Američki Fudbal > NCAA

NCAA Football 2012/13

(1/46) > >>

sabotage:
Dok se ceka nova sezona stizu vijesti. Izgleda da ce biti uveden plejof sistem u bliskoj buducnosti. Sudbina bowl utakmica postaje sve neizvjesnija. Ni sam ne znam zasto PO mi se ne svidja u koledz fudbalu, nekako skida taj oreol "amaterskog" i "tradicionalnog".

http://espn.go.com/college-football/story/_/id/8079000/possible-playoff-marks-sea-change-college-football

starr:
Sad će ovi koji su se zalagali za PO biti srećni sve dok iz top 4 ne bude izostavljen neki tim za koji oni misle da zaslužuje da se nađe tamo. Onda će pokrenuti kampanju za top 8. Pa za top 16... A onda će možda da shvate da je Bowl sistem bio mnogo bolji...

mladenko:
Bowl sistem nikako nije bolji. A 4 tima play-off ce biti dugo dovoljan iz prostog razloga sto ce se retko desiti da toliko izjednacenu godinu pa da je nejasno od 3-6 mesta ko je ko... a ja sam za play-off sa 6 timova. prva 2 iz sezone odmaraju prvu rundu dok 3-6 i 4-5 igraju prvu rundu.. pa onda 1/2 i onda finale... al ja se ne pitam tako da...

marasin:
Pa onda da pricaju zasto su ovi odmarali. Dok ne naprave neku ligu de ce svako da igra sa svakim ili 4-8 liga gde ce prva dva da idu u PO bolje da ostave ovakav sistem. Bar ima smeka.

mladenko:
timovi su postali dosta ujednaceni i zato bowl sistem vise nije prikladan. playoff neke vrste je nepohodan...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version