Author Topic: Frozen Tundra!!!  (Read 1608569 times)

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #1995 on: September 25, 2012, 08:16:17 am »
Auuuuuu sto psuju sektasi  :napalm:
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #1996 on: September 25, 2012, 08:17:02 am »
Sada je najbitnije da se ovo sve čim prije zaboravi. McCarthy se skulirao već nakon utakmice (nevjerojatan tip :worthy:), sad treba samo još smiriti igrače i pobijediti Saintse u nedjelju, da sezona ne ode u klinac iz gluposti.
Činjenica je da će navijači i novinari još dugo potencirati ovaj problem, ali to nam u ovom trenu više odmaže nego pomaže.
NFL ionako neće ništa promijeniti (osim kazniti Langa, Sittona...) i zato čim prije okrenemo novu stranicu, bolje za nas.

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #1997 on: September 25, 2012, 10:27:29 am »
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #1998 on: September 25, 2012, 10:45:43 am »
 :bigfunny: :bigfunny: :bigfunny:
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #1999 on: September 25, 2012, 10:58:21 am »


A, da. Cutlerov sin. Vidio tatu kako baca INT. :bb

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #2000 on: September 25, 2012, 11:02:45 am »


Otise, postoji nepisano pravilo da se na forumu ne postavljaju vlastite fotke.  :pablo:

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #2001 on: September 25, 2012, 11:04:18 am »


 :napalm:

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #2002 on: September 25, 2012, 11:19:55 am »
A kad smo u prvom kolu pricali kako grese sudije (samo sto je tad vecina gresaka isla njima u korist) bilo je kako kenjamo i previse pricamo o tome bez potrebe. :lol:

Inace bih pizdeo i dalje na sudije, ali mi je drago da okusite i vi malo toga.  :bb

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #2003 on: September 25, 2012, 11:49:25 am »
A kad smo u prvom kolu pricali kako grese sudije (samo sto je tad vecina gresaka isla njima u korist) bilo je kako kenjamo i previse pricamo o tome bez potrebe. :lol:

Inace bih pizdeo i dalje na sudije, ali mi je drago da okusite i vi malo toga.  :bb

Da, usporedba ti je super. :worthy:
Mjeriti neki DPI i RTP (ili na što već ciljaš) sa ovim previdom na isteku vremena. :blink:
Svi spominju da ovo ulazi u anale NFL gluposti. Bili ovi ili stari suci, svejedno, kazna za suce bi trebala biti drakonska (znači nikad više im dati suditi tekmu bilo NFL bilo college).
A dobri su mi i iz ekipe Seattla. Njihovo slavlje nakon ovakve pobjede podsjeća me na slavlje Schumachera nakon što je poginuo Senna u Imoli. :blink:

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #2004 on: September 25, 2012, 11:53:22 am »
Da, usporedba ti je super. :worthy:
Mjeriti neki DPI i RTP (ili na što već ciljaš) sa ovim previdom na isteku vremena. :blink:
Svi spominju da ovo ulazi u anale NFL gluposti. Bili ovi ili stari suci, svejedno, kazna za suce bi trebala biti drakonska (znači nikad više im dati suditi tekmu bilo NFL bilo college).
A dobri su mi i iz ekipe Seattla. Njihovo slavlje nakon ovakve pobjede podsjeća me na slavlje Schumachera nakon što je poginuo Senna u Imoli. :blink:

 :rofl: :rofl:

Jebote koje droge ti konzumiras. Ovamo napadas Diggera sto je pomenuo da vam sudjenje islo na ruku ranije dosta, i da ne moze da se poredi RTP i slicno sa ovim sto je ovamo uradjeno a vec 2 recenice kasnije ide ludilo!!!

Poredis pobedu Seahawksa i njihovu proslavu, sa pogibijom Sene i radoscku Shumachera  :rofl: :rofl: :rofl:

Vi ste stvarno sekta...

Offline Old School

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2333
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #2005 on: September 25, 2012, 12:23:30 pm »
Have a complaint about the NFL situation? Here's Rooger Godell's office phone number: (212)450-2027, have fun.

