Author Topic: Frozen Tundra!!!  (Read 1667047 times)

0 Members and 14 Guests are viewing this topic.

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #8085 on: April 19, 2016, 08:33:50 am »
Prosle godine je bio kao usporeni snimak. Jbt Khun ga je cekao na bloku, komedija.  :lol:
Ako se dovede u red bice dobra sezona za njega, bice vise prostora kada se vrati Jordy. Mozda ARod i od Cooka napravi igraca.
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11710
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #8086 on: April 19, 2016, 12:47:32 pm »
Uzeli su natrag Barclaya unatoč neuvjerljivim igrama prošle godine.
Izgleda da ništa od Kuhna. :(
Jbga minimum plata, zna sistem, ako ne bude išlo pedala nije neki udarac...
A za Kuhna, već brinem ajde nisam očekivao ranije, ali očekivao sam pre ponedeljka, zato su Barclay-a potpisali da može da prisustvuje...
Mada mi čudno, očekivao bih da su mu rekli kao Jones-u na vreme...
 

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #8087 on: April 29, 2016, 12:56:55 pm »
U prvoj rundi uzet Kenny Clark. :hm:
Thompson ga je očito zacrtao prije jer imao je stvarno velik izbor na 27. picku - DL A’Shawn Robinson, Jarran Reed (Alabama), Vernon Butler (Louisiana Tech), Andrew Billings (Baylor) ili LB Myles Jack (UCLA) i Reggie Ragland (Alabama).
Vrijeme će kao i uvijek pokazati koliko je bio u pravu.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #8088 on: April 29, 2016, 01:20:19 pm »
TT baš voli UCLA u poslednje vreme. Videćemo da li će voleti i Mylesa Jacka ako ovaj opstane do kraja druge runde. :D

Od Clarka se sigurno ne očekuje mnogo u prvoj godini, baš baš baš je mlad i sigurno je da će se samo povremeno koristiti.

A vidim da sam bio u pravu što nisam očekivao ILB u prvoj rundi. Jednostavno nije pozicija u Capersovom sistemu koja zahteva zvezdu tima. Možda se varam ali i dalje mislim da će se birati OLB pre ILB. Osim ako je taj pick Myles Jack. :)

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11710
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #8089 on: April 29, 2016, 04:06:49 pm »
Ja nešto očekivao Butlera... Ajde videćemo... Ovo svakako nije momentalni starter...


....shit has hit the fan...
 

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #8090 on: April 29, 2016, 07:10:45 pm »
TT baš voli UCLA u poslednje vreme. Videćemo da li će voleti i Mylesa Jacka ako ovaj opstane do kraja druge runde. :D

Od Clarka se sigurno ne očekuje mnogo u prvoj godini, baš baš baš je mlad i sigurno je da će se samo povremeno koristiti.

A vidim da sam bio u pravu što nisam očekivao ILB u prvoj rundi. Jednostavno nije pozicija u Capersovom sistemu koja zahteva zvezdu tima. Možda se varam ali i dalje mislim da će se birati OLB pre ILB. Osim ako je taj pick Myles Jack. :)

Ja sam mislio da cete vi bar biti pametni i zaustaviti ovo ludilo i uzeti Ogbah-a sa Oklahoma St. On bi za vas bio tako dobar pick da je to chudo. Kakvi kurchevi Bosa i Floyd. On je najbolji edge rusher u draftu.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #8091 on: April 29, 2016, 08:30:40 pm »
Ja sam mislio da cete vi bar biti pametni i zaustaviti ovo ludilo i uzeti Ogbah-a sa Oklahoma St. On bi za vas bio tako dobar pick da je to chudo. Kakvi kurchevi Bosa i Floyd. On je najbolji edge rusher u draftu.

Možda padne na kraj druge runde... :P

Nego, ti si beše najavljivao Paxtona za Broncose još pre pola godine? Svaka čast. :D

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #8092 on: April 29, 2016, 08:51:36 pm »
Možda padne na kraj druge runde... :P

Nego, ti si beše najavljivao Paxtona za Broncose još pre pola godine? Svaka čast. :D

Tako je, cak sam i Omiljenom na skypeu rekao skoro da sigurno uzimamo i da su sve price oko Kaepa i sranja smokescreen.  Decko je najveci potencijal od svih QB-a u draftu ali je malo sirovina i smaller school/system mu je background. Elwayov tip QB-a, i snimljen je jos pocetkom prosle sezone i njega je hteo. Pogotovu kad ima stacked roster i od malca se ne ocekuje da reseta odmah.

Odlican pick za nas.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #8093 on: April 30, 2016, 12:32:32 am »
Meni se Ogbah nikako nije dopao u bowl tekmi. Tunsil ga je odučio od fudbala. Nije to 1st round prospect iako je edge rusher klasa veoma mršava. Bosa je za njega viša klasa.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #8094 on: April 30, 2016, 12:43:33 am »
Ajd ovde da pitam, slabo sam pratio pre draft akciju. Sto je Tunsil PROPO?

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #8095 on: April 30, 2016, 12:53:30 am »
neko mu po sata pre početka drafta hackovao twitter account i okačio snimak kako cepa bong sa gas maskom


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #8096 on: April 30, 2016, 12:55:28 am »
Ajd ovde da pitam, slabo sam pratio pre draft akciju. Sto je Tunsil PROPO?

Petnaestak minuta pre početka drafta na njegovom tviteru se pojavio snimak na kome on ubija čoveka duva sa nekom gas maskom na licu.

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #8097 on: April 30, 2016, 01:16:46 am »
Meni se Ogbah nikako nije dopao u bowl tekmi. Tunsil ga je odučio od fudbala. Nije to 1st round prospect iako je edge rusher klasa veoma mršava. Bosa je za njega viša klasa.

Sreca pa ne znas mnogo o AF :D Losa tekma igraca ne cini karijeru, potencijal i sve sto ide s tim. Decko je zver. Raduj se ti novom bustu sa Clemsona bolje.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #8098 on: April 30, 2016, 03:06:03 am »


ovo nije 1st round igrač


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11710
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #8099 on: April 30, 2016, 09:37:39 am »
Trejdovali smo naviše za OT verovatno poslednjeg igrača koji bi mogao biti starter brzo. Pre toga su nam pokupili sve što smo merkali otprilike. Zatim OLB koji ima jednu povredu iza sebe i malo je vreća u džaku i sad je to zanimljivo jer je M.Neal još nepotpisan...

 

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #8100 on: April 30, 2016, 08:30:06 pm »
First round: Kenny Clark, DT, UCLA
Second round: Jason Spriggs, T, Indiana
Third round: Kyler Fackrell, OLB, Utah State
Fourth round: Blake Martinez, ILB, Stanford
Fourth round: Dean Lowry, DE, Northwestern

Ništa spektakularno, ali čini mi se solidan izbor. Obrambeno fokusiran draft te se nadam da nisu gafovi tipa Worthy,McMillian,Terrell Menning,Thornton, Bradford. Nego će isplivati neki Daniels :hm:

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #8101 on: April 30, 2016, 09:13:57 pm »
Spriggs vam je highlight drafta. Ostalo je nja, nja i prilicno prospect type igraci kojima treba dobar coaching i razvoj da bi bili igraci u NFL-u. Spriggs sam se ja nadao da ce pasti Broncosima, ali vi ste ga capili par pickova pre nas. Covek je fenomenalan atleta za LT, i odlican pass protector, tesko ko ce da se naigra od outside rushera protiv njega. Malo mu treba snage i nije sjajan za power running ali to bi nama bilo nevazno jer igramo Zone Blocking i on bi za to bio ludilo. Uzeli ste top igraca.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #8102 on: April 30, 2016, 09:16:00 pm »
A u petoj rundi K/P returner.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #8105 on: May 03, 2016, 07:10:37 pm »
muško sa 2 prezimena = šokac  :facts:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11710
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #8106 on: May 12, 2016, 11:55:05 pm »
Kuuuuuhn nije više na rosteru
 

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #8107 on: May 17, 2016, 06:08:26 pm »
Pozdrav braci "sektasima"!   :worthy:
Vracam se na bedem odbrane Frozen Tundre.  :rock:

Go Packers, go!!!  :football: :football: :football:

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #8108 on: May 17, 2016, 06:35:49 pm »
Oooo, ko nam se to vratiooooo... :thumbsup:

Pozdrav, Zeleni :)

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #8109 on: May 17, 2016, 07:47:42 pm »
Gde si stari.  :) Koje ima u Juznu Srbiju?  :D

Po meni, ove godine poslednja prilika za SB sa ovim timom.
Jordy is back (vrlo diskutabilno sto se mene tice), Lacy bolje izgleda nego u Alabami, OL bolja nego prethodnih godina. To sto se tice napada.
Za odbranu bih rekao da ce biti korak unazad u odnosu na proslu sezonu. Opet nisu resili LB poziciju, ali ajde, videcemo.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11710
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #8110 on: May 18, 2016, 10:17:23 am »
Pozdrav!
Pa gde si ti?
Gde si bio, gde si dangubio?
 

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #8111 on: May 18, 2016, 06:04:21 pm »
Gde si Veljo.  :)
Secam se kao juce kada sam napisao "Nama je vazno da se vidi End zona."  ;)

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11710
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #8112 on: May 18, 2016, 06:31:15 pm »
Gde si Veljo.  :)
Secam se kao juce kada sam napisao "Nama je vazno da se vidi End zona."  ;)
Eeeee moj ti... I ostade zapisano ;-)
Nego što se tiče odbrane, mislim da je ovo poslednja sezona za Doma.
Nadao sam se nekom FA potpisu za DEF ali jbga.
Ne sviđa mi se što nam je odbrana onako "na potez, na iznenađenje" .
Više bih voleo da svi znaju kako igramo, ali da tu ne mogu ništa da učine ;) .
 

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #8113 on: May 18, 2016, 08:34:45 pm »
Packersi nisu tim koji polaze velike nade u FA. Woodson i Peppers u poslednjih sto godina i to je to.
Ono sto mene brine je sto nisu ucinili puno da ojacaju LB corp.
MM je rekao da se Clay vraca na OLB, ali svi su izgledi da ce opet igrati mix na OLB i ILB, sto je eksperiment koji bas i nije uspeo, ja mislim.
Sledece godine od pass rush igraca free agents ce biti Peppers, Datone i Nick Perry.
Zbog toga su draftovali Kyler Fackrella da igra OLB i Dean Lowrya koji igra five-technique enda. Kyler je 2014. operisao ACL, ali je posle toga imao dobru sezonu (malo sekova, ali je kostantno pritiskao QB-a, dobar motor kroz celu utakmicu), a Lowry ima iskustva u 3-4 formaciji i idealan frame za 3-4 five-tech DE, ali ima jako kratke ruke, samo 31". Top 10 NFL five-technique DT imaju u proseku 33.96 inches. Skoro tri inca duze od Lowrya. Bulagu su kritikovali kad je bio draftovan da ima kratke ruke, a on ima 33 inca.
Sve u svemu nakon ove sezone bice dosta tesko.
Na to dodaj Sittona, Lacya, Bakhtiarija i TJ Langa kojima isto istice ugovor sledece sezone.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #8114 on: May 18, 2016, 10:04:35 pm »
Svake godine je slična priča. Čini se da je falio jedan igrač i moglo se do SB. Dobro, prošle godine nakon gubitka Nelsona, vidjelo se nakon pet kola da ni Rodgers ne može više sam, da mu ipak treba pomoć suigrača. A to od WR, TE i RB nije baš imao u potpunosti.
Sada se potencira ILB što je vjerojatno istina, ali ne možeš za sve imati novac. Thompson me puno puta živcira, ali u većini slučajeva je u pravu. Ako platiš skupog FA, nećeš moći produžiti ugovor svojem kojeg puno bolje poznaješ. Zato puno puta preplati domaće igrače. To mu je taktika i od toga ne odustaje.
Prošle godine se vidio nedostatak kvalitetnog TE te se ove godine posegnulo u FA. Koliko će biti dobar tek treba vidjeti. Nitko ne garantira da je uložio novac u ILB da bi pogodio. Tu je na GM da pogodi. Uglavnom promaše. :D
Po meni roster je dovoljno kvalitetan za SB, ali se treba posložiti puno stvari. 2010. nakon silnih ozlijeda nije se ni pomišljalo o SB, a na kraju su pomeli sve do kraja bez kvalitetnog RB. Kao i za sve i ovdje moraš imati i malo sreće. I u pravo vrijeme ući u formu.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #8115 on: May 19, 2016, 04:09:51 am »
Vise sam hteo da se osvrnem na izbor igraca na upravo zavrsenom draftu.
Znam da ne moze sve odjednom, ali ILB je goruci problem vec dosta dugo i run stop je nesto sa cime vec dosta kuburimo. Uglavnom zbog povreda, ali i zbog lose tranzicije pojedinih igraca sa NCAA na NFL level.
Zbog toga je Clay uguran u sredinu gde bez potrebe prima batine umesto da radi ono sto najbolje ume. Zato je uzet Martinez koje je na Stanfordu vec igrao u 3-4. Na koledzu su mu trazili i da drop back into coverage, sto je velika boljka Samy Barringtonu, a i Ryanu. Martinez ima sansu da odmah prve sezone zaigra i to mozda cak i od prvog kola. Videcemo kako ce se snaci. Ako sa cetiri ILB ne uspeju da zakrpe poziciju onda jebi ga.
Kyler je brz i ima brz prvi korak, odlicno se krece za svoju visinu, ali tek treba da dokaze da ga operacija ACL od pre dve godine nece sputavati u NFL. Mada, realno, ove godine tesko da ce videti teren, eventualno ako krenu povrede.
Sa druge strane Lowry je igrac za kojeg mi bas i nije najjasnije zasto je draftovan. Bilo je boljih igraca od njega, ali ajde da verujem TT-u. Ono sto je veliki minus je cinjenica da ce u startu morati da se bori protiv svojih fizickih nedostataka (duzina ruku) i ako misli da uspesno igra protiv vrhunskih teklova bice mu potrebna besprekorna tehnika, a to je vec veliki znak pitanja. Za obojicu je bitno da su igrali u 3-4 semama i to je verovanto ono sto je i presudilo da budu izabrani.
Isto je i sa Clarkom, on je vec igrao NT u UCLA 3-4 frontu. Prevashodno run stuffer, ali ima i sve uslove da bude odlican interior rusher.

Napad je bio najsporiji u NFL-u prosle godine, a TE Rodgers medju najsporijim TE u ligi.
Da li ce Jared Cook biti brzi, ja mislim - tesko.
Sve nade se polazu u Jordyja, a on ima 31 godinu i operaciju kolena iza sebe. Da li i on moze opet biti onako brz? Ne znam.
Moguce je da moze, ali ja sam procitao jedan zanimljiv clanak o WR-ovima koji su imali povredu ACL i njihov ucinak pre i posle. U pitanju je 2011, 2012, 2013. i 2014. godina.

2011

Michael Jenkins, Vikings.
Age (at time of tear): 29
Before: 50 rec., 706 yds.
After: 40 rec., 449 yds. (in only one full season)

Steve Smith, Giants/Eagles
Age: 26
Before: 82 rec., 875 yds.
After: 14 rec., 131 yds. in 9 games with the Rams.
Note: Smith retired following the 2012 season

Domenik Hixon, Giants
Age: 27
Before: 28 rec., 392 yds.
After: 23 rec., 211 yds.
Note: Hixon retired in 2014 after tearing his ACL for the third time

Kenny Britt, Titans/Rams
Age: 25
Before: 42 rec., 738 yds.
After: 47 rec., 669 yds.

Jordan Shipley, Bengals
Age: 25
Before: 52 rec., 600 yds. (one season)
After: 23 rec., 244 yds. (one season)
Note: Shipley retired following the 2012 season

2012

David Nelson, Bills
Age: 25
Before: 46 rec., 506 yds.
After: 36 rec., 423 yds. (one season)
 
2013

Travis Benjamin, Browns
Age: 23
Before: 18 rec., 298 yds. (in rookie season)
After: 43 rec., 640 yds. (including 68 rec. for 966 yds. in 2015)

Reggie Wayne, Colts
Age: 34
Before: 91 rec., 1158 yds.
After: 64 rec., 779 yds. (one season)

Arrelious Benn, Buccaneers
Age: 28
Before: 28 rec., 418 yds.
Note: Benn has not played in the NFL since his injury.

Jeremy Maclin, Eagles
Age: 25
Before: 66 rec., 858 yds.
After: 86 rec., 1203 yds.

Leonard Hankerson, Redskins
Age: 24
Before: 38 rec., 543 yds. (one season)
After: 26 rec., 327 yds. (one season)

Sidney Rice, Seahawks
Age: 27
Before: 41 rec., 616 yds.
Note: Rice retired in 2014, citing a number of reasons

2014

Jordan Norwood, Broncos
Age: 28
Before: 23 rec., 268 yds. (one season)
After: 22 rec., 207 yds.

AVERAGES
Before: 46.5 rec., 613.5 yds.
After: 32.6 rec., 406.4 yds.

Nije nemoguce, ali bice vrlo tesko da ponovo bude vanserijski WR.
Njegove cifre su $4.6 million in 2015, $8.3 million in 2016, $11.55 million in 2017, $12.55 million in 2018.
Morace da cini cuda ako misli da ga TT placa toliko u narednim godinama.

Sve u svemu, ili ove sezone novi SB ili tesko u dogledno vreme.
Barem ne u Rodgersovoj eri.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #8116 on: May 26, 2016, 11:08:07 pm »
Malo o FB poziciji.
Kuuuuuuuuhhhhhn je otisao, jbg. Prebacio je tridesetu i iza sebe ima verovatno i najlosiju sezonu u Packsima do sada. Dosta je gresio u pass protection i Packersi su na kraju morali da preseku. Kuhn mozda ima jos jednu ili najvise dve godine u rezervoaru, ali to je veliki znak pitanja.
Ovom prilikom bih zeleo da se zafalim Steelersima na lepom poklonu.  :jupi:
Za jednog UDFA - sjajna karijera.
Fala mu za sve, sto se kaze.

Ali, show must go on, pa ce se ziveti i bez njega.
LM, Packersi ne odustaju od klasicne FB pozije i na rosteru su trenutno Aaron Ripkowski i igrac izuzetno zanimljivog imena: Alstevis Squirewell (:blink:).
Ovaj drugi je posebno zanimljiv. Potpisan je kao UDFA. 6-foot-1, 260 pounds. Zanimljivo je da je Squirewell (:blink:) na koledzu bio defanzivni linijas (DE). Na 26 utakmica je bio izuzetno produktivan i registrovao je 190 teklova (129 solo), 41 TFL, 15½ sekova, 4 FFs i 3 INTs (returned for 143 combined yards). U nekim utakmica je igrao upravo FB na short-yardage semama. Zbog toga sto je nizak da bi bio def linijas na Pro levelu odlucio je da proba na FB poziciji. Odlucio je da ne ceka da ga timovi "otkriju", vec je pre drafta email-irao 70 agenata i petorica su mu odgovorila, sto mu je bio znak da bi mogao da prodje u NFL.
Packersi su ga potpisali 9. maja nakon sto je bio impresivan na rookie minicampu.

Ripkowski, kako sada stvari stoje, ima prednost pri izboru startnog FB. Na koledzu je i igrao na toj poziciji i uzet je u sestoj rundi. Dve godine je u Packersima.
Mada nikada se ne zna. Mozda Squirewell (:blink:) bude nova Cinderella story Packersa.
SUS, licno cisto sumnjam da ce GB na rosteru zadrzati dva FB.

Ako pak odluce da zadrze obojicu, verujem da ce Squirewell (:blink:) na kraju i uspeti da postane startni FB i vec cujem huk sa tribina Lambeau fielda: Squireweeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeell!

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #8117 on: May 26, 2016, 11:23:39 pm »

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #8118 on: May 26, 2016, 11:35:37 pm »
Kuhn poklon Steelersa? Oni su tad imali onog Kriedlera i Kuhn im je bio višak.
Poklon je kad Vikingsi ne potpišu majstora kakav je bio T-Rich, pa ga uzmu Jetsi.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #8119 on: May 27, 2016, 12:56:33 am »
Prica se da ce Packersi, uz sve moguce implikacije koje taj potez nosi, ipak uci u sezonu sa samo dva QB na rosteru.
Rodgers i Hundley.
Scott Tolzien je otisao u Coltse i sva je prilika da cemo ga gledati i na prvoj preseasone utakmici koju Colstsi igraju bas protiv Packersa, a i na 2016 Pro Football Hall Of Fame Game izmedju istih timova.

Zanima me sta ce Hundley pokazati tokom OTA, preseason training campa i preseason utakmica. Pratio sam ga ovde dok je igrao na UCLA i mislio sam da ce brzo postati starter u NFL, ali kada sam video da ga je draftovao GB znao sam da od njegove karijere nece biti nista sve dok bude u Packersima ili dok Rodgers ne polomi kosti/penzionise se/umre.
Voleo bih da napreduje i da jednog dana bude startni QB u Packersima nekom NFL timu.
Prosle sezone je imao najbolji QB ratting u preseasonu od svih QB-ova, pa cemo videti moze li i ove godine da ponovi isti uspeh.
Na UCLA je postavio skolski rekord (75 TDs, 837 completions za tri godine) uz neke, ipak, bitne nedostatke: variranje forme iz nedelje u nedelju, nedovoljno precizan deep ball, forsira pasove kada za tim nema potrebe, sekovan je previse puta, lose se bori sa pritiskom u pocketu i prebrzo napusta isti sto je ogroman nedostatak na NFL nivou (pogledati pod RGIII). Misljenja o preciznosti i napustanju pocketa su podeljena, pa jedni misle da jednostavno nije imao dovoljno dobar protection :hm:, kao i da su WR bili ispod proseka :hm:, dok drugi misle da jednostavno ne ume da oseti opasnost i nadolazeci pass rush, kao i da ne ume da baci dovoljno precizan dugacki pass.
Vreme ce pokazati koji tabor je u pravu.
Sa druge strane Hundley je vrhunski atleta, izuzetno fizicki pripremljen, poseduje rocket arm, odlican body frame - 6'3"; 226lbs, ogroman talenat i veliki upside potencijal.
SUS, koliko je cekanje u redu iza Rodgersa za Hundleya lose toliko je i dobro, jer moze mnogo da nauci.
Na kraju krajeva, to je isti put kojim je i Rodgers morao da prodje cekaju na svoj red iza Favrea.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu