Author Topic: Frozen Tundra!!!  (Read 1640942 times)

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11690
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13160 on: December 30, 2018, 09:15:39 pm »
Guti je pred periodom koji ce odrediti i njegovu sudbinu...Ova vansezona ce odrediti pravac u kome ce se fransiza kretati...
 

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13161 on: December 30, 2018, 09:20:31 pm »
Realno 2020-21 tek da se necemu nadamo...
Veliko je pitanje kako ce Rodgers igrati 2020/21.
Puno toga treba da se desi i poklopi da bi se islo na novi SB run, a vremena je malo.
Vec je propusteno dragoceno vreme i zauvek baceno u prazno.
Packersi ce u svojoj post Super Bowl eri ostati upamceni pre svega po nezamislivom traćenju Rodgersovog prajm tajma i po cinjenici da sa njim u timu nisu uspeli da dodju do novog SB.
A sada je vec jasno da se to vise nece ni desiti.

Ova godina je iz jedne redovne patching faze dovela tim na granicu rebuilding procesa koji ce trajati mozda 3, a mozda i 5 godina. Na kraju tog procesa Rodgers ce moci da bude jedino savetnik u Packersima.

Lionsi koji cele sezone kubure sa napadom na sred L-fielda vode sa 24:0.
Vrlo moguce da cemo propustiti playoff i naredne sezone.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11690
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13162 on: December 30, 2018, 09:20:43 pm »
Uhhh ala baja pocisti Kizera...
Sledeci QB je Cobb
 

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13163 on: December 30, 2018, 09:25:09 pm »
Guti je pred periodom koji ce odrediti i njegovu sudbinu...Ova vansezona ce odrediti pravac u kome ce se fransiza kretati...
Sta ti ovo znaci?
Gut je i potpisan da bi promenio trenutno stanje, ali ne za jednu sezonu.
Pa nece otpustati GM-a nakon dve sezone covece. Pa to ni Brownsi ne rade.

Na kraju krajeva pravac kretanja bilo koje fransize u bilo kom sportu se odredjuje u offseasonu.
Mislim, sta drugo moze da odredi pravac kretanja fransize ako ne offseason?  :huh:

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11690
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13164 on: December 30, 2018, 09:31:31 pm »
Sta ti ovo znaci?
Gut je i potpisan da bi promenio trenutno stanje, ali ne za jednu sezonu.
Pa nece otpustati GM-a nakon dve sezone covece. Pa to ni Brownsi ne rade.

Na kraju krajeva pravac kretanja bilo koje fransize u bilo kom sportu se odredjuje u offseasonu.
Mislim, sta drugo moze da odredi pravac kretanja fransize ako ne offseason?  :huh:
Mislim da on nema luksuz da zasere ovaj offseason.Ako zasere  mislim da sledi duuug period plafon 6 W sezona. nece oni njega pedalirati nakon ove sezone.Ali ako zajebe stvari se nece ispraviti bar jedno 5-6 godina.Mislim da onda i Marfi visi ...
 

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11690
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13165 on: December 30, 2018, 09:35:25 pm »
Nego mi sad navijamo za ATL da se popnemo do jedno 12-og mesta na draftu...
 

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13166 on: December 30, 2018, 09:41:52 pm »
Mislim da on nema luksuz da zasere ovaj offseason.Ako zasere  mislim da sledi duuug period plafon 6 W sezona. nece oni njega pedalirati nakon ove sezone.Ali ako zajebe stvari se nece ispraviti bar jedno 5-6 godina.Mislim da onda i Marfi visi ...
Kako moze da “zasere” ovaj offseason?
Sta da uradi? Da dovede Gurlija i Macka u Packerse? Da kupi najbolje igrace sa FA za sto miliona dolara?
Ne razumem o kakvom luksuzu pricas?  :blink:

Ti Veljo neke stvari izgleda ne razumes.
Guti diluje sa nasledjenim problemima. Nista od ovoga nije posledica njegovog loseg rada. Njegov los rad moze da se vidi tek za nekoliko sezona, a ne nakon jednog offseasona. Nije mi jasno na osnovu cega baziras to sto si napisao?
Pa Packersi nemaju ni trenera. Tek treba da ga dobiju, a njemu ce trebati minimum jedna cela godina uz odlican draft i par vrhunskih igraca sa FA da promeni tim.
Ne znam zasto si pomislio da ijedan od njih dvojice moze da visi?
Za pet godina mozda, sada sigurno ne.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13167 on: December 30, 2018, 09:48:51 pm »
Nakon ovakve katastrofalne godine stvari izgledaju crnje nego jesu.
Neće se puno mijenjati u offseason, poneki FA će otići i doći. Ipak je Gute Thompsonova škola. :D
Mislim da kvalitetan i nadobudan trener može sve preokrenuti u jednoj sezoni.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13168 on: December 30, 2018, 09:52:04 pm »


 :D

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11690
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13169 on: December 30, 2018, 10:00:01 pm »
Kako moze da “zasere” ovaj offseason?
Sta da uradi? Da dovede Gurlija i Macka u Packerse? Da kupi najbolje igrace sa FA za sto miliona dolara?
Ne razumem o kakvom luksuzu pricas?  :blink:

Ti Veljo neke stvari izgleda ne razumes.
Guti diluje sa nasledjenim problemima. Nista od ovoga nije posledica njegovog loseg rada. Njegov los rad moze da se vidi tek za nekoliko sezona, a ne nakon jednog offseasona. Nije mi jasno na osnovu cega baziras to sto si napisao?
Pa Packersi nemaju ni trenera. Tek treba da ga dobiju, a njemu ce trebati minimum jedna cela godina uz odlican draft i par vrhunskih igraca sa FA da promeni tim.
Ne znam zasto si pomislio da ijedan od njih dvojice moze da visi?
Za pet godina mozda, sada sigurno ne.
Pa njemu se vec racuna drat jedan a nisam ni mislio na samo na FA nego i na draft.Na ovom draftu on postavlja da li ide draft&develop ili drugacije.Opet ti kako moze da visi. Guta ce ovo ca Mack-om pratiti dugo. Da je otisao negde nego u CHI minimum dvaput godisnje ce biti podsecan na to...

Pa Marfi moze da visi jer je predugo drzao TT-a npr. , nije se njemu resetovao cajger kad je postavio Gutija.Pogotovo taj ceo cirkus gde su MM , Ball i Gut bili ravnopravni i odgovarali direktno njemu. Realno je razbucao hijerarhiju u klubu.
I opet izvrces dakle "ono sto uradi sada ce uticati na sudbinu" nisam napisao da ce uticati da ga maknu posle 2019 nego ako ne odigra dobro moze da se spremi na dug period losih rezultata.
A to sto je zamislivo ili ne ...Pozdravio te MM....
 

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13170 on: December 30, 2018, 10:06:32 pm »
Zašto bi bilo ko prigovarao Guteu za Macka?!?

Pa pokušao je, nije malo ponudio, ali Chicago je bio u najboljoj poziciji od svih zainteresovanih. Negde sam video da su 49ersi dali najbolju ponudu ali su u Raidersima zaključili da im najviše odgovaraju Bearsi.

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11690
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13171 on: December 30, 2018, 10:19:10 pm »
Zašto bi bilo ko prigovarao Guteu za Macka?!?

Pa pokušao je, nije malo ponudio, ali Chicago je bio u najboljoj poziciji od svih zainteresovanih. Negde sam video da su 49ersi dali najbolju ponudu ali su u Raidersima zaključili da im najviše odgovaraju Bearsi.
Ja sam nesto citao da su GBP bili favoriti , a da se on drzao nezainteresovano...
 

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13172 on: December 30, 2018, 10:24:26 pm »
Ma sigurno su pregovarali, navodno da su poslali sličnu ponudu ali su Raidersi procenili da će od Bearsa imati jače pikove.

I opet, SF je dao jaču ponudu ali nisu hteli da ga šalju komšijama.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13173 on: December 30, 2018, 10:30:00 pm »
Atlanta i Carolina nisu razočarali, trenutno stanje je da draftujemo dvanaesti. Navijamo za Denver i Cincinnati pa da biramo deseti. :D

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11690
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13174 on: December 30, 2018, 10:31:10 pm »
Atlanta i Carolina nisu razočarali, trenutno stanje je da draftujemo dvanaesti. Navijamo za Denver i Cincinnati pa da biramo deseti. :D


 :rock: :rock: :rock:
 

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13175 on: December 30, 2018, 11:25:47 pm »
Ima jedna fascinantna stvar. Svi su prognozirali da će od novog pravila roughing the passer najviše koristi imati Rodgers. Čak se spekuliralo da je pravilo i doneseno zbog njegovog loma ključne kosti.
Iskreno ne sjećam se da je ijednom suđeno njemu u korist. :cackalica:

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13176 on: December 30, 2018, 11:53:30 pm »
Ima jedna fascinantna stvar. Svi su prognozirali da će od novog pravila roughing the passer najviše koristi imati Rodgers. Čak se spekuliralo da je pravilo i doneseno zbog njegovog loma ključne kosti.
Iskreno ne sjećam se da je ijednom suđeno njemu u korist. :cackalica:

Ma jeli su govna, kao i uvek...

Offline sixokss

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 746
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13177 on: December 31, 2018, 01:57:13 am »
Nemate trenera..Napad..A ni odbranu..Seleri kap mršav...Opušteno gledajte sladeću sezonu... :vinjak:Bitno da imate vrlo bogatog kvotera... :rofl:

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11690
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13178 on: December 31, 2018, 02:05:07 am »
Nemate trenera..Napad..A ni odbranu..Seleri kap mršav...Opušteno gledajte sladeću sezonu... :vinjak:Bitno da imate vrlo bogatog kvotera... :rofl:
Dobro ipak si sacekao da vidis da li ce ovi tvoji nekako uspeti da se usunjaju u PO...
 

Offline sixokss

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 746
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13179 on: December 31, 2018, 02:20:26 am »
Pa nisam čekao..Otpustili nabeđene zvezde(mahom u odbrani)+povrede koje su im završile karijeru..Igrali gledljiv fudbal...Zabeležili 10 pobeda u sezoni...Za razliku od vas koji koji neznate gde udarate...I imate dva najplaćenija busta..Arona i grahama...Aron je nadrko svoju statistiku sa 4400 yardi a ekipa u teškom kanalu...Veliki rezovi vas čekaju..

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13180 on: December 31, 2018, 02:29:14 am »
Nemate trenera..Napad..A ni odbranu..Seleri kap mršav...Opušteno gledajte sladeću sezonu... :vinjak:Bitno da imate vrlo bogatog kvotera... :rofl:
Realno, ugovor sa Rodgersom je potpisan prerano, ali GB nije ni imao drugu mogucnost. Jednostavno su postali taoci Rodgersovog vanserijskog talenta, a zbog nemogucnosti da taj talenat poveze sa ekipom MM je platio otkazom.
Taj ugovor je zapravo pokazao ko je najvazniji u fransizi u ovom trenutku. Znaci svi mogu da odu, ali Rodgers ce ostati do kraja. Trebalo je sacekati jos ovu sezonu jer nije bilo mesta za zurbu, pa onda doneti odluke o ugovoru, koji sigurno ne bi bio tako visok. Pare bi se sacuvale za popunjavanje drugih pozicija, a mozda bi i Rodgers bio malo skromniji kada bi video da se ekipa raspala.

Ovako, u ovom trenutku i iz ove perspektive, to se cini kao velika greska koju je napravio GBP front office.

I imate dva najplaćenija busta..Arona i grahama
Nisi u pravu. Sad ce Betula da ti izvuce statistiku kako je Graham najveci mamojebac na TE poziciji u istoriji nase galaksije. :zvizdanje:

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13181 on: December 31, 2018, 02:35:11 am »
Sad ce Betula da ti izvuce statistiku kako je Graham najveci mamojebac na TE poziciji u istoriji nase galaksije. :zvizdanje:

Nađi gde sam rekao bilo šta slično.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13182 on: December 31, 2018, 02:48:22 am »
Nađi gde sam rekao bilo šta slično.
Dovoljno je sto se nisi prikljucio opstoj osudi njegovog ocajnog izdanja ove sezone. :kafa:
A jos si ga i hvalio nesto tipa kako je na putu da obori rekord tima u jardama za TE ili tako nesto, pa je onda Fejvorit izneo dokaze da si slagao.  :kafa:

Mrzi me da trazim, ali ako bas insistiras pronaci cu.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13183 on: December 31, 2018, 09:43:10 am »
Pronađi...

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13184 on: January 01, 2019, 09:17:21 pm »
Silne povrede i rani oproštaj od PO su učinile da se dovede mnogo igrača i da im se da lepa šansa. Neki su se vrlo kratko zadržali, drugi su se solidno pokazali pa će imati šansu na leto da se izbore za mesto u timu.

A tu je i Tyler Lancaster. On je svoju priliku sjajno iskoristio. Prosto je neverovatno da takav lik nije draftovan. Ne samo da će biti sjajna zamena za Clarka nego skoro da se neće osetiti razlika, na momente je bio dominantan. To znači i da Clark više neće morati da provodi preko 90% snepova na terenu već normalnijih 60%.

https://twitter.com/pff_packers/status/1080138706793742336

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13185 on: January 02, 2019, 07:21:42 pm »
Packers interview schedule:
  • Wednesday or Thursday - Joe Philbin
  • Friday: Josh McDaniels (NEP OC & QB coach), Brian Flores (NEP DC)
  • Saturday: Dan Campbell (NO assistant HC & TE coach)
  • Sunday: Matt LaFleur (TEN OC)

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13186 on: January 02, 2019, 08:45:03 pm »
Navodno Murphy se još uvek nada da će privoliti trenera Northwesterna... Ono, na duže staze taj lik je možda i ponajbolje rešenje, videćemo...

Pomama za McDanielsom mi stvarno ide na živce. Možda stvarno postane dobar HC, a možda je samo još jedan iz niza solidnih trenera iz kojih BB ume da izvuče najbolje i koji propadaju bez njega.

McCarthyju se često zameralo, iz nekog meni čudnog razloga, da iza sebe nije ostavio coaching tree kao neki drugi veliki treneri. Zanimljivo da to niko ne spočitava Belichicku od koga se odvojilo "mali milion" trenera i svi do jednog su neslavno završili. Još nekoliko njih trenutno čeka na ocenu ali iz prostog zakona verovatnoće bi se očekivalo da je bar nekoliko njih do sada ostvarilo zapaženu karijeru.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13187 on: January 02, 2019, 09:08:03 pm »
Navodno Murphy se još uvek nada da će privoliti trenera Northwesterna... Ono, na duže staze taj lik je možda i ponajbolje rešenje, videćemo...

Pomama za McDanielsom mi stvarno ide na živce. Možda stvarno postane dobar HC, a možda je samo još jedan iz niza solidnih trenera iz kojih BB ume da izvuče najbolje i koji propadaju bez njega.

McCarthyju se često zameralo, iz nekog meni čudnog razloga, da iza sebe nije ostavio coaching tree kao neki drugi veliki treneri. Zanimljivo da to niko ne spočitava Belichicku od koga se odvojilo "mali milion" trenera i svi do jednog su neslavno završili. Još nekoliko njih trenutno čeka na ocenu ali iz prostog zakona verovatnoće bi se očekivalo da je bar nekoliko njih do sada ostvarilo zapaženu karijeru.
Ma to su budalastine koje ne treba uopste uzimati za ozbiljno.
Pa sta je posao trenera? Da ostavi trenere iza sebe ili da osvaja titule?
I gde nadjose BB-a da mu se bilo sta spocitava?
Covek je toliko accomplished da je prosto smesno pricati o bilo cemu osim o dominaciji koja je trajala vise od decenije i o titulama koje pitanje je ko ce sledeci dostici.

Ali ajde ako vec pricamo o tome, da li postoji ijedan trener u istoriji NFL-a koji je vestine, skills i talenat svojih igraca bolje primenjivao od Belichicka? I ne samo svojih, nego i tudjih koje drugi nisu hteli.
Kada to pogledas, sve ostalo je potpuno apsurdno i besmisleno.

Zna se sta je posao trenera, kakav crni coaching tree i ostala sranja.
Treba pitati sve te dusebriznike koji spocitavaju BB-u da li bi vise voleli da je on bio trener njihovih timova i doneo im gomilu SB trofeja ili bi vise voleli da su imali nekog trenera koji je iza sebe ostavio gomilu dobrih trenera, a nije uzeo ni jedan SB.

Zapravo, treba da pitaju navijace NEP-a da li im smeta sto BB nije ostavio nikoga iza sebe.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13188 on: January 03, 2019, 04:29:43 am »
Saints OC Pete Carmichael Jr. will interview for the Packers head-coaching job Saturday - ESPN.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13189 on: January 03, 2019, 08:56:56 pm »
Josh McD otkazao interview sa Brownsima i imace razgovor samo sa Packersima.
Kladionice mu daju najvece sanse da bude novi HC.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13190 on: January 03, 2019, 09:01:48 pm »
Negde pročitao komentar u fazonu - On je boom or bust. Ili ćemo izdominirati još ovih nekoliko sezona sa Rodgersom ili ćemo slavno propasti a onda dovesti nekog da gradi kuću iz početka. Što će reći, nema mnogo smisla dovoditi nekoga ko će pet godina da pravi tim a onda da stvara novog kvotera.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13191 on: January 04, 2019, 12:48:22 am »
Pat Fitzgerald is staying at Northwestern. His agent, Bryan Harlan (son of the former Packers president), told ESPN.com that his client will not interview with the Packers or any other NFL team.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13192 on: January 04, 2019, 06:47:27 pm »
Kenny Clark i Bakthiari na listama najboljih na svojim pozicijama.  :rock:


https://twitter.com/PFF/status/1081230536323014657     https://twitter.com/PFF/status/1081177433037070336

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13193 on: January 05, 2019, 03:08:59 am »
https://twitter.com/TomSilverstein/status/1081313157430288385

OK, baš bi mi bilo čudno da ga nisu intervjuisali...

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #13194 on: January 05, 2019, 06:20:01 pm »
Da li bi pristali da Gutekunst ponudi 1st round pick + mid round pick za Antonio Browna?

Sampion IIIb lige za 2016. godinu