana za onog poludebilnog Alex Smita koji moze samo kacigu da mu oglanca. Pun intended.

Offline hicpra

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 683
    • View Profile
Re: Conference Championship
« Reply #53 on: January 20, 2013, 10:22:10 pm »
Imamo tekmu  :pop:

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Conference Championship
« Reply #54 on: January 20, 2013, 10:23:38 pm »
Packersi imali taktiku da ne čuvaju Kaepa a Falconsima taktika da ne čuvaju Davisa. :A
Pa covek jedini hvata nesto i stalno je potpuno sam, ali ono, u krugu od 7-8 jarid nikog pored njega.

Kap razbija. Mi se cesto sprdamo ovde ali Digeru, najozbiljnije, i dalje tvrditi da je Alex bolja opcija se granici sa ludilom.
Moja poenta je da je trebalo odigrati sezonu kako smo poceli, pa onda praviti promene. Ovaj je jos sklon glupim greskama i necu da to kosta moj tim eventualnog SB-a. Pritom ,ne znam sto bi se granicilo sa ludilom, kad se nista nije drasticno promenilo u timu, ni pobede, ni neki enormni preokret napada. Gore-u opao broj jardi, jer Kaep trci, i ima vise big play-eva sad na kraju, a li i vise turnover-a, i 3 and out-a, a onako nije bilo trunover-a i bolje je isao time of possession.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Conference Championship
« Reply #55 on: January 20, 2013, 10:25:06 pm »
 :rofl: :rofl: :rofl:

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Conference Championship
« Reply #56 on: January 20, 2013, 10:25:25 pm »
Nije poenta da je Kap Montana nego da je Montana za onog poludebilnog Alex Smita koji moze samo kacigu da mu oglanca. Pun intended.
I kako ja da pricam sa nekim ozbiljno, kada QB-a koji je u vrhu lige po rating-u, vodio bi svoj tim do polufinala verovatno kao i prosle sezone, ako ne i dalje, kaze da je poludebilan? Nijedan argument za to, nego kao, ovde je popularno nekog nazvati debilom i to je to. End of discussion. Mogao bih ja sve detaljno, ali cemu, kada nema poente...

Offline nestorZ

  • Starter
  • **
  • Posts: 265
  • Who Dat?
    • View Profile
Re: Conference Championship
« Reply #57 on: January 20, 2013, 10:25:47 pm »
bome matty piša po ovima  :pop:


Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Conference Championship
« Reply #58 on: January 20, 2013, 10:26:04 pm »
Prevent D! :rock:

Offline Fred Kremenko

  • Starter
  • **
  • Posts: 110
    • View Profile
Re: Conference Championship
« Reply #59 on: January 20, 2013, 10:27:04 pm »
Odbrana koja bi trebala da je najbolji deo tima, pusta 300y za poluvreme,ali je glavni problem 49-ersa sto su imali 2 3&outa?? Zovite me glupim,ali meni to nije najjasnije :D

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Conference Championship
« Reply #60 on: January 20, 2013, 10:28:01 pm »
Odbrana koja bi trebala da je najbolji deo tima, pusta 300y za poluvreme,ali je glavni problem 49-ersa sto su imali 2 3&outa?? Zovite me glupim,ali meni to nije najjasnije :D

objektivni digger

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Conference Championship
« Reply #61 on: January 20, 2013, 10:28:37 pm »
Odbrana koja bi trebala da je najbolji deo tima, pusta 300y za poluvreme,ali je glavni problem 49-ersa sto su imali 2 3&outa?? Zovite me glupim,ali meni to nije najjasnije :D
Pa nije vam najjasnije, zato sto ja to nisam ni rekao. Kritikujem napad, jer je to menjano, odbrana je takva kakva je oduvek i bila, nije napravljena drasticna promena. Sad, kad shvatite to, onda ce biti lakse da objasnjavam dalje. :P

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Conference Championship
« Reply #62 on: January 20, 2013, 10:29:00 pm »
I kako ja da pricam sa nekim ozbiljno, kada QB-a koji je u vrhu lige po rating-u, vodio bi svoj tim do polufinala verovatno kao i prosle sezone, ako ne i dalje, kaze da je poludebilan? Nijedan argument za to, nego kao, ovde je popularno nekog nazvati debilom i to je to. End of discussion. Mogao bih ja sve detaljno, ali cemu, kada nema poente...
E usro sam se od tih dostignuca. Pozdravili ga Trent Dilfer i Brad Johnson, rekli mu da je cava.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Conference Championship
« Reply #63 on: January 20, 2013, 10:30:04 pm »
A vi probajte da shvatite koliko TOP zapravo znaci u igri. Napad ne uradi nista celu cetvrtinu, onda prodje par duzih trcanja posle hvatanja i za par minuta dva TD-a. Sto znaci da ceo ostatak meca odbrana provodi na terenu.

Sad, to sto su ocajno startovali...jbg, desavalo se i pre.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Conference Championship
« Reply #64 on: January 20, 2013, 10:31:57 pm »
E usro sam se od tih dostignuca. Pozdravili ga Trent Dilfer i Brad Johnson, rekli mu da je cava.
A sta je tebi onda bitno? Molim te, udovolji mi...dosta mi izdrkavanja ovde, a niko nista konkretno ne kaze, nego svima nesto ne valja, nije dovoljno. I pomenes ljude koji su uzeli prsten. Meni je to bitno, a to sto ovaj moze da baci loptu u picku materinu, ali retko kada pogodi coveka, ili sto ume da trci, ali ne uzme na kraju prsten...e, to je meni nebitno.

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Conference Championship
« Reply #65 on: January 20, 2013, 10:32:28 pm »
Pa covek jedini hvata nesto i stalno je potpuno sam, ali ono, u krugu od 7-8 jarid nikog pored njega.
Moja poenta je da je trebalo odigrati sezonu kako smo poceli, pa onda praviti promene. Ovaj je jos sklon glupim greskama i necu da to kosta moj tim eventualnog SB-a. Pritom ,ne znam sto bi se granicilo sa ludilom, kad se nista nije drasticno promenilo u timu, ni pobede, ni neki enormni preokret napada. Gore-u opao broj jardi, jer Kaep trci, i ima vise big play-eva sad na kraju, a li i vise turnover-a, i 3 and out-a, a onako nije bilo trunover-a i bolje je isao time of possession.
Ti se druze drogiras, nema druge reci. Ubacivanje Kapa u startnu postavu ce mozda otici u istoriju kao jedan od najboljih poteza svih vremena, a tvoj TIM sisa debelu karu, Kap je i veceras, kao i pre 7 dana, i mama i tata, iako bas ne bi trebalo da pada sve na njega, niti licno mislim da ima kapacitet da ovako izgura do kraja.
Ali siguran sam da je bilo i dosta ljubitelja Drewa Bledsoe-a onomad, pa sad ne bi bas da se prisecaju sta su lupetali.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Conference Championship
« Reply #66 on: January 20, 2013, 10:35:30 pm »
Ti se druze drogiras, nema druge reci. Ubacivanje Kapa u startnu postavu ce mozda otici u istoriju kao jedan od najboljih poteza svih vremena, a tvoj TIM sisa debelu karu, Kap je i veceras, kao i pre 7 dana, i mama i tata, iako bas ne bi trebalo da pada sve na njega, niti licno mislim da ima kapacitet da ovako izgura do kraja.
Ali siguran sam da je bilo i dosta ljubitelja Drewa Bledsoe-a onomad, pa sad ne bi bas da se prisecaju sta su lupetali.

A to je zasnovano na cemu tacno, osim na tvom misljenju? 99 jardi za poluvreme su nesto za sta bi ti prvi podjebavao Smith-a. Pogotovo sto je najveci deo jardi dosta posle trcanja nakon hvatanja.

Prosto obozavam kada neko krene da te proziva sto mislis drugacije. Stvarno si klasa. A obozavam double standarde-a takodje...prosle godine kada je Smith rastavio Saints-e, to je bilo meh.


Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Conference Championship
« Reply #67 on: January 20, 2013, 10:35:42 pm »
Da malo stanem na Diggerovu stranu... :P

Da je napad 69ersa imao jedan malo duži napad umesto 3&out taman bi potrosili vreme koje je Ryan iskoristio da pređe 80y i baci za TD.

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Conference Championship
« Reply #68 on: January 20, 2013, 10:37:51 pm »
A sta je tebi onda bitno? Molim te, udovolji mi...dosta mi izdrkavanja ovde, a niko nista konkretno ne kaze, nego svima nesto ne valja, nije dovoljno. I pomenes ljude koji su uzeli prsten. Meni je to bitno, a to sto ovaj moze da baci loptu u picku materinu, ali retko kada pogodi coveka, ili sto ume da trci, ali ne uzme na kraju prsten...e, to je meni nebitno.
Bitno:
Da si lider svog tima, da mozes sam da pravis razliku kad drugi padnu, da mozes da bacis svaki pas, sto ukljucuje prebitnu duboku loptu, eto za pocetak. Da uteras sedmicu po cenu dva 3&out, umesto 5 kompletiranih pasova za 13.2 jarda.
Bonus poeni: pokretljivost, ekstremna brzina, vodjenje napada na koji se odbrane jos nisu navikle
Nebitno:
Stil igre.

Nepozeljno:
Da 7 sezona budes najgori igrac u timu, da kukas i places u medijima svaki cas.



Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Conference Championship
« Reply #69 on: January 20, 2013, 10:38:03 pm »
Da malo stanem na Diggerovu stranu... :P

Da je napad 69ersa imao jedan malo duži napad umesto 3&out taman bi potrosili vreme koje je Ryan iskoristio da pređe 80y i baci za TD.
To je ono sto sve vreme pricam. Kontrola vremena je jedan od bitnijih segmenata ovde, a svi to zanemaruju.

Ja nemam nista protiv Kaep-a, ali ispada da imam, jer moram ovde da se raspravljam sa Niksom koji samo zna da se smeje, i sa Iceman-om. Decko je gotivan, usvojen je bio, i iscimao se da ispuni svoj san. Respect. Samo ne vidim u cemu je problem bio da mu daju predsezonu da se lepo pripremi i da nema gresaka kojih sad ima. Ali, jbg, ja kao da pricam zidu, sta god da kazem, okrene se na to kako ja mislim da je Smith keva u odnosu na Kaep-a.