Author Topic: Frozen Tundra!!!  (Read 1609453 times)

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11683
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13335 on: March 20, 2019, 05:09:43 pm »
 

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11683
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13336 on: March 21, 2019, 10:16:11 am »
Nego CM valjda i zivi tamo u LA?
 

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13337 on: March 21, 2019, 10:38:59 am »
Nego CM valjda i zivi tamo u LA?

Na treninge će verovatno biciklom...

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13338 on: March 21, 2019, 12:02:34 pm »


Bakh posljednji Mohikanac. :D

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13339 on: March 21, 2019, 01:53:57 pm »
svi ti photoshop uradci su čamili na hard diskovima dobrih 10 i više dana, sve dok FA tržište nije toliko isušeno pa da počnu potpisivati i vaše krševe  :yawn:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11683
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13340 on: March 23, 2019, 07:51:09 am »
svi ti photoshop uradci su čamili na hard diskovima dobrih 10 i više dana, sve dok FA tržište nije toliko isušeno pa da počnu potpisivati i vaše krševe  :yawn:
E neka si rekao....
 

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13341 on: March 27, 2019, 04:48:40 pm »
Ode Jordy u penziju.
Pamticu ga po neverovatnom plejofu kada smo uzeli SB.
Zasluzio je odmor.  :worthy:

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11683
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13342 on: March 27, 2019, 04:50:57 pm »

Jordy se penzionisao...
J J.  tvitovao
🚨After more than a decade in the NFL, my brother, former #Packers & #Raiders WR @JordyRNelson is calling it a career. He’s stepping away from the game with more than 8,500 yards...72+ TD’s and as a SB Champion! I’m proud of him and happy for him and his family! #Ese’ #Respect
 

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11683
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13343 on: March 27, 2019, 04:51:37 pm »
Hehe zamalo
 

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13344 on: March 29, 2019, 07:44:10 pm »

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13345 on: March 29, 2019, 08:04:12 pm »
Secam se kada sam ih gledao na Lambeau Fieldu.
Sidjem dole pored ograde i gledam warm up OL i ne verujem kolike su to grdosije.
Nikada do tada nisam imao priliku da izbliza vidim koliko su zapravo veliki. To je nesto neverovatno kada vidis celu OL da stoje jedni pored drugih. Treba proci kroz to kao RB.
Uglavnom, secam se tada Lang i Sitton ne zna se koji je veci, to je stvarno tesko za opisati. A pored njih stoji Bulaga koji je bio jos veci od njih.  :D
Cela OL je tada bila fantasticna. Jeff Saturday je bio C i bio je ubedljivo najmanji u celoj OL.  :)

Prilikom najavljivanja igraca secam se da su najvece ovacije dobili Rodgers, CMIII, AJ Hawk i BJ Raji. Oni ostali djene-djene, ali ova cetvorica kao da je Bog sisao sa nebesa.
Mislim, sta reci... Sekta was there.  :cackalica:

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13346 on: March 30, 2019, 07:23:46 am »

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13347 on: April 03, 2019, 03:03:28 pm »
http://www.espn.com/nfl/story/_/id/26415173

"Highly successful football coach" se oglasio. Mora se priznati i dalje je gospodin i ne riga vatru, ali nekako se nisu potrgali za njim u ovoj offseason. :D

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11683
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13348 on: April 04, 2019, 09:57:34 am »
http://www.espn.com/nfl/story/_/id/26415173

"Highly successful football coach" se oglasio. Mora se priznati i dalje je gospodin i ne riga vatru, ali nekako se nisu potrgali za njim u ovoj offseason. :D
pa dobro "pecnuo" je malo....

Quote
If we missed the playoffs, I expected change might happen. But the timing surprised me. Actually it stunned me. But time provides the opportunity for reflection and clarity and that's where I'm at now. And it's clear to me now that both sides needed a change.

It couldn't have been handled any worse. Anytime you lose a close game, it's a difficult time emotionally afterwards, but when you lose a home game at Lambeau Field in December, it's really hard. And that hasn't happened very often. I walked out of my press conference, and I'm thinking about the game, thinking about how our playoff shot was now minimal. That's where my head was at. And when I was told Mark Murphy wanted to see me -- and the messenger was cold and the energy was bad. Mark said it was an ugly loss, and it was time to make change. He said something about the offense and the special teams, and he didn't think it was going to get any better. There was no emotion to it. That was hard.

Ono sto mi je zanimljivo da i dalje nece da "proda" AR-a... Bar meni tako izgleda.
 

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11683
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13349 on: April 04, 2019, 04:37:05 pm »
Josh Sitton u penziji...
 

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11683
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13350 on: April 04, 2019, 06:32:02 pm »

WHAT HAPPENED IN GREEN BAY
A checked-out coach. A tuned-out quarterback. A soap opera where there should have been a dynasty. And those who saw the Aaron Rodgers-Mike McCarthy wreckage up close say we didn't know the half of it.

https://bleacherreport.com/articles/2828649-what-happened-in-green-bay
 

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13351 on: April 04, 2019, 09:57:46 pm »
Sve je to već ispričano. Zanimljivo da su ESPN i BR u dva dana objavili svoje tekstove sada, pet mjeseci nakon otkaza. :hm:
Dok se pobjeđivalo prljavi veš se nije iznosio.
Šteta je jedino što se bolje nije iskoristio roster nakon 2010.
Kasnije se ipak kvaliteta razrijedila, a Thompson nije napravio ništa da osipanje zaustavi.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13352 on: April 04, 2019, 10:20:03 pm »
Previše anonimnih izjava i konstruktovanih događaja o kojima niko nije mogao ništa da zna. Npr da su MM i AR bili sami i da ga je ovaj nagovarao da se pomiri sa porodicom. Ili telefonski razgovor sa Murphyjem...

Od onih koji su iza svojih izjava kritike stali imenom i prezimenom, tu su praktično samo Jennings i Finley. Ovaj drugi nikada nije bio optužen da je preterano inteligentan a sada konačno znamo i zašto Jennings pravi karijeru od kenjanja po Rodgersu... ::)

Kao što kaže Waukesha, ovo je više kompilacija priča koje se ispredaju već godinama. Sigurno tu ima istinitih ali i lažnih priča. Problem je što je dovoljno i da je samo nekoliko njih istinito pa da objasni kako je došlo da raspada sistema.

Svih ovih godina glavne mete kritika su bili TT, MM i AR (ako ne računamo manje važne igrače kao što su DC i svi ostali ispod njih) ali ja sam često, pre svih njih, voleo da prozovem Murphyja. Njegova inertnost je dozvolila da svi ostali problemi isplivaju na površinu. Izgleda da je konačno rešio da radi svoj posao i da preuzme kontrolu.

Nadam se da će to i da donese željene rezultate.

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11683
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13353 on: April 05, 2019, 12:09:35 am »
Nisam ja ovo okacio sto je to neka apsolutna istina...
Nego imam utisak da je neko "opalio hitac".
Meni izgleda da je ovde meta AR i da pokusavaju da ojacaju poziciju novog HC u odnosu na StarQB-a
 

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13354 on: April 05, 2019, 01:21:06 pm »
James Jones se malčice iznervirao zbog onog teksta... :D

https://twitter.com/NFLTotalAccess/status/1113945614616674304

A nije on jedini, mnogi bivši igrači se oglašavaju i negiraju da su znali išta o onome što se insinuira.

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13355 on: April 05, 2019, 02:27:11 pm »
DON'T BE THE PROBLEM! :A

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13356 on: April 06, 2019, 04:59:07 pm »
https://twitter.com/MadDogRadio/status/1114307823830069248

Kuhn je malčice dosadan, zanimljivije je kada ima drame... ::)

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13357 on: April 06, 2019, 09:00:14 pm »
Kuhn je, uz još nekog, zaboravio sam koga, najbolji svih vremena, ali ne treba zaboraviti da on nije igrao za vas već 3-4 godine. A tek u tih poslednjih par sezona ste izduvali za playoff i verovatno je tek tada krenulo da se zaoštrava. Dok se dobija onda 99% ljudi ni ne primeti da nešto ne štima. Kuhnara nije ni bio tu kad je krenulo sve da se raspada.

Ja sam ovlaš preleteo preko teksta ali video sam podatak da je Rodgers menjao 1/3 playeva na svoju ruku. Ako je brojka koliko-toliko tačna, to je ozbiljan kriminal i Rodgersa ste trebali naguziti zbog toga.
Video sam i onaj primer za play protiv domoljuba. Pogledao sam taj play i taj što je pisao tekst je tu prilično ubo poentu. Očajan audible. Za Rodgersa i inače važi da nije baš veliki Xs &Os majstor, ali taj play je bio baš fušeraj na nivou Safs QBs. Prešalta čoveka da trči post na 7 men rush.   :palm:


p.s.
setio sam se: uz Alstotta :rock:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13358 on: April 06, 2019, 09:57:15 pm »
Boga mi, zabrinucu se ako si zaboravio Alstotta, pored zivog Freaka svake nedelje, to se jednostavno ne desava.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13359 on: April 06, 2019, 10:16:12 pm »
Kuhn nije bio tu poslednje tri sezone, ali glavni kritičari nisu tu još duže pa izgleda mnogo bolje poznaju situaciju.

Tae Adams i Tramon Williams su još uvek tu, ali dobro, oni neće da pljuju u bunar iz kog piju. Zato se oglasio i Casey Hayward koji je neslavno ispraćen nakon što mu je istekao ugovor i nije se ustručavao da nabije na nos Packersima kako su napravili grešku što ga nisu zadržali.

https://twitter.com/show_case29/status/1113975206140436480

Tekst liči na one koji su ranijih godina izlazili o Patsima, vreme je pokazalo da su ti tekstovi bili fikcija obmotana oko nekoliko istinitih podataka. Meni izgleda da je slična situacija i u ovom slučaju.

Najveći primer očigledne fikcije je navodni telefonski razgovor Murphyja i Rodgersa.

Right before the Packers announced LaFleur as their new head coach, the source close to the team says Murphy called Rodgers to tell him who they were going with. He didn't ask for permission—he told him who the choice was. There was a brief pause on the other end of the phone before Rodgers eventually spoke. Murphy made it clear that Rodgers would need to accept coaching. "Don't be the problem," he told him. "Don't be the problem."

Ko je mogao sve ovo da zna? Rodgers, Murphy, Gutekunst i možda Russ Ball.

Rodgers, očigledno, nije izvor. Da bi još neko mogao da zna to bi značilo da je tako važan razgovor Murphy vodio na spikerfonu pa su Rodgersovu reakciju mogli čuti i eventualni prolaznici. Složićeš se da je malo verovatno. Bukvalno je Murphy jedini koji je bogao biti taj izvor. A on nema nijedan razlog da Rodgersa "baca pod autobus". Nedavno mu je dao rekordan ugovor, otpustio čoveka sa kojim je Rodgers imao probleme, i sad će nakon svega da ga proziva kroz namešten članak u trenutku kada pegla stanje u klubu.

No. Fucking. Way.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13360 on: April 06, 2019, 10:48:04 pm »
a ko su glavni kritičari i koga kritikuju?  :)
to o telefonskim razgovorima nisam ni čitao.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13361 on: April 06, 2019, 11:01:58 pm »
Greg Jennings i Jermichael Finley. Ovaj drugi je bio luda glava od prvog dana kada je stigao. Bunio se što mora da igra ST, što mu ne daju šansu da igra... Sećam se kada je krajem rookie sezone dobio lagan pas, nešto tipa 3rd&1 je bilo na pola terena, svi popili fejk na levo a Finley sam na desno i čistu loptu ispusti. Posle pričao kako nije bio dobar pas Rodgersa. Kasnije se popravio iako je i dalje suviše često ispuštao lake lopte. Nažalost, povreda vrata mu je skratila karijeru.

