Author Topic: NFL News and Rumors  (Read 927055 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12748
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #6580 on: March 23, 2022, 08:49:34 pm »
Mozda gresim, ali ne secam se da sam dugo video ovoliko premium trejdova pocetkom sezone.

Još na jesen prošle sezone su insideri pričali da se međ GM svetom pomno prati i analizira ono što Ramsi rade i ako kojim slučajem Ramsi osvoje titulu možemo očekivati exploziju trejdova već od naredne sezone i da će se "fuck them picks" usvojiti kao oprobana strategija a ne samo kao experiment.

E sad, AFC je krcat, neko će sigurno morati da se zajebe na kraju...

Offline Old School

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2335
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #6581 on: March 23, 2022, 11:13:26 pm »
Mozda gresim, ali ne secam se da sam dugo video ovoliko premium trejdova pocetkom sezone.


Sent from my AC2003 using Tapatalk


Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2410
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #6582 on: March 24, 2022, 12:13:05 am »
Ode u Miami na kraju...

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3494
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #6583 on: March 24, 2022, 12:25:37 am »

Offline Tedimed

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 545
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #6584 on: March 24, 2022, 05:19:11 am »
Ode u Miami na kraju...
Ko ga bude imao u fantasy sledece godine….good luck😉
Razumem ja da je Kanzas vukojebina, da Majami ima South Beach, cice i mice, ali Majami….ej Majami. Na kojima je drogama bio kad je potpisovao. Slicne pare bi mu dao verovatno i neki drugi tim….a on izabrao Majami.
Mozda on zna nesto sto mi ne znamo.
Da ja pocnem da spremam draft taktiku sa okosnicom na Majami igracima :hm: :rofl:

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #6585 on: March 24, 2022, 01:16:24 pm »


Deon Bush se javio nakon što je potpisao za KC a onda je puklo za Tyreeka :rofl:

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #6586 on: March 24, 2022, 02:18:20 pm »
Ko ga bude imao u fantasy sledece godine….good luck😉
Razumem ja da je Kanzas vukojebina, da Majami ima South Beach, cice i mice, ali Majami….ej Majami. Na kojima je drogama bio kad je potpisovao. Slicne pare bi mu dao verovatno i neki drugi tim….a on izabrao Majami.
Mozda on zna nesto sto mi ne znamo.
Da ja pocnem da spremam draft taktiku sa okosnicom na Majami igracima :hm: :rofl:

jbg nije to nikakva misterija. evo rekonstrukcija događaja.
Ty Hill je imao ugovor sa Chiefsima i sve je bilo super, ali onda on baci pogled na tv ili internet i vidi kako u free agency npr Jaguarsi daju veći ugovor jednom Kirku nego što on ima sa Chiefsima. Onda Hill kaže Chiefsima brt zajebi ovo eno Christian Kirk ima platu istu kao ja ako ne i veću, deder da mi to da malo pojačavamo. Ovi kažu Ty nemoj tako, pa moraju jesti i Thuney Mahomes Jones i ostali, odigraj ovu jednu godinu i onda si free agent i ulaziš u ške. a Ty Hill misli (u sebi) jesam sledeće godine free agent ali đe je sledeća godina, do tada ko živ ko mrtav. i onda Ty Hill kaže ako nećete davati novi ugovor ajde onda vi mene lepo da trejdujte negde ko može da me plati. I Chiefsi malo porazmisle i kažu aj dobro, to može, evo okrenemo par brojeva da obavestimo sve da si na prodaju. I jave se ostali timovi da najpre pregovaraju sa Chiefsima ko bi koliko dao za Ty Hilla. I kad se Chiefs dogovore sa nekim onda im daju dozvolu da pregovaraju sa Hillom oko ugovora. Jetsi i Dolphins su valjda jedini dogurali dotle, ali Hill je dobio bolji ugovor od Dolphinsa i zato je izabrao njih.
Dobio je baš jeben ugovor za WR. plus sa timom gde nema state tax. eto na kojim drogama je bio.
da je čekao godinu dana više ne bi imao 28 godina nego 29, ko zna šta se u tih godinu dana može desiti, ako se povredi onda se može slikati i privoditi karijeru kraju sa kikiriki ugovorima. kad igrača zastupaju Rosenhausi onda je to uglavnom znak da igrača zabole pimpek da li mu je budući tim sredina gde će da procveta na fantasy rankingsima i kakva je u gradu situacija sa soul food restoranima, plažama ili craft pivarama.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Tedimed

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 545
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #6587 on: March 24, 2022, 05:16:28 pm »
Apsolutno se slazem sa tvojom analizom. Medjutim, mene tu kopka taj nedostatak zelje da budes pobednik.
Kad predjes neku cifru, tebi vise ne znaci mnogo hoces li imati 25 ili 26 milki po sezoni (lupam cifre, cisto za ilustraciju). Medjutim, biti u timu koji ce u najboljem slucaju biti mediokritet, koje je onda to takmicarsko zadovoljstvo onim sto radis. Ko je ikada bio u bilo kom sportu mozda ce  moci da ovo razume. Ovo je samo moj individualni  pogled i to za igrace njegovog kalibra. Kad se seti u 35-36 da nista znacajno nije postigao i pocne da trazi pobednicki tim, bice kasno (ne uvek, ali uglavnom bude kasno).

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #6588 on: March 24, 2022, 05:34:00 pm »
pa on je već pobeđivao. ima osvojen super bowl, igrao je dosta playoff utakmica, ima 5-6 pro bowl nastupa, ima 3-4 all-pro izbora, ima izbor u all-decade tim.
sa druge strane, on je do sad za sve to pobeđivanje zaradio oko 40 miliona. i sutradan ako bi se povredio verovatno bi se napatio da prebaci 50-60 miliona zarade. ovako se obezbedio da zaradi 150 miliona u najgorem slučaju. samo zato što je tražio taj trade. loša odluke? pa većina se ne bi složila.
iz naše perspektive i 40 miliona je sasvim dovoljno za sve što ti je potrebno, ali to izgleda ne funkcioniše tako kad dođeš u te vode. tih 40 miliona je bruto lova. pola od toga ode na poreze. uostalom, koliko njih je zaradilo 40 miliona pa samo par godina kasnije popunjavaju chaptere za bankrot.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15013
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #6589 on: March 24, 2022, 06:25:52 pm »
Ti Tedi ko da ne živiš u SAD pa ne kapiraš da je $ ispred titule. Koju Ty uzgred već ima.

Poslato sa STK-LX1 pomoću Tapatoka

Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Tedimed

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 545
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #6590 on: March 24, 2022, 06:28:49 pm »
Ma znam. Sve mi je to jasno.
Mozda se nisam dobro izrazio….kad sam rekao da “nista nije napravio” mislio sam na Majami i ovaj potpis.
Jeste uzeo pare (i treba) i obezbedio se…nego ja to vise gledao sa igracke strane i zadovoljstva kad pobedjujes.
Jebi ga, za tolike pare, i da sam u njegovoj kozi, i mene bi u pocetku sigurno bolelo uvo jel pobedjujem ili ne…ali mislim da bih posle izvesnog vremena popozdeo i oterao sve u pm jer ko voli da bude loser non stop (cak i za te pare). Vise sam mislio na to, na psihologiju, ne na ekonomiju😀

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #6591 on: March 24, 2022, 07:07:53 pm »
Svi oni misle da će i najgori tim procvetati kad oni dođu.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #6592 on: March 24, 2022, 07:19:33 pm »
A jednostavno imaš i ljude koje fudbal ne zanima previše i na sve gledaju samo kao na posao u kom žele da zarade što više para. Koliko njih samo ima koji se bave sasvim desetim poslom i totalno su van NFL-a, kao da nikad nisu ni bili tamo.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #6593 on: March 24, 2022, 09:44:39 pm »
Opop MVS u Chiefse. Eto sigurnog dinastija potpisa :rock:

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11690
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #6594 on: March 24, 2022, 10:41:01 pm »
 

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11690
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #6595 on: March 25, 2022, 07:36:26 am »
 

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #6597 on: March 31, 2022, 02:49:07 am »

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #6599 on: April 03, 2022, 10:16:57 am »

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12748
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #6600 on: April 04, 2022, 10:53:58 pm »
Saints acquired the No. 16 pick, No. 19 pick, and a sixth-round pick from the Eagles in exchange for the No. 18 pick, a third-round pick, a seventh-round pick, a 2023 first-round pick, and a 2024 second-round pick.

It's a messy deal, but the trade boils down to the Saints buying a first-round pick this year at the cost a third-round pick in the upcoming draft plus future first and second-round selections. This isn't the first time the Eagles have acquired future selections at a discount as they got one of their three first-round picks this year by letting the Dolphins move up in the 2021 NFL Draft. The move also fits the Saints' history of being impatient with the draft picks they have. It's possible that the Saints are positioning themselves for a run at quarterback, though they may also see their roster as a few standout rookies away from being atop the NFC. Either way, Eagles GM Howie Roseman gets to continue stockpiling future draft capital while Mickey Loomis and the Saints are betting on their talent evaluators finding high-impact rookies once again.



Pozivaju se Grandi i Dome Patrol da ovo prevedu na srpsko-hrvatski jezik naroda i narodnosti

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #6601 on: April 04, 2022, 11:46:08 pm »
Sta ima se prevodi, dali smo im ove godine prvu rundu (16th) za njihovu prvu sledece godine i dobili 3rd ove i 2nd 2024. I Howie da doda jos trunku biramo ispred njih u prvoj.  :D

Ja sam bas zadovoljan.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #6602 on: April 04, 2022, 11:58:20 pm »
čudan mi je ovo trade za Saintse. verovatno će probati još da trejduju i da se popnu još gore, možda i u top5



Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #6603 on: April 04, 2022, 11:59:25 pm »
I meni na to lici, pogotovu ovakav trade gde ima jos mesec dana do drafta.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #6604 on: April 05, 2022, 12:01:24 am »
Verovatno ganjaju nekog kvotera.

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3494
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #6605 on: April 05, 2022, 09:41:02 am »
Sta ima se prevodi, dali smo im ove godine prvu rundu (16th) za njihovu prvu sledece godine i dobili 3rd ove i 2nd 2024. I Howie da doda jos trunku biramo ispred njih u prvoj.  :D

Ja sam bas zadovoljan.
Jos samo dobro dizaberemo i gde bi nam kraj bio.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #6606 on: April 05, 2022, 09:53:07 am »
A to se nece desiti, osim ako ne zakljucamo Howie-ja u neki spajz na draft day. Njemu treba samo dati departman za ugovore i ovako trgovinu.

Trenutno mi jos odzvanja Justin Jefferson.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3494
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #6607 on: April 05, 2022, 11:20:03 am »
A to se nece desiti, osim ako ne zakljucamo Howie-ja u neki spajz na draft day.
To ti kazem...

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12748
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #6608 on: April 05, 2022, 09:42:03 pm »
Sta ima se prevodi

Nisam mislio bukvalno, umem da čitam, mislio sam šta timovi hoće  ::)


Ok, Saintsi žive u iluziji da su QB away od SBa i to je njihov problem, budale.

Fila šta hoće ne znam, ali ono šta znam jeste da Fila neće  :P trade deluje odlično na papiru ali u eri F picks ne baš, videćemo 2030 kako je to ispalo za Filu na kraju  :smile3:

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #6609 on: April 05, 2022, 09:49:34 pm »
Skoro svake godine ima neki tim koji založi kuću i imanje na velika imena u nadi da će tako osvojiti titulu. I sad kad je konačno nekom pošlo za rukom odjednom je to "era". ::)

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12748
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #6610 on: April 05, 2022, 10:01:22 pm »
Skoro svake godine ima neki tim koji založi kuću i imanje na velika imena u nadi da će tako osvojiti titulu. I sad kad je konačno nekom pošlo za rukom odjednom je to "era". ::)

Tačnije uvek ima nekoliko (desetina) timova samo što je LA zvučan siti i posvećuje se pažnja u medijima pa se misli da samo to LA radi, a u stvari su Saintsi bili all in još sa Breesom 2020 pa su iz nekog razloga nastavili i 2021 i sada i nepoznatih razloga nastavljaju i dalje, a oni nisu ni top10 tim u ligi i jedini su tim koji je već sada u minusu za 2023 i to -33M!!!

Sa druge strane Eaglesi su imali idealnu priliku da sa 3 (skoro pa) vezana pika 1. runde pametnim draftovanjem (misaona imenica za Filu) kreiraju bazu za budućnost, ali su odlučili da prolongiraju...

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #6611 on: April 05, 2022, 11:35:03 pm »
Nisam mislio bukvalno, umem da čitam, mislio sam šta timovi hoće  ::)

Sta ga znam sa tobom.  :D

Ma da, mi kao da smo na nivou nekih Lionsa. E sad bez zezancije prosle godine je bio sasvim solidan draft, kad izvuces par startera kud ces bolje.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #6612 on: April 09, 2022, 05:55:32 pm »
https://twitter.com/PFF/status/1512808498941288457


Tuga :(


A Šefter opet pokazao kakvo je govedo...


Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #6613 on: April 09, 2022, 06:00:00 pm »
Govedo je preslaba rijec. Decko od 25 godina pogine i nadjes za shodno da mu lijepis bust etiketu.  :rant:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Old School

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2335
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #6614 on: April 09, 2022, 06:06:45 pm »
Izmenio je tweet ali prekasno.

Dwayne Haskins, a standout at Ohio State before becoming Washington’s first-round pick and playing in Pittsburgh, died this morning when he got hit by a car in South Florida, per his agent Cedric Saunders. Haskins would have turned 25 years old on May 3.

Sent from my AC2003 using Tapatalk