Author Topic: 2012 Divisional Playoffs  (Read 63182 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #315 on: January 14, 2013, 02:53:40 am »
Ludnica se nastavila i veceras, rekord po broju poena u divisional kolu. Tomica nije stigao da se oznoji, prodzarali su Texanse trcanjem kao idiote. Sijetlov avion zakasnio pola sata na utakmicu.

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #316 on: January 14, 2013, 02:58:12 am »
A jel niko nije video sta je onaj megaljakse Pete Carroll uradio ? :D
Nakon promasenog kika trci po terenu i cudi se otkud tajmaut, ko je trazio tajmaut, sta se desava, drama... :D Posle toga usporeni snimak, stoji pored sudije i trazi tajmaut, jel moguce jebote.  :1: :napalm: :napalm:

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #317 on: January 14, 2013, 03:07:14 am »
A jel niko nije video sta je onaj megaljakse Pete Carroll uradio ? :D
Nakon promasenog kika trci po terenu i cudi se otkud tajmaut, ko je trazio tajmaut, sta se desava, drama... :D Posle toga usporeni snimak, stoji pored sudije i trazi tajmaut, jel moguce jebote.  :1: :napalm: :napalm:
Evo ti objasnjenja:
http://www.nfl.com/news/story/0ap1000000125862/article/pete-carroll-refs-said-practice-kicks-werent-allowed
 :lol:

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #318 on: January 14, 2013, 03:19:44 am »
U hriscanskom duhu, ja mu verujem.  Aha.  :bigfunny:
:hof:

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21048
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #319 on: January 14, 2013, 03:50:42 am »
Mislim da SF svakako ulazi,

Ne preporučujem ti da stavljaš pare na SF ako se oslanjaš na ono što je uradio Packersima.

Green Bay je bio sramotno nespreman za Kaepernicka, to se dalo naslutiti po pristupu odbrani a vidi se i iz izjava posle meča. Druga stvar, defanzivni roster Packersa je kreiran da zaustavi pas, nekoliko igrača koji su mogli da pomognu kod odbrane trčanja su ranije završili sezonu. Scenario za perfect storm je bio spreman i 49ersi su odradili posao.

Ne kažem da 49ersi ne mogu do pobede ali čisto sumnjam da će im u Atlanti sve ići tako lako.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #320 on: January 14, 2013, 04:20:20 am »
To je ono sto sam ja juce pricao, nevezano za vas. Da Kaep moze da izdivlja kada mu neke stvari idu na ruku, a moze da lici i na QB project-a iz 5 runde na sledecem mecu.
Jos se nisu pripremili dovoljno timovi za njega, pa to koristi. Ako nadjes nacin da mu oduzmes trcanje, pas ce debelo da trpi.

Zato ne brbljam unapred kako cemo da dobijemo i lozim se nesto, kad znam sta moze da se desi lako. No, nadam se najboljem ishodu i SB-u napokon.

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #321 on: January 14, 2013, 04:36:38 am »
A to je razlicito u odnosu na svakog running Qba od kad je kod nas enefela, kako ?

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #322 on: January 14, 2013, 07:11:38 am »
Seattle i NE su pokazali kako se igra protiv SF. Tako da im ne dajem prevelike šanse dalje. To što smo mi odigrali obranu na Kaep-u kao klub iz CFL-a druga je stvar. ;)

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15026
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Одг: Divisional Playoffs
« Reply #323 on: January 14, 2013, 09:45:08 am »
Ako bude utakmica rešavana unutar 3 poena, SF nema šta da traži u tom scenariju. U ostalim slučajevima prolazi lag
ano :D
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #324 on: January 14, 2013, 09:49:45 am »
Keap je najslicniji Cam-u od svih kvoterbekova u ligi...a Cam nam je pravio najvise problema ove sezone.
Abraham je obnovio povredu sinoc a bez njega mozemo da slikamo u odbrani.

Offline nestorZ

  • Starter
  • **
  • Posts: 265
  • Who Dat?
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #325 on: January 14, 2013, 10:26:07 am »
Pa to ja kazem, znam da kaep nije konstantan, al atlanta JE konstantno losa protiv takvih qb.


Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3443
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #326 on: January 14, 2013, 10:45:28 am »
A jel niko nije video sta je onaj megaljakse Pete Carroll uradio ? :D
Nakon promasenog kika trci po terenu i cudi se otkud tajmaut, ko je trazio tajmaut, sta se desava, drama... :D Posle toga usporeni snimak, stoji pored sudije i trazi tajmaut, jel moguce jebote.  :1: :napalm: :napalm:





 :A :rofl: :rofl:

Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #327 on: January 14, 2013, 10:47:26 am »

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3443
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #328 on: January 14, 2013, 10:51:14 am »


Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #329 on: January 14, 2013, 10:55:05 am »
Pa to ja kazem, znam da kaep nije konstantan, al atlanta JE konstantno losa protiv takvih qb.
Atlanta je igrala protiv Vicka, RGIIIa, Cam x2 i sada Russ-a. Poraz je samo od Cam-a :D

Nije Atlantina odbrana konstantno vec prodaje pass VS run u tim situacijama.

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #330 on: January 14, 2013, 11:02:14 am »
Ja se divim Beliceku  :worthy:
Covek svake godine uvodi nove sisteme i u odbrani i u napadu, i uvek sve iznenadi.
Uvek ima neke minjature, nadigrava se ... ma kralj. Secam se kad je umesto povredjenog CB ceo PO, a mozda i vise, igrao WR. Smith bese, zaboravio sam?

Onda je presao sa 3-4 koja ga je proslavila jos u NYG na 4-3. Pa je tu 4-3 modifikovao na genijalan nacin (procitati ]ovde, zatim je svima demonstrirao kako se nakon igre sa Randy Mosom, vise nego uspesno presaltovao na igru na TE i opet sve iznenadio sa Gronkom i Hernandezom.
A sinoc kad mu se Gronk ponovo povredio, demostrirao minijaturu sa Veeren-om (doduse vec vidjenu) kad ga ostavi na strani sa LB, siguran TD.
Covek je apsolutni genije.
I demonstrira ono sto je osnova uspeha svakog tima - linija je snaga tima. I OL i DL. To najpre skocka, pa se onda igra.
Da ne pricam da je majstor da dovede igraca koji ce mu biti najbitniji sraf, a koga su svi vec otpisali. Recimo, dovodjenje onog RB iz CIN, zaboravio sam kako se zove. Pa Welker, Moss ... sto se mene tice, uspesan je i na draftu generalno gledano, iako je imao velike propuste u evaluaciji potencijala. Ali se ne libi da prvi pik drafta izbaci iz tima ako se ne uklapa u sistem.
Za mene, iako ne volim NEP, BB je majstor i najbolji trener danas i poslednje decenije.

I voleo bih da osvoje SB  :dipl:
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline Stana

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1847
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #331 on: January 14, 2013, 11:23:33 am »
RB Corey Dillon bese

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #332 on: January 14, 2013, 11:30:33 am »

 :facts:

Offline 3rd down and long

  • Starter
  • **
  • Posts: 233
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #333 on: January 14, 2013, 11:46:35 am »
Ja se divim Beliceku  :worthy:
Covek svake godine uvodi nove sisteme i u odbrani i u napadu, i uvek sve iznenadi.
Uvek ima neke minjature, nadigrava se ... ma kralj. Secam se kad je umesto povredjenog CB ceo PO, a mozda i vise, igrao WR. Smith bese, zaboravio sam?

Onda je presao sa 3-4 koja ga je proslavila jos u NYG na 4-3. Pa je tu 4-3 modifikovao na genijalan nacin (procitati ]ovde, zatim je svima demonstrirao kako se nakon igre sa Randy Mosom, vise nego uspesno presaltovao na igru na TE i opet sve iznenadio sa Gronkom i Hernandezom.
A sinoc kad mu se Gronk ponovo povredio, demostrirao minijaturu sa Veeren-om (doduse vec vidjenu) kad ga ostavi na strani sa LB, siguran TD.
Covek je apsolutni genije.
I demonstrira ono sto je osnova uspeha svakog tima - linija je snaga tima. I OL i DL. To najpre skocka, pa se onda igra.
Da ne pricam da je majstor da dovede igraca koji ce mu biti najbitniji sraf, a koga su svi vec otpisali. Recimo, dovodjenje onog RB iz CIN, zaboravio sam kako se zove. Pa Welker, Moss ... sto se mene tice, uspesan je i na draftu generalno gledano, iako je imao velike propuste u evaluaciji potencijala. Ali se ne libi da prvi pik drafta izbaci iz tima ako se ne uklapa u sistem.
Za mene, iako ne volim NEP, BB je majstor i najbolji trener danas i poslednje decenije.

I voleo bih da osvoje SB  :dipl:

Mene je sinoc fasciniralo kako su u hodu promenili kompletan ofanzivni gameplan, kad je Gronk izasao. Kao, ok, daj da danas igramo samo sa raningbekovima :)

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #334 on: January 14, 2013, 11:54:08 am »
Pa to ti je snaga vase OL. Sigurno jedna od najacih linija u celom NFL-u.
Da mi imamo takvu OL imali bi 50 poena po utakmici. Imamo i bolje WR (osim Welkera) i 5 puta boljeg RB od vas, pa nista. OL je kljuc napada.
Video si kako sinoc vas OL otvara runnig lanes. Bolesno dobro. Vi da imate malo boljeg RB, ne smem ni da pomislim na sta bi to licilo, kad i ovako postizete 30 poena laganica.

edit:
Da, sad se setih, kako je ono jedne sezone gurao do besvesti pasove na stranu u flat zone i tako lagano osvajao po 10 yrd.
« Last Edit: January 14, 2013, 11:59:25 am by Polux »
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #335 on: January 14, 2013, 12:56:25 pm »
Jedna stvar je sigurna, ko god da osvoji SB, Polux ce biti srecan. :D

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #336 on: January 14, 2013, 01:01:23 pm »
prvo navija za sijetl, posle mu je drago da su izduvali

onda navija protiv domoljuba, posle se raduje vise od dinua i nepravde i navija naravno za njih do kraja

 :w

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1438
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #337 on: January 14, 2013, 01:02:28 pm »
Ja se divim Beliceku  :worthy:
Covek svake godine uvodi nove sisteme i u odbrani i u napadu, i uvek sve iznenadi.
Uvek ima neke minjature, nadigrava se ... ma kralj. Secam se kad je umesto povredjenog CB ceo PO, a mozda i vise, igrao WR. Smith bese, zaboravio sam?

Secam se da je Troy Brown igrao CBa neko vreme. Ne secam se da je neki WR Smith igrao za njih.
Mike McCarthy je idiot.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #338 on: January 14, 2013, 01:07:19 pm »
A to je razlicito u odnosu na svakog running Qba od kad je kod nas enefela, kako ?
Tako sto RG3 moze da te rastavi pasom onda, ako mu das prostora, Kaep je i dalje suvise neprecizan da to radi u kontinuitetu. Na nekom mecu mu prodje nekoliko deep pasova, i krene onda lepo da se otvara i neki middle pass game, ali cesto ce da masi i na kratkim dodavanjima, pa nece biti siguran ni kod dugih lopti. A pritom nema osecaj, ume da zakuca coveka na 5 jardi kao da je ovaj na drugom kraju terena.

Jos je sirov za pas igru. Kad mu ide trcanje, odbrana dosta olabavi u pass pro-u, i onda on moze da pogodi nesto. Malo se i solobodi. Prvo poluvreme protiv GB-a je isto bilo lose, napad nije napredovao sem jednog drive-a. Ostalo posle INT-a, muffed punt-a...

Offline hicpra

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 683
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #339 on: January 14, 2013, 02:12:42 pm »
Ja se divim Beliceku  :worthy:
Covek svake godine uvodi nove sisteme i u odbrani i u napadu, i uvek sve iznenadi.
Uvek ima neke minjature, nadigrava se ... ma kralj. Secam se kad je umesto povredjenog CB ceo PO, a mozda i vise, igrao WR. Smith bese, zaboravio sam?

Onda je presao sa 3-4 koja ga je proslavila jos u NYG na 4-3. Pa je tu 4-3 modifikovao na genijalan nacin (procitati ]ovde, zatim je svima demonstrirao kako se nakon igre sa Randy Mosom, vise nego uspesno presaltovao na igru na TE i opet sve iznenadio sa Gronkom i Hernandezom.
A sinoc kad mu se Gronk ponovo povredio, demostrirao minijaturu sa Veeren-om (doduse vec vidjenu) kad ga ostavi na strani sa LB, siguran TD.
Covek je apsolutni genije.
I demonstrira ono sto je osnova uspeha svakog tima - linija je snaga tima. I OL i DL. To najpre skocka, pa se onda igra.
Da ne pricam da je majstor da dovede igraca koji ce mu biti najbitniji sraf, a koga su svi vec otpisali. Recimo, dovodjenje onog RB iz CIN, zaboravio sam kako se zove. Pa Welker, Moss ... sto se mene tice, uspesan je i na draftu generalno gledano, iako je imao velike propuste u evaluaciji potencijala. Ali se ne libi da prvi pik drafta izbaci iz tima ako se ne uklapa u sistem.
Za mene, iako ne volim NEP, BB je majstor i najbolji trener danas i poslednje decenije.

I voleo bih da osvoje SB  :dipl:


Zaboravio si i dovođenje Taliba ove godine koji je praktički otpisan i očekivalo se da će završiti ili na groblju ili kao Pacman. Međutim, čovjek se jučer zaljepio na jednog Andrea Johnsona i nije mu dao da uzme milimetar više od mjesta na kojem uhvati loptu. S tim da je imao par odličnih playeva i skoro INT.

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #340 on: January 14, 2013, 02:22:57 pm »
Secam se da je Troy Brown igrao CBa neko vreme. Ne secam se da je neki WR Smith igrao za njih.
Igrao mu je WR Edelman i CB i FS i PR.
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #341 on: January 14, 2013, 02:24:16 pm »
Jedna stvar je sigurna, ko god da osvoji SB, Polux ce biti srecan. :D
... a Ramsi će osvojiti SB kada Belichick dođe tamo. ::)

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21048
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #342 on: January 14, 2013, 02:32:42 pm »
Jedna stvar je sigurna, ko god da osvoji SB, Polux ce biti srecan. :D

Verovatno će kukati samo kada Ramsi osvoje SB, takve su mu tendencije u poslednje vreme. :D

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #343 on: January 14, 2013, 02:49:25 pm »
Sto bi rekao major Niksa - sjasite

NEP je zbog svega nabrojanog zasluzio da uzme titulu.
SF je divizijski tim, zato se navija za njih.
Za ATL ne navijam u inat kultingu, a Ravense sam oduvek gotivio.

Sta tu nije jasno  :D
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #344 on: January 14, 2013, 03:00:04 pm »
Krvavo ti sunce  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Offline seek boy

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4013
  • Московский завод малолитражных автомобилей — MЗМА
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #345 on: January 14, 2013, 03:16:11 pm »
Mosha dva
Боже спаси Боже храни
Српског Краља српски род

Offline hicpra

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 683
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #346 on: January 14, 2013, 04:15:18 pm »
Koliko sam shvatio, ako Falconsi izgube kod Poluxa je već fešta je SB nije ni bitan. Svi njegovi su tamo  :D :P

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #347 on: January 14, 2013, 04:26:50 pm »

Za ATL ne navijam u inat kultingu
tako znaci,a?

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #348 on: January 14, 2013, 04:51:23 pm »
Russel je, naravno, ofanzivni ruki godine, sta god Omiljeni pricao.

 :rofl:

dete sinoc nije znalo dje udara.
 


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #349 on: January 14, 2013, 04:57:47 pm »
Da li u univerzumu postoji nesto odvratnije od gledanja Rejvensa i Patriotsa u finalu konferencije?


Sorry but you are not allowed to view spoilers content.




"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."