A kao što sam rekao ranije

a sada konačno znamo i zašto Jennings pravi karijeru od kenjanja po Rodgersu... ::)

Evo ti da ne tražiš

Quote
It was 2012, and the Packers were hosting the 49ers when, mid-timeout, cornerback Carlos Rogers playfully asked Jennings why he was running so many short routes.

"You know how it is," Jennings told him. "Contract year."

That's when Rodgers stepped in to say, per Jennings, "You guys should get him at the end of the year."

Come again?

Jennings walked back to the huddle speechless.

"I don't think he realizes what he said and the impact that it had," Jennings says. "Had the shoe been on the other foot and I said, 'Hey, man, I should come and play with your quarterback,' he would've been so offended by that. But when it comes out of his mouth—and we all know there's truth behind jokes—for him to say that and just act as though everything was the same? It just wasn't."

I onda će neko da proziva Rodgersa da je osetljiv. Pa ovaj je šampion osetljivosti.

A kada je otišao u Minnesotu, mastilo se nije još osušilo nakon potpisa a on je već krenuo da pljuje po Green Bayu. Slušao sam to, nije čak ni da su mu nameštali pitanja, on sam počeo da pljuje ničim izazvan.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13362 on: April 08, 2019, 07:30:28 pm »
a jbg Jennings i Finley su kritičari već 100 godina i kritikovali su samo Rodgersa, bar što ja znam.
ali koliko sam ja uspeo nabrzaka videti, ovaj članak je dosta više šibao po McCarthyu nego što je po Rodgersu.

moraću detaljno da pročitam to sranje kad budem procenio da imam živaca za toliko teksta.

James Jones, Hayward, Tramon Williams, pretpostavljam, nisu ništa izjavili za članak ili jesu ali se nisu potpisali?


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13363 on: April 08, 2019, 09:27:47 pm »
James Jones, Hayward, Tramon Williams, pretpostavljam, nisu ništa izjavili za članak ili jesu ali se nisu potpisali?

Oni se ne spominju u članku, samo ga komentarišu preko tnjitera.

Ryan Grant je novi glas u ovakvim tekstovima, i mogu da kažem da je dao zanimljiv komentar kada je uporedio Rodgersa sa veštačkom inteligencijom.

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13364 on: April 09, 2019, 12:20:39 am »



Ryan Grant je novi glas u ovakvim tekstovima, i mogu da kažem da je dao zanimljiv komentar kada je uporedio Rodgersa sa veštačkom inteligencijom.

E, i meni je to bilo baš zanimljivo poređenje, prijatno me iznenadio.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11683
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13366 on: April 10, 2019, 11:13:43 pm »
Bogami dobro je "oprao" Finlija ....
 

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13367 on: April 11, 2019, 06:11:41 pm »
najpre kuka zbog anonymous sources, ali ipak su najveći šupci ovi što su se potpisali.  :rofl:
zamisli, obišao ga je kad je bio u bolnici a ovaj priča protiv njega. jbt koji argument   :lol:

može da radi damage control do sutra, ali iz aviona se vidi da tu nešto baš mnogo ne štima. Godinama već idu te priče, nije ovaj B/R članak nikakvu toplu vodu otkrio u vezi njega.  Nisu ga ni čačkali tamo gde bi ga najviše svrbelo, u odnose sa roditeljima, bratom i druge privatne stvari.
Al jebeš sve to, na kraju se uglavnom to svede na da li isporučuješ. Rodgers figuriraTM kao 1st ballot hofer i kandidat za goat, a u poslednje 2 sezone on je .500 QB. I dobija 180 miliona za to. Pa to može da ti isporuči i Fitzmagic za 5 miliona.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13368 on: April 11, 2019, 06:39:07 pm »
Nemam zivaca da se udubljujem u sirasku dramu. Ako moze neki sazetak u vidu odgovora na pitanje: Jel da potpisujem Buljavog ili ne?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13369 on: April 11, 2019, 07:22:24 pm »
Obavezno! Zar da ostanemo uskraceni za ovo?!

Iskoristio bih priliku da nadojim Buljavog i sve sirase na forumu. Unistava me covek u 2 lige cele sezone. Pi’
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu