Author Topic: NFL News and Rumors  (Read 934032 times)

0 Members and 32 Guests are viewing this topic.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21048
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #2660 on: January 14, 2016, 07:55:00 pm »
After a thorough search, Trent & I are thrilled to announce Chip Kelly as the new #HeadCoach of the @49ers

Kaepernick uzvraća udarac.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #2661 on: January 14, 2016, 07:59:53 pm »
Neko vreme tokom sezone bio sam ubedjen da ce Kaep kod nas, ali eto ih sad tamo pa da vidimo na sta ce to da ispadne.

Predlazem trade Kiko za Bowmana odma'.  :D
« Last Edit: January 14, 2016, 08:09:02 pm by Grandilof »

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #2662 on: January 14, 2016, 11:45:22 pm »
I mi smo izavrsili sto se tice HC, Pederson OC iz Kansasa, bio sa Reidom kod nas, bio i backup Farve-u u GB.  :dry:

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21048
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #2663 on: January 15, 2016, 12:31:58 am »
I mi smo izavrsili sto se tice HC, Pederson OC iz Kansasa, bio sa Reidom kod nas, bio i backup Farve-u u GB.  :dry:

Večiti backup, to je brzo shvatio i nije glumio da je nešto više. To ga je Reid doveo sa sobom kada je došao iz Green Baya ali McNabb je brzo postao starter, a vidim da je već dugo jedan od njegovih pomoćnih trenera.

Zašto nisi zadovoljan izborom?

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #2664 on: January 15, 2016, 12:43:19 am »
Ma onako citajuci vise ne znas sta da mislis, bio sam pomislio i da je doveo Ken Flajole za DC (bio u St. Louis-u DC pre 4-5 godina), ali ce taj biti zaduzen za LB izgleda. Mozda i nije lose, Reid ga je spremao za HC videcemo kako ce ispasti, imace sansu. Samo sam se nadao da ce konacno nesto uraditi sa odbranom, u teskom kanalu su vec duze...

Edit : Sad citam da hoce Swartz-a za DC, time bih bio prezadovoljan.
« Last Edit: January 15, 2016, 12:46:02 am by Grandilof »

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #2665 on: January 15, 2016, 12:49:19 am »
taj je mene jednom nagnao u playoff u madden 2002
ja bio rams i Zgonina povredi Traktoristu. uđe taj peder i nekako mi ga zaćera u poslednjem driveu.  :dry:

predviđam eaglesima 10 sezona bez playoffa jer su doveli toga umesto Kellya  :facts:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #2666 on: January 15, 2016, 12:56:22 am »
 :lol:

Raspravicemo to kol'ko u subotu vec, mada lakse mi je sada kad mu ti predvidjas tako nesto. 'Vamo mi crnis Chipa iz nedelje u nedelju, sad cim je otisao, odlican.  :D

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1438
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #2667 on: January 15, 2016, 03:13:09 am »
Večiti backup, to je brzo shvatio i nije glumio da je nešto više. To ga je Reid doveo sa sobom kada je došao iz Green Baya ali McNabb je brzo postao starter, a vidim da je već dugo jedan od njegovih pomoćnih trenera.

Zašto nisi zadovoljan izborom?
Mozda je hteo Craig Nall-a.  :D
Mike McCarthy je idiot.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21048
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #2668 on: January 15, 2016, 04:23:43 pm »

Offline Dome Patrol

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2381
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #2669 on: January 16, 2016, 02:22:53 am »
Elway je krenuo u akciju.  :D

The Broncos have signed defensive end Derek Wolfe to a four-year extension. 

Wolfe’s four-year extension is worth $36.75 million and $17.5 million guaranteed, Mike Garafolo of FOX Sports reported.


Odlično je igrao ove sezone. Mada nisam verovao da će dobiti ovakav ugovor.

Offline Stana

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1847
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #2670 on: January 17, 2016, 12:21:48 am »
A Mularkey je novi HCDetroita...
A Mariota se usrecio...

Offline Dome Patrol

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2381
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #2671 on: January 17, 2016, 12:27:44 am »
Detroita?  :D

Offline Stana

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1847
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #2672 on: January 17, 2016, 12:40:17 am »
da Titansa  :D

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3495
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #2673 on: January 17, 2016, 01:02:40 pm »
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Doduše, čuo sam da ni vazektomija nije 100% sigurna. :D :D :D
Ovo me podsetilo na ono kad je lik otisao u vojsku/rat na godinu dana, a na aerodromu ga ceka trudna zena sa natpisom "welcome home, dad" :)

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21048
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #2674 on: January 17, 2016, 01:30:01 pm »
Ovo me podsetilo na ono kad je lik otisao u vojsku/rat na godinu dana, a na aerodromu ga ceka trudna zena sa natpisom "welcome home, dad" :)



Doduše, biće da misle na ovu desno, a ova trudna mu je verovatno ćerka. :)

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #2675 on: January 17, 2016, 04:49:28 pm »
:lol:

Raspravicemo to kol'ko u subotu vec, mada lakse mi je sada kad mu ti predvidjas tako nesto. 'Vamo mi crnis Chipa iz nedelje u nedelju, sad cim je otisao, odlican.  :D

Pa jebiga to je tradicionalno srpsko pljuvanje suparničkog head coacha među prijateljima. Šta si ti očekivao? Nećeš od mene nikad čuti da hvalim bilo šta što ima veze sa Eaglesima.  :yawn:
Ono što ja stvarno mislim je da ste ga morali zadržati bar još jednu sezonu, ako ne i mininalno 2
6-10 je loše, ali pre toga je imao 2x10 pobeda i playoff sezonu sa timom koji je imao top 5 draft pick što je moralo dati nekih kredita. Promene u igračkom kadru jesu bile problematične, ali kad se sve sabere to je overreacting. Jacksona je cutovao onaj što vam je bio GM pre Kellya, u trade za Bradforda ste opljačkali Ramse itd itd. Uglavnom, ako si mu dozvolio da ti toliko ispretumba roster onda si valjda pristao na nekakav dugoročan plan. A ja verujem da bi dugoročno to počelo da fercera. Ove sezone se videlo da Kelly nema poverenja u svoj tim. Nije bilo K-gun napada, nije bilo 2 pts conversion posle svakog TD itd itd...ali sledeće sezone i one tamo bi to moralo da radi kao singerica. Možda sam ja subjektivan, ali mislim da stvari koje on radi imaju svetlu budućnost u pro footballu. Nadam se da će sa Ninersima bolje proći.
 


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #2676 on: January 17, 2016, 05:05:23 pm »
Ja sam do pred kraj sezone mislio da nema sanse da dobije otkaz kad se vec krenulo tim tokom, uzeo je on da pravi tim. Lurie vazi za nekoga ko bi dao vremena HC, ali tu je izgleda bas krenulo nizbrdo na kraju sezone, ko cega znati sta sve ne i ovaj je odlucio da to sasece. Vreme ce pokazati ko je bio u pravu. Takodje kad vec pomenu GM pre, taj Howie je problematican, tu je bilo nekog sukoba sigurno, sad se izgleda vratio, iako nije zvanicno. Mozda je dobar za sastavljane ugovora, ali mi se sveukupno nikako ne svidja. Nadao sam se da ce i on u paketu da leti.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Dome Patrol

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2381
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #2677 on: January 19, 2016, 08:46:41 pm »
Jim Schwartz je novi DC Eaglesa.  Utakmica protiv Detroita sigurno ide u prime time.  :D

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3495
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #2678 on: January 19, 2016, 10:42:10 pm »
Ja sam do pred kraj sezone mislio da nema sanse da dobije otkaz kad se vec krenulo tim tokom, uzeo je on da pravi tim. Lurie vazi za nekoga ko bi dao vremena HC, ali tu je izgleda bas krenulo nizbrdo na kraju sezone, ko cega znati sta sve ne i ovaj je odlucio da to sasece. Vreme ce pokazati ko je bio u pravu. Takodje kad vec pomenu GM pre, taj Howie je problematican, tu je bilo nekog sukoba sigurno, sad se izgleda vratio, iako nije zvanicno. Mozda je dobar za sastavljane ugovora, ali mi se sveukupno nikako ne svidja. Nadao sam se da ce i on u paketu da leti.
Ja sam utiska da je covek razjebao sve sto je moglo da se razjebe. Mozda je odbrana nesto poboljsana, ali sa onolikim provedenim vremenom na terenu, tesko da je mogla bolje. Raspalo se i to na kraju.

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #2679 on: January 19, 2016, 11:48:10 pm »
Takav sistem moze da radi na koledz nivou gde imas dovoljan broj igraca i rotaciju, ali na pro je malo teze. Mislim da je to bio osnovni problem Pussy-ja u indijanapolisu. Odbrana strada pred kraj sezone. Kada je uzeo SB onda nije igrao nesto spektakularno, i gurali su trcanje. A i Sanders se povampirio.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #2680 on: January 20, 2016, 01:14:20 pm »
Takav sistem moze da radi na koledz nivou gde imas dovoljan broj igraca i rotaciju, ali na pro je malo teze.

To nema nikakve veze sa nivoom takmičenja, ni sa brojem igrača na raspolaganju, već samo sa napadom.

Pogledaj ovogodišnju bowl utakmicu Orgena i sve će ti biti jasno. Prvo poluvreme su se sprdali sa TCU jer su Adams, Freeman i WR ekipa razbijali. Napad je kontrolisao utakmicu i odbrana je bila sveža, pa je Buckner izgledao kao najbolji igrač u univerzumu.
Na kraju 2nd qtr se povredio QB Adams, a nešto malo pre toga i startni centar. U 2. poluvremenu su od 31:0 stigli do overtime jer backup QB nije mogao ništa da uradi, a kad su i imali priliku da nešto urade onda bi backup centar sjebao snap. Ali nisu odustajali od uptempo igre, jer su verovatno mislili da im je to šansa da i sa lošim QB naprave neki drive i postignu poene koji bi zatvorili utakmicu.
A odbrana je izgubila agresivnost i više brinula da ne dopusti big plays i ali onda dopuštaš tu i tamo po 1st down, pa onda TD, da bi vremenom bilo sve gore i gore jer maltene nisu ni silazili sa terena i pocrkali su.

Tako je i na pro nivou. Ovogodišnji napad Eaglesa je bio loš. Nisu mogli da trče. I kad stalno imaš 3&out, 4&out ili 5&out onda tu nema up-tempo igre jer baš kad treba da ubaciš u višu brzinu, ti mora da puntuješ.
Ali u 2013. i 2014. je to funkcionisalo jer je napad bio efektivan i mogao je da igra brzo. Kelly je kriv što nije našao 2 bar solidnjikava guarda jer ovi što su mu ove godine igrali nisu mogli igrati, a ne bi mu škodio ni bolja igra WRs. A ja cenim da je Eaglesima bilo pametnije da su Kellyu dali šansu još sezonu ili 2 da opravi taj napad, nego da su ga odmah cutovali jer je "razjebao sve što je moglo da se razjebe". Sad bar imaju head coacha koji ume da igra sporo, pa čak i kad je 5 min do kraja a gube 14 razlike.    :yawn:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #2681 on: January 20, 2016, 01:47:59 pm »
Meni je nesto u glavi da je Eaglesima odbrana baldisavala i prosle i pretprosle sezone.
A za koledz, nisam gledao utakmicu, ali od 3& out bas i nemas leka.
Ono sto znam, jeste da kada smo uzeli SB glavna stvar koju su igraci pominjali je dubina DL i rotacija iste sto je omogucilo da na kraju sezone i u PO oni i dalje budu svezi i agresivni. Vec sledece sezone su timovi koristili tempo i no huddle da bi to sprecili. Ali ako ti koristis up tempo a odbrana ti dobija normalan napad, onda vreme poseda lopte ide dobro na stranu protivnika, a to automatski unistava odbranu. Bar je to moje vidjenje.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #2682 on: January 20, 2016, 02:41:00 pm »
Pa ako igraš brzo onda i tvoja odbrana ne igra 9 ili 10 serija na utakmici, već npr 14 ili 15 i naravno da i njih izlažeš većem umoru, ali ako je tvoj napad efikasan onda te to ne zabrinjava mnogo i ti igraš na poen višeTM.
Protivnik će brzo videti da mu razbijaš odbranu i kad oni budu imali loptu uglavnom će pokušati da igraju sporo i sa dosta trčanja baš da bi smanjili broj poseda i dali vremena svojoj odbrani da se malo odmori, ali ti onda tu možeš da vršiš izmene i rotiraš umorne igrače. Ako igraš protiv ekipe koja takođe igra K-gun onda pršti na sve strane, pa ko uvali više poena.

Time of possession je samo jedan pokazatelj. I kad se igra K-gun onda često bude misleading podatak, jer je bitniji podatak koliko playeva odigraš. Playevi donose umor odbrani, a ne vreme poseda znači i da im daješ vremena da se malo odmoreizmeđu playeva i da urade izmene...
Recimo, Oregon rutinski i lagano dobija utakmice iako ima loptu u posedu 15ak, a protivnik 45 minuta.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Dome Patrol

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2381
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #2683 on: January 25, 2016, 04:45:23 pm »
The #Eagles signed TE Zach Ertz to a 5-year extension worth $42.5M, source said. He gets $20M in guarantees.


Offline Stana

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1847
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #2684 on: January 26, 2016, 11:21:06 am »
NE otpustio trenera ofanzivne linije  :zvizdanje:

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15025
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #2685 on: January 26, 2016, 12:32:15 pm »
Neko je morao da strada. Ocekujem kompletno restrukturiranje u OL.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Nada Macura

  • Starter
  • **
  • Posts: 478
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #2686 on: January 26, 2016, 07:20:40 pm »
http://www.fbschedules.com/nfl/2016-nfl-football-schedules.php

Нешто гледам распореде за следећу сезону и прво што ми упада у очи (као злобнику  :mr.green:) је из ове перспективе јако тежак распоред Њу Ингланда. Не могу да се отмем утиску да би ове сезоне далеко црње прошли да нису имали најбеднији могући распоред, наравно имајући у виду и проблеме са повредама. Сијетл далеко лакши распоред него ове и претходне сезоне, контам да ће све прегазити ако колико толико реше проблем са офанзивном линијом. Биће занимљив њихов сусрет са Патриотама, први након супербола  :mr.green:

Наравно треба имати у виду да је тек јануар и да ће се свашта дешавати до почетка сезоне, али мора о нечем да се мрсомуди

Offline Dome Patrol

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2381
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #2687 on: January 26, 2016, 08:16:23 pm »
#Eagles and TE Brent Celek agreed to a 3-year, $13m deal with $6m guaranteed, per sources.


Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21048
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #2688 on: January 26, 2016, 09:42:41 pm »

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #2689 on: January 26, 2016, 10:06:54 pm »
Dimitroff mora da pali ili nigde necemo stici...

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #2690 on: January 27, 2016, 11:07:04 pm »
NE otpustio trenera ofanzivne linije  :zvizdanje:

staviću kitu na panj pa nek seku ako ovog nije smenila Žizel.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Dome Patrol

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2381
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #2691 on: January 29, 2016, 05:23:22 pm »
The #Eagles and OT Lane Johnson have agreed on a 5-year extension that could pay him up to $63M with $35.5M in guarantees, sources say.


Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21048
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #2692 on: January 29, 2016, 07:06:57 pm »
Eaglesi ne gube vreme, čuvaju igrače sa kojima su imali odličnu sezonu. :P

Offline Dome Patrol

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2381
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #2693 on: January 29, 2016, 09:11:52 pm »
#KCChiefs TE Travis Kelce signed a 5-year extension worth $46M, source said. $20.5M in guarantees. The second-highest paid TE in the NFL.


Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: NFL News and Rumors
« Reply #2694 on: February 01, 2016, 10:58:10 am »
http://www.si.com/nfl/2016/01/31/calvin-johnson-retirement-detroit-lions

30-year-old Detroit Lions wide receiver Calvin Johnson shocked the football world Sunday when he reportedly told friends and family that 2015 was his final professional season of football, according to ESPN's Adam Schefter.