Author Topic: Trejdovi (i draft order)  (Read 142234 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #595 on: June 01, 2019, 02:36:56 pm »
AJ Green će igrati bar do 35 godine na vrhunskom nivou, naravno pod uslovom da ga mimoiđu povrede. Ko misli drugačije neka mi se slobodno javi za opkladu.  :yawn:
On je čova koji voli da trenira, živi sportski život, picajzla je sa ishranom i svim tim zdrav život zajebancija, voli fudbal itd itd. Plus je verovatno najtalentovaniji igrač u ligi, nezavisno od pozicije.

Barkley vs Chubb će biti veoma tesna trka.
Barkley ima veći upside i npr da sad startujemo ligu ispočetka on bi verovatno bio #1 pick.
Ali i Chubb bi bio top 10 sigurno. A možda čak i top5. Zavisi kako ga rangiraš u odnosu na WRs
Trade mi je bio prilika da uzmem tog #1 igrača i zbog toga sam prihvatio ponudu, ali još dok sam je čitao znao sam da ako ne pristanem odmah da će biti sve teže i teže kako vreme bude prolazilo, jer što duže budem razmišljao o Chubbu i Greenu teže ću ih se odreći.

Jedan od boljih trejdova u istoriji lige, ako mene pitaš. Blockbuster kakav odavno nismo imali, a plus dosta dobro izbalansiran trejd.

Pick 5. runde nije neki faktor kad posmatraš big picture jer nećeš uzeti nekog keepera koji će da pravi razliku na duži rok , ali sa tim pickom se uzme solidan IDP starter za ovu godinu. OBJ trade mi nije uopšte toliko bitan faktor za ovaj trade koliko mu Pablo pridaje značaja. Ono, OBJ jeste otišao od Barkleya kod Chubba, ali je u suprotnom smeru došao Zeitler što mi je mnogo bitnije kad se priča o RBs


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Old School

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2334
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #596 on: June 01, 2019, 03:54:27 pm »
Omiljeni ko Nidzge objasnjava zasto je losije prosao u trejdu.

Sent from my MI 8 using Tapatalk


Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12735
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #597 on: June 02, 2019, 12:32:13 pm »
AJ Green će igrati bar do 35 godine na vrhunskom nivou, naravno pod uslovom da ga mimoiđu povrede.

I ja isto planiram da poživim 100 godina u zdravlju i pameti, samo da me mimoiđu bolesti i nesreće  :A


A.J. Green bi imao brojke kao u 2017 samo da se 2016 i 2018 nije povredio...

Online omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #598 on: June 02, 2019, 02:22:02 pm »
najviše ne volim pičiće koji samo nastave da laprdaju kad im neko ponudi opkladu  :yawn:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12735
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #599 on: June 02, 2019, 04:32:52 pm »
najviše ne volim pičiće koji samo nastave da laprdaju kad im neko ponudi opkladu  :yawn:

Nigde nema ponuđene opklade. Samo ofrlje i nekonkretne napisane reči, tipa "vrhunski igrač" kao i "ako ga mimoiđu povrede" [za igrača koji je 2/3 sezone završio na IR i propustio ukupno 13 utakmica, skoro pa celu sezonu, od mrtav ladan ubaci kondicional ako ga zaobiću povrede] kao i "neka mi se javi" itd itd

Ti imaš neki svoj uvrnuti sistem za vrednovanje igrača gde fantasy poeni nisu najbitniji i gde skorašnja prošlost (čitaj prethodne 2,3) sezone nisu pokazatelj šta budućnost može da donese, i gde injury proneness ne spada u karakteristike koje određuje rank jednog igrača. Da, NFL je grub sport, dešava se zilion nesrećnih povreda, ali ima nešto i do toga koliko određeno telo ima kapaciteta. A što se tiče A.J.G. 2 od prethodne 3 sezone je završio sa povredom, a ova jedna, iako dobra, nije ni blizu onoga što je prikazivao za vreme rookie ugovora.

Online omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #600 on: June 02, 2019, 05:24:11 pm »
Ti nemaš pojma o čemu pričaš  :yawn:
Jedna od te 2 sezone sa povredama je bila ona kada je cepao skoro 100 yarda po utakmici a onda su ga Bengalsi i njihov pametni owner shutdownovali zbog hamstringa, iako je ovaj bio skroz spreman da igra.
Propala sezona, videli da će propustiti playoff prvi put od kada imaju AJ Greena i onda nisu hteli više da ga njakaju.
AJ popizdeo zbog toga, jebo im mater svima, ne sećam se detalja ali mislim da je i leteo kući posebnim letom, tako neka priča je bila...
Uglavnom, ta sezona nije bila takva jer je on sklon povredama, nego zato što je owner debil.

AJ Green je u ligi već 8 sezona i propustio je baš malo utakmica, realno
Npr OBJ kog ti držiš za igrača koji maltene samostalno određuje trade value Barkleya ili Chubba, propusti u jednoj sezoni jednako utakmica koliko AJ propusti u celoj karijeri. Šta to znači u tvom univerzumu? Pa OBJ je injury prone, što više bude stario biće sve gore i gore. Ne vredi on ni pick 8. runde jer injury proneness

Teoretski, debilni owner ostaje tu zauvek pa može da benchuje Greena svake sezone i onda više nije ni bitno da li ne igra zbog povrede ili ne igra samo zbog mogućnosti povrede ali opet ja računam da to više neće raditi. Jedno je kad je Green bio mlada nada ili igrač u prime godinama, pa ga  posmatraju kao ferari kog treba uterati u garažu svaki put čim krene malo da pada kišica, a drugo je sad kada on već ima 30 i nema razloga da ga tretiraju kao da je od šećera.

WR koji ima 34-35 godina a još uvek igra i igra dobro, to nije nikakva retkost. A AJ Green ima bukvalno sve preduslove da bude jedan od takvih.
Ja sam dosta konkretno ponudio opkladu, ti samo izaberi po šta se kladimo i imamo deal.

Ti si Boškiću za Barkleya nudio Davida Johnsona koji će u toku sezona da napuni 28 i u poslednje 2 sezone je odigrao 17 od 32 utakmice.
Koliki je trade value RB koji se dosta približio 30. rođendanu i injury prone je?
Ajde mi malo objasni to pošto se ja baš ne razumem i imam uvrnut sistem za vrednovanje igrača, a ti si načitan rotoworlda i napojen sa drugih izvora mudrosti. Deder mi to malo elaboriraj, ne bilo ti zapovjeđeno.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12735
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #601 on: June 02, 2019, 05:59:23 pm »
Ti si Boškiću za Barkleya nudio Davida Johnsona koji će u toku sezona da napuni 28 i u poslednje 2 sezone je odigrao 17 od 32 utakmice.
Koliki je trade value RB koji se dosta približio 30. rođendanu i injury prone je?
Ajde mi malo objasni to pošto se ja baš ne razumem i imam uvrnut sistem za vrednovanje igrača, a ti si načitan rotoworlda i napojen sa drugih izvora mudrosti. Deder mi to malo elaboriraj, ne bilo ti zapovjeđeno.

Prosto je, nisam ja nudio nego je Nikša meni ponudio trade traživši Davida Johnsona, Stefona Diggsa i 3. rundu, ja sam planirao da ga obasipam pikovima dok ne pristane...

Nema veze sa bilo čim, ali čisto da napomenem da jeste Johnson premator u odnosu kad danas počinju RBs da igraju, 27 mu je godina, a 28 puni tek krajem godine, mečeve je propustio zbog povrede šake, noge su mu netaknute da ne kažem ko bombona.

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12735
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #602 on: June 02, 2019, 06:09:27 pm »
WR koji ima 34-35 godina a još uvek igra i igra dobro, to nije nikakva retkost.

Nisu retkost samo ako nisu znači da jesu  :smile3:


A u stvari jesu, jedini koji mi pada na pamet jeste Larry Fitz, koji je prošle sezone 35y bio no28 WR što mu prevedeno na starosrpski znači da je on midrange WR3. Da ne grešim dušu godinu dana ranije je imao spektakularanu sezonu kada je bio no12 overall (low end WR1)

I to je otprilike to. Jedan jedini igrač u 2 sezone. Freak. Nešto slično kao AP na RB ili Brady na QB ili London Fletcher na LB, one in generation igrači.

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12735
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #603 on: June 02, 2019, 06:55:00 pm »
AJ Green je u ligi već 8 sezona i propustio je baš malo utakmica, realno
Npr OBJ kog ti držiš za igrača koji maltene samostalno određuje trade value Barkleya ili Chubba, propusti u jednoj sezoni jednako utakmica koliko AJ propusti u celoj karijeri. Šta to znači u tvom univerzumu? Pa OBJ je injury prone, što više bude stario biće sve gore i gore. Ne vredi on ni pick 8. runde jer injury proneness

Moram na sve strane da jurim i ispravljam tvoje brljotine a ne bih baš da mi ceo dan protekne u ispravljanju Omiljencetovih krivih drina.

A.J.G. i O.B.J. su neporedivni, pre svega zato što je ovaj potonji mlađi 5 godina pa je samim tim upside na strani Juniora, dok je upside kod ovog prvog ne postojeći. 

Biće "ok" A.J.G. ali je poenta cele priče ta da je Nikša mogao i morao da izvuče mnogo, mnogo više od consensus no1 overall picka 2019, i dobio bi mnogo više samo da je javno rekao da trejduje Saquona i da čeka ponude, barem pola lige bi se javilo.

Online omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #604 on: June 02, 2019, 08:01:29 pm »
Pa ja AJ Greena ne posmatram kroz prizmu šta se dešava i koji su trendovi u poslednjih godinu-dve, nego ga posmatram kao budućeg HoF-era
I onda kad pogledaš tog Fitza ili Steve Smitha ili TO ili Marvina, Reggie Waynea, Isaac Brucea, Boldina i još gomilu njih koji su sa 34-35 igrali vrhunski fudbal, ne možeš reći da su takvi igrači retkost. Nema ih na bacanje ali nisu ni unicorni. O tome ti ja pričam. Neki od njih igraju tako i sa 36-37 ali to su već baš izuzeci.
S druge strane RBs posle 31-32 godine prestaju da isporučuju i sve preko toga su teški izuzeci. A i ti izuzeci imaju otprilike još 1 dobru sezonu sa 33 i to bude to.

Ne znam za šta me ispravljaš za OBJ. Znam ja dobro koliko ko od njih ima godina, samo sam ti objasnio koliko je ta tvoja injury proneness teorija šuplja.

Da je Nikša mogao da dobije više, verovatno jeste. Vrlo je moguće da bi neko preplatio Barkleya (mada ne mora ni da znači), ali ovo što je dobio je, kao što rekoh, skroz pošten povrat.
Dobio je mnogo bolji trejd nego to što je pregovarao sa tobom oko Johnsona i Diggsa. I nije mi jasno što ti na to nisi momentalno pristao.

Ovo za javne proglase za trejdovanje igrača je u načelu ispravno, ali kad o tome pišeš ti čija je specijalnost dogovaranje trejdova na pvt i lov u mutnom, onda je to baš zabavno.  :lol:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Online omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #605 on: June 18, 2019, 05:38:51 pm »
đe može da se vidi draft order?


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #606 on: June 18, 2019, 05:41:26 pm »
đe može da se vidi draft order?

Udjes lepo u ligu i kliknes draft results.

https://football.fantasysports.yahoo.com/f1/24482/draftresults

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Online omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #607 on: June 18, 2019, 05:48:02 pm »
pitam za forum. yahoo mi nije baš praktičan.

btw, petocifren ID  :palm:
bedno
komesar na cavtatu, trogiru i kornatima, a liga propada.
moramo naći komišu koji ljetuje u sopotu


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12735
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #608 on: June 18, 2019, 07:04:34 pm »
DRAFT ORDER


Evo ga, samo je tonyk iz nekog razloga zapostavio...

Online omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #609 on: June 18, 2019, 07:07:06 pm »
pa to je isti link kao iz 1. posta na topiću
hvali 2019  :(


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12735
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #610 on: June 18, 2019, 07:09:50 pm »
pa to je isti link kao iz 1. posta na topiću
hvali 2019  :(

Aha jebanje ludog i zbunjenog, ti si video taj link, pa si pitao, pa je tonyk video da si pitao pa promenio linak, pa sam ja video da si ti pitao pa video nema tonykovog linka, pa sam ga ja postavio i tako  :krst:

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #611 on: June 18, 2019, 07:15:05 pm »
U prvom postu je to što treba.
Ono neću više ažurirati jer nema smisla raditi to kad već yahoo ima automatski

Online omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #612 on: June 18, 2019, 07:24:14 pm »
onako mi se više dopadalo, ali to je valjda stvar navike.

ali nameće se i pitanje dal će ovo sa yahoo moći da se štampa?

plus ako sad prestaneš apdejtovati staru tabelu onda će i trade tabela izgubiti smisao kroz nekoliko godina.
i do sad se trebalo malo pomučiti (jer nije bilo sve na jednom mestu), ali bar si mogao pronaći šta su pre 3 sezone uzeli za 6th overall pick. od sad ćeš znati da su trejdovali 1st round za 1st round i 3rd round a koji su to pickovi bili nećeš nikad saznati.
možda će moći da se kopa po yahoo draft arhivama ali to mi je uvek bilo dosta nepregledno jer se pomešaju draft pickovi i potpisani igrači u istim rundama, pa mi treba po sata da rašivijam šta je šta i ko je koga draftovao i kada.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #613 on: June 18, 2019, 07:42:45 pm »
Pa 'el tesko napraviti google doc za koji treba manje od 10 min sunce li vam, sta li tebe sprecava ako ti fali...

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12735
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #614 on: June 18, 2019, 08:25:49 pm »
Ja ne vidim u čemu je problem? Prvo treba da se setite da treba da platite pikove prve dve runde, e nakon toga fino odete da vidite koi vam je redosled na draftu i posle samo nađete koliko koji pik drafta vredi, fino saberete i pratite tokom fa i mirna Bačka.

Ja naravno nemam tih problema, jer imam lični-excelTM tj live salary cap, ali će se pre ili kasnije neko zajebati. Tonyk je ranije te cifre ubacivao u roster ali se neko [Zujo?] bunio i Tonyk je prihvatio da ukine.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #615 on: June 18, 2019, 08:35:02 pm »

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #616 on: June 18, 2019, 09:41:02 pm »
ali nameće se i pitanje dal će ovo sa yahoo moći da se štampa?
klikneš na ikonicu sa štampačem ili ctrl+P za naprednije korisnike.
ja odatle i štampam liste za draft.
Quote
plus ako sad prestaneš apdejtovati staru tabelu onda će i trade tabela izgubiti smisao kroz nekoliko godina.
jedini smisao trejd "tabele" je spisak svih trejdova. šta tu može da se izgubi tokom godina?
Quote
i do sad se trebalo malo pomučiti (jer nije bilo sve na jednom mestu), ali bar si mogao pronaći šta su pre 3 sezone uzeli za 6th overall pick. od sad ćeš znati da su trejdovali 1st round za 1st round i 3rd round a koji su to pickovi bili nećeš nikad saznati.
možda će moći da se kopa po yahoo draft arhivama ali to mi je uvek bilo dosta nepregledno jer se pomešaju draft pickovi i potpisani igrači u istim rundama, pa mi treba po sata da rašivijam šta je šta i ko je koga draftovao i kada.

verujem da nikog ne zanima koji je tačno pik bio u trejdu iz 2008.
isto kao što ti trejd Jerricho Cotchery - Gibril Wilson od pre X godina ništa ne znači, ako dobro ne prokopaš arhive da vidiš kako je i zašto došlo do njega.
ko želi takve stvari svakako se mora pomučiti.



Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #617 on: June 18, 2019, 09:43:38 pm »
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1CK0ptAo8jOLTcsIBEskffkxYSv4Y6P17afthWy0nPWA/edit?usp=sharing

Evo Tonyku da tamo ubaci sheet, resize ili sta je vec drugacije.
podsetite me "sutra", ne može sa telefona.

Online omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #618 on: June 18, 2019, 09:54:34 pm »
mene zanima npr kako se u prošlosti trejdovalo za pickove da bih imao neki orijentir za buduće trejdove.
da vidim da li za #10 overall mogu od npr od Olda tražiti #13 i #26 ili će to ipak biti bliže rundama 2 i 5 
svakako su mi to bitnije informacije to nego da li je pablo imao 39 ili 56 trejdova i koliko je trejdova bilo u 2009 i slične trivije

trejd tabela gubi smisao jer će tamo pisati samo "1. runda za 1. rundu plus 3. rundu sledeće godine" a bez draft order arhive ne mogu znati koji tačno pickovi su bili uključeni u trejd.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #619 on: June 18, 2019, 10:06:43 pm »
A sta se ne vidi dobro na Yahoo-ovom orderu ?

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Online omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #620 on: June 18, 2019, 11:45:29 pm »
ma na izgled i sve to bih se nekako još i navikao ali ima tu i drugih smetnji
kad kliknem na tvoj draft results link iz tapatalka onda mi otvara ligu na yahoo fantasy aplikaciji i to na stranicu mog tima
yahoo draft arhiva za svaku sezonu može da se nađe ali treba dosta da se traži i klikće, a što je najgore moraš biti i ulogovan na yahoo da bi mogao da pristupiš

ako vam to nije prevelika jebada oko toga, meni bi značilo da se draft order kači na taj gdoc kao što se do sad radilo.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #621 on: June 19, 2019, 12:19:33 am »
Pa to jedino kod drafta na Fruskoj ti znaci, a i to se moze ispisati/stampati pre istog, ovako valjda mozes sesti za komp i pogledati kad odlucujes o nekom trade-u, preglednije je sto puta nego na telefonu.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk


"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #622 on: June 21, 2019, 02:19:04 pm »
Frozen Tundra Starrs >>> V for...

- Dalvin Cook
- Hunter Henry

V for... >>> Frozen Tundra Starrs

- Treći pik prve runde 2019.
- Sterling Shepard
- Aaron Donald

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #623 on: June 21, 2019, 02:20:43 pm »
Potvrdjujem  :jupi: :jupi:
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #624 on: June 21, 2019, 02:26:07 pm »
ok.


Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #625 on: June 21, 2019, 05:41:11 pm »
ovo je vladi prvi trejd, neka ih bude još

grandi ostade usamljen bez ijedne trampe do sada.
a franshiza je nekad bila poznata po trejdovima.

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12735
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #626 on: June 21, 2019, 05:43:10 pm »
grandi ostade usamljen bez ijedne trampe do sada.
a franshiza je nekad bila poznata po trejdovima.


Ja već dugo zamišljam Malvina Gordona u svojim redovima  :hm:

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #627 on: June 21, 2019, 05:58:23 pm »
Ja već dugo zamišljam Malvina Gordona u svojim redovima  :hm:

Ja sam nudio njega na Fruskoj omiljenom za AJ-a, sad ne znam da li bih davao njega i Kamaru. Uglavnom ako ima ko ima predlog za top WR, dolaze u obzir prve runde i igraci, moze se diskutovati.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #628 on: June 21, 2019, 06:06:35 pm »
Joj da. Omiljence ladno nije hteo da da Greena za Gordona (glava za glavu)  :lol:

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12735
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #629 on: June 22, 2019, 04:53:23 pm »
Uglavnom ako ima ko ima predlog za top WR, dolaze u obzir prve runde i igraci, moze se diskutovati.

Grandi, kakvo je tvoje mišljenje o Robiju Andersonu?  :hm: