Author Topic: Zanimljive Vesti  (Read 736560 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #4410 on: June 16, 2016, 02:41:27 pm »
istripovali se indijanci


Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #4412 on: June 24, 2016, 08:20:45 am »
Britanci izasli iz EU, izgleda da im je falio CESID:)
Zanima me jako reakcija nase politicke elite iz proevropskih stranaka na ovo...

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15011
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #4413 on: June 24, 2016, 08:30:19 am »
Nisu izašli. Samo  su izglasali izlazak. Slede pregovori, a po svemu sudeći teta Anđa će im izvaditi džigericu na njima. Škotska najverovatnije izglasava nezavisnost pre Britanskog izlaska iz EU. Biće veselo u godinama koje dolaze.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #4414 on: June 24, 2016, 10:02:25 am »
Nisu izašli. Samo  su izglasali izlazak. Slede pregovori, a po svemu sudeći teta Anđa će im izvaditi džigericu na njima. Škotska najverovatnije izglasava nezavisnost pre Britanskog izlaska iz EU. Biće veselo u godinama koje dolaze.

Ali stvarno, jedva nagovorili Škote da ostanu u UK gde im je jedna od glavnih šargarepa bila EU a sad oni izglasali izlazak. :lol:

Offline BitterLemon

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1124
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #4415 on: June 24, 2016, 10:41:50 am »
Britanci izasli iz EU, izgleda da im je falio CESID:)
Zanima me jako reakcija nase politicke elite iz proevropskih stranaka na ovo...

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1/politika/2362920/konferencija-vucica-povodom-bregzita.html

 :bigfunny: chkode тражио Вучић испуњава!  :bigfunny:

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #4416 on: June 24, 2016, 12:37:46 pm »
To je bilo 1/1 da ce sazvatio konfu, radio je to i za mnogo manje stvari.

Ne samo Skoti, mozda i Severni Irci, i oni su vecinom glasali za remain.

Cameron se zeznuo, mislio u istom mahu posle Skota da zavrsi sa ovim odk ne ojacaju, ali pogresan momenat sa migracijama, zato danas i ostavka.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #4417 on: June 24, 2016, 01:36:40 pm »
Skoti bi da ostanu u EU, tak oda im cepanje od UK radi psoao. Javili se i Holadnezi da hoce referendum, talas se siri Jevropom:)
Samo budala, da ne kazem ,,kompletni idiot" moze da forsira ulazak u EU, kao kada bi ti neko rekao da podrzis cetnike '45...

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #4418 on: June 24, 2016, 04:16:57 pm »
mi bi smo trebali oponašati norveški model.
em imamo sve preduslove za to, em će trio chkode, sanda & boškić napraviti da ti radi cakum-pakum


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #4419 on: June 24, 2016, 05:11:32 pm »
mi bi smo trebali oponašati norveški model.
em imamo sve preduslove za to, em će trio chkode, sanda & boškić napraviti da ti radi cakum-pakum
prvo 'apsimo sve vas lazne Madjare  ;)

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15011
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #4420 on: June 24, 2016, 08:36:35 pm »
Skoti bi da ostanu u EU, tak oda im cepanje od UK radi psoao. Javili se i Holadnezi da hoce referendum, talas se siri Jevropom:)
Samo budala, da ne kazem ,,kompletni idiot" moze da forsira ulazak u EU, kao kada bi ti neko rekao da podrzis cetnike '45...
Obrazloži. Ja mislim da nam je EU jedini spas. Kontrola finansija i politike iz Brisela, radne dozvole za zemlje EU bez većih problema, jeftinije studiranje u zemljama EU... Protiv EU su samo finansijski hohštapleri i rusofili koji podržavaju "pravoslavnu" braću, a ne znaju da u EU ima pravoslavnih zemalja koje su nam mnogo bliže i "bratskije".
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline bdj

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1081
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #4421 on: June 24, 2016, 09:46:39 pm »
a ne znaju da u EU ima pravoslavnih zemalja koje su nam mnogo bliže i "bratskije".
Sta podrazumevas pod blizim i bratskijim? To sto isto kao mi naginju ka EU/Natu?

Obozavam taj argument, rusi nam nisu braca jer nam ne pomazu.. Pa sto da nam pomazu kad imamo proamericku, vazalnu vlast vec 15 godina i ne nameravamo da se okrenemo Rusiji? Da nam pomognu, a mi posle odemo na stranu njihovih protivnika? Sto bi bili takve budale. Braca mozemo da budemo popodne, u dokolici, za praznike itd. Pre podne nema mesta za emocije, "bratstva" i "bliskosti"

Tom logikom su nam najbliza braca Nemci, Ameri i Japanci, jer nam oni "pomazu" ::)

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15011
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #4422 on: June 25, 2016, 08:27:07 am »
Ti si zaboravio 1999. godinu, onda odlazak ruskog korpusa sa Kosova, otimanje NIS-a... Ako hoćeš, možemo da idemo i dalje u istoriju.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline bdj

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1081
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #4423 on: June 25, 2016, 02:31:40 pm »
Poenta je da rusofili nisu u zabludi da nam Rusi pomazu, kao sto stalno potenciras, oni bi voleli Ruse i da nam urade i sto puta gore stvari od NISa, korpusa itd. Politika je jedno, duhovna bliskost drugo

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3493
    • View Profile

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #4425 on: June 25, 2016, 03:22:55 pm »
Poenta je da rusofili nisu u zabludi da nam Rusi pomazu, kao sto stalno potenciras, oni bi voleli Ruse i da nam urade i sto puta gore stvari od NISa, korpusa itd. Politika je jedno, duhovna bliskost drugo

Meni se čini da si jedino ti u zabludi.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #4426 on: June 25, 2016, 03:49:30 pm »
Quote
Prešao iz Ruske u prorusku stranku

Mladi kragujevački odbornik Ilija Radovanović je o svom odlasku u Srpsku narodnu partiju prvo obavestio rusku ambasadu u Beogradu



Kragujevac – Srpska narodna partija Nenada Popovića postala je parlamentarna stranka u Kragujevcu, iako je sa jedva 500 osvojenih glasova (0,5 procenata) bila ubedljivo poslednja na minulim izborima u ovom gradu. Ovo se dogodilo pošto je u redove SNP-a prešao jedini odbornik Ruske stranke u kragujevačkoj skupštini, mladi Ilija Radovanović.

http://www.politika.rs/sr/clanak/357397/Presao-iz-Ruske-u-prorusku-stranku

 :worthy:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15011
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #4427 on: June 25, 2016, 03:56:54 pm »
Mlad čovek, a izdajnik.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline bdj

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1081
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #4428 on: June 25, 2016, 04:26:25 pm »
Meni se čini da si jedino ti u zabludi.
Ne znam, mozda je kod vas u Nisu drugacije. U mojim krajevima pismeniji rusofili vole Rusiju zbog Dostojevskog, Puskina, Lenjina, Trockog, manje pismeni ih vole jer se krste kao mi, mrze Amere i tako to - sve u svemu, u oba slucaja pitanje da li nam pomazu ili odmazu ne postoji u prici
« Last Edit: June 25, 2016, 04:33:17 pm by bdj »

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #4429 on: June 25, 2016, 04:50:44 pm »
Ne znam, mozda je kod vas u Nisu drugacije. U mojim krajevima pismeniji rusofili vole Rusiju zbog Dostojevskog, Puskina, Lenjina, Trockog, manje pismeni ih vole jer se krste kao mi, mrze Amere i tako to - sve u svemu, u oba slucaja pitanje da li nam pomazu ili odmazu ne postoji u prici

Kad ti neko kaže da voli Rusiju zbog Dostojevskog ili Puškina, ti ga pitaj šta fali Vilijamu Šekspiru i Marku Tvenu pa toliko ne voli Englesku i SAD.

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2410
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #4430 on: June 25, 2016, 05:31:11 pm »
Kad ti neko kaže da voli Rusiju zbog Dostojevskog ili Puškina, ti ga pitaj šta fali Vilijamu Šekspiru i Marku Tvenu pa toliko ne voli Englesku i SAD.


Sent from my GT-I9506 using Tapatalk


Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2410
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #4431 on: June 25, 2016, 05:42:36 pm »


Obozavam taj argument, rusi nam nisu braca jer nam ne pomazu.. Pa sto da nam pomazu kad imamo proamericku, vazalnu vlast vec 15 godina i ne nameravamo da se okrenemo Rusiji?

ko još danas pomaže zato što hoće da pomogne bez namere da te iskoristi? rusi ameri švabe, svi oni "pomažu" samo ako vide korist u tome. jedino ko može da pomogne stvarno su Japanci. Zato su njihove pomoći simbolične, jer niko nije lud da baca ogromne količine para tako. nikome drugom ne treba ni verovati.

zato su te prepirke rusi vs nato smesne. kome god da se okreneš valja pripremiti kvalitetan vazelin

Offline bdj

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1081
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #4432 on: June 25, 2016, 05:57:46 pm »

ko još danas pomaže zato što hoće da pomogne bez namere da te iskoristi? rusi ameri švabe, svi oni "pomažu" samo ako vide korist u tome.

brao mladenko
Kad ti neko kaže da voli Rusiju zbog Dostojevskog ili Puškina, ti ga pitaj šta fali Vilijamu Šekspiru i Marku Tvenu pa toliko ne voli Englesku i SAD.
Verovatno imaju jos razloga. Kao sto ja recimo volim Ronalda a ne volim Brazil, Kurosavu a ne volim Japan, Mejdene a ne volim Englesku

Offline BitterLemon

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1124
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #4433 on: June 25, 2016, 07:09:42 pm »
Ово је једна од најглупљих расправа од оснивања форума. Истина је да је у политици љубав пропорцијална интересу, да је Русија величине и политичког утицаја Лихтенштајна колико би Срба исту називали мајком? Док је овде био западни стандард кога је интересовала нека западна земља? Цео свет је твој тада, волиш све и свакога јер ни од кога не зависиш. Љубав треба сачувати за породицу и пријатеље, за остале само поштовање и то по заслузи.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12747
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #4434 on: June 25, 2016, 09:04:06 pm »
Ne znam, mozda je kod vas u Nisu drugacije. U mojim krajevima pismeniji rusofili vole Rusiju zbog Dostojevskog

Ja mogu da kažem da volim Rusiju (tj mit o Rusiji, ja mislim da 99% nas ovde ne zna šta je stvarno Rusija, uključujući i mene samog) ali zato Dostojevskog ne mogu da smislim. Zamrzeo sam ga dok sam čitao Idiota, lik muva ribu 6 meseci, tajno se dogovore da se nađu kod neke klupice u 7 ujutru na 5 minuta, on kasni, ona mu ostavlja maramicu sa tajnom poruku, odlazi, on dolazi nje nema, razmišlja zašto je nema, ne provaljuje poruku, ona se misli zašto nije došao... mrš bre u pičku lepu materinu  !!!

Offline seek boy

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4013
  • Московский завод малолитражных автомобилей — MЗМА
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #4435 on: June 25, 2016, 10:06:59 pm »
Ali kako su Britanci lagano poverovali zemari da će pare umesto u EU uložiti u zdravstvo :1:
Боже спаси Боже храни
Српског Краља српски род

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15011
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #4436 on: June 26, 2016, 08:03:54 am »
Nemački će sada postari zvanični jezik EU?
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Stana

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1847
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #4437 on: June 26, 2016, 09:38:12 am »
Ja mogu da kažem da volim Rusiju (tj mit o Rusiji, ja mislim da 99% nas ovde ne zna šta je stvarno Rusija, uključujući i mene samog) ali zato Dostojevskog ne mogu da smislim. Zamrzeo sam ga dok sam čitao Idiota, lik muva ribu 6 meseci, tajno se dogovore da se nađu kod neke klupice u 7 ujutru na 5 minuta, on kasni, ona mu ostavlja maramicu sa tajnom poruku, odlazi, on dolazi nje nema, razmišlja zašto je nema, ne provaljuje poruku, ona se misli zašto nije došao... mrš bre u pičku lepu materinu  !!!
Jesam se slatko nasmejao za Dostojevskog...

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока


Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #4438 on: June 26, 2016, 09:44:42 am »
Kad ti neko kaže da voli Rusiju zbog Dostojevskog ili Puškina, ti ga pitaj šta fali Vilijamu Šekspiru i Marku Tvenu pa toliko ne voli Englesku i SAD.

ja sam neko ko bi rekao da voli Rusiju i zbog jos 1000 razloga ali je i ne volim zbog puno razloga. Englesku obozavam, izmislili ljudi muziku i fudbal, znaci izmislili zivot, nema drzave gde bih vise voleo da zivim kad bih mogao da biram. sto se tice SAD, daleko vise stvari ima koje su meni licno negativne od onih koje su mi ok i slobodno mogu da kazem da ih ne volim ali i da ih ne mrzim. opet, ostaje cinjenica da su ograde u mom selu starije od njihove nacije. s druge strane, grci imaju istoriju nacije, a ja kad cujem da ih neko nazove bracom, dobijem proliv momentalno, a kad besne pozari tamo, pijem u to ime i prizeljkujem im napalm umesto kise.

kad sve uzmes u obzir, zakljucak je sledeci

Ово је једна од најглупљих расправа од оснивања форума.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2410
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #4439 on: June 27, 2016, 03:15:14 pm »
sto se tice SAD, daleko vise stvari ima koje su meni licno negativne od onih koje su mi ok i slobodno mogu da kazem da ih ne volim ali i da ih ne mrzim. opet, ostaje cinjenica da su ograde u mom selu starije od njihove nacije.

e, nismo dosli ovde da se vredjamo  ::)  :jupi:

Offline BitterLemon

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1124
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #4440 on: June 27, 2016, 03:36:07 pm »
e, nismo dosli ovde da se vredjamo  ::)  :jupi:

Ма ти си му ОК.  ;)

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #4441 on: June 28, 2016, 09:44:38 pm »
e, nismo dosli ovde da se vredjamo  ::)  :jupi:

gde sam pogresio?
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12747
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #4442 on: June 28, 2016, 10:36:40 pm »
Standing ovation for Scotland and @AlynSmithMEP from EU parliament

https://twitter.com/38one/status/747741569239891968

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #4443 on: July 24, 2016, 04:03:33 pm »

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #4444 on: July 24, 2016, 04:25:50 pm »
Eto zasto ne treba biti poznat i bogat.