Ostalo > Ostali Sportovi

Formula 1

<< < (2/114) > >>

starr:

--- Quote from: mr.green on March 16, 2012, 09:37:51 am ---Nikada losiji vozaci.
Nikada manje vozackog umeca nego danas.

--- End quote ---

Ako je tako zašto onda oni velemajstori iz WRC ne pređu u F1 da se zevzeče za mnogo veće pare? :)

Toliko su dobri da im treba suvozač. :palm:

 :A

Digger:
Hm, ja potpuno zaboravio na to. Proslu sezonu sam celu preskocio, nesto me nije interesovalo. Mogao bih pocnem bar da pratim ovu.

Polux:

--- Quote from: starr on March 16, 2012, 11:20:44 am ---Ako je tako zašto onda oni velemajstori iz WRC ne pređu u F1 da se zevzeče za mnogo veće pare? :)

Toliko su dobri da im treba suvozač. :palm:

 :A

--- End quote ---

Pitaj Sumahera kako se proveo kad se menjao sa McRaeom, da malo vozi Subarua.
Javno je izrazio naklon reli vozacima  :)

Sto naravno ne znaci da F1 vozaci ne znaju da voze. Naprotiv.

Sundjer Bob Kockalone:

--- Quote from: Polux on March 16, 2012, 02:42:17 pm ---Pitaj Sumahera kako se proveo kad se menjao sa McRaeom, da malo vozi Subarua.
Javno je izrazio naklon reli vozacima  :)

Sto naravno ne znaci da F1 vozaci ne znaju da voze. Naprotiv.

--- End quote ---
Naravno da je izrazio naklon, kad je morao da vozi te poljoprivredne mašine. Ako voziš auto godinama, a onda ti neko da Juga na nekoliko dana, onda ćeš sigurno da izraziš naklon svim vozačima juga. Ali to nikako ne znači da su oni bolji vozači od tebe.

Iceman:
Grosjean i Hamilton objasnili danas, bice dobro sutra. Ocekuje se i standardni vatromet od Kimija sa bedne 18. pozicije. Nikad losija podloga, sto su sjajne vesti.
Inace, ne verujem da ima razlike u brzini i talentu najboljih u bilo kojoj sferi auto-moto sporta, samo je pitanje kojim stopama je ko krenuo. Razlika je u mudima. :D Reli i motori su za smekere i muskarce, kartinzi i vrtenje u krug su za deckice. :D Svakom svoje.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version