Author Topic: Eurobasket 2013  (Read 49971 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3603
    • View Profile
Re: Eurobasket 2013
« Reply #105 on: September 13, 2012, 06:11:07 pm »
Što kažu ljudi u komentarima. Lista je besmislena bez ovoga:

Nemanja Nedović - "zakucava novu kosarkasku silu" ESTONIJU :(

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4452
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Eurobasket 2013
« Reply #106 on: September 14, 2012, 03:14:15 pm »
http://www.mondo.rs/s259504/Sport/Kosarka/Duda-_Igrali_smo_slabo_radio_sam_lose.html
Quote
"Redak sam trener u Evropi, koji se trudi da gradi najsavremeniju i najagresivniju košarku. Ovaj tim na većini mesta (pozicija) to fizički ne bi mogao da iznese. Ne zato što igrači to ne žele, nego zato što ne mogu".

Offline Staja

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1140
    • View Profile
Re: Eurobasket 2013
« Reply #107 on: September 14, 2012, 03:45:07 pm »
Ne kontam...  jel' smo kanal ili nismo... :yawn:

Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile
Re: Eurobasket 2013
« Reply #108 on: November 11, 2012, 03:36:19 pm »

Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile
Re: Eurobasket 2013
« Reply #109 on: November 18, 2012, 06:47:16 pm »
Evo nase grupe!
GRUPA B: Makedonija, Litvanija, Crna Gora, BiH, Letonija, Srbija

Offline Nikola

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 989
  • Stretford Ender
    • View Profile
Re: Eurobasket 2013
« Reply #110 on: November 18, 2012, 07:09:15 pm »


Ukrstamo se sa A grupom. Odlican zreb za nas :)
Packers & Bucs fan
 



"Keep supporting us. You've seen a little glimpse of the future. That's what this club is all about. Keep supporting us and the good times will come back soon." Sir Ryan

Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile
Re: Eurobasket 2013
« Reply #111 on: November 18, 2012, 07:13:08 pm »


Ukrstamo se sa A grupom. Odlican zreb za nas :)
bice steta da se propusti prilika otici do SL.

Offline Nikola

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 989
  • Stretford Ender
    • View Profile
Re: Eurobasket 2013
« Reply #112 on: November 18, 2012, 07:16:25 pm »
Definitivno :)
Packers & Bucs fan
 



"Keep supporting us. You've seen a little glimpse of the future. That's what this club is all about. Keep supporting us and the good times will come back soon." Sir Ryan

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Eurobasket 2013
« Reply #113 on: November 18, 2012, 07:46:07 pm »
Sta znam...nije ova grupa nimalo naivna. Meni deluje dosta laksa grupa gde su Hrvati i Slovenci.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21049
    • View Profile
Re: Eurobasket 2013
« Reply #114 on: November 18, 2012, 07:49:45 pm »


Ukrstamo se sa A grupom. Odlican zreb za nas :)

Koliko je dobro/loše to što igramo u dve B grupe? :D

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Eurobasket 2013
« Reply #115 on: November 18, 2012, 07:52:23 pm »
A ja pogledah malo pre caskom i ne obracah paznju, reko' kako su smislili da to ide sa 5 grupa...  :D

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile
Re: Eurobasket 2013
« Reply #116 on: November 18, 2012, 10:21:27 pm »

Offline Nikola

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 989
  • Stretford Ender
    • View Profile
Re: Eurobasket 2013
« Reply #117 on: November 19, 2012, 12:13:11 am »
Sta znam...nije ova grupa nimalo naivna. Meni deluje dosta laksa grupa gde su Hrvati i Slovenci.

Tebi se igra protiv Spanaca, pa da ukrstas protiv Turaka, Rusa i Grka? :D
Neka, ovo je super ispalo. Na nama je da li cemo iskoristiti sansu
Packers & Bucs fan
 



"Keep supporting us. You've seen a little glimpse of the future. That's what this club is all about. Keep supporting us and the good times will come back soon." Sir Ryan

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Eurobasket 2013
« Reply #118 on: November 19, 2012, 12:19:12 am »
Tebi se igra protiv Spanaca, pa da ukrstas protiv Turaka, Rusa i Grka? :D
Neka, ovo je super ispalo. Na nama je da li cemo iskoristiti sansu
Da mi igramo kao nekada, bila bi mi bolja ova grupa, ali sad ne znam kakva ce reprezentacija da nam se pojavi, ona sto je bila druga onomad, ili ovi sto su ih sad crnogorci dobili u kvalifikacijama. Ako bude ta druga, plasim se da ne puknemo i od BiH-a i Letonaca...

Ali, 'ajde da ne budemo pesimisti, pa da kazemo da nam je svejedno, jer cemo da ih zgazimo sve redom. :D  :svi:

Offline Nikola

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 989
  • Stretford Ender
    • View Profile
Re: Eurobasket 2013
« Reply #119 on: November 19, 2012, 12:23:43 am »
Da mi igramo kao nekada, bila bi mi bolja ova grupa, ali sad ne znam kakva ce reprezentacija da nam se pojavi, ona sto je bila druga onomad, ili ovi sto su ih sad crnogorci dobili u kvalifikacijama. Ako bude ta druga, plasim se da ne puknemo i od BiH-a i Letonaca...

Ali, 'ajde da ne budemo pesimisti, pa da kazemo da nam je svejedno, jer cemo da ih zgazimo sve redom. :D  :svi:

A, jbg, ako tako gledamo, svaka ce nam grupa biti teska, jer smo se plasirali kao 24. :D
Ja ne brinem toliko - Litvanci imaju smenu generacija i ne ocekujem da se pojave sa tako jakom ekipom. Crnogorcima sve zavisi od toga da li ce igrati Vucevic i Pekmen (potpisujem da jedan nece igrati). Cak i u toj situaciji, moramo da budemo treci u najgorem slucaju. Posle nas cekaju samo Francuzi kojima ce sigurno faliti nekoliko bitnih igraca i eventualno taj Izrael. Kao sto rekoh, sve od nas zavisi...
Mada, to sve lepo deluje ovako kad ja napisem :D
Packers & Bucs fan
 



"Keep supporting us. You've seen a little glimpse of the future. That's what this club is all about. Keep supporting us and the good times will come back soon." Sir Ryan

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Eurobasket 2013
« Reply #120 on: November 19, 2012, 12:33:19 am »
A, jbg, ako tako gledamo, svaka ce nam grupa biti teska, jer smo se plasirali kao 24. :D
Ja ne brinem toliko - Litvanci imaju smenu generacija i ne ocekujem da se pojave sa tako jakom ekipom. Crnogorcima sve zavisi od toga da li ce igrati Vucevic i Pekmen (potpisujem da jedan nece igrati). Cak i u toj situaciji, moramo da budemo treci u najgorem slucaju. Posle nas cekaju samo Francuzi kojima ce sigurno faliti nekoliko bitnih igraca i eventualno taj Izrael. Kao sto rekoh, sve od nas zavisi...
Mada, to sve lepo deluje ovako kad ja napisem :D
Stvarno si ti to lepo zamislio. :D Neka bude tako, i ja cu biti zadovoljan. :)

Jbt, sad kad spomenu i Pekovica i Vucevica...odakle njima toliko talenata, a mi ne mozemo jednog vrhunskog igraca vise da dobijemo? Uskoro niko od nasih nece ni igrati vise u NBA-u, ovi mladi budu nade, pa im se nesto desi, ili budu ludi poput Milicica, ili ih zaboli kurac za basket u nekom trenutku.

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3603
    • View Profile
Re: Eurobasket 2013
« Reply #121 on: November 19, 2012, 12:45:51 am »
Ne bih se složio da Litvanci imaju slabu ekipu.

http://en.wikipedia.org/wiki/Lithuania_national_basketball_team#Final_roster_for_2012_Summer_Olympics

Dakle, od 15 igrača na spisku 3 su kritična što se tiče godina.

Francuzi imaju 10 igrača u NBA (računam da je ipak to najkvalitetnija liga i da njihovi igrači imaju zapažene uloge u svojim klubovima za razliku od naših mahača peškirima). Neka otkažu i trojica opet će ostatak ekipe uz igrače iz Evrope da budu drugi favoriti za zlato. Britanci, imaju Bajrona Malensa, Bena Gordona, Luol Denga, Dzoela Frilenda tako da i oni mogu da budu nezgodni pod uslovom da se ova 4 pomenuta pojave na prozivci.

Offline Nikola

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 989
  • Stretford Ender
    • View Profile
Re: Eurobasket 2013
« Reply #122 on: November 19, 2012, 01:12:51 am »
Ne bih se složio da Litvanci imaju slabu ekipu.

http://en.wikipedia.org/wiki/Lithuania_national_basketball_team#Final_roster_for_2012_Summer_Olympics

Dakle, od 15 igrača na spisku 3 su kritična što se tiče godina.

Francuzi imaju 10 igrača u NBA (računam da je ipak to najkvalitetnija liga i da njihovi igrači imaju zapažene uloge u svojim klubovima za razliku od naših mahača peškirima). Neka otkažu i trojica opet će ostatak ekipe uz igrače iz Evrope da budu drugi favoriti za zlato. Britanci, imaju Bajrona Malensa, Bena Gordona, Luol Denga, Dzoela Frilenda tako da i oni mogu da budu nezgodni pod uslovom da se ova 4 pomenuta pojave na prozivci.

Prvo, niko nije rekao da Litvanci imaju slabu ekipu, Litvanci nece nikada imati slabu ekipu. Ali to ipak nije to kao sto je bilo ranije.
Francuzi su tim koji je pre svega sacinjen od fizicki dominatnih igraca (uz par izuzetaka). Oni su, pored svih vaznih imena, bez Parkera u Litvaniji bili prosek.
Britanci se nece pojaviti ni u izbliza najboljoj mogucoj postavi. Njih uopste ne uzimam u obzir. A i kao takvi, nemaju klupu ni za Univerzijadu.
Niko nije rekao da cemo se prosetati, ali imamo sasvim realne sanse da idemo bez problema do 1/4 finala.

Stvarno si ti to lepo zamislio. :D Neka bude tako, i ja cu biti zadovoljan. :)

Jbt, sad kad spomenu i Pekovica i Vucevica...odakle njima toliko talenata, a mi ne mozemo jednog vrhunskog igraca vise da dobijemo? Uskoro niko od nasih nece ni igrati vise u NBA-u, ovi mladi budu nade, pa im se nesto desi, ili budu ludi poput Milicica, ili ih zaboli kurac za basket u nekom trenutku.

Jbg, o nasim talentima i mozemo da diskutujemo do sutra, ali taj Pekovic prvi nije ni primiriso crnogorski basket. Igrao je za Atlas, a afirmisao se u Partizanu. A svi znamo da je samo nesposobnoscu Saveza zavrsio u CG, umesto kod nas.
Packers & Bucs fan
 



"Keep supporting us. You've seen a little glimpse of the future. That's what this club is all about. Keep supporting us and the good times will come back soon." Sir Ryan


Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: Eurobasket 2013
« Reply #124 on: May 12, 2013, 03:49:28 pm »
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15027
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Eurobasket 2013
« Reply #125 on: May 12, 2013, 11:07:55 pm »
Sjajan Olimpjakos, sjajan Spanulis. Opet pozivam Miksera i ostale da se sete mog posta od pre 2 godine kada sam rekao da je Olimpijakos napravi oodličan potez kada se otarasio Teodosića, a svi mi se smejali. Što se tiče finale, mislio sam da će biti mnogo manje poena. Kada se ušlo u egal poslednju četvrtinu, znao sam da Real nema šta tu da traži. Na kraju stotka za kraj i za bek tu bek titulu. Sjajno.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Eurobasket 2013
« Reply #126 on: May 12, 2013, 11:12:44 pm »
Ja sve je to fino, samo si omasio temu. Da ne poverujes ko osvaja EL-u uzastopno. Doduse nisam se ni interesovao nesto, ide GS - SA, pa malo videh izmedju, kad je Spanulis pogodio 3 uzastopne videlo se da je gotovo.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15027
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Eurobasket 2013
« Reply #127 on: May 12, 2013, 11:21:14 pm »
Ja sve je to fino, samo si omasio temu. Da ne poverujes ko osvaja EL-u uzastopno. Doduse nisam se ni interesovao nesto, ide GS - SA, pa malo videh izmedju, kad je Spanulis pogodio 3 uzastopne videlo se da je gotovo.
Umesto NBA imaš http://www.ringling.com/, mnogo je zanimljivije.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Nikola

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 989
  • Stretford Ender
    • View Profile
Re: Eurobasket 2013
« Reply #128 on: May 28, 2013, 12:08:59 am »
Reko Vatutin da Teo mora na operaciju.
Mozemo da gasimo svetlo polako...
Packers & Bucs fan
 



"Keep supporting us. You've seen a little glimpse of the future. That's what this club is all about. Keep supporting us and the good times will come back soon." Sir Ryan

Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile

Offline BitterLemon

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1124
    • View Profile
Re: Eurobasket 2013
« Reply #130 on: May 28, 2013, 01:45:20 pm »
Жао ми је што се повредио али ми није жао што не игра. Велики је егоиста и врло често хоће сам да реши утакмице а врло ретко исто и успева. Таленат јесте али није тимски играч, можда им је то и генерацијски, зато нам кошарка сада и јесте ту где је. Нама је једина шанса да нам исти тим игра константно у следећим годинама, без промена, па да после на искуство играмо, као Грци, и да чекамо да се појави тај један играч који прави разлику.

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Eurobasket 2013
« Reply #131 on: May 28, 2013, 02:08:01 pm »
Жао ми је што се повредио али ми није жао што не игра.

+1  :staja:

Offline seek boy

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4013
  • Московский завод малолитражных автомобилей — MЗМА
    • View Profile
Re: Eurobasket 2013
« Reply #132 on: May 28, 2013, 08:52:20 pm »
I sa njim ne bi napravili nista posebno na prvenstvu...
Боже спаси Боже храни
Српског Краља српски род

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15027
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Eurobasket 2013
« Reply #133 on: May 28, 2013, 08:58:28 pm »
Od njega nemamo boljeg, možemo da pričamo šta hoćemo. Činjenica je da je Spanulis za njega tata, ali on igra za Grčku.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3603
    • View Profile

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Eurobasket 2013
« Reply #135 on: May 28, 2013, 10:51:22 pm »
Od njega nemamo boljeg, možemo da pričamo šta hoćemo. Činjenica je da je Spanulis za njega tata, ali on igra za Grčku.

dok je Vuleta Avdalovica i Miljenka Tepica, ja se ne brinem...

Offline Nikola

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 989
  • Stretford Ender
    • View Profile
Re: Eurobasket 2013
« Reply #136 on: May 28, 2013, 11:03:51 pm »
Avdalovic je operisao ligamente kolena, on ne moze i da hocemo
Packers & Bucs fan
 



"Keep supporting us. You've seen a little glimpse of the future. That's what this club is all about. Keep supporting us and the good times will come back soon." Sir Ryan

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Eurobasket 2013
« Reply #137 on: May 28, 2013, 11:04:26 pm »
Avdalovic je operisao ligamente kolena, on ne moze i da hocemo

auh  :(

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3603
    • View Profile
Re: Eurobasket 2013
« Reply #138 on: May 28, 2013, 11:43:59 pm »
Ma nek' pozove ove NBA prospekte, Nedovića, Milutinovića  :D

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4452
  • Keep walking
    • View Profile