Author Topic: Olimpijske Igre - London 2012  (Read 122810 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Olimpijske Igre - London 2012
« Reply #455 on: August 06, 2012, 02:48:11 pm »
ova nasa sto baca disk je uzela neki dodatak prehrani koji neki moron nije provjerio i skoro su je sjebali da nije nastupila na ovim OI..


Pa da.
Tako i kod nas kazu kad nafataju nekog naseg. "Stavila je kapi za nos...ujela ga pcela pa je morao da uzme lek...dodatak prehrani...bla bla"
A kad uhvate nekog tudjeg onda je to sistematski radjeno da bi sjebali nas.
Idi begaj...


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Olimpijske Igre - London 2012
« Reply #456 on: August 06, 2012, 02:59:32 pm »
stevo jebote eno ti clanak gde nas covek iz te anti-doping agencije kaze da testiraju sve pa i usa basketbalije.
u cemu je problem?  :)

ne znam sta ti osecas prema koracu, al ti furas tu njegovu pricu.
Mosh ti pricati te price o kokakoli i meku do sutra, al Topicu je napravljen oprostaj u NS pre neku godinu kakvog se ne bi postideo ni pokojni Tito i sad vodi atletske saveze i sta ti ja znam (iako je dokazano da je lik bio cheater) ,  dok Ameri su znali zbog toga i da strpaju sportistu (Marion Jones npr) u zatvor. 

« Last Edit: August 06, 2012, 03:02:24 pm by omiljeni »


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12760
    • View Profile
Re: Olimpijske Igre - London 2012
« Reply #457 on: August 06, 2012, 03:00:55 pm »
Sto volim da vidim kineske takmicare kad izlaze u perjanim jaknama na boriliste  :lol:

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Olimpijske Igre - London 2012
« Reply #458 on: August 06, 2012, 03:09:23 pm »
stevo jebote eno ti clanak gde nas covek iz te anti-doping agencije kaze da testiraju sve pa i usa basketbalije.
u cemu je problem?  :)

ne znam sta ti osecas prema koracu, al ti furas tu njegovu pricu.
Mosh ti pricati te price o kokakoli i meku do sutra, al Topicu je napravljen oprostaj u NS pre neku godinu kakvog se ne bi postideo ni pokojni Tito i sad vodi atletske saveze i sta ti ja znam (iako je dokazano da je lik bio cheater) ,  dok Ameri su znali zbog toga i da strpaju sportistu (Marion Jones npr) u zatvor.
merion džons je vraćena koliko se ja sećam, tj odjednom je pomilovana, tj kao da nije ni kažnjena
kod amera je uvek važilo pravilo cilj opravdava sredsvto, a sami po sebi su dosta jaki da mogu da vrše pritisak na koga žele u bilo kojoj oblasti, pa tako i ovde na olimpijadi i antidoping kontroli. samo mi odgovori na pitanje, zar neće najviše baciti sumnju na tebe ako tražiš da te ne kontrolišu? ako se tolko busaju u taj sportski moral zašto ne prihvate iste standarde za sebe koji važe i za druge? e kad to bude bilo tako, onda će me ubediti da je sve ravnopravno a ne tamo neki čilager koji piše kolumne pa ni da je iz ne znam koje agencije

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21047
    • View Profile
Re: Olimpijske Igre - London 2012
« Reply #459 on: August 06, 2012, 03:09:57 pm »
RTS2, sada će Jordan Jovčev na karike... :rock:

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Olimpijske Igre - London 2012
« Reply #460 on: August 06, 2012, 03:13:13 pm »
Atletika, gimnastika, plivanje, borilacki sportovi tipa dzudo i rvanje...Mozda sam neki izostavio, ali ostali sportovi nemaju mnogo sta da traze na OI, po mom misljenju.
Ples oko šipke na Olimpijadi 2016?

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Olimpijske Igre - London 2012
« Reply #461 on: August 06, 2012, 03:16:59 pm »
RTS2, sada će Jordan Jovčev na karike... :rock:
Kakav sportista.  :worthy:
Steta sto je pokleknuo na kraju.

P.S. - treba proveriti da li se dopinguje. msm, onoliki misici... nisu tu cista posla.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Olimpijske Igre - London 2012
« Reply #462 on: August 06, 2012, 03:25:23 pm »
merion džons je vraćena koliko se ja sećam, tj odjednom je pomilovana, tj kao da nije ni kažnjena

jebiga, ako ne znas o cemu pricas onda bar uzmi google pa se informisi.

ako se tolko busaju u taj sportski moral zašto ne prihvate iste standarde za sebe koji važe i za druge?

to pitaj boru stankovica koji ih je zvao da dolaze na OI i SP sa najjacom ekipom i zasto im je dozvoljeno da budu na nosacu aviona dok su svi ostali sportisti u selu.
imaju status superstarova i tako ih tretiraju.
sto se mene tice, to su sve trivijalne stvari i eto sad imas potvrdu da i njih testiraju i neam pojma zasto dizes dzevu bespotrebno.





Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Olimpijske Igre - London 2012
« Reply #463 on: August 06, 2012, 03:29:48 pm »
linkoln bi bio ponosan tobom

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Olimpijske Igre - London 2012
« Reply #464 on: August 06, 2012, 03:35:09 pm »
 :rofl:

i korac fapuje na svaki tvoj post  :D


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Olimpijske Igre - London 2012
« Reply #465 on: August 06, 2012, 03:47:34 pm »
stevan rusofil ?  :blink:

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Olimpijske Igre - London 2012
« Reply #466 on: August 06, 2012, 03:49:15 pm »
možda racionalista? :D

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: Olimpijske Igre - London 2012
« Reply #467 on: August 06, 2012, 04:47:25 pm »
Justin Gatlin je za atletiku ono sto je za biciklizam Ricco (kada se pojavio, moram da priznam da sam se i ja izlozio), dileja koja sport cini trulim. I tu se ja slazem sa Koracom. Ne podnosim ga.

Postoje sampioni poput Armstronga, Pantanija, Ullricha, Contadora, Michael Johnsona (koji nema nijednu crnu mrlju doduse, osim sto je Amer, ali i legenda)... kojima iako su se mozda neki i dopingovali nikada nista nece moci da bude oduzeto od uspeha, jer su pomerali svojim specificnim karakterom sopstvenu disciplinu.

Danas su to Cancellara, Sagan, Cavendish, Usain Bolt.

Koliko sitnice prave razliku u profesionalnom sportu, govorio je Andy Schleck vise puta na primeru biciklizma. Koliko vremena gubis samo ako ne vodis racuna na trenutak o tome da li si zakopcan do grla ili odkopcan. Koliko samo grami odgovarajuce hrane znace. U profesionalnom sportu razliku pravi posvecenost detalju, to je ono sto izdvaja profesionalce, i to je razlog sto ih mi nemamo. Pa, cak i ako je u pitanju profesionalnost u sistematskom dopingu.

Oko svih velikih sampiona se tokom vremena stvori veo dopinga - Ian Thorpe, Carl Lewis...

I meni licno zapadaju mnoge stvari za oko, recimo voznja Chrisa Froomea na hronometru - Wiggins makar ima najlepsi stil voznje, ako nema cistu snagu kao Cancellara, a ovaj Froome u sedlu lici na idiota, a uzima mesta ispred ozbiljnih vozaca na hronometar. Jan Ullrich se dopingvao, imao gotovo besprekornu poziciju, vozio na velikom zupcaniku, mogao da se fokusira i da vozi po beloj liniji da se ne mrda, a opet je ostvarivao manju prosecnu brzinu, ali dobro...

Sto se americkih kosarkasa tice, zna se da je za jedan dogadjaj kakav je NBA sezona potrebno najmanje 20 doping kontrola po igracu godisnje da bi se koliko toliko stekla slika. Samo su to reci.
Biciklizam je najocrnjeniji sport zato sto ima najvise kontrola, a dokle doping ide treba samo spomenuti ime Wim Vansevenant koji je 3 puta uzimao zaredom uzimao poslednje mesto na TDF, doduse i namerno, i koji je obican radnik u ekipi, a koji se opet dopingovao. Ili naseg Ivana Stevica koji do TDF nikada nece ni stici, a vec mu je zabranjeno dozivotno da nastupa u Italiji.
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21047
    • View Profile
Re: Olimpijske Igre - London 2012
« Reply #468 on: August 06, 2012, 05:02:52 pm »
Kontador je šampion a Getlin je dileja koja čini sport trulim. :1: :bigfunny: :rofl:

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: Olimpijske Igre - London 2012
« Reply #469 on: August 06, 2012, 05:12:10 pm »
Dobar procenat, vecina, i to onih najboljih biciklista bi se sa mnom slozilo, ili je to vec na neki nacin izjavilo - Contador je najveci talenat do sada i moze da ode u istoriju kao najbolji svih vremena, bez obzira na sve, pa i na doping. On je prosto najbolji, nista tu cinjenicu ne moze promeniti. Neprikosnoven.

Ja sam godinama navijao protiv njega, za Rasmussena i Schlecka, ali brat bratu, moram da priznam - najbolji je. Svi sportski direkotori ekipa u biciklizmu bi se slozili sa mnom, siguran sam.
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Olimpijske Igre - London 2012
« Reply #470 on: August 06, 2012, 05:14:22 pm »
Ne volim ni ja Getlina ali ono...stfu KoracE!

"Jos jedan u nizu projektovanih, da sruse vladavinu sprintera sa Jamajke"  :krst:

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: Olimpijske Igre - London 2012
« Reply #471 on: August 06, 2012, 05:24:12 pm »
Dobro, Korac jeste dileja, ali treba oprostiti coveku, jer pizdi na dileju koja opet hoce da ucini lose za kredibilitet discipline koja je vracena na vrh gde joj je i mesto, zahvaljujuci pre svega Usainu Boltu.

I Bolt, i Contador su u onome sto rade toliko ubedljivi da nista, ni dokaz o njihovom dopingu ne moze da im oduzme mesto broj 1.
A za Gatlina i Riccoa se uvek tvrdilo medju njihovim kolegama da su "kancer" da uportebim reci Cavenisha. Od istih tih kolega, Bolt i Contador ce uvek i samo dobijati respekt.

Na kraju, dobar si onoliko koliko su te konkurenti respektovali. Oni medju sobom uvek znaju, koliko toliko, izvesno.
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21047
    • View Profile
Re: Olimpijske Igre - London 2012
« Reply #472 on: August 06, 2012, 05:26:16 pm »
Dobar procenat, vecina, i to onih najboljih biciklista bi se sa mnom slozilo, ili je to vec na neki nacin izjavilo - Contador je najveci talenat do sada i moze da ode u istoriju kao najbolji svih vremena, bez obzira na sve, pa i na doping. On je prosto najbolji, nista tu cinjenicu ne moze promeniti. Neprikosnoven.

Ja sam godinama navijao protiv njega, za Rasmussena i Schlecka, ali brat bratu, moram da priznam - najbolji je. Svi sportski direkotori ekipa u biciklizmu bi se slozili sa mnom, siguran sam.
Što je još veća sramota za njega... Ja ne znam da li je prošla neka godina da on nije vezan za neki skandal ali uvek je neko drugi kriv. Čak i kada je uhvaćen sa prstima u pekmezu onda je naravno neko stavio teglu ispod njegove ruke...

Moja teorija je da danas u sportu ima mnogo manje dopinga nego što se priča o tome a da ga najmanje ima među najboljima. Najviše ga koriste sportisti koji nisu u vrhu i smatraju da im bez njega nema napretka pa im se isplati "da probaju".
Ne volim ni ja Getlina ali ono...stfu KoracE!

"Jos jedan u nizu projektovanih, da sruse vladavinu sprintera sa Jamajke"  :krst:

Projekat koji je bio olimpijski šampion kada Bolt nije prošao ni kvalifikacije. :A

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: Olimpijske Igre - London 2012
« Reply #473 on: August 06, 2012, 05:37:02 pm »
Nesto izgubis, nesto dobijes vremenom i kroz sve te spekulacije. Isto je bilo i sa Pantanijem, koji je otisao kao muzicka zvezda, kao Amy Winehouse. Neko te kudi, neko (kao ja) samo jos tvrdje veruje. Ja mislim da je Contadora ovo sve u poslednje 2 godine, posebno proslogodisnji Giro, samo jos vise afirmisao i to u ocima onih najvecih legendi poput Merckxa. Oni najverniji fanovi cemu dati do sada nevidjenu podrsku, oni drugi, ko ih jebe! Nisu vazni. Zao mi je, ali mislim da je tako. (starr, ovde pritom ne mislim nista licno)
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21047
    • View Profile
Re: Olimpijske Igre - London 2012
« Reply #474 on: August 06, 2012, 05:38:24 pm »
Saću da te banujem. :mr.green:

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Olimpijske Igre - London 2012
« Reply #475 on: August 06, 2012, 05:42:56 pm »
Contador je najveci talenat

A Gatlin je netalentovan i da pre trke ne skokne do auction house da kupi i popije potion of speed, istrcao bi 100m za 16-17 sekundi?

To je bas taj kafanski stil price o dopingu.
Gatlin je odvratan, a neko drugi ko je isto to radio je ipak supertalentovan i to mu je samo mala mrljica u karijeri za koju cemo se truditi da je precutimo kad god je moguce.

klasican Korac style...
Popljuvati Gatlina, a o ovima sa Jamajke pricati bajke o bermudskom trouglu u kom jedu neko krtolasto sranje koje pospesuje vretenasta misicna vlakna a suzbija poprecna i precutati pozitivne nalaze Blakea, Fraserove i ostalih.

Ako oces da pljujes cheatere pljuni svakog i ne izmisljaj glupave izgovore za one koje simpatises.
U suprotnom nemoj ni zapocinjati price o dopingu.
Prosto ko pasulj.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Olimpijske Igre - London 2012
« Reply #476 on: August 06, 2012, 05:50:36 pm »

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: Olimpijske Igre - London 2012
« Reply #477 on: August 06, 2012, 06:37:02 pm »
Ono sto ja hocu da kazem - taj Contador ako se dopinguje makar napravi osetljivu prednost u odnosu na druge, koji su isto tako sumnjivi. A, ovaj nikada ni pored dopinga nista nije uradio. To je razlika. A, onaj ko ovde kafanski, neargumentuvano, prica si ti.

I jos jednom cu ponoviti, ako nisi video - o tome koliko su oni dobri najbolje ce suditi njihova konkurencija. Onoliko koliko od konkurenata postovanja budu stekli, toliko su veliki.

A, i o biciklizmu i o atletici, pre svega o taktici, treningu i tehnici, rekao bih da imam mnogo vise znanja od tebe, i tu staje svaka moja rasprava sa tobom. Nema potrebe, nista pametno necu cuti.
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3603
    • View Profile
Re: Olimpijske Igre - London 2012
« Reply #478 on: August 06, 2012, 06:50:35 pm »
Regresija. I kako se ovde uklapa Felps? Daj da se vratimo na njega. Da li i njega opravdavaš (ako se uopšte dopinguje)?

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Olimpijske Igre - London 2012
« Reply #479 on: August 06, 2012, 06:57:22 pm »
taj Contador ako se dopinguje makar napravi osetljivu prednost u odnosu na druge...

jos ako drugima spadne lanac, Pistolero ih izdominira i ocas posla im da po 1 min. zaostatka.  :rock:


A, i o biciklizmu i o atletici, pre svega o taktici, treningu i tehnici, rekao bih da imam mnogo vise znanja od tebe

 :worthy: :worthy:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: Olimpijske Igre - London 2012
« Reply #480 on: August 06, 2012, 07:09:57 pm »
Sto se plivanja tice, ja sam godinama samo obican posmatrac. Pratim jos od Popova, i gledao sam puno, ali se nikada nisam preterano udubljivao u sve to, kao u biciklizam i atletiku (pre svega od 100m do 400m). Ko me zna, zna da mi je Michael Johnson godinama bio jedini "idol" u zivotu.

Jedino misljenje koje ja imam o tome je da dobijaju previse medalja i da neka diferencijacija izmedju Boltovih i Phelpsovih medalja treba da se napravi. Dok god 12 igraca u kosarci bude dobijalo jednu medalju jednako vrednu kao jednu od Phelpsovih 22, za mene to merilo vrednosti nece biti dovoljno dobro. Isto tako me nerviraju sve te silne medalje podeljene na traci u biciklizmu u poredjenje sa ovim osvojenim na drumu. Mislim da bi se ovde Iceman, kao rally vozac, slozio sa mnom - jebes kruzne trke. (mada, ja volim traku, voleo bih da mi u Srbiji imamo jednu, da je mozda jednog dana i projektujem, ali takmicenja me nerviraju)

@omiljeni
ja sam tada navijao za Schlecka (tacnije jos od 2008. kada se sjebao jer nije jeo navijam za Schlecka)
Moram priznati da od 2003. nije bilo neizvesnije trke od te. Schleck je tada stekao rano vodstvo, zahvaljujuci Cancellari, u brdima je bio (ili makar delovao) jaci, ali overall zaista nije.
Contador sada ima uz ime tacno onoliko TDF titula koliko zasluzuje - 2. Jedna, ali ne ta, vec druga nije njegova. Ona prva je Rasmussenova.
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Olimpijske Igre - London 2012
« Reply #481 on: August 06, 2012, 07:59:43 pm »
Sad i Rasmussen ima titulu na Touru?  :rofl:
I njemu treba oprostiti zato se povukao iz trke u Kenterisovom stilu, samo zato sto je bio supertalentovan?

Vidim ja kako ces ti za koju godinu hailovati i tog Gatlina...   :D


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Olimpijske Igre - London 2012
« Reply #482 on: August 06, 2012, 08:11:38 pm »
Krece zenska motka, Isinbajeva u kadru...Dule nije stigao ni da zine, a RTS ga isece i pusti neku tombolu  :rofl: :rofl:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: Olimpijske Igre - London 2012
« Reply #483 on: August 06, 2012, 08:30:13 pm »
Sad i Rasmussen ima titulu na Touru?  :rofl:

Da, jer je pobedio mladog Contadora u jenom od najboljih duela koje sam ja gledao, jednom od onih koje ja gledam 2-3 mesecno uz Mont Ventoux 2009. i Mont Ventoux 2000.
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline sashadpb

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Re: Olimpijske Igre - London 2012
« Reply #484 on: August 06, 2012, 08:57:19 pm »
Ne ulazim u polemiku oko dopinga, posto su po meni oni svi do grla u steroidima, ali Contador je jedan od retkih koji ima muda da napadne i to ne 3-4 km pred kraj, nego na pocetku najzajebanijeg uspona na etapi. Ovo sto su ove godine radili Nibali, Evans i kompanija je bilo mucno gledati  :facts:

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15023
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Olimpijske Igre - London 2012
« Reply #485 on: August 06, 2012, 09:08:14 pm »
Ja i dalje ne verujem da ima ljudi koji misle da postoje nedopingovani sportisti na OI. Ovde se ograđujem od naših rukometaša, odbojkaša i Dragutina Topića.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: Olimpijske Igre - London 2012
« Reply #486 on: August 06, 2012, 09:13:27 pm »
Ma, svaki sportski direkotor bi voleo da ima u svom timu Contadora kao prvi izbor. To sto ga je Bruynel pustio, to je zato sto je mnogo dugovao Armstrongu, ali po recima samog Armstronga kad god su njih dvojica razgovarali o Contadoru izbegavao je direktan odgovor, recima tipa "nikada nije video da neko ima bolji skok, napad ili kako god" ili kako najbolje "plese" kada ustane iz sedla.

Pored misljenja svih tih direktora, koga briga za "sviranje" omiljenog?
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Olimpijske Igre - London 2012
« Reply #487 on: August 06, 2012, 09:15:20 pm »
plese na biciklu?  :rofl:

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: Olimpijske Igre - London 2012
« Reply #488 on: August 06, 2012, 09:18:05 pm »
plese na biciklu?  :rofl:

 :D

Pa dobro, to je termin koji upotrebljavaju britanski komentatori najcesce, ali u Contadorovom slucaju to nije daleko od istine, jer "plese" kao zmija.
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12760
    • View Profile
Re: Olimpijske Igre - London 2012
« Reply #489 on: August 06, 2012, 09:19:01 pm »
@ Omiljeni

Kazakstan ti uzo bronzu  :thumbdown: