Author Topic: Frozen Tundra!!!  (Read 1667607 times)

0 Members and 16 Guests are viewing this topic.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #9100 on: November 21, 2016, 05:34:25 am »
To je to... Laku noć.

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #9101 on: November 21, 2016, 05:34:42 am »
Obrana dozvolila 148 poena u četiri utakmice. Najviše od 1958. :worthy:

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11710
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #9102 on: November 21, 2016, 05:38:28 am »
Clean up the house!
 

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #9103 on: November 21, 2016, 05:39:24 am »
I ovaj govnar jos gazi lika namerno ccccc.

Stoka nevidjena. Priznaj ko covek da su te masakrirali, nemoj da gazis ljude....

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11710
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #9104 on: November 21, 2016, 05:40:58 am »
Dobro koliko jos mozemo da se izblamiramo!
 

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #9105 on: November 21, 2016, 05:41:02 am »
Sad će Capers popiti nogu da McCarthy i Thompson pokriju guzice. :jupi:

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11710
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #9106 on: November 21, 2016, 05:41:45 am »
I ovaj govnar jos gazi lika namerno ccccc.

Stoka nevidjena. Priznaj ko covek da su te masakrirali, nemoj da gazis ljude....
Govedo, nije mu prvi put...
 

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #9107 on: November 21, 2016, 05:49:13 am »
Da ga je makar nagazio nego folira da je slučajno kao najveća pizda...

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #9108 on: November 21, 2016, 08:11:09 am »
Voda ulazi na sve strane.

Nakon 22:17 odbrana se totalno raspala i posle je sve bila rutina za WAS. Mada nas je Cousins i do tada lagano rasturao.
Rodgers je maltene sam odigrao utakmicu. I Starks nesto malo iznad proseka. Svi ostali katastrofa. Ceo tim je u bulji.
Jared Cook moze sutra da spakuje kofere sto se mene tice. Zapravo svi TE mogu da se pakuju. U ligi u kojoj TE dominiraju u endzoni mi nemamo na koga da se oslonimo.

Ali ne treba se sekirati. Sve je pod kontrolom. Mediji pisu da je McCarthy gotovo siguran do kraja ugovora.

''We clearly understand the urgency that's in front of us,'' coach Mike McCarthy said.
Svaka mu je ka u Njegosa.

Micah Hyde: ''We have way too much talent in this locker room to be performing like that. But week in, week out, we're doing it. I'm speechless.''

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #9109 on: November 21, 2016, 10:18:33 am »
Zašto Cook?!? Zato što je Norman savršeno pogodio kada mu je izbio loptu? Ili zato što je imao preko 100y hvatanjem a na to nisi navikao? :D

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11710
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #9110 on: November 21, 2016, 10:52:20 am »
Na žalost, mislim da neće ništa biti drastično dok traje sezona.
Ne slažem se za Cook-a.
Daleko je on od najvećeg krivca za ono noćas...
Mislim da TT mora da ide, njegova filozofija je pretrpela poraz i to bigtime...
Pa onda redom, sve do tostera...
« Last Edit: November 21, 2016, 10:56:00 am by velja »
 

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #9111 on: November 21, 2016, 11:22:47 am »
Ne znam što ste digli frku oko "filozofije"? Nije problem u načinu stvaranja tima, problem je da li je stvoren dobar tim. Eno pitajte Bearse i slične ekipe koje se ubiše od dovođenja FA kako im ide. Cowboysima su se svi smejali dok su dovodili koga su stigli a sada imaju tim mahom stvaran na draftu pa melju. Nije važno kako ćeš pronaći dobrog igrača, važno je pronaći ga. Fakat je da je jeftinije rešenje tražiti ga na draftu.

Povrede svakako nisu pomogle ali teško ih je predvideti. Davno sam čitao kako je jedna ekipa (možda i Packersi, nisam siguran), nakon višegodišnjih problema sa povredama, rešila da draftuje igrača koji bukvalno nije imao povredu u svim nivoima AF koje je prošao. Lik se povredio na jednom od prvih treninga i završio karijeru.

Vidim da se mnogi nerviraju i oko izjava za medije. Ne znam samo šta očekujete da kažu. Kao da niste nikad slušali ostale trenere. Sve su to generičke izjave, naravno da niko neće govoriti o ozbiljnoj taktici i pravim problemima.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #9112 on: November 21, 2016, 11:49:41 am »

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #9113 on: November 21, 2016, 01:28:50 pm »
Nemam ništa protiv filozofije draft & develop, ali očito moraš promašaje na draftu nadopuniti kroz FA, a ne preko UDFA jer tu se nećeš usrećiti.
Evo koga smo uzeli na draftu zadnjih godina.  Tu je jako malo difference makera, a puno promašaja. Od 2010 do 2012 ostalo je samo 6 igrača. Draftovani 2013-2016 su na jeftinom rookie ugovoru i dosta ih je tu upravo radi te činjenice.
Jednostavno Ted nije dovoljno kvalitetno odradio posao na draftu, a FA se grozi. :palm:

2010
1.  BRYAN BULAGA, T, Iowa, 23
2.  MIKE NEAL, DE, Purdue, 56
3.  MORGAN BURNETT, S, Georgia Tech, 71
5a.  ANDREW QUARLESS, TE, Penn State, 154
5b.  MARSHALL NEWHOUSE, T/G, Texas Christian, 169
6.  JAMES STARKS, RB, Buffalo, 193
7.  C.J. WILSON, DE, East Carolina, 230

2011
1.  DEREK SHERROD, T, Mississippi State, 32
2.  RANDALL COBB, WR, Kentucky, 64
3.  ALEX GREEN, RB, Hawaii, 96
4.  DAVON HOUSE, CB, New Mexico State, 131
5.  D.J. WILLIAMS, TE, Arkansas, 141
6a.  CALEB SCHLAUDERAFF, G, Utah, 179
6b.  D.J. SMITH, LB, Appalachian State, 186
6c.  RICKY ELMORE, LB, Arizona, 197
7a.  RYAN TAYLOR, TE, North Carolina, 218
7b.  LAWRENCE GUY, DE, Arizona State,

2012
1.  NICK PERRY, LB, Southern California, 28
2a.  JEREL WORTHY, DE, Michigan State, 51
2b.  CASEY HAYWARD, CB, Vanderbilt, 62
4a.  MIKE DANIELS, DT, Iowa, 132
4b.  JERRON McMILLIAN, S, Maine, 133
5.  TERRELL MANNING, LB, North Carolina State, 163
7a.  ANDREW DATKO, T, Florida State, 241
7b.  B.J. COLEMAN, QB, Tennessee-Chattanooga, 243

2013
1. DATONE JONES, DE, UCLA, 26
2. EDDIE LACY, RB, Alabama, 61
4a. DAVID BAKHTIARI, T, Colorado, 109
4b. JC TRETTER, T, Cornell, 122
4c. JOHNATHAN FRANKLIN, RB, UCLA, 125
5a. MICAH HYDE, CB, Iowa, 159
5b. JOSH BOYD, DE, Mississippi State, 167
6. NATE PALMER, LB, Illinois State, 193
7a. CHARLES JOHNSON, WR, Grand Valley State, 216
7b. KEVIN DORSEY, WR, Maryland, 224
7c. SAM BARRINGTON, LB, South Florida, 232

2014
1. Ha Ha Clinton-Dix, S, Alabama, 21
2. Davante Adams, WR, Fresno State, 53
3a. Khyri Thornton, DE, Southern Mississippi, 85
3b. Richard Rodgers, TE, California, 98
4. Carl Bradford, LB, Arizona State, 121
5a. Corey Linsley, C, Ohio State, 161
5b. Jared Abbrederis, WR, Wisconsin, 176
6. Demetri Goodson, CB, Baylor, 197
7. Jeff Janis, WR, Saginaw Valley State, 236

2015
1. Damarious Randall, CB, Arizona State, 30
2. Quinten Rollins, CB, Miami (Ohio), 62
3. Ty Montgomery, WR, Stanford, 94
4. Jake Ryan, LB, Michigan, 129
5a. Brett Hundley, QB, UCLA, 147
6a. Aaron Ripkowski, FB, Oklahoma, 206
6b. Christian Ringo, DL, Louisiana-Lafayette, 210
6c. Kennard Backman, TE, Alabama-Birmingham, 213

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #9114 on: November 21, 2016, 04:52:44 pm »
Tačno je da nije odrađen dovoljno dobar posao na draftu, naročito u prvoj rundi. Ipak, u njegovu odbranu, nije lako pronaći difference makera kada konstantno biraš oko 25. pozicije.

A što se tiče FA... Jesi li pogledao koliko je plaćen Peppers? Ili se možda sećaš koliko je koštao Woodson? Tačno je da se retko nikada ne upušta u licitiranje sa drugim klubovima oko borbe za FA i tu se apsolutno slažem. Pogledaj samo koliko je plaćen npr Olivier Vernon i reci da li se Giantsima isplatilo. Jedino se isplati ako treba da se dovede vrhunski QB a realno još od Breesa se nije našao na FA dobar a mlad. Eventualno ako je neki pred kraj karijere.

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #9115 on: November 21, 2016, 05:09:18 pm »
Po mom iskustvu udfa najcesce zahteva bar nekoliko godina da se razvije. Jedini koji bi bili u stanju da odmah uskoce su rb I fb. Mislim da mi prednjacimo po broju udfa na rosteru tako da je to neko moje vidjenje.

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11710
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #9116 on: November 21, 2016, 05:38:49 pm »
Nije problem sa filozofijom, problem je što kad odabereš tu filozofiju, onda moraš da budeš baš dobar.
Jer kad radiš draft&develop onda svaki loš igrač koči ove ispod sebe, jer se ti držiš njega...
A onda dobiješ ovo , zaglaviš sa ili neiskusnim ili igračima koji nisu dorasli...
Mislim , naravno, mi sad ovo "iz fotelje" , ali ono sinoć je bilo jezivo... A ne vidim da će na bolje uskoro, bar odbrana...


....shit has hit the fan...
 

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #9117 on: November 21, 2016, 05:54:55 pm »
Cemu drama, pa Rodzika svako kolo preko 30 poena  :thumbsup:

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #9118 on: November 21, 2016, 06:03:23 pm »
Zato imas takmicarski princip. Ako nisi bio dovoljno dobar cutuju te ako si pik druge runde ili udfa.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #9119 on: November 21, 2016, 06:05:50 pm »
Zašto Cook?!? Zato što je Norman savršeno pogodio kada mu je izbio loptu? Ili zato što je imao preko 100y hvatanjem a na to nisi navikao? :D
Zbog cele promasene sezone. Ono ispustanje sigurnog TD sinoc i fumble su samo kap koja je prelila casu mog strpljenja.

Licno nisam pristalica kupovine igraca na FA. Samo u poslednjih par godina bili smo svedoci tone promasaja i bacenih para i, kao sto si i sam rekao, vise nema mladih i dobrih igraca.
Takodje, ne mislim da je GB pravio neke strasne greske na draftu. Ako se ne varam, Packersi imaju najvise draftovanih igraca na svom rosteru i to je dokaz da draft and develop moze da funkcionise.
Dakle, nije to problem.

Po meni, problem je u odnosima i relacijama unutar same fransize. Nesto tu ozbiljno ne stima.
Ja sam konzervativan i verujem u to da trenera treba promeniti i da od toga pocinju svi problemi. Nije McCarthy jedan u milion, pa da ga drzimo do sudnjeg dana, ali Rodger jeste i njegove godine su bacene u prazno, od SB pa do danas.
Nacicemo jos hiljadu McCarthyja u narednim godinama, ali novog Rodgersa necemo naci.

Jos onomad kada je odustao od playcallinga ja sam digao ruke od njega. Pa onda ona svadja sa Rodgersom na utakmici, pa nevidjena konzervativnost koju je poceo da ispoljava, greske u donosenju odluka...
Ali verujem da je presudni momenat bio kada mu je, nazalost, umro brat.
Ocigledno je da je to uticalo na njega, a kako i ne bi.

Iz svega sto sam napisao, moze se zakljuciti da je moj stav da treba promeniti trenera. Ne zato sto zelim da lovim vestice i trazim samo jednog krivca, vec zato sto mislim da je to dobro za novi pocetak.
Sto se mene tice, Thompson moze da ostane do kraja ugovora (2018), jer je zaista imao odlicne draftove i bio je dobar menadzer u toku svog mandata.

McCarthy ce sutra naci posao ako ga danas otpustimo, tako da se za njega ne brinem.

Ali, nazalost, niti ce se to desiti, niti ce se nesto promeniti. Packersi su zabetonirani u zemlju i nista ne menjaju.
I MM ima ugovor do 2018., pa nakon toga mozemo da pricamo o buducnosti fransize.

U QB driven league mi smo imali neverovatnog QB koji je cuda cinio na terenu i nismo uspeli da dodjemo do makar jos jednog SB-a.
Preostaje nam samo da zalimo neiskoriscen Rodgersov talenat i sve te godine bacene u prazno.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #9120 on: November 21, 2016, 07:19:37 pm »
Tačno je da nije odrađen dovoljno dobar posao na draftu, naročito u prvoj rundi. Ipak, u njegovu odbranu, nije lako pronaći difference makera kada konstantno biraš oko 25. pozicije.

A što se tiče FA... Jesi li pogledao koliko je plaćen Peppers? Ili se možda sećaš koliko je koštao Woodson? Tačno je da se retko nikada ne upušta u licitiranje sa drugim klubovima oko borbe za FA i tu se apsolutno slažem. Pogledaj samo koliko je plaćen npr Olivier Vernon i reci da li se Giantsima isplatilo. Jedino se isplati ako treba da se dovede vrhunski QB a realno još od Breesa se nije našao na FA dobar a mlad. Eventualno ako je neki pred kraj karijere.
Nisam pristalica bacanja hrpe novaca FA, ali nekada treba riskirati. Imam osjećaj da tu svake godine kasnimo na jednoj poziciji. Npr. prijašnjih godina trebali smo S, pa TE, pa ILB i nismo ih uzeli. Ove godine uzeli smo TE, a sad nam fale druge pozicije.
TT je preoprezan, on vjerojatno nikada ne bi uzeo Favrea ili Whitea. ;)

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #9121 on: November 21, 2016, 11:01:16 pm »
Nisam pristalica bacanja hrpe novaca FA, ali nekada treba riskirati. Imam osjećaj da tu svake godine kasnimo na jednoj poziciji. Npr. prijašnjih godina trebali smo S, pa TE, pa ILB i nismo ih uzeli. Ove godine uzeli smo TE, a sad nam fale druge pozicije.
TT je preoprezan, on vjerojatno nikada ne bi uzeo Favrea ili Whitea. ;)

Favre i White su posebne priče. Wolf je zapikirao Favrea još dok je bio GM Jetsa i nije uspeo da odradi trade up na draftu pa im ga je Atlanta preotela. Ali kao što rekoh, vredi se iscimati za kvoterbeka jer oni mogu da promene franšizu.

White nije ni hteo da napusti Eaglese. Pošto je u to vreme bio predstavnik unije igrača koji su tražili FA, od njega se jednostavno očekivalo da promeni klub. Wolf je velemajstorski iskoristio situaciju. Danas je nezamislivo da se igrač takvog kalibra nađe na FA. Klubovi pronalaze načine da zadrže najbolje tako da se tu uglavnom nalazi sumnjiv materijal a ono što vredi uglavnom papreno košta.

Forte je igrač kojeg je imalo smisla dovesti letos ali Jetsi su mu ponudili 12 miliona za tri godine i tu je priča bila gotova.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #9122 on: November 21, 2016, 11:03:07 pm »
Zbog cele promasene sezone. Ono ispustanje sigurnog TD sinoc i fumble su samo kap koja je prelila casu mog strpljenja.

Kako promašena sezona kada se povredio u trećem kolu. Čim se vratio proigrao je.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #9123 on: November 22, 2016, 03:29:17 am »
Kako promašena sezona kada se povredio u trećem kolu. Čim se vratio proigrao je.
Povredio se jos u preseasonu, kada je imao i operaciju i to je bilo na samom pocetku OTAs. Katastrofa u najavi.
Pa onda opet u trecem kolu.
I sada je konacno spreman kada je sve otislo u kurac, kada je sezona propala i kada od playoffa nema nista.
Od njegovih sto jardi na mecu koristi imaju samo fantasy owners, za Packerse je kasno.
I jos polazemo nade u igraca koji ima 30 godina. Ako nas on ne izvuce niko nece.

Sto se mene tice, moze sutra da ide.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #9124 on: November 22, 2016, 06:54:24 am »
Pa jbg, kvalitetan TE od 25 godina ne može da se nađe na ulici. Ili ćemo njega da guramo ili opet da draftujemo nekoga koga ćemo da čekamo 2-3 godine.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #9125 on: November 23, 2016, 03:33:34 am »
President Mark Murphy on Packers' four-game skid: Disappointing, but not time for changes.

:dumrem:

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #9126 on: November 23, 2016, 08:56:48 am »
President Mark Murphy on Packers' four-game skid: Disappointing, but not time for changes.

:dumrem:
Pa dobro ovo je očekivano. :D
Slažem se da nije vrijeme sada, ali ako završimo sezonu s negativnim skorom (što vjerojatno hoćemo) treba doći do promjena. Prvi put sad čujem Murphyja da uopće govori o tome, što je pozitivan znak. ;)
Ako dođe do negativnog skora sve je moguće, da lete TT i MM ili da ih puste da odrade ugovor do 2018. U tom slučaju vjerojatno leti Capers čija izjava o "all hell broke loose" nakon utakmice s Washingtonom je nešto što bi se moglo iskoristiti za otkaz. Sad je MM polako počeo gunđati o obrani, kao glavni razlog problema je što nema takeaweya pa je time odnos -6... Samo ne znam tko će od trenera biti kriv za izgubljene lopte. :zvizdanje:

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #9127 on: November 23, 2016, 06:39:29 pm »
Ako neko ima opravdanje onda je to Capers. Ima bolnicu u odbrani, igraju mu momci koji su trebali da posmatraju sa strane i uče za sledeću sezonu.

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #9128 on: November 23, 2016, 09:48:37 pm »
Ništa od povratka Shieldsa ili Lacya s IR. :(
 Uzet rookie CB s IR. Naravno UDFA. :D

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #9129 on: November 23, 2016, 10:21:00 pm »
Ništa od povratka Shieldsa ili Lacya s IR. :(
 Uzet rookie CB s IR. Naravno UDFA. :D

Stvarno neverovatno... A toliko all-pro, future HoF CB-a trenutno slobodnih samo čekaju poziv. :D

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #9130 on: November 24, 2016, 08:39:31 am »
Stvarno neverovatno... A toliko all-pro, future HoF CB-a trenutno slobodnih samo čekaju poziv. :D
Baš nevjerovatno. :D
Idealna prilika da se svi problemi svale na ozlijede. :thumbsup:

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11710
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #9131 on: November 24, 2016, 12:19:11 pm »
Jedan od lajt motiva anketa GBP blogova :
Koga bi vratili sa IR? Lejsaru ili Sildsa....
Oh wait...

ICYM:
Career backup Scott Tolzien will get the start versus the Steelers.
 

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11710
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #9132 on: November 24, 2016, 01:30:52 pm »
Ako neko ima opravdanje onda je to Capers. Ima bolnicu u odbrani, igraju mu momci koji su trebali da posmatraju sa strane i uče za sledeću sezonu.
Ja cenim da će kad se završi sezona, što će biti ranije nego što se očekivalo, Capers biti žrtva, a ostali da se prave blesavi...
 

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11710
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #9133 on: November 25, 2016, 09:24:35 am »
Evo i Bradford na ILB.
Realno bolje da su zvali A.J. Hawk-a da se vrati...

....shit has hit the fan...
 

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #9134 on: November 28, 2016, 02:05:18 pm »
Ne znam što misliti o današnjoj tekmi. :ohmy:
Prijašnjih godina ovo bi bio W bez dileme, ali nakon izgubljenih utakmica protiv Indianapolisa, Tennesseeja i Washingtona, koje smo inače rješavali lijevom rukom, svašta je moguće.
Ovo je vjerojatno zadnja prilika da se sezona spasi. Ili barem produži nada da bi se mogla spasiti. ::)
Igrači će vjerojatno biti motivirani, ali da li je to dosta? Puno je tu upitnika, tim je nokdaunu, povratkom Randalla mogao bi se konačno srediti secondary. Ali pitanje je u kakvom je stanju Randall. :ninja:
Teško je očekivati izvanrednu igru u prvoj utakmici nakon operacije. Koliko je teško igrati nezaliječen vidi se iz Rollinsovog slučaja koji je igrao katastrofalno zadnje utakmice. Od dečka koji je bio ugodno iznenađenje postao je predmet sprdnje kao i kompletan secondary. U ovakvoj beznadnoj situaciji Rodgers mora igrati n MVP nivou i povući momčad odmah od starta. ;)