Author Topic: Ove nedelje sam mrzeo  (Read 231912 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Staja

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1140
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam mrzeo
« Reply #315 on: August 16, 2012, 08:27:07 pm »
Da li si proverio da ti slučajno fajervol ne blokira net, ili da se možda nije zabagovao antivirus?

Sunđeru, ono, brate... ne! Toliko još vesla posiso nisam pa da to ne znam da i do toga može da bude problem.
2 dana sam proveravao da li je do softvera, pa onda titrao kablove... Uostalom komp/laptop sve je radilo ko švajcarski sat mesecima unazad.

 
Samo je trebao modem da restartuje...  :)

To je bilo 6/7 pitanje one sa jebozovnim glasom...da je možda pitala još jedno pitanje reko bi joj da skine gaće i da sam tu za 5-6 minuta.  :evil:


Ja sam sa SBB-a pobego na lelekom, verovali ili ne. Draže mi je mojih 1,5 mbps koji za 2 godine nisu štucnuli nijednom, nego SBB-ovih 10 mega koji puknu kad god padne kiša ili sneg.

Ovo je glavna fora da im pripretiš da ako ti se ne pojave da ti reše problem u roku od dan eventulano dva...tražićeš raskid ugovora...

A ja sam potpisao neku žvaku od ugovora da se vezujem da 2 dine zbog jebenog D3... jebo me NFL/koledž u HD-u da me jebo...  :wall: :palm:




Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1436
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam mrzeo
« Reply #316 on: August 17, 2012, 01:56:07 am »
Javno izvinjavanje.
Ali u fazonu, "Ukoliko se non-stop javno izvinjavam raznim ljudima, svi ce da misle kako sam dobar/dobra,
a nije bitno to sto pravim situacije u kojima treba da se izvinim".
Attention whoring izvinjavanje.
Mike McCarthy je idiot.

Offline seek boy

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4013
  • Московский завод малолитражных автомобилей — MЗМА
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam mrzeo
« Reply #317 on: August 17, 2012, 11:57:31 am »
Nikad nikom izvini
Боже спаси Боже храни
Српског Краља српски род

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4448
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam mrzeo
« Reply #318 on: August 18, 2012, 11:29:42 pm »
VIP internet, umesto da napreduju, sve su gori  :napalm: :napalm: :napalm: :napalm:
jedva cekam da im vratim ovo djubre.

Offline architect

  • Starter
  • **
  • Posts: 209
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam mrzeo
« Reply #319 on: August 21, 2012, 02:04:31 pm »

Offline Nikola

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 989
  • Stretford Ender
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam mrzeo
« Reply #320 on: August 21, 2012, 02:22:41 pm »
VIP internet, umesto da napreduju, sve su gori  :napalm: :napalm: :napalm: :napalm:
jedva cekam da im vratim ovo djubre.

I ja isto mislim o Telenorovom. Sve su to ista govna
Packers & Bucs fan
 



"Keep supporting us. You've seen a little glimpse of the future. That's what this club is all about. Keep supporting us and the good times will come back soon." Sir Ryan

Offline Staja

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1140
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam mrzeo
« Reply #321 on: August 21, 2012, 02:26:59 pm »
I ja isto mislim o Telenorovom. Sve su to ista govna


Batice neko ima da te gepekuje sa ovog Foruma zbog takvih izjava...  :zvizdanje:   


 :D

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam mrzeo
« Reply #322 on: August 21, 2012, 02:31:54 pm »
Naravno da su to sve ista govna.


Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4448
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam mrzeo
« Reply #323 on: August 21, 2012, 03:39:01 pm »
I ja isto mislim o Telenorovom. Sve su to ista govna
Zato sam isao danas do VIPa da uzmem veci paket dok traje promocija. :smile3: :mr.green:

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam mrzeo
« Reply #324 on: August 21, 2012, 03:42:10 pm »
Imam vipov net, zesce smece. Telenorov je za nijansu bolji.

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4448
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam mrzeo
« Reply #325 on: August 21, 2012, 03:45:02 pm »
Imam vipov net, zesce smece. Telenorov je za nijansu bolji.
Meni VIP radio dobro do skoro, Telenor je bio mnogo bolji

Offline Nikola

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 989
  • Stretford Ender
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam mrzeo
« Reply #326 on: August 21, 2012, 04:50:30 pm »

Batice neko ima da te gepekuje sa ovog Foruma zbog takvih izjava...  :zvizdanje:   


 :D

A ne, batica Zujo je objektivan covek :D
Ne znam, meni koci na svakih pet minuta. Video sam za ovu promociju u Vipu ali sad me Mardok odvratio
Packers & Bucs fan
 



"Keep supporting us. You've seen a little glimpse of the future. That's what this club is all about. Keep supporting us and the good times will come back soon." Sir Ryan

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4448
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam mrzeo
« Reply #327 on: August 21, 2012, 07:31:23 pm »
A ne, batica Zujo je objektivan covek :D
Ne znam, meni koci na svakih pet minuta. Video sam za ovu promociju u Vipu ali sad me Mardok odvratio

Nemoj da te ja odvracam, ima kad radi super, ali ponekad ume da zakuca ili opadne signal (barem kad sam u Erdogliji).
sa ugovorom na 2 godine , plus promocija, 10gb u VIPu je oko 880din.

Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam mrzeo
« Reply #328 on: August 24, 2012, 03:29:03 pm »
sto sam izgleda postao alergican na jebenu ambroziju :smajlikojidrziuperenpistoljuglavu:

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam mrzeo
« Reply #329 on: August 24, 2012, 04:33:14 pm »
eno i moja zena od pre par godina ima isti problem...raspada se do kraja septembra.

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Ove nedelje sam mrzeo
« Reply #330 on: August 24, 2012, 05:21:48 pm »

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam mrzeo
« Reply #331 on: September 08, 2012, 10:29:39 pm »
Još jedna svadba u nizu gde muzičari ne znaju da pevaju Lili Marlen i "nisu se potrudili da nauče". Jebo vas Balkan ekpres, Toma Zdravković i nepismene nastvanice istorije da vas jebu. LILI MARLEN nije naci pesma. Marlen Ditrih NIJE BILA NACISTA. Niko vas ne tera da imitirate Lale Andersen, već samo da otpevate ljubavnu pesmu. Ne mogu da verujem da nije problem da se svira šota, čaješukarije i ko zna još kakv gadosti, a Lili Marlen ne. Kaćušu neko možda neko i zna, al neće da svira.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam mrzeo
« Reply #332 on: September 08, 2012, 11:47:50 pm »
Parking iza SrBskog narodnog pozorista.

Ove nedelje sam bio na Iriskom Vencu sa familijom pa smo jedan dan proveli u obilasku New Now-a.
Parkirali se oko pola 12 na parkingu iza SrBskog narodnog, otisli do parka izblejali loma, klopnuli ja sreo poznanicu sa klinkom, malo posedeli sa njih dve i krenuli nazad na Iriski. Idealan dan do tada.
Dolazim do rampe na parkingu, na mogu da nadjem tiket. Trazim ga i istovremeno dajam liku pe'sto kinti a on mi kaze da mora da mi naplati kao da sam tu od ponoci. Ja reko zajebava se  :D i nastavljam da preturam po dzepovima u nadi da cu da pronadjem jebeni tiket. Trazi mi jos 25 dinara jer je od ponoci do ~pola 3 racun za parking 525 dindzi. Pokusavam da mu objasnim da sam sa zenom i dvoje dece u kolima (srecom deca su zakuntala) koja ja verovatnoca da sam parkiran od ponoci ali on ni da cuje, svako ko izgubi tiket mora da plati kao da je pakriran od ponoci i ta prica... iza nas jos 5 automobila, dam mu jos tih 25 da ne pravim haos ljudima koji bi samo da izadju.
Cim samo izasli sa parkinga zaustavim se nakon nekih desetak metara, izadjem iz auta da prevrnem sve i uspem da nadjem madafaking tiket. Zapao ispod sedista.  :palm:
Vratim se nazad, pokazem im tiket ali neeeeee, ne mogu sada da mi vrate pare. On je otkucao racun ne moze sada to vise nazad  :bigfunny: enim da je neka nacionalna manjina, sudeci po njusci, just a hunch :D
Jos se tu pojavio neki "sef" tom liku koji je na rampi i kaze kako moram da idem u njihovu zgradu (na znam ko drzi parking u NSu u PA je JKP higijena) tu u blizini i da se zalim tamo na njihovoj blagajni :S Takodje je spomenuo kako imaju kamere na izlaznoj rampi tu na prakingu, ne znam iz kog razloga nemaju i kamere na ulazu!?
Iznapusavam ih ja tu jos malo i zapalim...MIslim jebe mi se za 400 kinti ali posto sam pronasao glupi tiket, osecah se prevareno. Kako firme lako i brzo uzmu novac a kad treba obrnuto, racku...i ona "musterija je uvek u pravu" moz da se okaci macki o rep.
/rant

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam mrzeo
« Reply #333 on: September 09, 2012, 12:06:39 am »
Mmmm, budi ljut na sebe sto si izgubio tiket? :)
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam mrzeo
« Reply #334 on: September 09, 2012, 12:16:47 am »
Još jedna svadba u nizu gde muzičari ne znaju da pevaju Lili Marlen i "nisu se potrudili da nauče". Jebo vas Balkan ekpres, Toma Zdravković i nepismene nastvanice istorije da vas jebu. LILI MARLEN nije naci pesma. Marlen Ditrih NIJE BILA NACISTA. Niko vas ne tera da imitirate Lale Andersen, već samo da otpevate ljubavnu pesmu. Ne mogu da verujem da nije problem da se svira šota, čaješukarije i ko zna još kakv gadosti, a Lili Marlen ne. Kaćušu neko možda neko i zna, al neće da svira.

Mene je profesorka engleskog (koja je uzgred znala i nemački) naučila prvu strofu... I fakat je ljubavna pesma:

Ispred kasarne, ispred velike kapije
stajala je jedna svetiljka i još uvek stoji
tu ćemo se ponovo videti
kao nekad, Lili Marlen

Šmrc, šmrc... ili, što bi Švabe napisale: schmrtz, schmrtz...
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam mrzeo
« Reply #335 on: September 09, 2012, 12:29:00 am »
Ove nedelje sam bio na Iriskom Vencu


Znam brate pomenuo si iriski venac na svakom topicu.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam mrzeo
« Reply #336 on: September 09, 2012, 12:44:33 am »
Šta ima tako posebno na iriškom vencu? Ja prolazio nekoliko puta preko njega, ali nikad mi nije palo na pamet da stanem. Šta sam propustio :hm:?
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam mrzeo
« Reply #337 on: September 09, 2012, 12:46:33 am »
Mmmm, budi ljut na sebe sto si izgubio tiket? :)
Nisam ga izgubio, nasao sam ga, ono, posle citava 3 minuta.

Znam brate pomenuo si iriski venac na svakom topicu.
Pavalo, koji si no lifer.
Zapamtio si da sam na EPL topicu zakukao da necu moci da ispratim tekmu Bazen-Arsenal i da sam se javio u IIB ligi da cu propustiti draft.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam mrzeo
« Reply #338 on: September 09, 2012, 12:59:26 am »
Šta ima tako posebno na iriškom vencu? Ja prolazio nekoliko puta preko njega, ali nikad mi nije palo na pamet da stanem. Šta sam propustio :hm:?
Boravili smo u hotelu Norcev, koji se nalazi pored onog tornja koji je rokan za vreme bombardovanja. Hotel je takodje doziveo makeover posle bombardovanja.
Ima sume kolko oces :D manastiri na sve strane, spomenik Branku Radicevicu i naravno toranj  :rock: Pored tornja je neka kuca, ne znam koja joj je funkcija iz koje je svo vreme koje smo boravili picila narodna muzika (zao mi je ali nemam pojma ko je bio od izvodjaca kako bih vam bolje docarao) i likovi unutra su se izuvali od alkohola. Odmah pored kuce je sastavljena iz raketa, koje je jel', gadjala toranj i na kojoj auto lakom pise "PUSI GA NATO"  :bigfunny:

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam mrzeo
« Reply #339 on: September 09, 2012, 03:59:37 am »

Znam brate pomenuo si iriski venac na svakom topicu.
:1:

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam mrzeo
« Reply #340 on: September 09, 2012, 10:10:12 am »
Parking iza SrBskog narodnog pozorista.

Ove nedelje sam bio na Iriskom Vencu sa familijom pa smo jedan dan proveli u obilasku New Now-a.
Parkirali se oko pola 12 na parkingu iza SrBskog narodnog, otisli do parka izblejali loma, klopnuli ja sreo poznanicu sa klinkom, malo posedeli sa njih dve i krenuli nazad na Iriski. Idealan dan do tada.
Dolazim do rampe na parkingu, na mogu da nadjem tiket. Trazim ga i istovremeno dajam liku pe'sto kinti a on mi kaze da mora da mi naplati kao da sam tu od ponoci. Ja reko zajebava se  :D i nastavljam da preturam po dzepovima u nadi da cu da pronadjem jebeni tiket. Trazi mi jos 25 dinara jer je od ponoci do ~pola 3 racun za parking 525 dindzi. Pokusavam da mu objasnim da sam sa zenom i dvoje dece u kolima (srecom deca su zakuntala) koja ja verovatnoca da sam parkiran od ponoci ali on ni da cuje, svako ko izgubi tiket mora da plati kao da je pakriran od ponoci i ta prica... iza nas jos 5 automobila, dam mu jos tih 25 da ne pravim haos ljudima koji bi samo da izadju.
Cim samo izasli sa parkinga zaustavim se nakon nekih desetak metara, izadjem iz auta da prevrnem sve i uspem da nadjem madafaking tiket. Zapao ispod sedista.  :palm:
Vratim se nazad, pokazem im tiket ali neeeeee, ne mogu sada da mi vrate pare. On je otkucao racun ne moze sada to vise nazad  :bigfunny: enim da je neka nacionalna manjina, sudeci po njusci, just a hunch :D
Jos se tu pojavio neki "sef" tom liku koji je na rampi i kaze kako moram da idem u njihovu zgradu (na znam ko drzi parking u NSu u PA je JKP higijena) tu u blizini i da se zalim tamo na njihovoj blagajni :S Takodje je spomenuo kako imaju kamere na izlaznoj rampi tu na prakingu, ne znam iz kog razloga nemaju i kamere na ulazu!?
Iznapusavam ih ja tu jos malo i zapalim...MIslim jebe mi se za 400 kinti ali posto sam pronasao glupi tiket, osecah se prevareno. Kako firme lako i brzo uzmu novac a kad treba obrnuto, racku...i ona "musterija je uvek u pravu" moz da se okaci macki o rep.
/rant
nemoj samo taj parking, mada je taj zeznut jer nisi mogao da izađeš bez plaćanja.
opšte je poznato da je parking servis mafija, ljudi se već zezaju da moraju da zaključavaju sopstvene garaže da im ne bi preko noći iscrtali parking oko auta i lupili tiket.
još si dobro i prošao, u stvari, na običnim parkinzima je 1000din "doplatna" karta, ako nisi uplatio SMSom ili sl.
i to dokazano protivustavno, pravno štagod. naravno, to većina ljudi baci i ode.
da znaš drugi put.

da si otišao u "direkciju" dobio bi nazad pare skoro sigurno, ali oni i računaju na to da ljudi neće (ili nemaju) celo prepodne da čekaju na šalterima.



Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam mrzeo
« Reply #341 on: September 09, 2012, 10:31:16 am »
Jbt bio sam na tom parkingu pre nekih mesec dana i jos nisam imao sice pa mi torima oprostio deo karte(kapiram da na tim ovcama sto gube karte nadomescuje ovakvu razliku :D)

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam mrzeo
« Reply #342 on: September 09, 2012, 10:37:37 am »
Bio do direkcije
Skenirali tiket i racun, da i :hm:m posaljem mail i ce da vrnu pare

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam mrzeo
« Reply #343 on: September 09, 2012, 11:10:00 am »
Imao sam slicnu situaciju, samo obrnutu, na autoputu. :D Obrnutu jer je moj problem poceo na ulazu na autoput,  i jer zapravo nisam kriv za razliku od Kultinga. :lol:
Ulazim na autoput, tamo otvorena rampa, ja stanem za karticu, ne radi aparat, nema nikog da deli kartice, bas kod rampe stoji tip, ja rek'o to je taj, pristajem kod njega on blene u daljinu i mase rukom, dajem gas i odlazim. Na izlazu, Bubanj Potok, apokalipticna guzva, kao da nas juri uragan Katrina. Jedva dodjem do rampe, i tu naravno pocnu problemi, gde ti je kartica, blabla. Toliki su dripci da je doplatna karta umesto 730 din(tada Nis-Beograd)-1080 din, zasto-nemam pojma. Ja im kazem da nemam i da necu da platim i naduvam ih naravno, posalju me kod neke kucice da dam izjavu. Tu mi napise kaznu taj baja i odem. Nije stiglo nikad, naravno. Pre neki dan sestri u zoni 3 tip ostavi doplatnu kartu u 20:38 na ivici Vracara, nove zone. To je recimo za cupanje noktiju. Ne planira da plati.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam mrzeo
« Reply #344 on: September 09, 2012, 11:50:54 am »
Ima sume kolko oces :D manastiri na sve strane, spomenik Branku Radicevicu i naravno toranj  :rock:


Svecki! Turen Iriski Venac u must vizit listu, to ce biti prvo sto cu obici sa mojom babom kad odem u penziju.

Offline brm

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 2582
  • i tako...
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam mrzeo
« Reply #345 on: September 09, 2012, 11:51:55 am »
Pre neki dan sestri u zoni 3 tip ostavi doplatnu kartu u 20:38 na ivici Vracara, nove zone.

cuj doplatna karta, ja bar jednom mesecno popijem kaznu, bole me djoka da platim, neka salje iz beograda za pancevo, odavno sam se navikao na kotrolore

Nejde brze...

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam mrzeo
« Reply #346 on: September 09, 2012, 12:39:01 pm »
ladno placate parking vise od 30din  :rofl:

meni je cale svojevremeno rekao da kad god mi zakace doplatnu kartu, da je iscepam i zguzvam, pljunem i popisam, jer to ne mora da se placa

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4448
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam mrzeo
« Reply #347 on: September 09, 2012, 01:01:09 pm »
Parking servis su teske dzukele,  bilo gde u Srbiji, od skora u KGu  u zonama gde se placa parkiranje ne mozes da parkiras svoj auto, ispred svoje kapije, poceli da zovu pauka i da nose.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam mrzeo
« Reply #348 on: September 09, 2012, 01:03:28 pm »
Parking servis su teske dzukele,  bilo gde u Srbiji, od skora u KGu  u zonama gde se placa parkiranje ne mozes da parkiras svoj auto, ispred svoje kapije, poceli da zovu pauka i da nose.

ako se ti parkiras propisno i pauk ti odnese kola, mozes samo dobiti odstetu i nista drugo  :D

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4448
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam mrzeo
« Reply #349 on: September 09, 2012, 01:07:24 pm »
Ma 100% vec 2 puta skidam kola sa pauka, a komsija pukao.
Bilo propisno ili ne, ode auto.