Author Topic: NFL News and Rumors  (Read 927508 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #1855 on: September 30, 2014, 03:32:47 pm »
Olson


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #1856 on: September 30, 2014, 03:43:36 pm »
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline mastodon

  • Rookie
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #1857 on: September 30, 2014, 06:32:16 pm »
#RiseUp

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #1858 on: September 30, 2014, 06:47:14 pm »
Gruden? Neko iz NCAA? Ili ako su pametni neko kao Horton ili McDermott? :hm:
Da li mislis da bi Gruden uposte razmotrio ponudu  :mr.green:

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #1859 on: September 30, 2014, 08:49:50 pm »
Tony Sparano named Raiders interim head coach


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #1861 on: October 03, 2014, 09:49:20 pm »

Offline Dome Patrol

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2381
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #1862 on: October 03, 2014, 10:22:43 pm »
Šteta. Bio je žrtva sumanute taktike u odbrani. Bush i vaccaro su jako dobro izgledali prošle godine ali ipak je to drugačija odbrana od ovog sranja.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #1863 on: October 07, 2014, 12:01:25 pm »
http://www.nfl.com/now/share?id=32b886e9-9f19-44ec-945d-6e681533c072

The 1st order of business for Raiders Interim HC Tony Sparano?

Burying their 0-4 start.


Zli jezici bi rekli da pravi mesto za novi 0-4. :A

Offline djomlao

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1627
  • ;)
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #1864 on: October 10, 2014, 02:59:00 pm »
http://www.nfl.com/now/share?id=32b886e9-9f19-44ec-945d-6e681533c072

The 1st order of business for Raiders Interim HC Tony Sparano?

Burying their 0-4 start.


Zli jezici bi rekli da pravi mesto za novi 0-4. :A

Žabar je uradio jedinu ispravnu stvar, pokušavši da razdrma ovaj tim, ali koliko će to da vredi, videćemo uskoro ...

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #1865 on: October 10, 2014, 03:05:45 pm »
waste management consultant


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #1866 on: October 17, 2014, 11:55:12 pm »
NFL Media Insider Ian Rapoport reported Friday that Gang Green has acquired wide receiver Percy Harvin from the Seahawks in exchange for a conditional mid-round draft pick, according to a source informed of the situation.

Opa

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12748
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #1867 on: October 17, 2014, 11:59:04 pm »



Koji prevaranti, uopste ne idu uzivo  !!! Pricali su o Harvinu i kako ce da proradi protivu Ramsa kada je usred emisije pisalo za trade, a oni do kraja nisu prokomentarisali, a da idu uzivo sigurno bi.

Offline sixokss

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 746
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #1868 on: October 18, 2014, 12:43:19 am »
aaauuuuu...pik 2 i 4-te runde...garant je pala neka teška svađa..nije pete baš toliko lud da se odrekne svoje prve napadačke opcije...mada,ništa nije pokazao da opravda svojih 15 milki.. :facts:

Offline Dome Patrol

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2381
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #1869 on: October 18, 2014, 01:55:53 am »
Gledam nešto na tviteru, kažu nije hteo da bude tu, izlivi besa...  Klasični izgovori posle ovakvog trejda.

Znači sada beast mode i cepaj.

Offline Dome Patrol

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2381
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #1870 on: October 18, 2014, 02:07:19 am »
aaauuuuu...pik 2 i 4-te runde...

Samo jedan pik između 2 i 4 runde.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #1871 on: October 18, 2014, 02:48:31 am »
aaauuuuu...pik 2 i 4-te runde...garant je pala neka teška svađa..nije pete baš toliko lud da se odrekne svoje prve napadačke opcije...mada,ništa nije pokazao da opravda svojih 15 milki.. :facts:

Marshawn je i dalje tu, nije ga se odrekao. :)

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #1872 on: October 18, 2014, 02:55:45 am »
a baš danas nešto razmišljam kako smo verovatno najbolji 1-6 tim u istoriji lige.
al ovo sad je već perverzija.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #1873 on: October 18, 2014, 03:16:12 am »
Uff... ovo nisam ocekivao. Ali izgleda da su odlucili da idu dalje. 8 WR-a na rosteru je bilo previse. Ako Jetsi nastave ovim tempom, a ovo dogura do picka druge runde, mogao bi i da kazem da je trade vredeo one SB utakmice. Ali ako bude treca ili cetvrta runda onda je to vec lose.
Da pogledamo sa vedrije strane. Oslobodili smo prostora za potpisivanje Wilsona :P

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #1874 on: October 18, 2014, 09:16:49 am »
Gledam nešto na tviteru, kažu nije hteo da bude tu, izlivi besa...  Klasični izgovori posle ovakvog trejda.

Znači sada beast mode i cepaj.
Prebio Tate-a i Baldwina :rock:

Offline sixokss

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 746
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #1875 on: October 18, 2014, 09:22:24 am »
Uff... ovo nisam ocekivao. Ali izgleda da su odlucili da idu dalje. 8 WR-a na rosteru je bilo previse. Ako Jetsi nastave ovim tempom, a ovo dogura do picka druge runde, mogao bi i da kazem da je trade vredeo one SB utakmice. Ali ako bude treca ili cetvrta runda onda je to vec lose.
Da pogledamo sa vedrije strane. Oslobodili smo prostora za potpisivanje Wilsona :P
jeste da sam ga gotivio,ali matematika mu je užasna..dobio je 20 milki sigurne love a odigrao za nas 10 utakmica..iliti po hvatanju je imao oko 800.000.. :krst:

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #1876 on: October 18, 2014, 01:00:09 pm »
Po mom misljenju, pare u NFL-u vrede samo kao cap space. Svi vlasnici bi bili spremni da daju vise ako bi osvojili SB. Osim ovih iz TB, oni su cicije koliko sam shvatio.  :mr.green:
Posto oni od lige dobijaju odredjene pare na osnovu prenosa i marketinga, a imaju zaradu od ulaznica (nisam siguran da li prodaja dresova ide u kasu lige pa se deli, ili direktno njima, mada mislim da ide direktno njima). A mislim da se sam cap space racuna na osnovu zarade lige, zato je i skocio kada su ovi potpisali nove prenose.
Tako da jedino sto u stvari vredi su draft pickovi. A zrtvovati pick prve runde za SB je po mom misljenju adekvatna cena.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #1877 on: October 18, 2014, 01:09:04 pm »
A zrtvovati pick prve runde za SB je po mom misljenju adekvatna cena.

Apsolutno se slažem.

Dodao bih da sam od početka sumnjao da će se Percy uklopiti u napad Hawksa a iz ove perspektive mi izgleda da je njegova povreda pre početka prošle sezone bila veliki plus - ili blessing in disguise. Više je nego očigledno da nikome nije nedostajao a kada se pojavio u finalu Denver je bio totalno nespreman za njega. Da je igrao celu sezonu teško da bi nešto značio timu a Broncosi bi se bolje spremili za njega.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #1878 on: October 18, 2014, 03:59:27 pm »
To je uprošćavanje i pogrešan rezon.
Harvin je u Superbowlu imao odličnu utakmicu sa 2-3 trčanja za 70-80 yarda i KR za TD, ali jbg to je bila 49-3 utakmica.
Seahawksi bi sad rado vratili vreme u nazad, poništili taj trade i zadovolji li se i nekom "skromnom" 28-14 pobedom nad Broncosima. 
Tom logikom bi Ravensi bili suvi genijalci čak i da su dali četri-pet 1st round pickova za Jacoby Jonesa i dali mu 25 miliona po sezoni ugovor, ali ne ide to baš tako.

Naravno da osvajanje titule dobrano ublaži čak i veće greške od tog tradea, ali takve greške vuku repove i u budućnosti.
Da si zadržao pickove možda bi draftovao neke nove superstarove, da mu nisi dao masan ugovor imao bi novca da zadržiš neke bitne igrače koji su te napustili ili će te tek napustiti ili bi potpisao nečije tuđe free agente koji bi ti doneli kvalitet na duže staze.



Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #1879 on: October 18, 2014, 06:48:14 pm »
Although neither the Seahawks nor the Jets has disclosed exactly what the compensation was in the Harvin trade, multiple reports now say that the pick can be no better than a fourth-rounder. Manish Mehta of the New York Daily News reports that it’s a conditional sixth-round pick, while Ian Rapoport of NFL Network adds that the pick can improve to up to a fourth-round pick.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Dome Patrol

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2381
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #1880 on: October 18, 2014, 07:10:58 pm »
Brownsi, Sinsinati i Tampa su takođe kontaktirani u vezi Harvina.

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #1881 on: October 18, 2014, 08:07:15 pm »
Ajd reci mi, ako bi Jacoby doneo 3-4 SB titule, zar ne mislis da bi svaki vlasnik dao 4-5 pickova prve runde i 25m godisnje.
E, sad, SB je sam po sebi poceo lose za bronkose, ali trcanja harvina su dosta uzrokovala da bi mi dosli do neke igre u napadu. A onda u drugom poluvremenu posle KR denver je totalno pao.
Da li bi SB bio takav bez Harvina, to nikad necemo znati. Mozda bi se zavrsio 9-8, mozda bi se Pussy vratio iz mrtvih i postao vecna legenda.
Ali u trenutku drafta procena seattla je bila da im fali WR a da ni jedan nece biti kao Harvin. Mogli bi sad reci da bi nam bili bolji Petterson, Hunter ili Hopkins, ali to je lutrija. Mislim da su cak pretpostavljali da oni nece biti tu.
Ali ono sto ocu da kazem, u tom trenutku nama je trebao game changer, jer smo mi vec tada imali tim koji je mogao ici do kraja. Harvin je uzet i posluzio je bas za ono za sta i bio namenjen, da na kraju prelomi stvar. Da li zbog njega neko nije draftovan ili je cutovan, to je nebitno. Isto ko sto i Eli smrdi zadnjih 5 godina, ali kada osvoji SB, dobije novi masan ugovor. U ovoj ligi ima ogroman broj superstarova, ali mali broj od njih ima prsten. I ako ces da unazadis tim za tri godine, a da u cetvrtoj osvojis SB, da je to vredno svega toga. Ko sto rece Kianu, Glory last for ever.

Offline sixokss

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 746
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #1882 on: October 18, 2014, 10:52:08 pm »
 Based on a breakdown of the contract obtained by PFT, the Seahawks paid Harvin $19.03 million for what amounted to eight games played (three last year, five this year...
sve je ok,ali što je mnogo,mnogo je...iskreno,nikad nisam čuo da je neki igrač dobio preko 2 milke po utakmici.. :football:
cela odbrana nam je toliko koštala,a momci su ostavili srce na terenu..

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #1883 on: October 18, 2014, 11:00:01 pm »
Based on a breakdown of the contract obtained by PFT, the Seahawks paid Harvin $19.03 million for what amounted to eight games played (three last year, five this year...
sve je ok,ali što je mnogo,mnogo je...iskreno,nikad nisam čuo da je neki igrač dobio preko 2 milke po utakmici.. :football:
cela odbrana nam je toliko koštala,a momci su ostavili srce na terenu..

Brownsi su pre nekih 7-8 godina doveli centra iz Saintsa za tada neke rekordne pare. Lik se povredio u predsezoni, propustio sezonu, opet se povredio u predsezoni i mislim da više nikad nije zaigrao.

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1438
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #1884 on: October 18, 2014, 11:07:48 pm »
Mike McCarthy je idiot.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #1885 on: October 19, 2014, 02:16:38 pm »
Da li bi SB bio takav bez Harvina, to nikad necemo znati.

1 hvatanje za 5, 2 trčanja za 45 yarda i KR za TD ne naprave 35 poena razlike, veruj mi :)

Jacoby Jones je u Superbowlu uradio otprilike isto što i Harvin (čak i više, jer postigao 2 TD i to u 34-31 utakmici), ali Ravensi nisu za to dali 1st, 3rd i 7th round pickove. To je bila moja poenta. Dali ste za Harvina mnogo novca, mnogo pickova i ispostavilo se da za to niste dobili nikakvu produktivnost. 2 big playa u superbowlu ne menjaju tu ništa. I daleko od toga da se tu radilo adekvatnoj ceni, žrtvovanju 1st picka za titulu...

Nema šanse da neko u front office Seahawksa sad prolazi kroz glavu to vaše "šta nas briga, osvojio nam je superbowl i kvita smo"
To je navijačko ubeđivanje samog sebe da je sve u redu.  :)


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline sixokss

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 746
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #1886 on: October 19, 2014, 03:30:54 pm »
1 hvatanje za 5, 2 trčanja za 45 yarda i KR za TD ne naprave 35 poena razlike, veruj mi :)

Jacoby Jones je u Superbowlu uradio otprilike isto što i Harvin (čak i više, jer postigao 2 TD i to u 34-31 utakmici), ali Ravensi nisu za to dali 1st, 3rd i 7th round pickove. To je bila moja poenta. Dali ste za Harvina mnogo novca, mnogo pickova i ispostavilo se da za to niste dobili nikakvu produktivnost. 2 big playa u superbowlu ne menjaju tu ništa. I daleko od toga da se tu radilo adekvatnoj ceni, žrtvovanju 1st picka za titulu...

Nema šanse da neko u front office Seahawksa sad prolazi kroz glavu to vaše "šta nas briga, osvojio nam je superbowl i kvita smo"
To je navijačko ubeđivanje samog sebe da je sve u redu.  :)

slažem se..kap koja je prelila čašu je utakmica sa dalasom..odbio je da uđe u igru u zadnjoj četvrtini ..posle svega,drago mi je što je otišao,samo mi je žao što smo zbog njega žrtvovali tetea i oterali ga u detroit..

Offline Dome Patrol

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2381
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #1887 on: October 19, 2014, 04:21:36 pm »
Elway odbio trade Harvin za TE Thomasa.

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #1888 on: October 19, 2014, 04:50:48 pm »
Harvin je u SB uradio vise od toga. Naterao je denverovu odbranu da razmislja, a ne da odmah reaguje. Ako pogledas, trcanje Lyncha u SB je bilo mizerno. Harvin je u svoja dva trcanja imao vise nego Lynch. Nasi podcenjeni WR-i su nosili taj napad. A denver nije tolika rupa da ne moze da pazi na druge i trece WR-eve. I reko sam, mi smo tada imali tim za SB, a Harvin je uzet kao neko ko je u stanju da prelomi utakmicu. I on je bio taj koji je unistio moral na kraju.
Mozda neko iz uprave i kaze, dali smo 1-3-7 pik za njega, ali isto kaze da smo dali 1. za Carpentera i jos jedan za Irvina. Gledajuci tako, jedini koji su nesto uradili bili su Harvin i Thomas. OL se nekako snalazila a Irvin je imao nezapazenu ulogu. Ja licno nisam siguran da bi mi uspeli nesto da uradimo u napadu bez njega sto nas mozda dovodi do 9-7 utakmice, ail to se nikad nece znati.
Moje misljenje je da je njegov uticaj na ishod u SB manji od uticaja odbrane, ali je tu negde koliko i Wilsonov.
Da li bi Billsi zrtvovali neki pick prve runde da su onda mogli da pobede u SB, mislim da to ne treba ni pitati.

Offline sixokss

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 746
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #1889 on: October 19, 2014, 05:11:17 pm »
svaka njemu čast za SB,ali je očigledno umislio da je bog..pojebao nam je hemiju u ekipi i indirektno uticao na loše rezultate..videćemo danas,kažu za rookija paul richardson da je prava zamena za persija..