Author Topic: Glasanje: FLEX pozicija  (Read 6985 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Glasanje: FLEX pozicija
« on: November 26, 2012, 04:36:40 pm »
znate i ovde o čemu se radi:
da li dozvoliti RB uz postojeće WR/TE?

takođe, promena ne bi nastupila bar dve sezone.

ovde ima brdo statističkih argumenata u korist dozvoljavanja RB na tom slotu.
gomila relativno sitnih stvari protiv pablovog poprilično krupnog argumenta o važnosti RB u dynasty ligi.

ipak ovde se radi o RBovima koji su van top 25, i kao takvi dobijaju na značaju samo u slučajevima povreda i sl.
lično, ja sam za nijansu na strani "reformatora", ali trebaće mi bar 9 glasova za ovo.


DA - Old, velja, zujo, nidžge,
NE - nikola, pablo, omiljeni, maxim, lord, safet, csxp
« Last Edit: November 27, 2012, 08:27:13 pm by tonyk »

Offline Old School

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2335
    • View Profile
Re: Glasanje: FLEX pozicija
« Reply #1 on: November 26, 2012, 04:48:57 pm »
DA

Tonyche, moze jedno pitanje za tebe, kao komesara ove nase lige? Zasto ne vazi demokratija ovde, tj. ako vecina clanova glasa za nesto, zasto se to ne bi usvojilo? Npr. ovde kazes da ti treba bar 9 glasova, a imao sam takav utisak i kad je bila prica o divizijama, da ne bi bile uvedene sve i da je vecina bila za.

Offline Nikola

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 989
  • Stretford Ender
    • View Profile
Re: Glasanje: FLEX pozicija
« Reply #2 on: November 26, 2012, 06:14:38 pm »
Ne.
Packers & Bucs fan
 



"Keep supporting us. You've seen a little glimpse of the future. That's what this club is all about. Keep supporting us and the good times will come back soon." Sir Ryan

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11709
    • View Profile
Re: Glasanje: FLEX pozicija
« Reply #3 on: November 26, 2012, 06:28:28 pm »
DA
 

Offline maxim209

  • Starter
  • **
  • Posts: 432
    • View Profile
Re: Glasanje: FLEX pozicija
« Reply #4 on: November 26, 2012, 07:12:13 pm »
NE
Nema dovoljno RB da bi pokrili i flex poziciju. U praksi bi većina bila dodatno motivisana da drži što više RB u rosterima, što bi pre ili kasnije dovelo do situacije da 3-4 igrača imaju 20-ak startnih RB dok ostali neće moći da popune ni startni dvojac.

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Glasanje: FLEX pozicija
« Reply #5 on: November 26, 2012, 07:34:46 pm »
NE

Slazem se Maximom. Nema dovoljno RB, i sada je najteze pokupiti RB-a koji donosi poene zato sto vecina ljudi drzi gomilu RB-a na rosteru, sto je razumno iz prostog razloga sto RB najlakse moze iz anonimnosti da predje u fantasy superstar rolu. Ako bi dozvolili stavljanje i treceg RB-a u postavu samo bi jos vise dovelo do otimanja i gomilanja RB-ova. Iz ugla trenutnih postava mozda deluje razumno jer svi imamo dovoljno RB-ova a ti rezervni uglavnom i nisu nesto spektakularni da bi fixno morali u postavu umestu treceg WR-a ili drugog TE. Meni prvom bi to resilo trenutne probleme, ali dugorocno mislim da bi napravilo probleme.

Drugi, jos bitniji, razlog je sto bi fantasy postava (bar ja tako vidim) trebalo, sto je vise moguce, da imitira postavu pravih NFL timova, a tamo prosto jos uvek niko ne igra formacije sa tri RB-a (ili jaaako retko). Inace sto ne bi i QB-a stavili na taj flex.

Offline Disco Jamal

  • Starter
  • **
  • Posts: 332
    • View Profile
Re: Glasanje: FLEX pozicija
« Reply #6 on: November 26, 2012, 08:21:55 pm »
NE

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4320
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Re: Glasanje: FLEX pozicija
« Reply #7 on: November 26, 2012, 10:31:02 pm »
NE

Slazem se Maximom. Nema dovoljno RB, i sada je najteze pokupiti RB-a koji donosi poene zato sto vecina ljudi drzi gomilu RB-a na rosteru, sto je razumno iz prostog razloga sto RB najlakse moze iz anonimnosti da predje u fantasy superstar rolu. Ako bi dozvolili stavljanje i treceg RB-a u postavu samo bi jos vise dovelo do otimanja i gomilanja RB-ova. Iz ugla trenutnih postava mozda deluje razumno jer svi imamo dovoljno RB-ova a ti rezervni uglavnom i nisu nesto spektakularni da bi fixno morali u postavu umestu treceg WR-a ili drugog TE. Meni prvom bi to resilo trenutne probleme, ali dugorocno mislim da bi napravilo probleme.



A kvalitetnih te— ova ima pun penis...

Da.

Opet ne vidim Pablov glas...
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Glasanje: FLEX pozicija
« Reply #8 on: November 26, 2012, 10:45:08 pm »
našao je način da ga ne vidiš, izgleda

možda si ga u afektu stavio u "foe" sekciju, pa zato ni NBA podforum ne vidiš :)

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Re: Glasanje: FLEX pozicija
« Reply #9 on: November 26, 2012, 11:08:38 pm »
A kvalitetnih te— ova ima pun penis...

frogs and grandmothers  :palm:

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Glasanje: FLEX pozicija
« Reply #10 on: November 26, 2012, 11:24:30 pm »
DA

Ovo sto pominjete da bi ubacivanjem RB-a na flex poziciju dovelo do jos veceg gomilanja RB-ova prosto ne stoji. Ajde pogledajte sada sta je trenutno na RB-u dostupno preko FA. Jedno veliko NISTA. I sad ce neko uvodjenjem ovog pravila da kupi gomilu bezvrednih igraca pre nego da uzmu npr. nekog pristojnog WR-a koji koliko toliko moze jos da se nadje na FA a da moze da ti donese koji poen kad zatreba. Mada opet ne vidim sta je problem i u gomilanju bilo koje pozicije. Ja to jednostavno vidim kao strategiju nekog tima. Uostalom, svi imaju podjednake sanse da pokupe nekog igraca sa FA uvodjenjem blind bid-a tako da ne vidim u cemu je problem ako neko zna da iskoristi te pare za igrace koji ce mozda i naredne sezone vredeti. Jednostavno mislim da pitanje ubacivanje FLEX RB-a nema nikakve veze sa ovim sto vi pricate.

Offline fins fleet

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 565
    • View Profile
Re: Glasanje: FLEX pozicija
« Reply #11 on: November 27, 2012, 08:25:28 pm »
Jok.

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Glasanje: FLEX pozicija
« Reply #12 on: November 27, 2012, 08:28:57 pm »
OK. ovo smo rešili
7:4 protiv

ako za dve sezone ovi što su prevagnuli promene mišljenje javno, možemo ponovo probati

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12766
    • View Profile
Re: Glasanje: FLEX pozicija
« Reply #13 on: November 27, 2012, 09:03:34 pm »
Dobro je