Author Topic: NFL News and Rumors  (Read 931342 times)

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #3115 on: September 03, 2016, 11:36:08 pm »
Blaine startni QB ninersa.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15021
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #3116 on: September 04, 2016, 10:27:09 am »
Mrze Kepa jer je crnac.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11697
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #3117 on: September 04, 2016, 12:15:34 pm »
Mrze Kepa jer je crnac.
To je bar svakome jasno...
 

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #3118 on: September 05, 2016, 01:02:18 pm »
Ali dati pik prve runde za njega.  :palm:
Pa na osnovu cega jbt.
Mislim, uvek postoji mogucnost da nas sve razuveri i odigra sezonu karijere i poobara sve NFL rekorde i to, ali ono, na osnovu cega neko procenjuje da ce on odigrati sezonu na nivou onoga sto je dato u trejdu?  :huh:
Mislim, sta je taj covek pokazao od ulaska u NFL osim sto je svaki tim za koji je igrao odrao za zesce pare?  :huh:
Nikada nijednu nagradu u NFL nije dobio, nikada nije bio na Pro Bowlu, nikada nije pokazao zasto je bio 1st overall, stalno povredjen, oba kolena u kurcu...
Steta, imao sam veliki respect za Front office Vikingsa.  :(

ma nisi u pravu, uopšte.
oni su Bradforda zapravo dobili po dosta povoljnoj ceni. i imali su sreće što je takav igrač uopšte dostupan za trade.
koliko bi ti bio spreman da platiš startnog qb? i to par dana pred početak sezone kad niko normalan ni ne razmatra bilo kakve ponude za svog startera.
Bradford nije Roethlisberger ili Rodgers, ali je bolji od većine startera u ligi.
baš rekoh juče na dynasty draftu, kad smo pričali o tome, da sam viđao eksperte i analitičare koji Bradforda stavljaju u top 5 QB u ligi. ajde i da se ne slažemo sa tim, ali reći da je on top 10 ili top15 QB nije overstatement.
legitimanTM NFL starter sa cap friendly ugovorom u najboljim igračkim godinama.

a trade je i odličan za Vikingse jer je ovo dosta važna sezona za njih. i ne mislim tu na novi stadion i biznis stranu priče, nego na to da imaju baš kvalitetan tim. Peterson ima 31 godinu i sigurno im je stalo da mu pruže još jednu poslednju priliku da odu daleko. i prošle godine su bili dobri i zbog gluposti ispali u playoffu, a sad su još dosta jači. pokrpili su maltene sve veće rupe. desna strana linije je pojačana sa Booneom i Smithom koji su pre samo par godina važili za elitne igrače na RG i RT pozicijama, a i dalje su veliki upgrade na ono što su imali prošle godine. To je potencijalno mnooogo dobra linija.
Odbrana im je jedna od talentovanijih u ligi. DL pogotovo. Jospeh, Floyd i Griffen su razbijali prošle godine. DE Hunter sa LSU je već prošle godine u rookie sezoni odigrao lepo ono što je igrao, a sad je za očekivati da možda i uleti na mesto startera i da bude veoma produktivan. Barr je superstar. Kendricks će sigurno biti bolji nego prošle godine. Smith je elitni safety u ligi. Na CB imaju dosta mladih i talentovanih igrača. Rhodes je dosta dobar igrač. Waynes, Alexander su visoki pickovi. imaju tu i matorog Newmana, koji im je prošle godine čak i startovao, i Captaina za svaki slučaj. U napadu su dosta neiskusni na WR poziciji i tu su verovatno najtanji, ali Turner će to napraviti da valja.
Bradford dolazi veoma kasno, ali bila bi velika grehota da su pustili da ovakav tim celu sezonu igra sa Hillom ispod centra.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #3119 on: September 06, 2016, 12:28:35 am »
Pazi, ja ne kažem da je on tragično loš QB, mada je vrlo blizu toga.
Imao je svoje momente, nije da nije, ali ono, budi realan, to što je trenutno jedini na tržištu ne znači i da vredi pika prve runde.
Noge mu se raspadaju, nikada nije bio konstantan i stvarno ne mogu da razumem "eksperte" i "analitičare" koji ga stavljaju u Top 5 lige.
Evo, ajde ti realno reci da li ga ti vidiš čak i kao Top 10, a kamoli Top 5?

Evo ti moj Top 10, pa ti reci ako misliš da je on boji od bilo koga sa te liste.
1. Brady
2. Rodgers
3. Roethlisberger
4. Wilson
5. Newton
6. Brees
7. Palmer
8. E. Manning
9. Rivers
10. Ryan

Flacco, Romo, Luck, Fitz, Cousins... Svi su oni po meni bolji od Bradforda.
Jebeni Peyton je onako raspadnut bio doktor fudbala za njega.

Opet kažem, možda će ove sezone eksplodirati i odigrati Montana like level, nije isključeno, ali dati unapred pika prve runde i kockati se sa takvim igračem koji ima 99% šansi da igra isto kao do sada ili još i lošije od toga?
Ja mislim da je to čisti idiotizam Vikingsa.

A tek ne znam šta bi rekao na tvoj mišljenje da su ga dobili po dosta povoljnoj ceni.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3441
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #3120 on: September 06, 2016, 10:05:19 am »
Skandalozan trejd.Mogli su dobiti Cutlera za sitniš a isti posao im (ne)bi radio.
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline draganche

  • Starter
  • **
  • Posts: 158
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #3121 on: September 06, 2016, 10:28:58 am »
I Dalton je bolji od njega.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #3122 on: September 06, 2016, 01:36:18 pm »
najlakše je turiti navodnike na reči ekspert i analitičar, pritom onako iz glave prosuti svoj top 10 i onda si sve dokazao.
ti analitičari gledaju svaki play 100 puta, pokušavaju da pohvataju assignments, ocenjuju, procenjuju itd itd, umesto da kao mr green otvore pivu, izvale se u fotelju i uživaju u prenosu usput proveravajući fantasy.  :yawn:

bradford je prošle godine igrao veoma dobro. na početku sezone je bio slabiji što je i bilo za očekivati jer je igrao prvi put posle skoro 2 godine pauze, ali dosta brzo je svoju igru izdigao na top 10 nivo. to je verovatno prošlo ispod radara casual nfl fanova jer brojke nisu bile na vrhunskom nivou, ali to se stalno dešava. ali jedno su box score brojke, a drugo su detaljne analize svih dešavanja na terenu. npr, na našem forumu je prošle godine dosta kasno u sezoni bila akutelna priča kako je Suh uzeo brdo love od dolphinsa i sad ga kao više zabole uvo da igra fudbal. a dečko odigrao maltene najbolju sezonu u karijeri. box score je za fantasy.
ljudi koji od toga žive su analizirali njegovu igru i videli su da je on recimo bio najbolji QB lige u sezoni 2015 kada je reč o passovima bačenim pod pritiskom. videli su i da je užasno precizan u short i intermediate passovima itd itd. vide se i njegove mane koje su uglavnom vezane za deep pass itd

biće tu sad sigurno i problema sa bradfordom i vikingsima. trejdovan je par dana pred početak sezone i mora da uči playbook. a verovatno još uvek nije skroz svario ni novi playbook eaglesa. a tako je bilo i prošle godine kad se prešaltavao na kellyev sistem koji je u odnosu na turnera neba i zemlja. mnogo je to promena u malo vremena i videćemo kako će sve to da prođe, ali za boljeg igrača nisu mogli trejdovati. i nisu dali mnogo za njega. 1st round i mid round pick za qb startera tog kalibra je bargain.
bradford je najbolji u onom što je i bridgewater uglavnom radio za vikingse...veoma dobar u high percentage passovima i slabiji u deep pass segmentu.  uz jako dobro trčanje i jako dobru odbranu to bi bar na papiru trebalo dobro da funkcioniše.

ljudi QBs procenjuju po win-loss ratio i po fantasy učinku. tiebreaker budu neke mvp i passing leader nagrade i pro bowl nastupi.
ti kriterijumi su govorili da su ramsi masno zajebali kellya kad su zamenili folesa i bradforda i to je tvrdilo i dosta ovdašnjih forumaša (premotaj topić na tu epizodu ako ne veruješ), ali sada je skroz lepo vidi da su ramsi ispali budale i da je bradford mnogo bolji igrač od Folesa kao od i većine drugih NFL quarterbackova.

neću ja to nikad javno na forumu napisati ali recimo da sedimo u kafani ja bih posle petog-šestog gemišteca možda priznao da bih bez problema pristao na trade fitzpatrick+1st round pick za bradforda, pa bi tebi bilo jasno šta mislim o tvojim qb rankingsima.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11697
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #3123 on: September 06, 2016, 02:16:55 pm »
Naravno treba uzimati i momenat u kome se MIN našla.
Što neko na netu napisa mnogi timovi su namirisali "blood in the water" traženo je svašta, 1st round pick + best young core player, i tako to... Verovatno nećemo skoro čuti šta je sve bilo, ali i meni izgleda da su oni MORALI da "podrže" AP-a. Da su ga ostavili bez pretnje pasom, verovatno bi i on pao...

....shit has hit the fan...
 

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21043
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #3124 on: September 06, 2016, 02:35:20 pm »
ti kriterijumi su govorili da su ramsi masno zajebali kellya kad su zamenili folesa i bradforda i to je tvrdilo i dosta ovdašnjih forumaša (premotaj topić na tu epizodu ako ne veruješ)

Nisu svi, ima nas koji smo davno provalili ko je Nick False. :cool:

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #3125 on: September 06, 2016, 04:27:32 pm »
neću ja to nikad javno na forumu napisati ali recimo da sedimo u kafani ja bih posle petog-šestog gemišteca možda priznao da bih bez problema pristao na trade fitzpatrick+1st round pick za bradforda, pa bi tebi bilo jasno šta mislim o tvojim qb rankingsima.
Ovo dovoljno govori o tome kako ti shvatas procenjivanje QB-a u NFL-u.  :svi:
Sednem u kafanu, odvalim se od alkohola i onda poklonim Bradfordu pare i jos se odreknem pika prve runde, a uz to dam i svog QB-a.  :palm:
Cisto sumnjam da se u Front office Vikingsa nalivaju gemistom, mada bi ovo sto su uradili moglo da ih posalje na alko test, u najmanju ruku.

Nego, ajmo malo realno.
Jasno je meni da je Bradford imao ogroman leverage u pregovorima i da je bio siguran da spada u vrh ponude od onoga sto postoji na trzistu, ali u tome i jeste caka. Kakva je ponuda na trzistu? Koga su jos mogli Vikingsi da uzmu? Folesa?
U situaciji u kojoj su se nasli, oni su jednostavno pristali da igraju po pravilima igre koje je postavio Bradford, odnosno njegov menadzer. (btw, Bradford tom coveku vec sada moze spomenik da podigne i da mu da i dupe i zenu za sve sto je gore spomenuti uspeo da mu obezbedi tokom ispodprosecne karijere)

Ali pravo pitanje glasi: koji bi jos tim pristao da se odrekne svog startnog QB-a nedelju dana pre pocetka sezone? Odgovor na ovo pitanje ce ti dati i odgovor na pitanje o tome koliko Bradford danas vredi. Ista prica kao sa ostalim QB koji su placeni bolesne pare samo zato sto u tom momentu nije bilo nikoga na marketu ko bi im bio konkurencija.

Da zakljucim, svakome je jasno zasto je dat pik prve runde za Bradforda, ali to nikako ne znaci da je on toga vredan. Cak je svetlosnu godinu daleko od toga.
Razumeo bih da su mu ponudili neki da kazem realan ugovor uz gomilu bonusa ako se dokaze i ako prvi put u karije pokaze da moze da bude konstantan u igri i da ostane zdrav kroz sezonu, pa onda Bradford zasuce rukave i pokida sezonu i pokupi sve pare i bonuse i  kaze duvajte ga svi kriticari na celu sa Mr.Greenom, ali dati unapred puno i nadati se da nece opet da mu se raspadne koleno i slicno... to ne mogu da razumem.

Ipak, zelim da naglasim da postujem tvoje misljenje u vezi njegovih kvaliteta, ali se sa tim misljenjem ne slazem.

I na kraju, ako mene pitas, Minesota nije morala da pristane na to.
Ali sada je kasno, trade je uradjen and life goes on.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #3126 on: September 06, 2016, 05:18:00 pm »
bradford je dosta bolji igrač od fitzpatricka, realno. i imao je i bolju sezonu od dosta igrača koje si ti naveo na onoj listi.

vikingsi nisu ništa pregovarali sa bradfordom i njegovim agentom nego sa eaglesima. i kupili su igrača povoljno, kao što već rekoh.
našli su eaglese koji su zimus dali novi ugovor bradfordu, pa su još potpisali danielsa gde je ugovor bio mnogo jači od uobičajenih ugovora za backup qbs , pa su još dali i dosta pickova da trejduju za wentza.
vikingsi su im dali šansu da malo rasterete te stvarno preterane investicije u qb poziciju, tako da eaglesi zapravo i nisu imali neki veliki leverage i zato su bradforda dali dosta povoljno.
što kaže velja sigurno je celoj ligi palo na pamet da uvali vikingsima nešto kad se bridgewater povredio. npr freak je bio sav sretan kad je iskopao rezultate nekog referenduma među navijačima vikingsa gde oni navodno najviše žele trade za glennona.  :rofl:
svako bi da ti uvalja glennona, sancheza ili mccowna, a niko neće da trejduje startera. ali vikingsi su uspeli i to da nađu i zato im je ovaj trade odličan.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #3127 on: September 06, 2016, 05:33:48 pm »
Ajde i ja da se izjasnim kao neko ko je gledao svaku utakmicu Bradforda prosle godine. On je bio sasvim solidan prosle godine, nama su guards bili na nivou SAFS lige i imali smo lagano najvise dropova u ligi, a ovde se prica o Bradfordu kao da je ne znam sta. I imas i ovo sto je Omiljeni napisao za semu, pa onda i problemi na RB stalno. Dalje Bradford i jeste dobio ugovor da se dokazuje, ovo je manje vise bilo jednogodisnji ugovor gde su mogli da rade posle sta hoce u drugoj.

Vikingsi rizikuju, a mogu mnogo da dobiju. Ovde ce glavno pitanje biti da li ce on izdrazti 3/4+ sezone da ostane zdrav samo da odigra ovako kako je odigrao. Ako bude tako Vikingsi ce biti zadovoljni ja ti potpisujem. Cena je tu negde realna, uzimajuci u obzir vreme, kvalitet igraca i povrede.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #3128 on: September 06, 2016, 05:36:47 pm »
Ode Brandon Tate u Billse.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #3129 on: September 06, 2016, 05:51:14 pm »
bradford je dosta bolji igrač od fitzpatricka, realno. i imao je i bolju sezonu od dosta igrača koje si ti naveo na onoj listi.
Cena je tu negde realna, uzimajuci u obzir vreme, kvalitet igraca i povrede.
Jos samo da se javi navijaci Ramsa sa pricom kako je on HoF kalibar i ode sve u qrac.  :palm:

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2410
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #3130 on: September 06, 2016, 06:03:54 pm »
Jos samo da se javi navijaci Ramsa sa pricom kako je on HoF kalibar i ode sve u qrac.  :palm:
Bradford je HoF kalibar igrac !    :teg: :teg: :teg:

Bradford je diskutablnog kvaliteta. Ali ako neko kaze da on statisticki ne bi bio bolji igrac da je igrao iza bolje OL (koju STL nije imao), da je imao solidne WRa (koje STL nije imao), onda taj neka jede govna. Decko nije los QB i bolji od Folesa i ekip bez price, ali jebes ga.. sbb kbb (aca postar TM) nema neku tezinu. steta za talenat, ali ne mere sa trulim kolenima u NFL  :staja:

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21043
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #3131 on: September 06, 2016, 06:06:22 pm »
Raspravljati o ceni za robu koju je skoro nemoguće naći na tržištu je besmisleno. Sposoban NFL QB u potrazi za poslom se viđa koliko i totalno pomračenje sunca. Bradford ima kvalitet za startera, da li je top 10 ili 20 nije toliko važno. Teddy teško da će i sledeće sezone biti sposoban za ozbiljan fudbal tako da je Minnesota praktično morala da se obezbedi za naredne dve godine.

E sad, druga je stvar što je verovatno suviše kasno stigao za neki ozbiljniji doprinos. Ipak, najvažnije je nekako ući u PO, ako se vremenom uhodaju to će im mnogo više značiti nego da idu sa nekim ko je već uhodan ali koji ni pod razno ne bi mogao da im pomogne da u januaru nešto više urade.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #3132 on: September 06, 2016, 10:43:04 pm »
Rams not forcing Goff and going ahead and making him inactive. He's going to need time.
Now Goff is being demoted/moved to third string QB.
The case can easily be made Goff was the second worst of the rookie quarterbacks this preseason. The only one worst would be New York Jets QB Christian Hackenberg.

Ramsi...  :palm: :palm: :palm:

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2410
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #3133 on: September 06, 2016, 11:05:09 pm »
dominiramo kao po obicaju.. sta nam fali?

Online Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12753
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #3134 on: September 06, 2016, 11:14:45 pm »
dominiramo kao po obicaju.. sta nam fali?


Takoe, sve vreme pričaju o Bradfordu i Fitzpatricku, a obojica ponikla iz naše čuvene razvojne škole, to mi fino izbrusimo pa pustimo dalje u razvoj.

Offline Gaga

  • Starter
  • **
  • Posts: 259
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #3135 on: September 07, 2016, 05:02:46 pm »
Ziv nisam da vidim koliko moze Preskot iza najbolje OL lige,ne ocekujem da udjemo u PO,ali se nadam da cemo dobiti QB za buducnost,Romo je definitivno bivsi

Oakland mi se mnogo svidja kao ekipa

Mislim da ljudi nisu svesni koliko Stilersi imaju jak napad,jos kad se Bell vrati

Vrhunska sezona u najavi

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #3136 on: September 07, 2016, 05:32:20 pm »
Nostradamus govori iz mene: Super Bowl PIT vs GB...
Ali Tarabići kažu: PIT vs ARI!

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3495
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #3137 on: September 07, 2016, 10:02:40 pm »
Bradford je go kurac of QBa  :facts: Sanchez mudo, tako da su prosle sezone imali komplet kurac na poziciji QBa. Sva sreca pa su ih se obojice otarasili.

Offline Dome Patrol

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2381
    • View Profile
« Last Edit: September 08, 2016, 12:00:07 am by Dome Patrol »

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #3139 on: September 08, 2016, 12:41:33 am »
Ako je neko zasluzio on je zasluzio.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #3140 on: September 08, 2016, 09:04:20 am »
Alo Betula, otvaraj week 1.

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3441
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #3141 on: September 12, 2016, 09:22:44 pm »
 RG propo...Joshara ponovo u akciji!
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #3142 on: September 13, 2016, 05:45:20 pm »

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #3143 on: September 13, 2016, 07:16:27 pm »
ja bi voleo da mi neko napravi takav sign sa mojim fantasy igračima.
platio bih suvim zlatom, tj mojim fantasy i pickem savetima


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11697
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #3144 on: September 13, 2016, 08:02:02 pm »
Meni je užas taj color rush....

....shit has hit the fan...
 

Offline Dome Patrol

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2381
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #3145 on: September 13, 2016, 11:41:28 pm »
https://twitter.com/Rand_Getlin/status/775806283677138944

dosta više sa igračima bilsa...

Byrd bi odavno leteo da mu nisu dali onako jak ugovor...

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11697
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #3146 on: September 16, 2016, 09:52:37 pm »
Pedala za OC Bilsa...

....shit has hit the fan...
 

Offline Old School

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2335
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #3147 on: September 16, 2016, 10:02:01 pm »

....shit has hit the fan...

WTF man?  :stevan:
Stavi to u potpis vec jednom.

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11697
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #3148 on: September 16, 2016, 10:37:24 pm »
To kad pišem sa TT...

 

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #3149 on: September 18, 2016, 10:19:03 pm »
Lady Gaga sledece godine na poluvremenu Superbowla.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu