Author Topic: NFL Fantasy 1.200 DIN ULAZ  (Read 67668 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12768
    • View Profile
Re: NFL Fantasy 1.200 DIN ULAZ
« Reply #280 on: November 23, 2012, 01:44:01 am »
Ko velim za kraj malo Mastera da izresetam  :zvizdanje:

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: NFL Fantasy 1.200 DIN ULAZ
« Reply #281 on: November 26, 2012, 02:46:42 am »
Ja bih ovom prilikom da se odreknem Karale-tzv odricanje preko novina. Najgori je co manager u istoriji comanagerstva.

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: NFL Fantasy 1.200 DIN ULAZ
« Reply #282 on: November 26, 2012, 07:03:44 am »
Pretpostvaljam zato sto je stavio Rams DEF umesto Bengals DEF?

EDIT:

Tek sad vidim sta si uradio. Pa, sto me jebes u zdrav mozak? Sto si izbacio Rams DEF? Stvarno je najbolje da ne igramo zajedno sledece sezone. Izgubili smo 18 poena zbog tvoje odluke. Nije ti bilo dovoljno da ih stavis na klupu nego si ih izbacio skroz. Koji ti je kurac?

I to sve zbog moje odluke da stavim Josha Gordona umesto Cecila Shortsa u proslom kolu, sto je bila logicna odluka u odnosu na matchup i u odnosu na to ko su im QBovi.
« Last Edit: November 26, 2012, 07:16:56 am by Karala »
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline Jason

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 999
    • View Profile
Re: NFL Fantasy 1.200 DIN ULAZ
« Reply #283 on: November 26, 2012, 08:25:32 am »
 :thumbsup:
the loudest one in the room is the weakest one in the room

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: NFL Fantasy 1.200 DIN ULAZ
« Reply #284 on: November 26, 2012, 01:07:30 pm »
Nijedan igrac Ramsa,  i Brownsa kapiju kluba proci nece, a kamoli cela defanziva sa sve special teamom.  :thumbdown:

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: NFL Fantasy 1.200 DIN ULAZ
« Reply #285 on: November 27, 2012, 08:23:02 am »
Dobro, usli smo u playoff, doduse tu cemo igrati sa 3-6 mesta. Imali smo ubedljivo najveci skor poena u celoj sezoni, ali i skor 7-5. Koje su verovatnoce da pobedimo 3 poslednje? Ali, to je zato sto ja namestam jednu ekipu, Iceman drugu, kao da ni ne igramo zajedno. Sledece sezone verovatno ni necemo. Dovoljno imam sedih i ovako. :)
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NFL Fantasy 1.200 DIN ULAZ
« Reply #286 on: November 27, 2012, 01:13:01 pm »
ovde zbog Newtona izgubim 4 razlike, a u ligi gde ga imam mi bude nedovoljan za pobedu  :napalm:

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: NFL Fantasy 1.200 DIN ULAZ
« Reply #287 on: November 27, 2012, 02:08:54 pm »
Zahtevam titulu i isplatu odmah. Tko nije saradjivao sa Karalom, taj ne zna sto je patnja.

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: NFL Fantasy 1.200 DIN ULAZ
« Reply #288 on: November 27, 2012, 02:11:05 pm »
mislim da su osećanja uzajamna ;)

vi ste baš majstorski par "bili"...
uvek neko na svoju ruku u poslednji čas menja da onaj drugi ne bi mogao i slično.


Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: NFL Fantasy 1.200 DIN ULAZ
« Reply #289 on: November 27, 2012, 02:20:36 pm »
Dobro, dosta zajebancije - sjebali smo poslednja dva kola jer se nismo dogovarali, ali smo i dalje najjaci selektori i to cemo i dokazati.
Najveca zabava u fantasy footballu ce biti u tandemu jos sezona pred Vama, tj nama. Nadajmo se u narednim sezona i putem video drafta.
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NFL Fantasy 1.200 DIN ULAZ
« Reply #290 on: November 27, 2012, 02:23:35 pm »
Win & in situacija za mene, a onda vas karam jako i do samog kraja

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: NFL Fantasy 1.200 DIN ULAZ
« Reply #291 on: November 27, 2012, 02:30:30 pm »
Ja mislim da si ti vec u playoff, samo ne znas.

EDIT:

U stvari, nismo ni mi ni ti. To sam se ja zajebao.
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: NFL Fantasy 1.200 DIN ULAZ
« Reply #292 on: November 27, 2012, 02:31:08 pm »
Win & in situacija za mene, a onda vas karam jako i do samog kraja
Pobedi u defanzivi, a ovde se mani corava posla.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NFL Fantasy 1.200 DIN ULAZ
« Reply #293 on: November 27, 2012, 02:54:50 pm »
Pobedi u defanzivi, a ovde se mani corava posla.

bole me jaje za DEF

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: NFL Fantasy 1.200 DIN ULAZ
« Reply #294 on: November 27, 2012, 03:24:47 pm »
Ne kloni duhom samo zato sto te Green snazno analno penetrira.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12768
    • View Profile
Re: NFL Fantasy 1.200 DIN ULAZ
« Reply #295 on: November 28, 2012, 06:31:28 pm »
Tih sto bi bio dobar osecaj da mrknem iceman-karala swiftere i tako ih outujem iz play offa   :rock:

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12768
    • View Profile
Re: NFL Fantasy 1.200 DIN ULAZ
« Reply #296 on: November 29, 2012, 01:34:14 pm »
Malo glasanje: Kada ce ovde da se bodovanje qb td passa smanji sa 6 na 4:



1) Kad na qrcu nikne nokat
2) Kad Mark Sanchez postane relevantan faktor u NFLu
3) Kad freak poraste

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: NFL Fantasy 1.200 DIN ULAZ
« Reply #297 on: November 29, 2012, 02:47:43 pm »
Kad nas bude zastupala elitna advokatska kancelarija.

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: NFL Fantasy 1.200 DIN ULAZ
« Reply #298 on: November 29, 2012, 04:21:16 pm »
 4) Kad Niksa tako odluci  :D :D :A
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NFL Fantasy 1.200 DIN ULAZ
« Reply #299 on: November 29, 2012, 06:00:22 pm »
4

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: NFL Fantasy 1.200 DIN ULAZ
« Reply #300 on: November 29, 2012, 06:22:30 pm »
i to je baš simbolično i predlog broj 4 ;)

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12768
    • View Profile
Re: NFL Fantasy 1.200 DIN ULAZ
« Reply #301 on: November 29, 2012, 09:34:43 pm »
Vi se salite ali verovatno ni ne shvatate koliko je situacija alarmantno ozbiljna. Recimo u dynasty ligi je od pocetka moj princip neka ultimativna demokratija sa vecitim clanstvom, imajuci na umu da SVI clanovi dele moju fantasy strast i zelju za zivoscu lige 365 dana u godini, da bi neki pojedinci sdruge strane smatrali da je samo pojavljivanje na draftu i sam rostilj glavni i jedini cilj lige, a nepoznavanje pravila ili namestanje rostera shvatali kao ne previse obevezan detalj.


Sdruge strane u ovoj ligi od starta ne postoji ni promil demokratije, pa se pomeranje satnice drafta za sat vremena smatra kao veliki uspeh.



Kunem vas (sto bi reko stevanello) meni priucenom (sto bi reko staja) ove stvarcice iz mikro-psihologije i mikro-menadzmenta znace mlogo, a kad bi se primenile na firmu od 20, 30, 50 ili 500 ljudi verujte ne bi bilo mnogo razlike u ponasanju ako bi i uopste i bilo.




Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: NFL Fantasy 1.200 DIN ULAZ
« Reply #302 on: November 30, 2012, 01:20:59 am »
Fever  :sick

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NFL Fantasy 1.200 DIN ULAZ
« Reply #303 on: November 30, 2012, 06:37:37 pm »
Dosta promena spremam za sledecu sezonu, bicete blagovremeno obavesteni...

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: NFL Fantasy 1.200 DIN ULAZ
« Reply #304 on: December 04, 2012, 05:38:51 am »
Tih sto bi bio dobar osecaj da mrknem iceman-karala swiftere i tako ih outujem iz play offa   :rock:



Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: NFL Fantasy 1.200 DIN ULAZ
« Reply #305 on: December 04, 2012, 05:39:52 am »
Bilo je tesno, svi su uradili sve sto treba, tj ne treba sto se mene tice :lol: srecom, partija se igrala protiv Pabla, moje redovne zrtve u zadnjem kolu.

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: NFL Fantasy 1.200 DIN ULAZ
« Reply #306 on: December 04, 2012, 08:08:39 am »
Dakle, u prvom kolu playoffa duel dve najjace ekipe. juhas je u najboljoj formi definitivno, ali boricemo se, dok dva najslabija playoff ucesnika odmaraju na bye.  :D
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline bartuc

  • Starter
  • **
  • Posts: 136
    • View Profile
Re: NFL Fantasy 1.200 DIN ULAZ
« Reply #307 on: December 04, 2012, 02:05:22 pm »
cestitke uceniscima plejofa. nidzge, osvetlaj obraz bivsih sampiona, sta drugo da ti kazem :D

sto se mene tice, dosta sam omasio na draftu, tako da ni kao pogodak sa spillerom nije pomogao. mada, da je rodgers imao zdrave igrace (ukljucujuci i mog jenningsa) i odigrao jos koju tekmu kao sto moze i kao sto je uostalom i odigrao protiv houstona, mozda bih i ja usao, ovako se vidimo sledece godine...

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: NFL Fantasy 1.200 DIN ULAZ
« Reply #308 on: December 04, 2012, 06:08:36 pm »
Srecno svima, ja ga izduvao prakticno svi su mi odigrali ispod ocekivanja pocevsi od Nicksa pa do jbng Vernona ali dobro vidimo se sledece godine  :)
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: NFL Fantasy 1.200 DIN ULAZ
« Reply #309 on: December 05, 2012, 04:07:50 am »
Tek se okupao, ne mogu da spavam, ne mogu da idem napolje, ceo internet procitan, vidjeno sve o Jovanu Belcheru, njegovoj ribi, krizi na bliskom istoku. Pogledan review 1988 sezone britanskog touring car sampionata, pogledan specijal o Barry Sandersu. Pablo ponizen, uslo se u PO, rosteri namesteni, prozdrn'o jaffu i plazmu, devojka mi nije tu, igrice...nisam pikao preko godinu dana. Sve to mirise na jednu...

2012 PLAYOFFS ANALIZU


Razlozi iz kojih se prihvatam ove nezahvalne akcije su objasnjeni, ako tekst dotakne bar jednu dusu, smatracu da sam uspeo.  :cry: :tus: Posledice takodje poznate, za razliku od analiza starih 16 kola, utorak je, a tekme u nedelju, neduhoviti ataci Nikse i nesto duhovitiji ataci Pabla skoro pa neizbezni. Takodje, molim da niko ne bude butthurt, na sta sam upozorio i kod poslednje analize pretprosle sezone, ali su neki clanovi pustili suzicu i napeli nakon sto su njihovi timovi overachievovali. Ovo je ipak samo zabava i moje vidjenje 6 timova koji ce se boriti za milione iz nagradnog fonda Pablo Frauds DOO. Uz poslednju napomenu da poenta teksta nije dvosmislene-izjave-while-stating-the-obvious, krenimo:


No1: Gospodja Bozen

Statisticki gledano, Safet je zasluzeno usao u PO, ali, kao i drugi BYE tim, Shelpas, imao je manje poena od svih ostalih ucesnika PO. Cak nije ni bio preterano srecan, ali svakako nije baksuzan-dobio je sve sto je realno da dobije osim jedne, izgubio sve sto je trebao da izgubi osim jedne, provukao se u jos dva navrata i obezbedio bye. Prilicno konstantni rezultati iz nedelje u nedelju, bez pretarano dominantih performansa-samo dva puta preko 100, high score 120. 5 puta ispod 80 deluje alarmantno, ali tu su bili i 78, 76 i 71, pa nije tako strasno.

To je iza nas, a ispred nas-bye. Sto se ekipe tice, ne izgleda sjajno za divisional. Verovatno ekipa kojoj je najpotrebniji ovaj bye, druga takva ekipa je Shelpas, sto zvuci kao da je liga namestena. :D Pablo, Pablo. Nakon riskantnog izbora lomljivog Vicka i Flacca koji je zestoko podbacio u fantasy smislu, starter ce biti jednako nepouzdani Colin "fuck Gold Digger" Kaepernick.  Daleko od toga da su ovi igraci losi, ali na poziciji koja donosi najvise poena, konstantnost se ceni, a ovi momci to svakako nemaju. Zato i naglasavam ono za BYE. Jer ovaj tim sa dobrom partijom QB moze daleko, jerbo... ADRIAN PETERSON I JAMAAL CHARLES igraju RB! Najjaci RB tandem u ligi mora nositi ovaj tim do pobede, ili od cele price nema nista. U najgorem slucaju, imace 20ak poena ukupno.
Stanje na WR-u je dramaticno, dve opcije koje zive od dubokog pasa, sto nikad nije dobra kombinacija. Opet, ne radi se o nekvalitetnim igracima, ali...
Owen Daniels je pristojan, nista manje, nista vise, ok starter.
San Francisco nece izneveriti.

Klupa oslikava startere. Vrlo rizicni James Jones i Michael Crabtree, RBovi koji ne zasluzuju mesto u timu i ok depth na QBu, steta sto Vick nece videti teren.

Sve u svemu, dosta kockica treba da se poklopi da bi tim imao dominantan performans. Nada lezi ipak u vrhunskoj partiji jednog-dva pojedinca, a za to je sposoban skoro svaki igrac tima.
Sifra: jel se bolje roditi bez srece ili bez kite?


No2: Shelpas UTD


Dosta o ovom timu je spomenuto vec, ali ima par bitnih razlika. Shelpas nije ni blizu konstantnosti Gospodje. Veliki broj malih skorova, zavrsni rezultat vredan top 6, ali lako je to moglo i u bottom 4. Cak 6 puta ispod 80 poena, a samo jedan rezultat preko stotke, ujedno i high score-101. Ocigledno, dosta srece da se udje u PO sa BYE weekom. I veoma potrebna nedelja odmora, jer protiv najgoreg PO tima, statistika igranja 3 tekme je neumoljiva. 2 utakmice su potpuno druga price, te sa talentom i formom koju ovaj tim moze imati, oni su pored svega recenog, legitiman contender, iako je prica o njima kao sampionima ozbiljan reach.

Vrhunski QB-WR duo je izneverio Maxima, cestog korisnika ove strategije koja mu je u Indy Colts varijanti donela titulu, ako se dobro secam. Cam i Steve su procitani, ekipe su se spremileza njih i to je najveci problem ovog tima. Kako se radi o dva vanserijska igraca, sve je moguce, a sad, posto je sve izgubljeno, a igra se protiv OAK i SD,  ne bi cudilo da
momcovi puste muda i nabiju bolesne cifre. Od toga i samo toga zavisi da li Maxim osvaja ligu.
Arian nece izneveriti, i to je dobra baza za gradnju poena. Drugi RB je rasulo. Tu muku znam i previse dobro, i nikad se ne zavrsi dobro.

Drugi WR je trebao da pumpa i dominira, ali od toga nema nista. Klupa za WR ne postoji, pa se ovo svodi na srecu. Od TE takodje ne treba ocekivati cuda. DEF je ok i moze da napravi push. Ovom timu je ocajnicki potreban.
Klupa ne postoji.

Sifra: Cam Cam

No3, no 6+matchup:

Iceman Karala Swifts

VS

Cowboys


Swifts su najbolji tim lige. Cowboys su najvreliji. Ozbiljan matchup, apsolutno bez favorita. Prvo osvrt na ucinjeno...

Swiftovi su odigrali sezonu zivota. Posle osrednjeg drafta, prekretnica ka slavi se dogodila u trejdu. Konacno se BAP draftovanje isplatilo, nije se povredilo pola tima i nadjen je realan trade partner. Nepouzdani i blago nepotrebni Andre Johnson je zamenjen za sjajnog i neophodnog Marshawna Lyncha, cime je tim presao iz pozitivnog proseka u lidera lige.
Pet partija iznad 100(T-1st), konstantno dobar broj poena i samo 2 puta ispod 80(1st) i to 69 i 78. High score od 131(1st). Prvi po ukupnom broju poena.
Par pogresnih odluka menadzera kostalo je tima PO bye-a, pa su odredjeni co manageri dobili privremeno udaljenje od team facility-ja, o cemu su mediji podrobno izvestavali.

Sto se tice PO, forma ovog tima je dobra, ali ne sjajna.
O Brady-ju na QB ne treba trositi reci. Ocigledno, ako on usere, ovaj tim nije to sto treba da bude. Zizela, uzdamo se u tebe da ne pravis sranja noc pred tekmu.
RB1 je Marshawn, i s njim nema problema. Covek je zver.
RB2-to je vec potpuno druga prica. Ahilova peta ovog tima. Do sada, Swifts su imali puno srece sa pozicijom RB2. Imalo se srece sa izborom beka, imalo se srece sa overachievingom istih, imalo se srece sa par privremenih bekova koji vise nisu na rosteru. Odnos prema poziciji, blizi defanzivi ili kikeru negoli RB-u. Da li ce se srecni niz nastaviti?
WR-i- underachieveri, izdajice ovog tima. Reggie obicno napumpa jardazu, i u prvom kolu protiv Bearsa sam zakljucio da ce ovaj covek biti nemoguce-konstantni WR. To se manje vise i desilo, ali je postao gadljiv na endzonu. Jedno je sigurno, Luck ce da ga gadja, pa sta bude. Cruz je nedovoljno targetovan, on to opravdava sa dosta ispustenih lopti. Strasan igrac, svaki put kad gledam Giantse iskljucivo njega pratim, nemoguc je za cuvanje. Jeben u fantasy smislu, raspon od 2 do 32 na svakoj tekmi. Realna mogucnost da on i RB2 podbace ovaj tim moze da kosta prolaza.
TE je ubica. TE kao TE ne moze nositi tim, osim ako mu je ime Tony fucking Gonzalez. Car. Osim mancrusha, jebiga, te je te.Bar nek moze da iskida, vise ne mogu da trazim, Gronk je pik prve runde.
DEF je ok, moze da se pokaze.
Klupa je ok, ali za reg season. Nema igraca koji realno moze unutra osim ako se neko ne povredi, i osim RB2, mesta na kome se vrsi rotacija. Nista bitno.
Sifra: karala je gay

COWBOYS

Cowboysi su grozno poceli sezonu. Juhasa jednostavno nije htelo. Kvalitet je kad tad morao doci do izrazaja. WRi  Roma su konacno jebeno prezdravili i poceli da kidaju. Murray se vratio, nema vise besomucnog pass rushovanja nesrecnog Tonija. Ne odmaze ni rookie ubica Doug Martin. Ovaj ozbiljno selektovani tim se probudio u drugom delu sezone i poceo da kida. Na kraju, jedva je usao u PO, ali vise nego zasluzeno. 5 nedelja preko 100 poena(T-1st), 3 puta ispod 80(T-2nd). High score 121. U zadnjih 6 nedelja, 5 puta preko 100. Tim koji po svemu osim early season slumpu zasluzuje sami vrh.

QB je Romo. Kad mu je dan, u vrhu sa najboljima, ima ozbiljne playmakere koji i sami mogu svasta. Ume i da se zatrci. Igra zadnje dve u dvorani, doduse jednu protiv Pit.
RB1-je Doug Martin, zvezda sadasnjosti i buducnosti. Zver, moram gledati neku tekmu Tampe zbog njega.
RB2-Ahmad Bradshaw, bez zamene. Problem ovog tima. Manji problem nego kod konkurenta u WC rundi, ali problem. Ahmad ce dobiti svoje prilike, da li ce ih iskoristiti-videcemo. Bar Juhas nema problem koga da startuje, Ahmad it is.

WR duo:najbolja dva WR u ligi. Da im jednu nogu i ruku vezes za drvo, a drugu da brani Darelle Revis, opet bi imali 100y i TD. Nema dalje.

TE-sa Gronkom koji je out, potencijalno no1 TE lige.
DEF-tanko.
Klupa-nepostojeca.

Analizirajuci, predomislio sam se. Ima favorita za ovaj mec, i to je Juhas. Jako zajeban tim, maltene neunistiv. Ne vidim varijantu u kojoj oni idu ispod 80, a lako mogu preko 110.
Crna ovca moze biti samo Romo, u suprotnom ovaj tim ide snazno i do samoga kraja.
Sifra: kvalitet

Prednost: Juhas.


Sutra odradjujem preostala dva tima i matchup, stize me glad i  :yawn:

« Last Edit: December 05, 2012, 04:11:36 am by Iceman »

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: NFL Fantasy 1.200 DIN ULAZ
« Reply #310 on: December 05, 2012, 05:13:58 am »
Ili ipak veceras/jutros.

Dakle,
no4 Srem Kuraibers

VS

no5 Champs

Krenimo redom.

Srem Kuraibers

Ovaj tim je selektovan sa jednim na umu-iskoristiti Peytona Manninga i njegovog go to receivera. Ocigledno, ovaj tim ce pobediti ili izgubiti u zavisnosti od raspolozenja kvotera Broncosa.
Riskantna strategija se isplatila. Peyton je iskidao, Demarijus takodje, dok ostale pozicije cine da na momente ovaj tim izgleda kao all star tim. Drugi po poenima u regularnom delu, pet puta preko stotke(T-1st), samo dva puta ispod 80( T-1st), high score 118. Tim se odlicno izborio i pored velikih problema sa povredama. Ipak, to se ne moze nazvati losom srecom. Draftovanje Freda Dzeksona i Darrena McFaddena  je trazenje nevolje. To je kao da imate na raspolaganju dve vrhunske picke sumnjivog morala, al koje dobijaju 4 puta mesecno. Da ne bih dalje zalazio u pojedinacne analize, krenimo redom:

QB-Peyton. Nema greske. Nema ni lufta za usporenje, PO bye je u igri, dok seeding koji ce protivnike dovesti na mile high nije nista manje znacajan. Oni ce se klati kroz week 17.
WR-Demarijus-videti pod pejton. Brandon-zver, glavni igrac Cutlera, koji ce morati da postize ozbiljne poene da bi se izborio sa problemima poput povreda, pogotovo u odbrani. Idealno za fantasy.

RB-vracamo se na onu pricu odozgo. DMC i Fred imaju potencijal za No1 beka svake godine. Imaju i potencijal za bolnicu, u kojoj su se ponovo nasli. Da li je DMC stvarno izlecen. Da li ce ovi carevi ponovo naci nacina da ih bodu gigantskim iglama? Odgovori na ova pitanja ce odluciti da li ovaj tim ide jako i do samoga kraja, za sta ima sansu, ili se vraca ukupnom ucinku RBova od 10 poena. Kad im je dan.
Sto nas dovodi do klupe, na kojoj nema nikoga.
Gresham je ok.
DEF su odlicne.

Sifra: ne zovi mama doktora


CHAMPS

Kao i uvek, Nidzge je u prilici da osvoji sve. Sezona je isla gore-dole, ali tim se krece uzlaznom putanjom, i nema razloga da ne zaigra kao na pocetku kada je kidao. Champs su imali prosecno dobru sezonu-4 puta preko 100, 3 puta ispod 80. High score-107. Slump, ipak, nije bio slucajan. Ovaj tim nema kvalitet kao top 3 tima. Rekao bih, ni kao Safetova Gospodja.Ono sto Nidzgetu daje sansu je njegova aktivnost u FA. Na ovom forumu, niko ne pravi FA akvizicije kao Nidzge i Karala, s tim da je Karala odlucio da ove godine u stilu Firemana Eda ne radi nista, a pravi mnogo buke, te mi sad imamo kitu u ruci i 0 dolara na racunu.
Nidzge? On ima Bryce Browna.

Qb-Matt Ryan  Idealan kvoter za fantasy, relativno jeftin, igra na toplom i u dvorani non stop, ima odlicne regular season timove, boli ga kita za clutch i po, verovatno profesionalno igra fantasy. I kladi se. Nidzge je ovde obezbedjen, u vrhu sa ostalim igracima u PO.
RB-dragulj ovog tima. I pored mnogo price na forumu, zna se sta nidzge nisani. Vrhunske RB i ozbiljan depth, jer to je recept za osvajanje lige. Uspeo je i ove godine. O Ray Rice-u ne bih trosio reci. Rookie Richardson je smeo pik, koji se isplatio. Ipak, dzoker koji ovaj tim baca u sred bitke za ligu je rookie Filadelfije, Brown. Ako se Shady ne vrati, ovaj malisa ce da iskida i da ima iz nedelje u nedelju top 3 brojke. Kamen spoticanja moze biti to sto Phila igra sa timovima koji ozbiljno grizu za PO, i sto ce skoro sigurno ici na zaustavljanje Browna i naterati rookie QBa Folesa da pobedjuje iza ocajne linije. Ako Brown, medjutim, nastavi ovako...zlo.
WR-najlosiji deo tima. Ovde ne postoji no1 wr ni u prici. Lloyd i Garcon su smesni, dok Cobb pokazuje znake umora zbog svojih multipraktik duznosti, a uz povratak Jenningsa i najverovatnije zdravog Nelsona u divisional i champs game, kao i dva zdrava mlada RB, ne vidim kako ce nastaviti da izbacuje brojke s pocetka sezone. Moore je nepouzdan, a Harvin konstantno povredjen manje ili vise. Ovo je nocna mora za izbor. Znam sta bih ja radio, Nidzgetu nek je Bog u pomoci ovde.
TE-Rudolph ili Harvin, neko od njih ce cvetati, ostali su dramaticni. Ponder non stop gleda Rudolpha, to moze biti potencijalni break za Champse. To svakako ne moze biti defanziva. Ok, moooozda Washington.
Klupa je puna potencijalnih startera, mozda najrelevantnija klupa u ligi.

Sifra: Bryce Brown


Vrlo tezak matchup za procenu. Niksa generalno ima kvalitetniji tim, Nidzge ima keca u rukavu i top RBove. Da li ce McFadden zaigrati kako treba? Istorija kaze ne. Da li vredi ici na rizik i startovati senzaciju Browna? Da li je pored nepouzdanih WRova taj rizik neophodan ili preteran? Da li ce Peyton imati dan?
Cisto da odgovor ne bi bio onaj smaracki 50-50, sto je realno, reci cu Niksa, na krilima Peytona koji se izdrkava protiv Oaklanda.
« Last Edit: December 05, 2012, 05:18:23 am by Iceman »

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3443
    • View Profile
Re: NFL Fantasy 1.200 DIN ULAZ
« Reply #311 on: December 05, 2012, 12:16:53 pm »
Colin "fuck Gold Digger" Kaepernick

 :worthy:
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: NFL Fantasy 1.200 DIN ULAZ
« Reply #312 on: December 05, 2012, 09:09:26 pm »
Swifts su najbolji tim lige. Cowboys su najvreliji. Ozbiljan matchup, apsolutno bez favorita. Prvo osvrt na ucinjeno...

Swiftovi su odigrali sezonu zivota. Posle osrednjeg drafta, prekretnica ka slavi se dogodila u trejdu. Konacno se BAP draftovanje isplatilo, nije se povredilo pola tima i nadjen je realan trade partner. Nepouzdani i blago nepotrebni Andre Johnson je zamenjen za sjajnog i neophodnog Marshawna Lyncha, cime je tim presao iz pozitivnog proseka u lidera lige.
Pet partija iznad 100(T-1st), konstantno dobar broj poena i samo 2 puta ispod 80(1st) i to 69 i 78. High score od 131(1st). Prvi po ukupnom broju poena.
Par pogresnih odluka menadzera kostalo je tima PO bye-a, pa su odredjeni co manageri dobili privremeno udaljenje od team facility-ja, o cemu su mediji podrobno izvestavali.

Sto se tice PO, forma ovog tima je dobra, ali ne sjajna.
O Brady-ju na QB ne treba trositi reci. Ocigledno, ako on usere, ovaj tim nije to sto treba da bude. Zizela, uzdamo se u tebe da ne pravis sranja noc pred tekmu.
RB1 je Marshawn, i s njim nema problema. Covek je zver.
RB2-to je vec potpuno druga prica. Ahilova peta ovog tima. Do sada, Swifts su imali puno srece sa pozicijom RB2. Imalo se srece sa izborom beka, imalo se srece sa overachievingom istih, imalo se srece sa par privremenih bekova koji vise nisu na rosteru. Odnos prema poziciji, blizi defanzivi ili kikeru negoli RB-u. Da li ce se srecni niz nastaviti?
WR-i- underachieveri, izdajice ovog tima. Reggie obicno napumpa jardazu, i u prvom kolu protiv Bearsa sam zakljucio da ce ovaj covek biti nemoguce-konstantni WR. To se manje vise i desilo, ali je postao gadljiv na endzonu. Jedno je sigurno, Luck ce da ga gadja, pa sta bude. Cruz je nedovoljno targetovan, on to opravdava sa dosta ispustenih lopti. Strasan igrac, svaki put kad gledam Giantse iskljucivo njega pratim, nemoguc je za cuvanje. Jeben u fantasy smislu, raspon od 2 do 32 na svakoj tekmi. Realna mogucnost da on i RB2 podbace ovaj tim moze da kosta prolaza.
TE je ubica. TE kao TE ne moze nositi tim, osim ako mu je ime Tony fucking Gonzalez. Car. Osim mancrusha, jebiga, te je te.Bar nek moze da iskida, vise ne mogu da trazim, Gronk je pik prve runde.
DEF je ok, moze da se pokaze.
Klupa je ok, ali za reg season. Nema igraca koji realno moze unutra osim ako se neko ne povredi, i osim RB2, mesta na kome se vrsi rotacija. Nista bitno.

Sta trabunjas ti?
I dalje pricas kako draft nije bio dobar. I kako su RBovi losi.
Ja sam taj dan mislio kao i sad, da smo odlicno draftovali.
Ridley za pika 5. runde je odigrao odlicno.
On ima treutno isto poena koliko i Lynch, a i kada bi se sabrali poeni kombinacije Detroita koju smo svesno draftovali Leshoure i Kevin Smith, dobili bismo jos jednom isti broj poena, sto znaci da smo imali virtuelno 3RBa u vrednosti Lyncha. Plus, solidnog Greene-ja, koga nazalost nismo iskoristili kada je igrao utakmicu zivota u duelu protiv Nikse.
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: NFL Fantasy 1.200 DIN ULAZ
« Reply #313 on: December 05, 2012, 09:14:49 pm »
Ti druze moras da se vratis na travu, teske droge ti mnogo stete. Bez ulazenja u dublju analizu svih lupetanja, osvrnucu se samo na SABIRANJE poena dva beka???? Ne, ja ne verujem sta citam. Solidnog Greene-ja? Greene je kurcina od beka, imao je 7 losih partija i jos par prosecnih, od 12 sansi. Jednom ga usralo da odigra partiju pa i pored toga los ukupan broj poena.
« Last Edit: December 05, 2012, 09:18:19 pm by Iceman »

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: NFL Fantasy 1.200 DIN ULAZ
« Reply #314 on: December 05, 2012, 09:35:33 pm »
Pa, dobro za Green-ja se donekle slazem sa tobom. To nam je najlosiji pik na draftu, ali da se prisetimo situacije - kada smo mi dosli na red u 2. rundi nije bilo vise ni jednog postenog RBa, pa smo se mi odlucili za WRa i tu si ti u oskudici preostalog kvaliteta na RB poziciji vec bio krenuo da panicis, i onda smo mi piknuli Andre Johnsona zbog reputacije (a znali smo da cemo imati osiguranje za njega u vidu Wayne kasnije, i boleo nas je kurac ako promasimo, probali smo - i tako je i bilo), da bi smo u sledecoj rundi opet uz tvoju paniku pokupili Cruza koji je bio prava vrednost i u prvim kolima nam je na svoju ruku donosio pobede (Nidzge je trabunjao kako je Cruz slab u razgovoru sa nekim likom koji je tvrdio da je pick Cruza steal, sve to u draft room-u), da bi u cetvrtoj rundi ponajvise zbog tvoje panike draftovali nekog RBa, a ja nisam hteo da preuranimo za Ridleya (za koga si ti inace tvrdio da ce biti rezerva Vereenu). Inace, da smo dosledno pratili princip BVP, birali bismo jos jednog WRa, a ne neupotrebljivog Green-ja. Ali, pogledaj - imali smo najveci skor poena u regularnom i pored nekih losih selekcija, koje su nas kostale bye pozicije. Igrali smo dobro, nesto ostaje na sreci.
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"