Hehe.  :lol:

« Last Edit: September 25, 2012, 12:29:29 pm by Old School »

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #2006 on: September 25, 2012, 01:29:04 pm »
to breeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!11111111 :teg: :teg: :teg: :teg:

 :rofl:


Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #2007 on: September 25, 2012, 01:44:56 pm »
:rofl: :rofl:

Jebote koje droge ti konzumiras. Ovamo napadas Diggera sto je pomenuo da vam sudjenje islo na ruku ranije dosta, i da ne moze da se poredi RTP i slicno sa ovim sto je ovamo uradjeno a vec 2 recenice kasnije ide ludilo!!!

Poredis pobedu Seahawksa i njihovu proslavu, sa pogibijom Sene i radoscku Shumachera  :rofl: :rofl: :rofl:

Vi ste stvarno sekta...

Očito sam na drogama kad ne mogu stoički podnijeti zaslužen poraz (što ti vjerojatno misliš). :blink:
A, ova metafora sa Schumacherom mi je prva pala na pamet (valjda za vrijeme tripa :D) pošto ne podnosim nepravdu. Bilo bi bolje da su se pokrili ušima po glavi i šutjeli, a ne kao Tate pravili se da je sve regularno.

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #2008 on: September 25, 2012, 01:47:39 pm »
Očito sam na drogama kad ne mogu stoički podnijeti zaslužen poraz (što ti vjerojatno misliš). :blink:
A, ova metafora sa Schumacherom mi je prva pala na pamet (valjda za vrijeme tripa :D) pošto ne podnosim nepravdu. Bilo bi bolje da su se pokrili ušima po glavi i šutjeli, a ne kao Tate pravili se da je sve regularno.

Ne mislim da je regularno, mislim da je kradja. Sto ne mora da znaci da ne uzivam u vasoj patnji i frustriranosti :D

Uostalom godinama vec kradete ljude iz tekme u tekmu, tako da...

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #2009 on: September 25, 2012, 01:47:58 pm »
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11683
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #2010 on: September 25, 2012, 02:04:29 pm »
BTW jutros je na Packer Radio Network-u covek objasnjavao:
Kradja je kradja.Covek na "replay masini" je "regular NFL employee - not a replacment".Naravno posto on mora da "obori" odluku sa terena , mislim da bi teze oborio INT  :hm:
 

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #2011 on: September 25, 2012, 02:09:17 pm »
Uuuuuuuuuuuuuuuuuu  :lol:



"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #2012 on: September 25, 2012, 02:13:03 pm »
Hm... Zar svaki replay ne treba da pogleda glavni sudija pa da odluci. Onaj u offisu samo kaze dal se snimak treba da pregleda?

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #2013 on: September 25, 2012, 02:15:58 pm »
Na stranu poraz i sudije, moram reći da sam oduševljen odbranom. Nakon očajnog prvog poluvremena sa Ninersima Capers je napravio nekoliko izmena i grupa se potpuno preporodila. Shields je mnogo bolji nego 2010. kada je bio pravo otkrovenje i biće zanimljivo kada se oporavi Devon House koji je pre povrede bio prvi kandidat za startera nasuprot Tramonu.

Napad je bleda senka prošlogodišnje grupe koja je bila nezaustavljiva. Istina je da smo igrali protiv nekih od najboljih odbrana u ligi ali pretpostavljam da je glavni problem što su timovi "uzeli pelcer" koji su primenili Chiefsi a McCarthy još nije uspeo da se prilagodi. Dolaze nam Saintsi čija odbrana je do sada bila lek i za mnogo lošije napade pa se nadam da će Aaron "produvati dizne" i da će sve posle biti lakše. :D

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #2014 on: September 25, 2012, 02:17:28 pm »
Hm... Zar svaki replay ne treba da pogleda glavni sudija pa da odluci. Onaj u offisu samo kaze dal se snimak treba da pregleda?

Koliko znam, poslednja odluka je na referiju.

Online Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1436
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #2015 on: September 25, 2012, 03:21:37 pm »
Ne mislim da je regularno, mislim da je kradja. Sto ne mora da znaci da ne uzivam u vasoj patnji i frustriranosti :D

Uostalom godinama vec kradete ljude iz tekme u tekmu, tako da...
E, a vidis, ja se uopste ne secam tako neke price o Packersima pre Superbowl sezone?
Mike McCarthy je idiot.

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #2016 on: September 25, 2012, 03:28:13 pm »
Jedan tamo drugi vamo...


Jedan od sudija pokazuje TD, drugi gasi vreme, ne pokazuje da je bio INT. Da je pokazivao IN|T pokazao bi znak za touch back, ne bi zaustavljao vreme. Sa druge strane, ne znam zasto je zaustavljao vreme, ili je TD ili TB i pokazuje se samo signal za jedan od ta dva, a oba podrazumevaju da se gasi vreme. Pri tome da je pokazao INT morao bi da pokaze i pravac prema kome treba da se izvede lopta, bez obzira sto se nece izvesti.

Neko vec rece, sudija koji pregleda snimak je redovan sudija. Ref kad je izasao na teren je rekao "call is confirmed", sto je jako bitno. Odluka moze biti "reversed", "stand" i "confirmed". Da je rekao da odluka "stand" to bi znacilo da nema dokaza da promeni odluku, medjutim, kad je rekao "confirmed" to znaci da je on/sudija u kabini videli TD na pregledanom snimku.

Quote from: velja
Dobro a gde vidis boldovano?Cak je i jedan sudija svirao INT...

Hvatanje je jedan proces koji nije zavrsen prostim hvatanjem lopte. Da bi pas bio kompletiran/presecen mora jos nesto da se uradi sem hvatanja lopte. Da je neko udario ovog vaseg kad mu je Tejt pokusao uzeti loptu, onda bi bio sudjen nekompletan pas, a ne fambl, sto znaci da pas jos nije bio kompletiran. U tom procesu Tejt stavlja ruke na loptu, padaju na zemlju i sudije vide da i jedan i drugi imaju loptu i sudi TD. KAo sto rekoh gore, nijedan od njih nije pokazao INT.

E sad, ja bih sigurno to presudio kao INT  :D Inace, svaka cast Pekarima sto su se vratili na teren i dostojanstveno prihvatili to, i sto pre svega nisu na PAT gledali da izbace frustracije...

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #2017 on: September 25, 2012, 03:41:04 pm »
Gledaj sektaše sto kmeče  :rofl:
Protiv Jetsa vam je sudija navukao INT kada je 100x bilo jasnije da je napadac uhvatio loptu i bio down by contact. To vam je donelo pobedu, a bez te pobede ne bi igrali wild card, a onda ne bi osvojili ni Super Bowl.   :yawn:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #2018 on: September 25, 2012, 03:42:06 pm »
p.s.
Jebo vas DJ Smith


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #2019 on: September 25, 2012, 04:28:24 pm »
http://www.nfl.com/news/story/0ap1000000066132/article/report-russell-wilson-called-wrong-play-on-hail-mary

Russell Wilson called wrong play on Hail Mary

Lost in all the sound, fury and just insanity of the Seattle Seahawks' last-second victory over the Green Bay Packers on Monday night were the football aspects of the closing minute.

Relive every game this season online and on-demand with enhanced viewing features, including the "All-22" coaches film. Get NFL Game Rewind.

Earlier in the fourth quarter, Seahawks wide receiver Golden Tate appeared to run the wrong route and deflect a potential touchdown pass that was intended for Sidney Rice. It turns out that the actual controversial game-winning touchdown also came on a mixup.

Seattle quarterback Russell Wilson called the wrong play in the huddle, according to Michael Silver of Yahoo! Sports.

"Instead of sending three receivers to the left corner of the end zone where Tate and Jennings ultimately fought for the ball, Wilson mistakenly called a 'Waggle' play which called for him to roll right while several receivers ran underneath routes," Silver writes.

Just when you think that loss couldn't get any more bitter for the Packers and their fans, well, you learn this.


 :bigfunny:

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #2020 on: September 25, 2012, 07:35:52 pm »
Full NFL statement on Packers-Seahawks

Here is the full text of the statement the NFL just released on the final play of the Green Bay Packers' 14-12 loss to the Seattle Seahawks. In sum, the NFL admits that receiver Golden Tate should have been called for offensive pass interference after shoving Packers cornerback Sam Shields, a penalty that would have given the Packers the victory. But the league supported the decision not to overturn Tate's touchdown catch via instant replay. The result is final.

Kao što se i očekivalo pederi iz NFL podržali su odluku sudaca (ipak su ih oni postavili :rant:).
Koja je to mafija. Tko zna koliko su para digli na kladionicama. :ninja:

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #2021 on: September 25, 2012, 07:41:37 pm »
Bas sam danas razmisljao o tome i pitao se hoce li se posrati sami sebi u usta.
Najedite se govana bando smrdljiva.
Svi ispastaju zbog Godelovog natezanja sa sudijama.  :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #2022 on: September 25, 2012, 07:46:57 pm »
Bas sam danas razmisljao o tome i pitao se hoce li se posrati sami sebi u usta.
Najedite se govana bando smrdljiva.
Svi ispastaju zbog Godelovog natezanja sa sudijama.  :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:


Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #2023 on: September 25, 2012, 08:23:19 pm »
Metla je ono sto sam ja tebi uradio u KGB ligi.  :cackalica:
Da se podsetimo:
  :A :A :A


Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #2024 on: September 25, 2012, 08:41:41 pm »
to breeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!11111111 :teg: :teg: :teg: :teg:

 :rofl: :rofl:

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #2025 on: September 25, 2012, 08:56:09 pm »
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #2026 on: September 25, 2012, 10:20:07 pm »
Full NFL statement on Packers-Seahawks

Here is the full text of the statement the NFL just released on the final play of the Green Bay Packers' 14-12 loss to the Seattle Seahawks. In sum, the NFL admits that receiver Golden Tate should have been called for offensive pass interference after shoving Packers cornerback Sam Shields, a penalty that would have given the Packers the victory. But the league supported the decision not to overturn Tate's touchdown catch via instant replay. The result is final.

Kao što se i očekivalo pederi iz NFL podržali su odluku sudaca (ipak su ih oni postavili :rant:).
Koja je to mafija. Tko zna koliko su para digli na kladionicama. :ninja:

Nisi valjda očekivao da promene ishod meča? To je poslednje što bih hteo da se desi.

Ne znam za vas ali mene ova sezona sve više i više podseća na 2009. kada nas je trgnuo onaj sramni poraz od Tampe. S obzirom na prikazanu igru u napadu ovo još može i dobro da ispadne. Nadam se da će im ovaj poraz pomoći da se saberu i zaigraju kako umeju.

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #2027 on: September 26, 2012, 12:39:29 am »
Delovalo mi je ko da se Rodgers dosta suzdrzava. Onaj drive je bacao u vrlo male prostore i pogadjao WR-ove. Ostatak utakmice kao da je cekao da neko bas bude otvoren. Ako bi krenuo da baca ko pre mislim da bi ste i ovu sezonu mogli do SB-a.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #2028 on: September 26, 2012, 12:43:58 am »
Delovalo mi je ko da se Rodgers dosta suzdrzava. Onaj drive je bacao u vrlo male prostore i pogadjao WR-ove. Ostatak utakmice kao da je cekao da neko bas bude otvoren. Ako bi krenuo da baca ko pre mislim da bi ste i ovu sezonu mogli do SB-a.


Da, to je glavni utisak nedelje  :lol:

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #2029 on: September 26, 2012, 12:52:11 am »
God bless TYT. :D
Sjajna tekma, i dobra pobeda. :D  Odbrana neverovatno dobra, 7 poena nakon promasenog calla, naime, sudija je zaboravio na koju stranu treba da pokaze. :D Istina, Tate je pojeo Williamsa na TD pasu. 
S druge strane, napad je ubo ceo 1 td, jos omogucen fantomskim 5y call-om. Pozitivno je sto je McCarthy slomio Pitu i nos i bradu pocetkom drugog poluvremena, smekerski!
Mada, Dildo i drustvo verovatno tvrde da smo pokrali Hawkse, nisam jos citao temu, krijem se ceo jebeni dan od svake NFL related vesti. :lol: