Author Topic: Vince Lombardi Keeper League 3.0  (Read 48343 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: Vince Lombardi Keeper League 3.0
« Reply #35 on: June 27, 2012, 07:24:01 pm »
Ja mislim da je bilo 3 godine, redosled bi trebao da bude obrnuto od plasmana na kraju regularnog dela sezone. A oko trejdovanja koliko se secam ukoliko zelis da zadrzis tog igraca odrices se pika vise runde od one u kojoj je isti draftovan, tj kao da si ga ti draftovao. I da prilicno sam siguran da smo izglasali i TE na slotu  :bb :bb :D
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Kris Kros

  • Starter
  • **
  • Posts: 173
    • View Profile
Re: Vince Lombardi Keeper League 3.0
« Reply #36 on: July 06, 2012, 01:37:59 pm »
Evo i ja uđoh u ligu. Sada smo kompletni.

Kris Kros - Kablarski OVNOVI

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: Vince Lombardi Keeper League 3.0
« Reply #37 on: July 10, 2012, 04:48:45 pm »
Sigurno je bilo da mozes zadrzati 3 godine posle sezone u kojoj si draftovao igraca. Bas zato mozemo sacuvati igrace draftovane od 4. runde (3 godine mozes davati pika vise runde i onda nemas na raspolaganju)...

Offline paddy

  • Starter
  • **
  • Posts: 133
    • View Profile
Re: Vince Lombardi Keeper League 3.0
« Reply #38 on: July 11, 2012, 12:09:11 am »
I meni se cini da je tako bilo.

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Vince Lombardi Keeper League 3.0
« Reply #39 on: July 11, 2012, 12:45:46 am »
Dobro je, nisam lud. :D

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: Vince Lombardi Keeper League 3.0
« Reply #40 on: July 13, 2012, 05:07:49 pm »
koliko se ja secam tacno je to da se mogu zadrzati 3 sezone, ali ne i da mozes zadrzati igraca koji je pretodne sezone bio pik 2. runde npr. bez obzira sto je on inicijalno bio pik 4. runde. To pravilo za igrace 1., 2., 3. da runde se ne mogu zadravati se uvek odnosilo na prethodnu sezonu, odnosno prethodi draft.
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: Vince Lombardi Keeper League 3.0
« Reply #41 on: July 13, 2012, 06:11:22 pm »
koliko se ja secam tacno je to da se mogu zadrzati 3 sezone, ali ne i da mozes zadrzati igraca koji je pretodne sezone bio pik 2. runde npr. bez obzira sto je on inicijalno bio pik 4. runde. To pravilo za igrace 1., 2., 3. da runde se ne mogu zadravati se uvek odnosilo na prethodnu sezonu, odnosno prethodi draft.

Ne, ne mozes zadrzati igrace koje si draftovao u prve tri runde, a ne za koje si morao da se odreknes pika prve tri runde. Evo ovako. Ja sam u prvoj sezoni draftovao Fostera u 4. rundi, prosle sezone sam morao da dam pika 3. runde da bi ga sacuvao, a ove godine pika 2. runde. Ako nije tako, i ako ja ne mogu da zadrzim Fostera, onda ce vam trebati jos jedan igrac ove sezone...

Offline sabotage

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Vince Lombardi Keeper League 3.0
« Reply #42 on: July 14, 2012, 06:04:46 pm »
Mislim da ovo nije bilo precizno pokrivneo pravilima ali moje misljenje je da je duhova verzija bliza. Znaci, samo oni draftovani u tri runde se ne zadrzavaju a zadrzani se mogu zadrzati ako imas odgovrajuci pik.

S druge strane mi se cini da je stajalo da se igrac moze zadrzati ukupno tri sezone(prve draftom a druge dvije u zamjenu za pikove). Cini mi se da smo o tome raspravljali na primjeru maldih QB i kolko se isplati cekati nekog da proigra. Karala?

N Ako nije tako, i ako ja ne mogu da zadrzim Fostera, onda ce vam trebati jos jedan igrac ove sezone...
WTF? To je postalo presudno? Ako igras samo zato sto si jednom upecao lead rushera u 5.rundi onda je i bolje da prekines.  :facts:
« Last Edit: July 14, 2012, 06:06:55 pm by sabotage »
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: Vince Lombardi Keeper League 3.0
« Reply #43 on: July 14, 2012, 06:10:43 pm »
Ne znam ja sam skapirao isto kao Duh, znaci draftujes igraca odigra tu sezonu i naredna tri drafta mozes se odricati igraca iz vise runde. Tj igraca mozes ukupno zadrzati 4 godine
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline paddy

  • Starter
  • **
  • Posts: 133
    • View Profile
Re: Vince Lombardi Keeper League 3.0
« Reply #44 on: July 14, 2012, 09:09:17 pm »
To nije bilo tacno precizirano, ali nije korektno da se zbog takvih stvari dize panika i istupa iz lige. Svi koji smo poceli ovo da igramo nismo imali iskustva u slicnim ligama, da smo imali iskustvo ovakve stvari se ne bi desavale.
Siguran sam da ce svake godine da bude nekih promjena, i svake godine cemo da uocimo neki propust ili priliku za poboljsanje, to ne znaci da ako nekome to ne odgovara treba odmah da prestane da igra.

Zato za velike odluke sluzi cuvena anketa  :P 
Vecina odluci i picimo dalje.
Sto se tice ove konkretne situacije ni sam nisam siguran sta je bolje. Zna li neko kakva je praksa u drugim keeper ligama za ovakve stvari?


Offline paddy

  • Starter
  • **
  • Posts: 133
    • View Profile
Re: Vince Lombardi Keeper League 3.0
« Reply #45 on: July 14, 2012, 09:11:05 pm »
Ne znam ja sam skapirao isto kao Duh, znaci draftujes igraca odigra tu sezonu i naredna tri drafta mozes se odricati igraca iz vise runde. Tj igraca mozes ukupno zadrzati 4 godine

Ovo mi se cini kao logicno tumacenje nasih pravila  :dipl:

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: Vince Lombardi Keeper League 3.0
« Reply #46 on: July 14, 2012, 11:17:59 pm »
Ne, ne mozes zadrzati igrace koje si draftovao u prve tri runde, a ne za koje si morao da se odreknes pika prve tri runde. Evo ovako. Ja sam u prvoj sezoni draftovao Fostera u 4. rundi, prosle sezone sam morao da dam pika 3. runde da bi ga sacuvao, a ove godine pika 2. runde. Ako nije tako, i ako ja ne mogu da zadrzim Fostera, onda ce vam trebati jos jedan igrac ove sezone...

Evo, sam si rekao da ne mozes zadrzati igraca koga si draftovao u prve tri runde. Ti si Fostera draftovao prosle sezone u 3. rundi. To prosle godine je isto bio draft. Bio on keeper ili ne, on je igrac draftovan u 3. rundi. Pravila su jasna - igrac 3. runde drafta ne moze se zadrzavati. Meni je to bilo jasno jos pre dve godine. Nije uopste tacno da nije bilo jasno precizirano, mozda vama nije bilo jasno, ali preciznije ne moze.
Svaki igrac za svaku godinu dobija odgovarajuci broj runde u kojoj je draftovan, dakle stvar je numericki precizirana.

Za ovo kenjanje kako neces da igras, kako god hocete -  sto se mene tice, ne dotice me hoces li ti zadrzati Fostera ili neces. Neka ti drugi dozvole. Samo molim da se ubuduce, od ove sezone, uvazi gore navedeno pravilo ili opet glasajte, ili precizirajte onda bolje neko drugo!?

Isto sam prilicno siguran da smo se dogovorili da se igrac moze zadrzavati 3 godine ukupno. I da, bila je povodom toga diskusija oko mojih QBova, da li mi se isplati da uzmem Stafforda, Bradforda i Sancheza u nadi da ce neko od njih u trecoj sezoni postati dobar.
« Last Edit: July 14, 2012, 11:24:30 pm by Karala »
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: Vince Lombardi Keeper League 3.0
« Reply #47 on: July 14, 2012, 11:37:54 pm »
Tj. za ovo oko toga koliko se igrac moze zadrzati, pravilo je glasilo koliko se ja secam - "Igrac se moze zadrzati najvise 3 godine". Upravo zbog toga je mozda i doslo do greske pojedinih u tumacenju. Ja sam to tumacio kao vreme zadrzavanja igraca u jednom timu. Greska je mogla nastati vec u samom prevodjenju sa engleskog jezika koje je Sabotage izvodio. Opet napominjem ne znam bas nesto puno pravila naseg jezika, ali ovo se po meni moze tumaciti jedino kao 3 godine, jer je za 4 moralo da stoji - "Igrac se moze zadrzavati najvise 3 godine", da bi se ovo "3 godine" tumacilo kao broj koliko se puta igrac ponovo bira, odnosno zadrzava nakon originalnog biranja. Dakle, kako mi nismo tako rekli, nismo ni rekli da moze 4 sezone ukupno.

Sad, vi uvazite kako god hocete.
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: Vince Lombardi Keeper League 3.0
« Reply #48 on: July 14, 2012, 11:48:37 pm »
I jos jedna stvar koju molim da se uvazi kao nacelo - za draft i keepere je svake godine referentan prethodni draft - da ne bi posle bilo kako nekome nije bilo jasno, pa sad hoce da izadje iz lige.
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Vince Lombardi Keeper League 3.0
« Reply #49 on: July 14, 2012, 11:57:00 pm »
Jedno filozofsko pitanje. Da li je keeper isto što i draftovani igrač? Zadržavamo igrača, ne draftujemo ga nego u zamenu za čuvanje odričemo se draft pika.

I, Karala, sve si to lepo napisao ali meni nije jasno zašto neko to nije rekao kada sam (čini mi se ja) postavio pitanje da li po predloženim pravilima igrač draftovan u 4. rundi može da se zadrži još tri sezone gde bi se gubili pikovi treće, druge i prve runde drafta?

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: Vince Lombardi Keeper League 3.0
« Reply #50 on: July 15, 2012, 01:07:00 am »
I mene isto kopka ovo sto je pitao Starr, ja keepere ne racunam kao draftovane igrace. Njih zadrzavas ne draftujes ih ponovo tako da mi je logicno da Duh moze da zadrzi Fostera. A ovo oko broja godina, to sam shvatio kao da tri puta mozes zadrzati igraca, mada ovo sto je napisao karala ima liogike oko zadrzati i zadrzavati . Sve u svemu mislim da bi tyo bilo lepo da se nadje u formuralu pa kako kaze vecina. A Duse ukoliko vecina odluci protiv mislim da nemas prava da se ljutis, sta bi bilo da su svi koji su bilo protiv TE na slotu izasli iz lige kad smo to dozvolili prosle godine :D
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Vince Lombardi Keeper League 3.0
« Reply #51 on: July 15, 2012, 01:25:07 am »
Naravno, i ja sam zato kako odluči većina.

Uz mali amandman... :D Ako se većina složi na tri sezone UKUPNO (gde glasam PROTIV :D) onda sam za to da se oduzimaju pikovi za dve runde viši od prethodne sezone.

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: Vince Lombardi Keeper League 3.0
« Reply #52 on: July 15, 2012, 02:58:54 am »
Evo, sam si rekao da ne mozes zadrzati igraca koga si draftovao u prve tri runde. Ti si Fostera draftovao prosle sezone u 3. rundi. To prosle godine je isto bio draft. Bio on keeper ili ne, on je igrac draftovan u 3. rundi. Pravila su jasna - igrac 3. runde drafta ne moze se zadrzavati. Meni je to bilo jasno jos pre dve godine. Nije uopste tacno da nije bilo jasno precizirano, mozda vama nije bilo jasno, ali preciznije ne moze.
Svaki igrac za svaku godinu dobija odgovarajuci broj runde u kojoj je draftovan, dakle stvar je numericki precizirana.

Za ovo kenjanje kako neces da igras, kako god hocete -  sto se mene tice, ne dotice me hoces li ti zadrzati Fostera ili neces. Neka ti drugi dozvole. Samo molim da se ubuduce, od ove sezone, uvazi gore navedeno pravilo ili opet glasajte, ili precizirajte onda bolje neko drugo!?

Isto sam prilicno siguran da smo se dogovorili da se igrac moze zadrzavati 3 godine ukupno. I da, bila je povodom toga diskusija oko mojih QBova, da li mi se isplati da uzmem Stafforda, Bradforda i Sancheza u nadi da ce neko od njih u trecoj sezoni postati dobar.

A ti malo manje da seres? Ili je moguce samo tvoje tumacenje necega? Ne, nemoj da odgovaras, jer vise ne ulazim na ovu temu.

WTF? To je postalo presudno? Ako igras samo zato sto si jednom upecao lead rushera u 5.rundi onda je i bolje da prekines.  :facts:

A i ti malo da se pridruzis ovom gore. Mrzi me da kuckam, a i ti preskoci odgovor.

Izasao sam iz lige, igrajte kako hocete, zabole me...

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: Vince Lombardi Keeper League 3.0
« Reply #53 on: July 15, 2012, 10:31:30 am »
starr, ne stignem ja bas uvek da citam sve ovde napisano, moram da priznam da puno toga propustim jer me nekada i ne zanima, sta vise mrzi me. Zato nikada nisam ni zeleo da budem komesar neke lige. Ovde je to Sabotage, i on je najodgovorniji.  :) Ja samo zelim da igram.
Trenutno sam bolestan, pa sam nasao vreme.

Sto se mene tice, formulisete nova pravila, samo mislim da je vazno da ona budu dovoljno precizna da ne dozvoljavaju kasniju slobodnu interpretaciju. Ja cu eventualno dati svoje misljenje. Neko ko ima iskustva u programiranju bi po mom misljenju bio najadekvatniji da to na kraju precizira, kada se dogovorimo o tome sta zelimo, na nacin na koji smo to i ranije radili. Naravno, sve to za ubuduce. A, sto se Duha tice, vec sam rekao da sto se mene tice moze da zadrzi Fostera.

"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: Vince Lombardi Keeper League 3.0
« Reply #54 on: July 15, 2012, 10:42:09 am »
i odgovor na starrovo pitanje - keeper je, po mom razumevanju, kao i svaki drugi igrac draftovan, on dobija svoju rundu, samo sto nije kao bilo koji draftovan, vec je i zadrzan, dakle uz broj runde koja je odgovarajuca u odnosu na referentni draft, dobija i broj zadrzavanja ili broj sezona koliko puta uzastopno bio na istom timu, s tim da taj (drugi) broj, ne moze preci odredjenu, unapred dogovorenu vrednost.
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline sabotage

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Vince Lombardi Keeper League 3.0
« Reply #55 on: July 15, 2012, 01:33:28 pm »
A ti malo manje da seres? Ili je moguce samo tvoje tumacenje necega? Ne, nemoj da odgovaras, jer vise ne ulazim na ovu temu.

A i ti malo da se pridruzis ovom gore. Mrzi me da kuckam, a i ti preskoci odgovor.

Izasao sam iz lige, igrajte kako hocete, zabole me...

Putuj igumane!
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline sabotage

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Vince Lombardi Keeper League 3.0
« Reply #56 on: July 15, 2012, 01:39:47 pm »
Sto se ostalih pitanja tice njih cemo zajednicki i normalno rjesti kao i sve do sada. Ako ni po cemu ova liga je poznata po (pre)demokratskim principima odlucivanja. Svako ima pravo na svoje misljenje i na obrazlaganje istog. Ne vidim kako bi to trebalo bilo koga da smrtno vrijedja.

Prikupicmo jos par misljenja i dobicete upitnik, znam da to volete.  :wub:

Za sada su na dnevnom redu: duzina zadrzavanja igraca(3 ili 4 seozne ukupno), tretiranje igraca kao keepera vs draft pika u naknadnim seoznama, i eventualne izmenje pravila oko pikova potrebnih da se zadrzi igrac(dvije runde visi pik u odnosu na sadasnjih jenu rundu vise).
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Dinsdale Piranha

  • Rookie
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
Re: Vince Lombardi Keeper League 3.0
« Reply #57 on: July 15, 2012, 05:10:28 pm »
Ne znam sta filozofirate oko ovoga zadrzati i zadrzavati... Zar nije pisalo u pravilima kad smo pocinjali jasno i glasno, da igrac moze igrati za jedan tim najvise 3 sezone za redom (jednom draftovan + dvaput keepovan).

A to koliko ce neko puta biti keepovan, ja sam oduvek shvatao da ne zavisi od toga kad je keepovan (dakle da Duh moze da cuva Fostera), tj da se pravilo da se ne moze cuvati igrac draftovan u prve tri runde odnosi samo na prvo cuvanje. Kod drugog nema ogranicenja, ako je za prvo keepovanje dat pik trece runde, za drugo ce biti potreban pik druge runde i to je to. Dakle, keepovanje =/= ponovno draftovanje. Igrac koji je keepovan od strane nekog tima je izuzet iz drafta, ne mora da prisustvuje draftu, da se slika sa dresom svoje ekipe, rukuje sa Goodellom tj Sabotazom :D itd..

Ajde ove godine da sredimo pravila i da probamo da spojimo vise od jedne sezone bez odustajanja (ovo je bas :thumbdown: )

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Vince Lombardi Keeper League 3.0
« Reply #58 on: July 15, 2012, 05:30:16 pm »
@Piranha
Očigledno je da nije pisalo jasno i glasno čim se oko toga ne slažemo skoro pola-pola. Mada, možda i jesmo tačno utanačili ali je Sabotage sabotirao originalna pravila. :mr.green:

Ovo ostalo se sve slažem. Naročito za odustajanja... :thumbdown:

Offline sabotage

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Vince Lombardi Keeper League 3.0
« Reply #59 on: July 15, 2012, 06:20:36 pm »
@Piranha
Očigledno je da nije pisalo jasno i glasno čim se oko toga ne slažemo skoro pola-pola. Mada, možda i jesmo tačno utanačili ali je Sabotage sabotirao originalna pravila. :mr.green:

Ovo ostalo se sve slažem. Naročito za odustajanja... :thumbdown:
Umro mi je racunar par mjeseci prije starog foruma. Zaboravio sam kopirati pravila, i kolekciju domaceg hiphopa i kolekciju J.Jameson. :cry:

Sto se tice odustajanja to je sve normalno. Neki ljudi se nisu pronasli, neki se odvikavaju od ff a neki su bili losi pa su izgubili interes. :)

Sto vise razmisljam vise mi se cini da je formulacija isla u pravcu da "igrac moze biti u istom timu tri seozne" sto je varijanta 1+2. Mada to sada i nije toliko bitno, bitno je da naravimo dobra i jasna pravila sada i da ih ne izgubimo ponovo :)
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Vince Lombardi Keeper League 3.0
« Reply #60 on: July 20, 2012, 05:44:12 pm »
Pitanje u vezi potencijalne situacije...

Na draftu je u 13. rundi izabran igrač A, kasnije u toku sezone kao FA je pokupljen igrač B. Oba igrača zadržana kao keeperi, igrač A je koštao pika 12. runde a igrač B pika 11. runde. U sledećoj sezoni vlasnik tima želi da zadrži igrača B, da li se oduzima pik 10. ili 11. runde?

U slučaju nekih trejdova slična situacija je moguća i sa pikovima viših rundi.

Offline paddy

  • Starter
  • **
  • Posts: 133
    • View Profile
Re: Vince Lombardi Keeper League 3.0
« Reply #61 on: July 20, 2012, 06:05:04 pm »
Valjda runda 10, mada mi se to cini toliko ocigledno da odmah pomislim kako je ovo neko trik pitanje   :D

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: Vince Lombardi Keeper League 3.0
« Reply #62 on: July 20, 2012, 08:30:34 pm »
Valjda runda 10, mada mi se to cini toliko ocigledno da odmah pomislim kako je ovo neko trik pitanje   :D
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: Vince Lombardi Keeper League 3.0
« Reply #63 on: July 22, 2012, 09:52:41 pm »
Pitanje u vezi potencijalne situacije...

Na draftu je u 13. rundi izabran igrač A, kasnije u toku sezone kao FA je pokupljen igrač B. Oba igrača zadržana kao keeperi, igrač A je koštao pika 12. runde a igrač B pika 11. runde. U sledećoj sezoni vlasnik tima želi da zadrži igrača B, da li se oduzima pik 10. ili 11. runde?

U slučaju nekih trejdova slična situacija je moguća i sa pikovima viših rundi.

Upravo zbog ovakvih situacija sam ja rekao da je vazno reci draft koje sezone je referentan za ovaj i da bi ovo bilo precizno da to mora neki "programer" da formulise.
Ja bih rekao u ovoj situaciji da je najpravednije pik 11. ali treba definisati ovo kao izuzetak, tj. mora da se naglasi da su oba ova pika prilikom prethodnog drafta bila vredna 12. runde, ali da je jednom (osim ako nije postala zaista neka odluka prvenstva, u kom slucaju bi pravedno bilo sada odreci se 10. runde) formalno pridata pozicija 11. iako pravog prvenstva u odnosu na drugi pik nije ni bilo, pa tako da se on sada moze voditi kao pik 12. runde na proslom draftu.
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline sabotage

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Vince Lombardi Keeper League 3.0
« Reply #64 on: July 23, 2012, 01:24:28 pm »
Pa mislim da je jednostavnije da se kaze da ako menadzer ne raspolaze pikom odgovrajuce runde treba da preda najblizi visi pik. Cini mi se da je tako stajalo u prethodnim pravilima. To ce ici pod 7a pravilo.


Kao sto vec znate treba nam jos jedan clan. Prijave primamo sedam dana! :)
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: Vince Lombardi Keeper League 3.0
« Reply #65 on: July 23, 2012, 04:00:40 pm »
Ne, ne, ne. Neka starr detaljnije pojasni, ali koliko sam ja shvatio - u ovoj potencijalnoj situaciji, na proslogodisnjem draftu bila su dva jednako vredna keepera, pa je jednom random izborom pridato prvenstvo izmedju dvojice i za njega je utrosen pik vise runde, a sada kada vise se ne zadrzavaju i jedan i drugi, glupo je to sto zbog tog pukog random izbora on mora da na tog igraca utrosi pik vise runde nego da je u tom random izboru on bio pik nize runde. Naravno, sve ovo stoji ako je izbor zaista bio random. A, ja sam tako razumeo starra.
Ja sam misljenja da je logicnije da se utrosi pik 10. runde sada, a da je pravednije da se utrosi pik 11. runde.  ;)
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Vince Lombardi Keeper League 3.0
« Reply #66 on: July 23, 2012, 04:35:44 pm »
Konkretna situacija:

2010. sa FA pokupljeni Roy Williams i James Starks
2011. oba sačuvani kao keeperi. RW utefteren kao pik 13. runde a JS kao pik 12. runde.
2012. želim da sačuvam Starksa pa me zanima koji pik se oduzima za njega.

Samo da se izjasnim da mi nije neki problem ako će da bude pik 11. runde ali želim da skrenem pažnju na slučaj da se zna za ubuduće, tako da oni koji određuju keepere misle i o tome.

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: Vince Lombardi Keeper League 3.0
« Reply #67 on: July 23, 2012, 04:42:36 pm »
Kako sam vec gore objasnio, a sad primenjeno na konkretan slucaj - logicnije je 11. runda, pravednije je 12. Sto se mene tice, kako vecina kaze.
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: Vince Lombardi Keeper League 3.0
« Reply #68 on: July 23, 2012, 06:01:35 pm »
Slazem se sa Karalom. Inace mislim da je ovde pravo pitanje zasto bi neko hteo da zadrzi J. Starksa  :D :D
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Vince Lombardi Keeper League 3.0
« Reply #69 on: July 23, 2012, 08:10:54 pm »
Slazem se sa Karalom. Inace mislim da je ovde pravo pitanje zasto bi neko hteo da zadrzi J. Starksa  :D :D

Oćeš trejd za Dustina Kellera? :mr.green: