Author Topic: Frozen Tundra!!!  (Read 1659760 times)

0 Members and 14 Guests are viewing this topic.

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11709
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12460 on: October 30, 2018, 08:39:06 pm »
@PackerReport
And with that, the only member of the 2015 draft class still coming to work at 1265 Lombardi Ave. is LB Jake Ryan, who's out with a torn ACL.
 

Online Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12764
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12461 on: October 30, 2018, 08:39:27 pm »
Oce li Gut da pokupi Fowlera iz JAX?
Ili nekog drugog rushera?

Još jedna naša pobeda u samom finišu  :P

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11709
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12462 on: October 30, 2018, 08:52:26 pm »
 

Offline Dome Patrol

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2381
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12463 on: October 30, 2018, 08:57:56 pm »
Možda trejdujete za Landona Collinsa.  :D

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12464 on: October 30, 2018, 09:33:45 pm »
Meni to totalno bezveze trejdovati startera u sred sezone a boris se za playoff, a verovatno bi dobio slican pick (ako ne i bolji) za tog igraca kad ode kao free agent na kraju sezone.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12465 on: October 30, 2018, 09:54:31 pm »
Meni to totalno bezveze trejdovati startera u sred sezone a boris se za playoff, a verovatno bi dobio slican pick (ako ne i bolji) za tog igraca kad ode kao free agent na kraju sezone.
Mozda je Ha Ha prekrsio neko pravilo kluba.
Pitaj boga sta se tu desilo. Deluje neverovatno da ga trejduju u sred sezone, nakon izuzetno dobrih utakmica u prva dva meseca.
Potencijalno veliki problem za GB. Rezerve su Kentrell Brice i Josh Jones, a tu su i UDFA Jermaine Whitehead i UDFA Raven Greene.
Ne zna se ko je veca rupa.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12466 on: October 30, 2018, 10:07:01 pm »
Oba slučaja su očito korektivna. Nisu bili zadovoljni ponašanjem Clinton-Dixa. Očito mu se nije igralo više u GB i to je nekim svojim izjavama dao nagovijestiti. A svojedobno su ga htjeli promovirati u svojevrsnog vođu. :(
Za Montgomery je bilo očito da će biti cutovan tako da je ovo uspjeh da su išta dobili za njega.
Vjerujem ipak da nisu išli grlom u jagode i da imaju plan za safety poziciju.
Ja iskreno ne vidim kvalitetno rješenje, ali tko sam ja da im sudim. :lol:

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11709
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12467 on: October 30, 2018, 11:15:28 pm »
Brice i Jones....
Majko mila..
 

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12468 on: October 30, 2018, 11:18:44 pm »
Sta znam, meni to ne zvuci bas ubedljivo. Ako nisi zadovoljan ponasanjem igraca onda ne cekas trade deadline, vec ga resavas odmah.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21048
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12469 on: October 30, 2018, 11:20:15 pm »
Za Tya je bilo daj šta daš, šteta, jeste bila katastrofalna greška ali opet, nisam siguran da je samo to presudilo u odluci. Verovatno se to kuvalo već neko vreme.

HaHa nikad nije bio ono što se očekivalo. Imao je uspone i padove. Realno, bio je precenjen kod onih koji su ga videli kao top 5 S, isto tako je bio potcenjen kod kritičara. Solidan safety, ali može da se nađe neki bolji.

Moja pretpostavka je da su neki ljudi u organizaciji počeli ozbiljno da razmišljaju o promeni još početkom prošle sezone. Sad ne mogu da se setim ko je tada nosio kacigu za komunikaciju, elem taj se povredio, rešili su da je daju Clinton Dixu, to je bila katastrofalna greška. Čovek se pogubio, nije se znalo ko pije a ko plaća. Mislim da je on samo doprineo zabunama i da bi se bolje snašli da im ništa nije govorio. Posle su kacigu dali Martinezu i situacija se sredila.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12470 on: October 31, 2018, 12:16:44 am »
Dva smo igraca dali nista nismo uzeli.
Osim pikova koji se ne racunaju za ovu sezonu. Sto znaci da ovo nije sampionska sezona i da se verovatno sprema tim za narednu. Dokle vise jbt...  :palm:
Kako se uzalud trose Rodgersove godine u Packersima.  :palm: :palm: :palm:

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1438
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12471 on: October 31, 2018, 12:19:13 am »
Da sam ja NFL GM, ja bi potrosio sve pikove od cetvrte runde pa naniže kroz trejdove, možeš da dobiješ kvalitetne startere na raznim pozicijama za to, a ne na draftu da se izdrkavaš sa kojekakvim retardima, ili sam da se debilišeš i draftuješ puntere i long snappere.
Mike McCarthy je idiot.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21048
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12472 on: October 31, 2018, 12:39:01 am »
Sačekajte makar 2-3 meča pre takvih kritika. Ma sačekajte samo jedan. Nemamo pojma kakav plan imaju.

A nije da neke stvari ne možemo da naslutimo. Trevor Davis je eligible za povratak sa IR, bio je glavni KR/PR pre povrede. Tu je još i Breeland, možda je i on u planu za S. Videćemo... Kritikovaćemo... Ima vremena. :D

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12473 on: October 31, 2018, 12:42:19 am »
Realno u NFC i ne vlada neko ludilo od kvaliteta.
Jedino su Ramsi i NO osetno bolji od ostalih.
Ali moralo bi da se pocne sa pobedjivanjem odmah, vec protiv NEP.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12474 on: October 31, 2018, 02:14:03 am »
ne da betula da se lomi preko kolena  :D
čuj aj da vidimo najpre kakav plan imaju.
šta može biti plan?
breeland kao safety ima smisla. možda će breeland biti najbolji safety lige, ali breeland nikad do sad nije igrao kao safety. ko može da bude toliko siguran u breelanda pa da zbog njega trejduje startera?
isto važi i za ostale igrače koji mogu biti plan ili deo plana. clinton dix je bio starter a oni rezerve i to verovatno nije bilo tako bez razloga.
meni ovo neozbiljno dosta.



Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12475 on: October 31, 2018, 02:15:59 am »
Da sam ja NFL GM, ja bi potrosio sve pikove od cetvrte runde pa naniže kroz trejdove, možeš da dobiješ kvalitetne startere na raznim pozicijama za to, a ne na draftu da se izdrkavaš sa kojekakvim retardima, ili sam da se debilišeš i draftuješ puntere i long snappere.
Osim ako si GM Seattla. Taj je zivot napravio na draftovima od cetvrte runde.

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12476 on: October 31, 2018, 03:42:30 am »
Točno je da se Clinton-Dix pogubio prošle godine kad su mu dali kacigu sa slušalicama. Mislim da je do tada slušalice nosio Burnett. Da nešto nije u redu dalo se naslutiti još krajem prošle sezone kad je javno kritizirao momčad, ako se ne varam. U GB kada počinješ novinarima iznositi frustracije bilo koje vrste postaješ opasan po tim i uglavnom letiš. Jedino ako se zoveš Rodgers i to radiš malo sofisticiranije i ni jedan manager si ne može baš dopustiti luksuz i riješiti franšiznog QB :D
Tako su slično reagirali Sitton, Lang, Randall pa više nisu u momčadi.
Sitton je tako otpušten pred sam početak sezone i isto je izgledalo nebulozno jer nitko nije očekivao da će ga Taylor tako dobro zamijeniti. Clinton-Dixu su očito najavili da mu ne misle pridužiti ugovor i dečko je počeo seruckati te su ga se odmah riješili mada je bilo logično očekivati kraj sezone.
Montgomery je također reagirao dosta bahato nakon greške i umjesto da prizna grešku počeo pričati svašta ... kao traži ispriku od suigrača zbog lažnih optužbi, ne zna koja mu je uloga u timu... Bilo je jasno da je jedino realno da ode nakon svega.
Jednostavno u GB ne trpe nezadovoljstvo jer očito smatraju da to vodi u anarhiju i radije će otpustiti igrača mada za njega nemaju trenutnu zamjenu nego riskirati lančanu reakciju. ;)

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12477 on: October 31, 2018, 08:07:51 pm »
dakle, da rezimiramo.  on je početkom i krajem prošle sezone uradio nešto što Packersi kao organizacija ne tolerišu i onda su ga zbog toga trejdovali, ali godinu dana kasnije.
ta teorija vam je do mojeg  :dry:




Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21048
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12478 on: October 31, 2018, 08:45:33 pm »
Trejdovala ga je nova uprava, da je po starom, dobio bi novi ugovor ili otišao na kraju sezone nakon isteka ugovora.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12479 on: October 31, 2018, 08:48:58 pm »
nova uprava je tu već koliko? skoro godinu dana?
mogli su ga trejdovati već 100 puta da je razlog stvarno neka nedisciplina ili nešto slično


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12480 on: October 31, 2018, 09:31:55 pm »
Danas je Gutenkust na press konferenciji spomenuo da su igrači trejdani prvenstveno zbog loše igre, ali da naravno i drugi faktori utječu na to.
Naravno mi znamo samo ono što nam plasiraju tako da ima sigurno još nečega što ne žele reči javno.
Po njemu, odlučili su ne produžiti ugovor Clinton-Dixu jer nije dovoljno dobar i bolje je uzeti sada pick 4 runde, nego čekati eventualni kompenzacijski pick.
Zašto? Jer kompenzacijskog picka možda neće ni biti jer on želi biti aktivan u free agency za razliku od svog prethodnika. Naravno stoji pitanje zašto ga nisu trejdali na kraju prošle sezone nego sad. Moguće da nisu imali kome? Ili je Ha Ha u međuvremenu još nešto napravio što se nije svidjelo novoj upravi. Gutenkust je odgovorio da izjave igrača imaju svoju težinu i utječu na odluku uprave. ;)
Ono što je izašlo u medijima su njegove izjave da se ne vidi u GB slijedece godine, ali da li je to sve?
Kao što sam već rekao, imam osjećaj da su jako osjetljivi na svaki tip nezadovoljstva i da radi mira u svlačionici radije riješe takovog igrača.
Ispada da je Ha Ha otpušten u sezoni u kojoj ne igra tako loše (ima tri INT), ali isto tako i dosta grešaka - promašenih tacklova, krivih procjena, ali ono što je meni prvenstveno najviše smetalo, voljni moment.
Izgledalo je u nekim akcijama kao da ga stvarno boli ona stvar. :(
Protiv Detroita prošle godine to je bilo posebno izraženo, tako da možda uopće nema neke misterije nego su jednostavno odlučili nakon pet godina krenuti dalje bez njega jer ne zaslužuje novi masni ugovor.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21048
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12481 on: October 31, 2018, 10:13:21 pm »


breeland kao safety ima smisla. možda će breeland biti najbolji safety lige, ali breeland nikad do sad nije igrao kao safety. ko može da bude toliko siguran u breelanda pa da zbog njega trejduje startera?

Naleteo sam na podatak, nisam proveravao koliko je istina, da je kao rookie u Skinsima igrao S.

Možda i Tramona Williamsa planiraju pomeriti, naročito nakon što su ga igrači Ramsa pretrčavali. A i on je već igrao S baš kod Pettina dok su bili u Brownsima.

Dok na gorenavedene teorije možemo vrlo brzo dobiti odgovore, na ovo sledeće verovatno nećemo nikada.

Breeland je doveden nakom povrede Devona Housea, pretpostavljalo se da bi igrao CB, a možda je od starta bio plan da zameni Clinton Dixa? Odmah po dolasku se povredio pa nisu žurili da trejduju HaHu nego su mu dali još prostora da bi dobrom igrom lakše pronašli partnera za trejd?

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12482 on: October 31, 2018, 10:27:44 pm »


Možda i Tramona Williamsa planiraju pomeriti, naročito nakon što su ga igrači Ramsa pretrčavali. A i on je već igrao S baš kod Pettina dok su bili u Brownsima.

Na današnjem treningu Tramon je igrao S poziciju. Već protiv Ramsa igrao je hibridnu poziciju tako da će vrlo vjerojatno krenuti s njim i Briceom.
MM je rekao da je ovo između ostalo prilika za Jonesa da konačno iskoči jer do sad je uglavnom igrao ST.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12483 on: October 31, 2018, 10:48:07 pm »
Uopste ne verujem da je Tramon dobar za sejftija, ali ajde, da ne bude da mracim i slicno.

Sto se tice Dixa velika je greska ocigledna losa procena prethodnog front officea u vezi njegovih mogucnosti i iz nekog razloga su verovali da on poseduje leadership karakteristike.
Verovatno je ona epizoda sa mic-helmetom bila trenutak kada su se otreznili, a i on se verovatno nije snasao pod pritiskom koji su mu nametnuli u Packersima, pa je poceo da trazi izlaz.
Steta. Po meni odlican igrac. Prava steta sto je doslo do razlaza.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21048
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12484 on: October 31, 2018, 11:41:53 pm »
Da, HaHa je dobar lik. Nažalost, većini će ostati u pamćenju njegovi promašeni teklovi. Nije ih bilo toliko puno, ali bili su konstanta koja se vraćala svako malo.

Isto tako važi i za Tya, imao je obećavajuću rookie sezonu. Zbog gužve na WR poziciji i deficita na RBu se prebacio i bio dosta dobar. Protiv Bearsa je imao 160+, neke važne TDe... Nažalost, ostaće upamćen po jednom glupom potezu.

Obojici mogu da poželim sve najbolje. HaHa će se verovatno dobro snaći. Ty je upao u dobru situaciju, Ravensi imaju samo jednog krštenog trkača pa će sigurno dobiti priliku da se dokaže.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12485 on: November 01, 2018, 01:14:45 am »
Izgleda da Packersi imaju ozbiljan problem u locker room i da uprava nastoji da zastiti McCarthyja.
Ha Ha je navodno samo vrh ledenog brega, a Ty je napustio endzonu na KR u ime barem nekoliko igraca.
Prica se da je ceo tim podeljen i da Rodgers stoji na celu jedne grupe.

Mozda su sve ovo gluposti, a to mi je rekao jedan lik iz Wisconsina koji je opsednut Packersima.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21048
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12486 on: November 01, 2018, 01:21:00 am »
Ma gluposti. Rodgers samo što je potpisao ugovor od zilion dolara. Da je hteo drugog trenera, dobio bi drugog trenera.

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11709
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12487 on: November 01, 2018, 09:17:12 am »
Mislim da se sve ipak vrti oko MM-a i njegove sudbine u GB...
Postoje mišljenja da zapravo GB treba ići sledećim putem:
Razlaz sa MM, dovesti DEF orijentisanog HC, i zapravo podići ulogu AR u kreiranju napada...
Nisam siguran koliko je to realno, ali meni to zanimljiva teorija...
Takođe, da li su ovi potezi zapravo znak da je ova sezona "bačena" tj. A su svesni da je zaostatak koji imamo i rezultatski i igrački, prevelik...
 

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12488 on: November 01, 2018, 08:50:31 pm »

Naleteo sam na podatak, nisam proveravao koliko je istina, da je kao rookie u Skinsima igrao S.

Možda i Tramona Williamsa planiraju pomeriti, naročito nakon što su ga igrači Ramsa pretrčavali. A i on je već igrao S baš kod Pettina dok su bili u Brownsima.

Dok na gorenavedene teorije možemo vrlo brzo dobiti odgovore, na ovo sledeće verovatno nećemo nikada.

Breeland je doveden nakom povrede Devona Housea, pretpostavljalo se da bi igrao CB, a možda je od starta bio plan da zameni Clinton Dixa? Odmah po dolasku se povredio pa nisu žurili da trejduju HaHu nego su mu dali još prostora da bi dobrom igrom lakše pronašli partnera za trejd?

ja se toga ne sećam. kad je Breeland bio rookie tamo su safety bili Clark i Mayweather. moguće da je Breeland uletao tu i tamo, ako je Clark bio povređen pa propustio utakmicu ili 2, ali u suštini Breeland kao safety je eksperiment.
Trejduješ igrača koji ti je igrao ~100% snapova već par sezona da bi umesto njega ubacio čoveka koji je neiskusan na poziciji, vraća se iz povrede i sad za vikend bio healthy scratch. Budalaština.
Tramon Williams ili bilo ko drugi...slična stvar kao sa Breelandom.
Jednostavno nema logičnog objašnjenja za ovaj trade. Previše rizika, komituješ se za neki eksperiment i ako to krene po zlu nema nazad. A radiš to u sred sezone kada se boriš za playoff i posmatraš sebe kao contendera.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12489 on: November 01, 2018, 10:52:21 pm »
Tramon je novi sejfti.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21048
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12490 on: November 02, 2018, 05:58:23 pm »

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12492 on: November 02, 2018, 08:33:17 pm »
Ma klasicna prica. Mlad, bio dobar i agent ga odma nalozio da trazi mega ugovor.
Naravno, agentu ide procenat od novog kontrakta i tako.
Ha Ha je ispao budala u ovom slucaju.

Ha ha poce pricati o parama i slavi,
a mi ga odgovarasmo, Ha Ha ne budali.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12493 on: November 02, 2018, 09:46:39 pm »
tipično novinarsko jedenje govana. ono što navijači žele da čuje plus na liniji uprave.
trejdovali igrača pa on sad našao 3 playa gde je ovaj pogrešio. britko pero. dajem glavu da ranije nikad nije ni spomenuo ta tri playa i da nikad nije kritikovao clintona dixa.
tu je i standardna izjava misterioznog NFC skauta. tu je iz nekog razloga i poređenje sa Suttonom. sve je tu.
tekst na nivou priče sa foruma "ni pre 2 godine se nije snašao sa zelenom tačkom"



Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #12494 on: November 02, 2018, 10:42:22 pm »
Ipak bih rekao da je ovaj tekst istina i da nije proizvod novinarske maste.
Takodje ne verujem ni da je tekst narucen.

Ako pitas bilo kog fena Packersa reci ce ti da je Ha Ha dosta pao u formi nakon one fenomenalne Pro Bowl sezone.
Cak i starr, koji je poslovicno uzdrzan u vezi Packersa, misli da Dix nije igrao na potrebnom nivou.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu