Author Topic: Zanimljive Vesti  (Read 744932 times)

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2410
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #2975 on: November 07, 2013, 05:42:40 pm »
Zna se ko može da organizuje ovako velike poslove.

Pablo?

sumnjiv mi je, jer kad god je neka frka, eto ti njega da kenja ovde po forumu....

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12760
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #2976 on: November 07, 2013, 06:01:08 pm »
Sta sam sad ja kriv?

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21047
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #2977 on: November 07, 2013, 11:07:26 pm »
http://newsfeed.time.com/2013/11/06/your-knee-bones-connected-to-your-what-scientists-discover-new-body-part/

Otkrili su novi ligament u ljudskom kolenu koji poseduje 97% stanovništva?!?!?!  :blink:

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #2978 on: November 08, 2013, 07:46:16 am »
pročitao pre neki dan, neverovatno koliko "očiglednih" stvari još nije otkriveno.
ili je to čist dokaz evolucije :hm: :D

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #2980 on: November 10, 2013, 10:58:28 pm »
Jujujuju

Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #2981 on: November 10, 2013, 11:11:24 pm »
koja Megatrend vlada. Ova je stvarno za ministarstvo spolnih poslova.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #2982 on: November 10, 2013, 11:15:48 pm »
Znaci da je dosla tako neka sa drzavnog faksa, onda bi bilo  uredu?  :dipl:

Ili mozda takvih nema na drzavnim?  ::)

Ne znam sto se ljudi hvataju za to, privatni vs. drzavni faks, kada ovde to nema veze sa poentom. Nije to jedina situacija gde se neka napucana riba umuvala gde joj realno nije mesto. Mnogo takvih dolazi do pozicija na odredjeni nacin, a tu je fakultet najmanje bitan. Problem je u onima koji zaposljavaju tako i njima koje rade sve sto rade da bi dosle do tog mesta.

Ali nemojmo se lagati kako je na drzavnim sve suv genije do genija, a na privatnim samo silikonke. Malo realnosti samo. Mnogo je tanka ta linija izmedju univerziteta danas, ne zivimo odavno u 20. veku.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15025
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #2983 on: November 10, 2013, 11:21:00 pm »
Znaci da je dosla tako neka sa drzavnog faksa, onda bi bilo  uredu?  :dipl:

Ili mozda takvih nema na drzavnim?  ::)

Ne znam sto se ljudi hvataju za to, privatni vs. drzavni faks, kada ovde to nema veze sa poentom. Nije to jedina situacija gde se neka napucana riba umuvala gde joj realno nije mesto. Mnogo takvih dolazi do pozicija na odredjeni nacin, a tu je fakultet najmanje bitan. Problem je u onima koji zaposljavaju tako i njima koje rade sve sto rade da bi dosle do tog mesta.

Ali nemojmo se lagati kako je na drzavnim sve suv genije do genija, a na privatnim samo silikonke. Malo realnosti samo. Mnogo je tanka ta linija izmedju univerziteta danas, ne zivimo odavno u 20. veku.
Ne lupaj. Razlika je ogromna i danas. Kriterijumi na privatnim su nikakvi, ispod kriterijuma viših škola na državnim jaslama. Neki privatni "fakulteti" imaju kriterijume ispod prosečne sredje škole. Ne pričam napamet, već iz iskustvaljudi koji mi se hvale kako su polagali ispite. Dođe tu i tamo neki dobar kadar i sa privatnog, kao što ima i škarta sa državnih, ali to ne znači da je razlika mala. Megatrend je inače SPS-ova ispostava, tak da i ne čudi što ih ima toliko u Vladi.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #2984 on: November 10, 2013, 11:21:39 pm »
Mnogo je tanka ta linija izmedju univerziteta danas, ne zivimo odavno u 20. veku.
:palm:

Znam gomilu ljudi koji su zavrsili privatne i znam kakvi su neradnici ili jednostavno nemaju mozga.
Naravno i na drzavnim ima indijanaca ali to su ljudi koji mogu da sednu i da rade 10 sati dnevno i tu ih postujem. SUS ta prica da je mala razlika ne pije vodu nikako.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #2985 on: November 10, 2013, 11:29:44 pm »
:palm:

Znam gomilu ljudi koji su zavrsili privatne i znam kakvi su neradnici ili jednostavno nemaju mozga.
Naravno i na drzavnim ima indijanaca ali to su ljudi koji mogu da sednu i da rade 10 sati dnevno i tu ih postujem. SUS ta prica da je mala razlika ne pije vodu nikako.
Cemu :palm:? Mozes da se ne slazes sa mnom, jer znas ljude. Ja znam iz licnog iskustva kako je na Megatrendu, a i kako je na filoloskom.

A zamisli, znam i ja ljude, i znam gomilu prica mimo onoga sto sam proziveo. Imas pametnih ljudi i na jednom i na drugom, a isto tako imas i debila...poenta je da je danas sve veci broj debila, ali ne na jednom tipu univerziteta, vec generalno.

Mozda tebi ima vise logike da su svi neradnici na jednom univerzitetu, a svi pametni ljudi na drugom...ali po onome sto ja znam, imas svega od oba sveta na bilo kom univerzitetu.

A isto tako znam da nisam dobio nijednu ocenu bez ucenja na privatnom.

Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #2986 on: November 10, 2013, 11:32:06 pm »
Cemu :palm:? Mozes da se ne slazes sa mnom, jer znas ljude. Ja znam iz licnog iskustva kako je na Megatrendu, a i kako je na filoloskom.

nemoj da shvatas ovo licno ali nisi merodovan da o ovome pricas jer ne mozes da budes objektivan jer si otisao u Mićino jato.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21047
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #2987 on: November 10, 2013, 11:33:55 pm »
Kako nije merodavan kad je bio i na privatnom i na državnom?

Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #2988 on: November 10, 2013, 11:34:36 pm »
Kako nije merodavan kad je bio i na privatnom i na državnom?
iz prostog razloga sto nece da pljuje fax na kom je diplomirao.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #2989 on: November 10, 2013, 11:36:49 pm »
Nemoj Diggeru da me drkas da je Megatrend ozbiljna ustanova, kad je jedna Shatana Kvalacbe bila asistent.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #2990 on: November 10, 2013, 11:37:15 pm »
nemoj da shvatas ovo licno ali nisi merodovan da o ovome pricas jer ne mozes da budes objektivan jer si otisao u Mićino jato.
:bigfunny:

Nego kako da shvatim?

Dok sa druge strane ti mozes da budes objektivan?  ::) Licemerje 101. Ja sam bar bio na oba, pa sam svakako merodavniji, ali nebitno. Upravo je taj stav i razlog sto je tako...mnogi misle da su nesto posebno, jer su, boze moj, upisali drzavni faks.

Ali, dobro je pa ima i normalnih ljudi, makar i u tako malom broju.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #2991 on: November 10, 2013, 11:39:38 pm »
Nemoj Diggeru da me drkas da je Megatrend ozbiljna ustanova, kad je jedna Shatana Kvalacbe bila asistent.
Ma daj, medijske patke Micine da promovise univerzitet. Ja nju nisam ni video tamo za sve godine studiranja. Nije Megatrend ozbiljna ustanova, moja poenta je da nisu ni drzavni, neko vreme vec. Ali, to je ono sto boli da se prihvati.

Svi znaju koliko se bedno ti zapravo spremis za posao na univerzitetu i koliko vise naucis u prvih dva meseca na poslu nego za sve godina na faksu. To je cinjenica, retkost je danas da neko moze odmah da sedne da radi nesto ozbiljno posle faksa.

Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #2992 on: November 10, 2013, 11:40:51 pm »
nisam upisao, zavrsio sam ga.
SUS sta se desilo? Na drzanom nisi bio shvacen, video si da te to ne zanima ili si kod Mićka dobio inspiraciju da ucis? Desilo se ono sto sam ti napisao malo pre da ces da shvatis ovo sve licno.
Ne zelim da ulazim u dalju raspravu jer ih je vec bilo na forumu i moze da se kucka do sutra...

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #2993 on: November 10, 2013, 11:45:00 pm »
iz prostog razloga sto nece da pljuje fax na kom je diplomirao.
Ja nigde nisam ni rekao da se tamo stice vrhunsko obrazovanje, nego tvrdim da i drzavni polako stizu privatne. Nisam pljuvao svoj, pljuvao sam oba zajedno. Moja poenta nije da je Megatend do jajaa, nego da se drzavni sve vise srozavaju. Privatni ti bar daju lepe uslove za ucenje, ako vec zelis da ucis. Ali, imaju i dalje sranja sto se tice propusta maminih i tatinih debilcica.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #2994 on: November 10, 2013, 11:50:36 pm »
nisam upisao, zavrsio sam ga.
SUS sta se desilo? Na drzanom nisi bio shvacen, video si da te to ne zanima ili si kod Mićka dobio inspiraciju da ucis? Desilo se ono sto sam ti napisao malo pre da ces da shvatis ovo sve licno.
Ne zelim da ulazim u dalju raspravu jer ih je vec bilo na forumu i moze da se kucka do sutra...
Da, bas se to desilo, nisam bio shvacen, posto sam to trazio na faksu...da me prihvate.  ::)

Imao sam bolji prosek na drzavnom, gde sam apsolvent, ali sam shvatio da mi je znanje bedno, a posto sam studirao jezik, bilo bi me sutra sramota da se sa tim (ne)znanjem prijavim igde za posao. Bubacilo se napamet, u filoloskoj ovi sto su bili naucili vise nego na faksu. Zujo je bio pre, pa verujem da je naisao na bolju situaciju na katedri.

I onda odem na privatni, jer sam krenuo od druge godine zbog nekih priznatih ispita. Nista drugo nije bio razlog. Nije mi se bacala jos godina vise na studiranje, vise mi je bilo stalo da diplomiram i da pocnem da radim, jer godine idu.

I ono za upis faksa nije bilo ka tebi licno, nego generalno, jer se ljudi tripuju oko toga. A i to sto si zavrsio, svaka cast, ali meni to ne predstavlja ne znam ni ja kakav uspeh. Trebalo bi da je normalna stvar.


Ja nisam nista licno primio, tvoj stav mene ne dotice, znam sta sam radio i prosao. Ti vise ovo licno primas. Ja pokusavam da ti skrenem paznju da nije sve tako crno-belo. Ti kako zelis.
« Last Edit: November 10, 2013, 11:53:16 pm by Digger »

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #2995 on: November 11, 2013, 12:01:08 am »
Ne lupaj. Razlika je ogromna i danas. Kriterijumi na privatnim su nikakvi, ispod kriterijuma viših škola na državnim jaslama. Neki privatni "fakulteti" imaju kriterijume ispod prosečne sredje škole. Ne pričam napamet, već iz iskustvaljudi koji mi se hvale kako su polagali ispite. Dođe tu i tamo neki dobar kadar i sa privatnog, kao što ima i škarta sa državnih, ali to ne znači da je razlika mala. Megatrend je inače SPS-ova ispostava, tak da i ne čudi što ih ima toliko u Vladi.
Sto se tice SPS-a, jasno, to niko ne spori. Ali, ne lupam, pricam svoje iskustvo. Iste price prolaze i na drzavnim, samo sto ima mnogo manje studenata na privatnim jos uvek, pa je lakse kada vecina pljuje po manjem broju, ostavlja jaci utisak.

Na kraju krajeva, Megatrend nema fakulteta kao i Univerzitet u Beogradu...tako da neces videti strucnih ljudi u istom broju jos dosta dugo. Ima i dalje dobrih drzavnih fakulteta, bogu hvala.
« Last Edit: November 11, 2013, 12:03:31 am by Digger »

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #2996 on: November 11, 2013, 12:25:27 am »
O svemu tome moze da se diskutuje i polemise i tesko da ce se iko preterano uzbuditi. Ali uskoro ce korupcija, javasluk i birokratija da dovedu do toga da privatnici izbacuju diplomirane lekare, stomatologe, gradjevince, pravnike...pa ce zaboleti glava...ali bukvalno.

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4320
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #2997 on: November 11, 2013, 12:36:02 am »
hmmmm... mislim da ovde nemamo "apple-to-apple" poređenje...

šta se uglavnom uči na privatnim univerzitetima/fakulterima? "Menadžment", "marketing", "biznis", "poslovne/tržišne komunikacije", "mediji i komunikacije", "visoke strukovne škole" i slične stvari. dakle, klasičan mumbo-jumbo. nešto iole ozbiljnije i konkretnije (mašinstvo, građevina, arhitektura, elektrotehnika...) se i dalje uči na državnim.

u svakom slučaju, iz mog iskustva u ulozi "poslodavca", tj. nekoga ko je bio u situaciji da bude uključen u izbor ljudi koji će se zaposliti u timu u kojem radim u mojoj firmi, ubedljivo najkvalitetniji diplomci dolaze sa FON-a, najspremniji su da odmah počnu da rade i da daju rezultate, a oni uče predmete koji su slični ovim koje sam pobrojao na privatnim fakultetima.

dakle, da rezimiram, kvalitet državnih fakulteta se dobrano srozao od vremena kada sam ja bio tamo (a znam, jer sam proveo neke dve i po godine radeći na fakultetu), ali mislim da su i dalje bolji od prave bujice privatnih fakulteta i diploma koje oni dele...
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12760
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #2998 on: November 11, 2013, 12:37:29 am »
Generalno gledano privatni fakulteti su klasicna sprdnja. Nisu iskoristili sansu da se izdignu u poslednjih 13 godina ekspanzije privatnih fakulteta, ide se uglavnom da se zaradi sto vise kesa, pa kada se u tome uspe onda se pokusava da dizanjem nekog kvaliteta.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #2999 on: November 11, 2013, 12:41:51 am »
hmmmm... mislim da ovde nemamo "apple-to-apple" poređenje...

šta se uglavnom uči na privatnim univerzitetima/fakulterima? "Menadžment", "marketing", "biznis", "poslovne/tržišne komunikacije", "mediji i komunikacije", "visoke strukovne škole" i slične stvari. dakle, klasičan mumbo-jumbo. nešto iole ozbiljnije i konkretnije (mašinstvo, građevina, arhitektura, elektrotehnika...) se i dalje uči na državnim.

u svakom slučaju, iz mog iskustva u ulozi "poslodavca", tj. nekoga ko je bio u situaciji da bude uključen u izbor ljudi koji će se zaposliti u timu u kojem radim u mojoj firmi, ubedljivo najkvalitetniji diplomci dolaze sa FON-a, najspremniji su da odmah počnu da rade i da daju rezultate, a oni uče predmete koji su slični ovim koje sam pobrojao na privatnim fakultetima.

dakle, da rezimiram, kvalitet državnih fakulteta se dobrano srozao od vremena kada sam ja bio tamo (a znam, jer sam proveo neke dve i po godine radeći na fakultetu), ali mislim da su i dalje bolji od prave bujice privatnih fakulteta i diploma koje oni dele...
To je ono sto sam ja rekao pod onim da ima vise fakulteta Univerziteta u Beogradu, nego li privatnih (misleci na one tvoje pod zagradom).

I tacno je da jesu bolji i dalje (sveukupno), ali moja poenta je isto sto si i ti rekao, da se srozava drzavni dosta u poslednje vreme.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12760
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #3000 on: November 11, 2013, 12:43:01 am »
najkvalitetniji diplomci dolaze sa FON-a

 :facts:


Sto je najgore, ne znam ni jedan drugi koji bi mogao da mu se priblizi po kvalitetu.


Inace kada je bilo bombardovanje, ja sam bio na pravima, molio sam se da Nato pobaca bombe na tu ustanovu i sravni je sa zemljom. I danas me podilazi jeza kad prolazim pored njega, i kad idem bulevarom nikad ne idem tom stranom ulice pored faksa. Mrzim ga bukvalno od prvog dana nastave, a vec mi nelagoda bila kad je bila pripremna nastava za upis.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #3001 on: November 11, 2013, 12:44:47 am »
Generalno gledano privatni fakulteti su klasicna sprdnja. Nisu iskoristili sansu da se izdignu u poslednjih 13 godina ekspanzije privatnih fakulteta, ide se uglavnom da se zaradi sto vise kesa, pa kada se u tome uspe onda se pokusava da dizanjem nekog kvaliteta.
Mica je uzeo kintu, ali vidi se i da je ulogao, po objektima. Bilo je nekih veoma dobrih profesora kod mene, ali je bilo i budala i alkoholicara. Tako da sam pod uticajem da se radi na kvalitetu, ali svaki dobar potez ponisti neki los, sto kadra koji predaje, sto nekih medijskih gluposti, pa ostane utisak da se tapka u mestu.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12760
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #3002 on: November 11, 2013, 01:04:07 am »
Mica je uzeo kintu, ali vidi se i da je ulogao, po objektima. Bilo je nekih veoma dobrih profesora kod mene, ali je bilo i budala i alkoholicara. Tako da sam pod uticajem da se radi na kvalitetu, ali svaki dobar potez ponisti neki los, sto kadra koji predaje, sto nekih medijskih gluposti, pa ostane utisak da se tapka u mestu.

Megatrend postoji 24 godine, da li zans neku uspesnu ili poznatu/javnu osobu koja je zavrsila megatrend?

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12760
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #3003 on: November 11, 2013, 01:11:17 am »
Ili da se izrazim mnogo bolje: Da li znas nekog ko je stvorio respektabilnu karijeru zahvaljujuci znanju stecenom na Megatrendu?

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #3004 on: November 11, 2013, 01:13:50 am »
Megatrend postoji 24 godine, da li zans neku uspesnu ili poznatu/javnu osobu koja je zavrsila megatrend?
Vanja Hadzovic.  :A

Ima jos da prodje dok se to ne desi. Preko partija se odavno guraju u vrh, a kao novom igracu, treba ti vremena da se ubacis u to. Eto i njih sad tamo, pa idemo u krug. Doduse, ima ih dosta koji imaju Megatrend doktorate i magistrature.  :D

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12760
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #3005 on: November 11, 2013, 01:16:15 am »
Ima jos da prodje dok se to ne desi.


Prolso 1/4 veka covece, 20 generacija studenata je zavrsilo tu skolovanje, valjda je do sada trebalo da iznikne neko ime. Niko?

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #3006 on: November 11, 2013, 01:20:27 am »

Prolso 1/4 veka covece, 20 generacija studenata je zavrsilo tu skolovanje, valjda je do sada trebalo da iznikne neko ime. Niko?
Do skora nigde nije bilo sanse ni da se zaposle, tek od skora su poceli da dobijaju regularne poslove, kako mislis da se uguras odmah na funkciju neku? Secas se ti sta se desavalo devedesetih? Mislis da je bilo mnogo studenata na privatnom faksu tad? Sagledaj situaciju malo realnije, ne kroz brojke samo.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12760
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #3007 on: November 11, 2013, 01:23:42 am »
Do skora nigde nije bilo sanse ni da se zaposle, tek od skora su poceli da dobijaju regularne poslove, kako mislis da se uguras odmah na funkciju neku? Secas se ti sta se desavalo devedesetih? Mislis da je bilo mnogo studenata na privatnom faksu tad? Sagledaj situaciju malo realnije, ne kroz brojke samo.

Kakvu funkciju?  :blink:


Nisam mislio da postane politicki apartcik. Bilo koja vrsta karijere, uspesan preduzetnik bilo sta, ne mora cak da bude ni toliko poznata licnost.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12760
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #3008 on: November 11, 2013, 01:26:18 am »
A i nisi ti slucajno izabrao Megatredn. Izabrao si ga da bi ga brzo zavrsio i negde se ugurao, ispravi me ako gresim? To je poenta tog celog fakulteta.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Zanimljive Vesti
« Reply #3009 on: November 11, 2013, 01:30:40 am »
Kakvu funkciju?  :blink:


Nisam mislio da postane politicki apartcik. Bilo koja vrsta karijere, uspesan preduzetnik bilo sta, ne mora cak da bude ni toliko poznata licnost.
Sta me onda to pitas uopste? Verovatno da ih ima, nije da gledam ko je sta zavrsio po preduzecima, pa da znam takve stvari.

A i nisi ti slucajno izabrao Megatredn. Izabrao si ga da bi ga brzo zavrsio i negde se ugurao, ispravi me ako gresim? To je poenta tog celog fakulteta.
Rekao sam zasto, i nije slucajno. Ima i drzavnih koji se brzo zavrse, a to ne mora da znaci da su losi ili laki.