Author Topic: Frozen Tundra!!!  (Read 1608192 times)

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12740 on: November 16, 2018, 05:19:20 am »
Jbg. opet gube li-la utakmicu.
Jasno je da u Seattle moraš pobjediti i suce i protivnika, ali na kraju glavni krivac je Rodgers koji je morao iskoristiti prilike, a nije. :(

Offline amos

  • Starter
  • **
  • Posts: 116
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12741 on: November 16, 2018, 06:10:49 am »
Ovo se i dalje vraca za 2014tu... ima da gubimo jos 10  godina min...

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12742 on: November 16, 2018, 09:49:34 am »
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11683
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12743 on: November 16, 2018, 12:47:41 pm »
Nisam gledao nocas, napio se ko bulja u Dzakarti i jedva sam se do kuce dogegao i zaspao ko zaklan....
Sad skupljam hrabrost da odgledam....
« Last Edit: November 16, 2018, 12:52:56 pm by velja »
 

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12744 on: November 16, 2018, 01:58:02 pm »
Nisam gledao nocas, napio se ko bulja u Dzakarti i jedva sam se do kuce dogegao i zaspao ko zaklan....

Prvo mu nesto internet, pa onda porodični problemi i sada ovo  :svi:



Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12745 on: November 16, 2018, 06:53:16 pm »
au brate koliko kukanja na sudije ovde   :(


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12746 on: November 16, 2018, 07:21:25 pm »
au brate koliko kukanja na sudije ovde   :(


Sasvim zaslužene kritike, svako malo su navlačili za domaćina. Naravno, nije to glavni problem.

Problem je u napadu. Problem je u Rodgersu i McCarthyju. A to nije nešto što može da se kritikuje tokom tekme. Tek kada se završi mogu da se vide tendencije i generalni razvoj situacije.

Dok traje tekma sudijske odluke su odmah vidljive i logično da je da se o tome priča.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12747 on: November 16, 2018, 07:50:45 pm »
Kao sto sam i sinoc napisao: sada je vec ocigledno da nesto ne funkcionise na relaciji Rodgers - McCarthy.
Ili Rodgers ne ume da odigra ono sto mu MM trazi ili jednostavno nece da odigra. Ili, sto je jos gore, uzima slobodu da odigra ono sto on misli da treba.
Mislim, na tome je izgradio ime i reputaciju "najboljeg produzavaca vremena u NFL-u"  :D, ali ono sinoc je bilo ispod svakog nivoa. Da li zbog kolena, da li zbog godina, ali Rodgers se vise ne krece kako treba.

Offense se raspada. Sinoc sam se nervirao sto McCarthy nije isao na 4th down u poslednjoj cetvrtini, ali danas mi je jasno da jednostavno nije verovao svom napadu. Postigli su samo 3 poena u celom drugom poluvremenu. Verovao je da ce DEF zaustaviti Sijetl sto se nazalost nije desilo.
Ali iznervirao sam se sto nisu trazili challenge posle Lockettovog neuspesnog hvatanja gde em nije imao potpunu kontrolu nad loptom, em je lopta ocigledno dodirnula zemlju.

Ne znam. Mozda se ne treba predavati, jer jos uvek ima sanse za wild card, ali ono, mozda i treba ovako da bude da bi se konacno pogledalo istini u oci i pocelo sa resavanjem problema.
Verujem da MM vise nema dobru poziciju u timu, a verovatno ni u lockeru i zaista mislim da bi Packersi trebali da razmisle o dva imena: Nick Saban i Jim Harbaugh.
Harbaugh kao prva opcija.
Mozda je vreme za ozbiljnu promenu.

Sa druge strane cestitke fenovima Sijetla. Wilson je jos jednom, po ko zna koji put, dokazao da je crunch-time QB i da ume da odigra onda kada je to potrebno.
Ovom pobedom su znatno povecali svoje sanse da se dokopaju playoffa, pogotovo sto im raspored do kraja uopste nije tezak, sa izuzetkom Chiefsa u pretposlednjem kolu koji verovatno tada nece ni zapinjati.
A od 6 preostalih utakmica cak 4 igraju kod kuce.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12748 on: November 16, 2018, 08:33:16 pm »
Wilson je jos jednom, po ko zna koji put, dokazao da je crunch-time QB i da ume da odigra onda kada je to potrebno.

Ništa posebno nije odigrao. Trčanje im je donelo pobedu.

da razmisle o dva imena: Nick Saban i Jim Harbaugh.
Harbaugh kao prva opcija.

Ajde za Harbougha, tog debila svako malo neko spominje kada se priča o smeni nekog trenera u NFL. Ali odakle ti ideja za Sabana? :palm:

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12749 on: November 16, 2018, 08:39:36 pm »
Sasvim zaslužene kritike, svako malo su navlačili za domaćina. Naravno, nije to glavni problem.

Problem je u napadu. Problem je u Rodgersu i McCarthyju. A to nije nešto što može da se kritikuje tokom tekme. Tek kada se završi mogu da se vide tendencije i generalni razvoj situacije.

Dok traje tekma sudijske odluke su odmah vidljive i logično da je da se o tome priča.

nisi u pravu.
ja ću prvi komentarisati suđenje ali pod uslovom da sudije stvarno zajebu stvari.
ali vi ste kukali na npr 10 situacija gde kod 8 nema govora o greški sudije, a kod preostale 2 je recimo 50-50.
za block in the back st browna kukate bezveze.
ono hvatanje, što su priznali posle challenge, je bilo očigledno hvatanje a vi kukate.
odlična 2 DP no-calls na Wagneru i Griffinu, a vi kukate....itd itd
ono hvatanje locketta je bio incomplete, ali imali su packersi ~2 minuta vremena do sledećeg snapa da pregledaju snimak i traže challenge. nisu to uradili i ko im je kriv.
holding na kick returnu  je na replayu delovao kao loš call, ali ni ugao kamere nije bio dobar a nije isključeno ni da su prozvali pogrešan broj. u svakom slučaju, treba sačekati all22 za taj call da se komentariše.
da nisam pogledao utakmicu pomislio bih čitajući topić da su vas totalno pokrali, a to nema blage veze...



Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12750 on: November 16, 2018, 08:47:52 pm »
Ajde za Harbougha, tog debila svako malo neko spominje kada se priča o smeni nekog trenera u NFL. Ali odakle ti ideja za Sabana? :palm:
Zasto je Harbaugh debil?

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12751 on: November 16, 2018, 09:24:38 pm »
za block in the back st browna kukate bezveze.

Sad nas dvojica zajedno da pogledamo all22 pronašli bi bar deset klasičnih block in the back koji nisu svirani. Lupio sam brojku 10 jer sam video u real tajmu tri klasična bitb igrača Sijetla a siguran sam da je bilo još takvih od igrača Packersa koji nisu svirani. Ovo je bio izrazito borderline bitb koji je trebao da se sudi po pravilima ali ako bi svaki takav svirali onda bi svaki meč imao 50+ flagova. Jednostavno, takvi prekršaji se ne sviraju.

ono hvatanje, što su priznali posle challenge, je bilo očigledno hvatanje a vi kukate.

Klasičan 50-50. Kao što reče Pereira, jako retko se u takvim situacijama preokreće odluka. Nemam problem sa tim, ne mogu reći ni da sam se iznenadio a i prokomentarisao sam u stilu - valjda neće da promene odluku.

odlična 2 DP no-calls na Wagneru i Griffinu, a vi kukate....itd itd

Tu se debelo ne slažemo. Ono su bila dva klasična DPI. Ne znam šta si ti gledao kad možeš nešto tako da napišeš. Onaj prvi uz aut liniju - udara Adamsa pre nego što je stigla lopta i ovaj zbog toga gubi ravnotežu, iako uspeva da uhvati loptu on baš zbog udarca nije uspeo da ostane u terenu. Kod drugog slučaja Adams uspeva da uhvati loptu iako mu se onaj obesio o levu ruku. Morao je biti flag i to bi ih približilo na desetak jardi.

ono hvatanje locketta je bio incomplete, ali imali su packersi ~2 minuta vremena do sledećeg snapa da pregledaju snimak i traže challenge. nisu to uradili i ko im je kriv.

To je izričita glupost McCarthyja. Ne krivim sudije. Što je još gore, imali su pauzu da izađe povređeni igrač. Svo vreme ovog sveta da donesu pravilnu odluku... I zajebali su.

holding na kick returnu  je na replayu delovao kao loš call, ali ni ugao kamere nije bio dobar a nije isključeno ni da su prozvali pogrešan broj. u svakom slučaju, treba sačekati all22 za taj call da se komentariše.

Ne verujem da su pogrešili broj, jednostavno su pogrešili kod procene.

da nisam pogledao utakmicu pomislio bih čitajući topić da su vas totalno pokrali, a to nema blage veze...

Već sam objasnio o komentarisanju suđenja dok se uživo prati tekma. Uostalom, to važi manje više za sve sportove. I druga stvar, nas nekoliko komentariše, kada svi spominjemo jednu odluku onda možda izgleda kao da kukamo na svaku akciju. ;)

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12752 on: November 16, 2018, 09:25:00 pm »
Zasto je Harbaugh debil?

Nek ti Digger objasni, on zna bolje...

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12753 on: November 16, 2018, 09:29:36 pm »
Nek ti Digger objasni, on zna bolje...
Pa nije on rekao da je debil nego ti.  :)

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12754 on: November 16, 2018, 10:33:53 pm »
Niko da se seti da pita Velju kako mu je posle burne noći u Džakarti  :(

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12755 on: November 16, 2018, 11:13:03 pm »
Pa nije on rekao da je debil nego ti.  :)

Nije rekao danas.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12756 on: November 16, 2018, 11:14:19 pm »
block in the back je textbook primer. illegal block above the waist ko vrata.
inače, to je prekršaj koji se dosta lako primeti i sudi
očajan potez St Browna. uradio je to iako je mogao rutinski da uradi legalan blok. neiskustvo, jbg.

onaj incomplete se videlo iz aviona da će biti promenjena odluka na challenge reviewu. pogotovo sad posle promena pravila za hvatanje.
sad priznavaju i hvatanja koja su milion puta sumnjivija od tog jutros i stvarno bi bilo bezveze da nisu to overturnovali.

oba DP no-calla su fenomenalne odluke sudija. u obe situacije je bilo kontakta ali takvog da napadači nisu bili ometani. Wagner je podigrao ruku da brani pass, ali čim je skontao da je pass underthrown i da Adams usporava, odmah je posle kratkog kontakta sklonio svoju ruku. Adams je to trebao uhvatiti i greška je na njemu.
Kod Griffina je bila slična stvar, samo što je Adams uhvatio pas. Blag kontakt koji se na slow motionu možda vidi kao faul, ali ustvari nije.
Bilo bi idealno da sudije uvek tako sude, ako mene pitaš.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12757 on: November 16, 2018, 11:52:57 pm »
Ja i dalje tvrdim da su nova pravila losa. Da se Loket malo izvio moglo je da prodje kao fudbal move i ne bi bilo rasprave. Sad postoji sansa da ono ne bi bilo okrenuto jer preziveti pad vise nije toliko bitno. A prvi pas bi skoro uvek preokrenuli po novim pravilima.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12758 on: November 17, 2018, 12:35:08 am »
What happens in Jakarta stays in Jakarta

Offline sixokss

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 746
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12759 on: November 17, 2018, 03:25:46 am »
U gostima imate 0-5...Sudije su vas baš uvek pokrale??Imate najskupljeg kvotera koji nemože da okrene utakmicu???..Posle prve ćetvrtine...izduvali ste 24-10...Drugo poluvreme celih 3(TRI) POENA...I živite u iluziji da imate šanse za doigravanje...Ajd što je trener diskutabilan,ali vaš najveći problem je rodgers....On fura samo svoju statistiku(zato je i dobio toliki ugovor)ali kad je gusto,njega nigde nema...Onaj pas na 3 daunu za 2 yarda...5 minuta do kraja...Čija je greška???

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12760 on: November 17, 2018, 11:40:39 am »
U gostima imate 0-5...Sudije su vas baš uvek pokrale??Imate najskupljeg kvotera koji nemože da okrene utakmicu???..Posle prve ćetvrtine...izduvali ste 24-10...Drugo poluvreme celih 3(TRI) POENA...I živite u iluziji da imate šanse za doigravanje...Ajd što je trener diskutabilan,ali vaš najveći problem je rodgers....On fura samo svoju statistiku(zato je i dobio toliki ugovor)ali kad je gusto,njega nigde nema...Onaj pas na 3 daunu za 2 yarda...5 minuta do kraja...Čija je greška???

Problem je u napadu. Problem je u Rodgersu i McCarthyju.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12761 on: November 17, 2018, 01:24:36 pm »
problem je u piću i u skitanju


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1436
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12762 on: November 17, 2018, 01:40:58 pm »
Greska je u McCarthyju.

McCarthy je idiot.
Mike McCarthy je idiot.

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11683
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12763 on: November 17, 2018, 03:14:00 pm »
Realno, odnos AR-MM ne funkcioniše više.
Obojica prave sranja to je jasno.
Samo što meni izgleda da je MM-ova "trenerska forma" u padu i nepovratno otišla.
A da AR masu stvari radi namerno u kontri, plus nije više onako perfektan...
Imaju ameri izraz "uncoachable" i to je situacija kad igrač prosto "ne sluša" trenera. Za druge pozicije u timu, tu se dobija ekspres pedala, ali jbg ne i u ovom slučaju...
Ako se ne varam mislim da smo imali to već...
Favre-Sherman...
Ja zaista ne vidim kako misle da ostave MM-a i sledeću sezonu.
Mada ima tu jedna "začkoljica" , Marfi je postavio novu "organizaciju". Po tome su Gut, Bol i MM jednaki i svako pojediačnoodgovara Marfiju, ali ne mislim da je to preveliki problem, rešiće se to. Samo govori o stanju organizacije...

A što se tiče kandidata, mislim da Saban neće u NFL ikad, a Harbaugh je i previše lud za GB...
Mnogi prognoziraju možda DEF-minded HC i dovođenje OC koji bi delio posao sa AR-om...
 

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12764 on: November 18, 2018, 11:29:54 am »
Lovie Smith bi bio odličan izbor.
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12765 on: November 18, 2018, 10:03:06 pm »
HaHa krenuo da divlja od kako je prešao u DC

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12766 on: November 19, 2018, 12:29:55 pm »
Tko bi rekao na početku sezone da će Minnesota i Green Bay do Thanksgiving-a  imati skor 4-5-1 i 5-4-1???  :blink:
Ispada da je slijedeća utakmica biti ili ne biti za oba tima. Onaj tko izgubi definitivno ispada iz igre za playoff.
Kad malo bolje razmislim, nepravedno je za ovaj neuspjeh kriviti samo McCarthy i Rodgersa.
Rodgers igra ispod nivoa na koji nas je naviknuo, ali to je bilo i za očekivati da će polako s godinama padati. Ipak on ima 34 godine i dva puta je lomio ključnu kost tako da je vjerojatno došlo do određenog zamora materijala.
S druge strane, da sve drugo štima, njegova bi igra bila sasvim dovoljna za lagane pobjede. Ako se ne varam ove sezone bacio je samo jedan INT što je nevjerojatno, protiv Seattle je imao paser rating 128 i opet smo izgubili.
Naravno, imao je i on svoju dozu grešaka (3&2 u ništa, držanje lopte i sackovi na njegovu dušu).
Čudno je da MM svoju koncepciju bazira isključivo na njemu. Kada iz godine u godinu ponavljaš slične stvari naravno da će te pročitati i naći način kako se braniti.
To je ono što ja najviše zamjeram MM. Nakon 2011 kad su doslovno razarali on nije uveo gotovo ništa novo, nego je kao rješenje problema iz godine u godinu sve više ovlasti davao Rodgersu i onda ispada da veliki dio napada baziraš na improvizaciji.
Također ostatak momčadi varira i nikako da odigra kompletnu utakmicu.
Obrana odigra veliki dio utakmice OK, a onda se sve raspadne. Realno, teško je pobijediti ozbiljniju momčad ako iz kola u kolo dozvoliš 30 poena.
Tako je i s napadom, imamo respektabilne yarde preko Jonesa i WR-a, ali onda ne možemo iskoristiti 3rd down iz napada u napad, kao cijelo drugo poluvrijeme protiv Seattla.
ST je posebna priča. Osim blokiranog punta protiv Minnesote uglavnom su griješili iz kola u kolo i to je ono što je neoprostivo. Ne možeš raditi faulove maltene kod svakog kick offa ili punta. Tu najviše vidim grešku trenera koji nije dorastao problemu. :palm:
A na kraju, kad ovako igraš nemaš ni sreće. Malo će te oštetiti suci (i svi drugi timovi mogu vjerojatno reći isto :D), u ključnim momentima ostaješ bez važnih igrača zbog povreda, a i raspored ti ne ide na ruku.
Realno, igrati za redom u pet tjedana utakmice protiv Ramsa, Patriotsa, Seahawksa i Vikinga u gostima je jako teško i kad sve ide kako treba.
Biti će čudo ako išta uspiju popraviti protiv Vikinga. Iako se na momente čini da im malo fali da se lavina pokrene. Ove sezone nema ni onih motivirajućih izjava igrača kao prije. Npr. Rodgersov RELAX i „Run the table“ ili Danielsovo nabrijavanje suigrača.
Kao da su se svi pomirili s nastalom situacijom.
To su Packersi 2018 i s tim se treba pomiriti.

Iako se ja još uvijek nadam. :wub:
« Last Edit: November 19, 2018, 12:34:26 pm by waukesha »

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12767 on: November 21, 2018, 10:35:49 pm »
Nakon Trevora Davisa, Jake Kumerow je aktiviran sa IR liste. To znači da je Geronimo završio sezonu jer samo dva igrača mogu da se vrate sa te liste.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12768 on: November 21, 2018, 11:20:43 pm »
Sad imate 7 WRs na aktivnom rosteru?
I samo 4 D-linemena?
Dobri ste


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12769 on: November 21, 2018, 11:30:54 pm »
Sad imate 7 WRs na aktivnom rosteru?
I samo 4 D-linemena?
Dobri ste

Još uvek je šest, imaju tri nedelje fore da ga ubace na 53, mada je eligible već za ovo kolo. Možda J'Mon Moorea pošalju na IR, ionako je najmanje pokazao od rookie WR.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12770 on: November 25, 2018, 02:02:56 am »
Nick Perry na IR.
Mike Daniels OUT nekoliko nedelja, možda čak i do kraja sezone, ne se znaje...
James Looney rookie DL aktiviran, verovatno će odmah biti bačen u vatru.
Jake Kumerow nije aktiviran i neće igrati protiv Minisotte.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12771 on: November 25, 2018, 01:33:18 pm »
Ma dobro, povrede se dešavaju, mene više brine Veljo, čovek je vekovima žila kucavica forumskog hard core praćenja Packersa, ali u poslednje vreme posustaje uz sramne izgovore  :thumbdown:

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12772 on: November 25, 2018, 02:09:38 pm »
Jimmy Graham će izgleda igrati... Ima povređeno koleno i polomljen palac... :novak:

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11683
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12773 on: November 25, 2018, 02:51:10 pm »
Jbte Perry ce da nas sahrani sa uticajem na cap numbers, a Graham je bilo jasno, i da nije koleno...Nema sanse da neko na njegovoj poziciji moze da igra sa polomljenim palcem...
Mozda Guti tankuje al da se ne provali  :ninja: :ninja: :ninja: :zvizdanje: :zvizdanje: :zvizdanje:
 

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11683
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12774 on: November 25, 2018, 11:59:29 pm »