Author Topic: 2012 Wild Card Weekend  (Read 31547 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: Wild Card Weekend
« Reply #140 on: January 07, 2013, 10:58:31 am »
Pre meca je bilo price oko toga, i bas su pominjali Hall-a, Wiliamsa i Mosa kao one koji vole da provociraju. Ne kazem ja da toga kod nas nema, daleko od toga. Po meni je to sastavni deo igre. Da parafraziram reci bivseg centra seahawks-a, posao OL je da provocira protivnika, a neki su isli toliko daleko da su se informisali o stanju blize i dalje porodice protivnika.
Meni je cudno sto ga je zadrzao na terenu jer, kako je njegova mobilnost bila faktor koji donosi prevagu, tako je njegova nemobilnost postala ono sto je postalo bonus za nas. Scrambling vise nije bio pretnja tako da je RGIII postao jednodimenzionalan, a to mu nije bio plus. Uz to je postao neprecizan. Na srecu (po nas) kad je usao Cousins tada je vec i on bio primoran da bude jednodimenzionalan. Da je usao ranije, to bi i dalje bila otvorena utakmica.

Trebalo je na 14-0 da udje Rodjak. Pa ako stvari ne idu, bar bi se RGIIIaraTM odmorio i mozda vratio u igru. Ovako nista nisu dobili. Nista. Pa ni tekmu.
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Wild Card Weekend
« Reply #141 on: January 07, 2013, 11:33:40 am »
Ma pusti Poluxa...znas kad ce da navija za 49ers-e. :D Nece ni sledece nedelje, a mislim da vas mrzi vise. :lol:

Stvarno će čovjek biti na mukama slijedeće subote. Tko god da dobije nije dobro. :A
« Last Edit: January 07, 2013, 11:36:07 am by waukesha »

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: Wild Card Weekend
« Reply #142 on: January 07, 2013, 04:57:13 pm »
Sledecu navijam za Diggerove  :thumbsup:
Pu pu daleko bilo da navijam za sektu  :cackalica:
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline Ferrari

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 543
    • View Profile
Re: Re: Wild Card Weekend
« Reply #143 on: January 08, 2013, 03:57:57 am »
Stvarno će čovjek biti na mukama slijedeće subote. Tko god da dobije nije dobro. :A

Ma svejedno ko god da dobije samo da sirevi izgube :D