Ostalo > Dynasty NBA

Dynasty NBA - osnivačka skupština

(1/15) > >>

Pablo:
Work in progress...


Najvaznija stvar u celoj prici jeste da ce liga biti daily naravno, ali da ce svi igraci biti sve vreme na waiveru osim ponedeljkom kada se otkljucavaju i kad je na redu bidovanje. Na taj nacin moze svaki dan da se igra i uziva bez konstantne jurnjave za igracima (da, i meni je dojadilo)

Pozicije i bodovanje tradicionalno forumskog od davnina.


Ako ima zainteresovanih neka se slobodno prijave, mada sama prijava ne znaci odmah i ucesce, prednost imaju starosedeoci i oni koji ce licno dobiti poziv.

Ostali detalji uskoro...


pablo
maxim
omiljeni
duh
master
digger
bracad
tonyk
fred
nikola

tonyk:
i šta je bilo kad si se probudio? :D
ostaješ pri ovome? mogu da ti pomognem da preotmemo igrače od famptija, ako treba ;)

naravno Y! ne podržava tvoje ideje, kao i uvek...

omiljeni:
daj da vidim neke konkretnije stvari...
koliki ce biti rosteri, da li ce biti sistem sa salary capom i ugovorima, da li ce biti poseban child board za ovu ligu itd itd ?

Pablo:

--- Quote from: tonyk on September 23, 2012, 11:29:16 am ---i šta je bilo kad si se probudio? :D
ostaješ pri ovome?

--- End quote ---

Pa da, sto da ne, odavno mi se to mota po glavi, sad mi se bas igra


--- Quote from: tonyk on September 23, 2012, 11:29:16 am ---mogu da ti pomognem da preotmemo igrače od famptija, ako treba ;)

--- End quote ---

Nece se liga praviti na silu, dynasty nfl je nastajao ravno 12 meseci. Naravno iz tehnickih razloga jer sam poceo da smisljam taman kad je pocela sezona  :) Ali sad ima dovoljno vremena.



--- Quote from: tonyk on September 23, 2012, 11:29:16 am ---naravno Y! ne podržava tvoje ideje, kao i uvek...

--- End quote ---

Npr sta?

Pablo:

--- Quote from: omiljeni on September 23, 2012, 11:32:20 am ---koliki ce biti rosteri

--- End quote ---

Rosteri standardni, osim sto ce klupa biti duza


--- Quote from: omiljeni on September 23, 2012, 11:32:20 am ---da li ce biti sistem sa salary capom i ugovorima?

--- End quote ---

Ne. za sada  :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version