Author Topic: NFL draft i prateće manifestacije  (Read 132158 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #70 on: February 26, 2012, 06:03:34 pm »
Owusu me je iznenadio, drugo vreme, odma' iza Hill-a. A decko je trebalo da bude undrafted pre combine-a. Ovo ga sigurno podize znatno. Nije igrao celu sezonu, cini mi se ni prethodnu, pa nema neke brojke, iako mu je Luck bacao, ali ja mislim da moze da bude dobar. Ovo vreme sad, a evo sad istrcao i 4.33, posle 4.31 ce ga sigurno ubaciti u kasnije runde.

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #71 on: February 26, 2012, 06:22:02 pm »
Owusu me je iznenadio, drugo vreme, odma' iza Hill-a. A decko je trebalo da bude undrafted pre combine-a. Ovo ga sigurno podize znatno. Nije igrao celu sezonu, cini mi se ni prethodnu, pa nema neke brojke, iako mu je Luck bacao, ali ja mislim da moze da bude dobar. Ovo vreme sad, a evo sad istrcao i 4.33, posle 4.31 ce ga sigurno ubaciti u kasnije runde.

Owusu je pre sezone smatran za pika negde u sredini drafta, ali je imao previse povreda u svojoj karijeri. Prosle godine su neki niski pikovi sa Standforda odradili sjajan posao, sto i nije cudno kad su imali odlicne trenere, tako da ocekujem da ove godine imaju neki plus.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #72 on: February 26, 2012, 06:30:46 pm »
Cujem da je Sanu sjebao dosta, vidim sad je imao drop, a kapiram da je lose trcao i 40 yard dash.

Offline Stana

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1847
    • View Profile
Re: Re: 2012 Endzone NFL Mock Draft
« Reply #73 on: February 26, 2012, 07:33:56 pm »
Mislim da ce ove godine AFC timovi dosta paznje posvetiti S u ranijim rundama upravo zbog TE kombinacije iz NE.Nas director of player personnel Nick Caserio je rekao da je draft ove godine jak na pozicijama WR,front seven u odbrani i OL.

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: Re: 2012 Endzone NFL Mock Draft
« Reply #74 on: February 26, 2012, 07:52:01 pm »
To sto je neko hajpovan ne znaci da je bio dobar.

Nisam to ni rekao. Jasno je to, nisam ni aludirao na to, vec na prostu cinjenicu da ove godine, cini mi se, nema toliko igraca nad kojima ljudi (navijaci, experti, "experti"...) balave.

Drugo, Luck je van konkurencije u poslednjih par godina verovatno, zato sam ga i stavio kao izuzetak. Oko Richardson-a se slazemo, zato nisam ni stavio RBs na spisak. O DeCastro-u ne znam mnogo. Ali sustina je da nema nekog "rivaliteta", odnosno nema mnogo nedoumica ko su najbolji igraci na odredjenim pozicijama, a to je, po mom misljenju, posledica kvaliteta igraca. RGIII ove godine mi je slicna prica kao Newton prosle.

QBs iako nisu bolji, barem su bili slicnih kvaliteta pa je bilo zanimljivo gledati kako se takmice.
Prosle godine su se klali AJ i JJ ko je bolji WR.
O RBs ne vredi govoriti. Kao ni TEs.
OL - koliko se samo rasprava vodilo ko je najbolji OT (Smith, Carimi, Solder, Costanzo, Frenklin, pa posle i Carpenter bio sve popularniji). OG nisu bili nista posebno, ali eto meni jeste barem Wisniewski, logicno.

DT - Dareus vs Fairley, dva popularna igraca. Koga ce prvog pokupiti. Pa gde ce zavrsiti Phil Taylor?
DE - ko je najbolji pass rusher? Odlicna konkurencija bila. Pa sta ce biti sa Miller-om? 3-4 OLB ili 4-3 DE? Ili nesto deseto?
LBs - nis' specijalno.
CBs - Amukamara ili PP? Isto kao i DTs - koga ce prvo pokupiti? Gde ce zavrsiti Jimmy Smith?

Dakle, deluje mi da je prosli draft bio kvalitetniji i zanimljiviji. Sto zbog igraca i konkurencije, tako i zbog prica i hype-a koji su oko njih pravili.

Ponavljam, mozda sve to ima veze sa tim sto ne pratim draft toliko (obaveze i manjam pikova za OAK), ali ipak imam utisak da ova klasa nije bolja od prosle. Odnosno zanimljivija.
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Re: 2012 Endzone NFL Mock Draft
« Reply #75 on: February 26, 2012, 08:01:39 pm »
Ne znam, nije jos prica na tom nivou, ali mislim da gresis, bar donekle. Ove godine ce isto biti prica zanimljiva oko CB-ova, ima ih dobrih, Claiborn, Kirkpatrick..., pa isto tako i WR. Moguce da ja imam taj utisak, jer ih trenutno najvise pratim. Jeste, Blackmon je najbolji, ali posle njega ima gomila njih veoma dobrih za koje se ne zna ko ce biti drugi odabran uopste. Evo, sad je Hill podigao sebi vrednost, a do combine-a se pricalo o Jeffery-ju recimo.

Sve u svemu, te price i hype-ovi ce da se pojave u pauzi posle combine-a, pred sam draft, jer ce tek tada da krenu mock draft-ovi ozbiljniji.

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: Re: 2012 Endzone NFL Mock Draft
« Reply #76 on: February 26, 2012, 08:19:09 pm »
Jok, price i hype-ovi krecu vec oko Senior Bowl-a. Ima ih i ove godine. Samo ne toliko. No svejedno, vazno da mi lepo odradimo mock :D
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Re: 2012 Endzone NFL Mock Draft
« Reply #77 on: February 26, 2012, 08:42:25 pm »
ma previse je juniora i softmora pa strucnjaci nisu bili spremni.

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: Re: 2012 Endzone NFL Mock Draft
« Reply #78 on: February 26, 2012, 09:23:03 pm »
Mislim da ce ove godine AFC timovi dosta paznje posvetiti S u ranijim rundama upravo zbog TE kombinacije iz NE.Nas director of player personnel Nick Caserio je rekao da je draft ove godine jak na pozicijama WR,front seven u odbrani i OL.

E bas ce da se usrece sa ovom sejfti klasom svi kojima treba. Mislim da je ovo pozicija na kojoj ima najmanje kvaliteta u NFL, a realno malo je igraca koji odu u prve 3 runde, a sve je znacajnija...

@Foldi

Jesu neke price bile zanimljivije prosle godine, ali kazem, meni se cini da je ova godina kvalitetnija sem pass rushera i top WR, no svako ima svoje misljenje.

E da, ove godine ima vrlo, vrlo zanimljivih 4-3 LB i onih prvaih MLB, sto zveri (Taz) sto ovih koji igraju glavom (Luke Kuelchy, zna li neko kako se ovo cita?)

Kako mislis da se RB ne mogu porediti?

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: Re: 2012 Endzone NFL Mock Draft
« Reply #79 on: February 26, 2012, 10:11:15 pm »
Kako mislis da se RB ne mogu porediti?

Bolji su ove godine, mislim.

I evo jednog zanimljivog igraca:

Utah State RB Robert Turbin clocked 4.44 and 4.47 forty-yard dash times at the NFL Scouting Combine.
His "official" forty was 4.50, but still plenty impressive at his size. Turbin is incredibly thickly built in the upper body with a wide, jacked-up frame and lots of muscle. He probably needs some work on his lower half, but not to the extent that it would increase his weight. Turbin weighed in at 5-foot-10, 222. NFL evaluators will drool over his speed-size combo.
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4452
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Re: 2012 Endzone NFL Mock Draft
« Reply #80 on: February 26, 2012, 10:22:23 pm »
Neki WR su bas podbacili. Kendall Wright oko  4.60.  Mohammed Sanu 4.65,
Ali oni najzanimljiviji nisu ni trcali.

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21043
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #82 on: February 27, 2012, 07:08:15 pm »
Kakva životinja...  :w

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Re: 2012 Endzone NFL Mock Draft
« Reply #83 on: February 27, 2012, 11:53:45 pm »

E da, ove godine ima vrlo, vrlo zanimljivih 4-3 LB i onih prvaih MLB, sto zveri (Taz) sto ovih koji igraju glavom (Luke Kuelchy, zna li neko kako se ovo cita?)
Bas slusam i zovu ga Kilki, bar mi se tako cini

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Re: 2012 Endzone NFL Mock Draft
« Reply #84 on: February 27, 2012, 11:55:56 pm »
Ali su Perry i on pokidali merenje. Imam osecaj da nam jedan od njih ne gine  :hm:

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21043
    • View Profile
Re: Re: 2012 Endzone NFL Mock Draft
« Reply #85 on: February 28, 2012, 12:15:59 am »
Bas slusam i zovu ga Kilki, bar mi se tako cini

Tačnije - Kikli... :)

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: Re: 2012 Endzone NFL Mock Draft
« Reply #86 on: February 28, 2012, 12:41:39 am »
Ali su Perry i on pokidali merenje. Imam osecaj da nam jedan od njih ne gine  :hm:

I ja sam dok sam gledao meceve cuo da ga zovu Kikli (bravo Stari), ali rekoh mozda sam zeznuo. Bilo bi lepo da vama ode Peri, ipak je on dobar sa trenerom :) Ostavite nama da konacno resimo pitanje MLB :pop: Mada, ne bih se bunio ni da pokupimo Foksa, pokidao je danas, i jako me podseca na Kulena, taman da od njega uci.

Inace onaj decko (MLB) sa Kalifornije sto je bio DPOY u PAC12, sad ne mogu prezimena da mu se setim, igra sasvim fino, pokupi vec pomenutu nagradu a vidim da ga nikone spominje u preve tri runde. Naravno ocekujem da je nizak (sto jeste) i spor, nikakav atleta, kad ono decko 4.41 nezvanicno vreme :worthy:

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Re: 2012 Endzone NFL Mock Draft
« Reply #87 on: February 28, 2012, 12:55:46 am »
Koliko sam  cuo, decko je zver ali i napaljena crncuga. Treneri mu krivi za sve, a ima najvise penaltija i to valjda onih od 15y.

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Re: 2012 Endzone NFL Mock Draft
« Reply #88 on: February 28, 2012, 09:47:00 am »
Koliko sam  cuo, decko je zver ali i napaljena crncuga. Treneri mu krivi za sve, a ima najvise penaltija i to valjda onih od 15y.
Ko me  tera da komentarisem u sitne sate. Pomesah Kendricksa i Burficta  :palm: :palm: :palm:

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4452
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Re: 2012 Endzone NFL Mock Draft
« Reply #89 on: February 28, 2012, 12:01:31 pm »
Uklopice se Burfict u Detroit samo tako....

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15020
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Re: 2012 Endzone NFL Mock Draft
« Reply #90 on: February 28, 2012, 12:15:58 pm »
Uklopice se Burfict u Detroit samo tako....
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: Re: 2012 Endzone NFL Mock Draft
« Reply #91 on: February 28, 2012, 05:04:38 pm »
Ko me  tera da komentarisem u sitne sate. Pomesah Kendricksa i Burficta  :palm: :palm: :palm:

Al si zato mene dobro istripovao :)

Uklopice se Burfict u Detroit samo tako....

Ali uopste nece. Em nije igrac kakav njima treba, em ima problema sa trenerima...

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: Re: 2012 Endzone NFL Mock Draft
« Reply #92 on: February 28, 2012, 07:57:21 pm »
Boise State ima dva zanimljiva odbrambena igraca na draftu: DE/OLB Shea McLellin i S/CB George Iloka. Neko bi mogao lepo da se ovajdi sa njima, deluju kao solidni igraci.

Sto se Burfict-a tice, mogu da mere sta hoce na 40 yds, decko igra mnogo brze na terenu:



E sad, da nesto nije u redu sa njim - nije. Da li to znaci da ce biti UDFA, ili ce neko da potegne kasniji pick na njega...
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: Re: 2012 Endzone NFL Mock Draft
« Reply #93 on: February 28, 2012, 08:46:49 pm »
Nece on izaci iz druge runde. Decko je definitivno talentovan i par timova sa jakim liderima u svlacionici (Steelersi, Ravensi, GB...) mogu sebi priustiti da uloze dio vremena u prevaspitavanje.
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Re: 2012 Endzone NFL Mock Draft
« Reply #94 on: February 28, 2012, 10:03:25 pm »
Nece on izaci iz druge runde. Decko je definitivno talentovan i par timova sa jakim liderima u svlacionici (Steelersi, Ravensi, GB...) mogu sebi priustiti da uloze dio vremena u prevaspitavanje.
Juce sam saznao da je nas najveci locker room leader Ryan Grant.  :palm:
Toliko je mudo u svlacionici da verujem da ce ga uzeti Lionsi da bi doveo Suha u red.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline matteus

  • Starter
  • **
  • Posts: 383
  • Andre Woodson's Right Arm
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #95 on: March 01, 2012, 10:58:41 am »
Sad nešto gledam ona rangiranja na nfl.com/combine, i gledam LBove. Njima je najgori LB na combineu bio Tank Carder, a ja uopšte ne kapiram zašto.
3 year starter, back-to-back DPOY. Fantastičan instinkt, ali upitne fizikalije, međutim imao je sasvim ok combine (4.69 40y, 6.89 3 cone, jedino je bendž malo usro, samo 19).
Nenad Čanak štapom bije Kristijana Karembea.

Offline Disco Jamal

  • Starter
  • **
  • Posts: 332
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #96 on: March 01, 2012, 12:04:19 pm »
Hehe "bendž". Svetog mu Bendžarvusa, vidi se da nisi kročio u teretanu. :D

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4452
  • Keep walking
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #97 on: March 01, 2012, 12:21:28 pm »
To su u zadnje vreme ukenjali sa fizickim atributima, broj ponavljanja na bendzu (ili sviranja istog) , jeste da to govori da li je igrac posvecen vezbanju i treningu, ali to nikad ne moze da zameni osecaj za igru i sl. Pitajte Jetse gde im je Vernon G. Ili Brendon Spajks iz NEP. Jedan ultra freak drugi kao spor.

Offline matteus

  • Starter
  • **
  • Posts: 383
  • Andre Woodson's Right Arm
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #98 on: March 01, 2012, 01:00:16 pm »
Hehe "bendž". Svetog mu Bendžarvusa, vidi se da nisi kročio u teretanu. :D

Ja to ironično, zar moram da obljasnim da sam se samo šalijo ? Titan sumlja...  :hm:

@ mardok : pa to i kažem. I ok, jasno da određene igrače izvlači činjenica da su u određenom segmentu iznad proseka u NCAA, bilo da su to instinkti ili fizički atributi. Ali da neko i posle merenja bude poslednji, to mi nije jasno. Kao "ima super instinkte, ali je slab i spor. Aha, nije ni spor ni slab, nema veze, i dalje je vuna".

Nenad Čanak štapom bije Kristijana Karembea.

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #99 on: March 01, 2012, 01:24:38 pm »
Mozes ti da imas super instinkte, ali ako ne stizes da pokrijes rupu ili te RB masno ugazi onda ti djaba svi instinki (osim onog za prezivljavanje) na svetu. Igra je postala brza i jaca, i ako se ne mogu prilagoditi tome onda nista ne vrede. Nije to flag fudbal. Sad i CB-ovi moraju da budu u stanju dobro da tekluju.

Offline Disco Jamal

  • Starter
  • **
  • Posts: 332
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #100 on: March 01, 2012, 01:43:41 pm »
Ja to ironično, zar moram da obljasnim da sam se samo šalijo ? Titan sumlja...  :hm:

Ah, moj sarkazam radar je opet zakazao, sori. :)
Apropo 19 ponavljanja na bendžarvusu, veći je problem (generalno) je što se očigledno nije ni spremao za to, odnosno combine, odnosno trening koji igraču rešava put u karijeri, a nedostatak fokusa je red flag više nego što par ponavljanja manje pokazuju nedostatak snage.
Izuzetan car je lik koji se na combine razgovoru pojavio full u odelu, zaboravih kako se zove.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #101 on: March 01, 2012, 04:12:35 pm »
....ali to nikad ne moze da zameni osecaj za igru isl....Pitajte Jetse gde im je Vernon G...

To nije pitanje osecaja za igru.
Kad neko nema taj osecaj to se vidi jos na high school, a kamoli na ncaa nivou. O tome da neko uspe da sakrije nedostatak tog osecaja od NFL skauta...to je vec stvar naucne fantastike.
Tu je u pitanju motivacija.
Vernon je potpisao ugovor, uzeo kintu i njegove ambicije sto se tice fudbala su bile ispunjene i to ga vise nije zanimalo. Boleo ga je kurac da trenira, da uci i to je samo otaljavao da bi sto duze bio na rosteru i izmuzao sto vise kinte. A kad nisi utreniran to se lako vidi na utakmici i onda popijes cut na pola rookie ugovora.

Gholston i Maybin su imali maltene identicne price, ali s tom razlikom da je Aaron ipak imao motivacije da igra taj fudbal i dalje i uzima od toga lepu kintu i dalje, dok je Vernona ocigledno boleo pimpek da se cima.
Nije fudbal za svakoga, ali neko uspe da sakrije tu kurcobolju dok ima te predraft intervjue i ostale zajebancije, da bi uzeo laku kintu.
   


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #102 on: March 01, 2012, 05:31:21 pm »
Sad nešto gledam ona rangiranja na nfl.com/combine, i gledam LBove. Njima je najgori LB na combineu bio Tank Carder, a ja uopšte ne kapiram zašto.
3 year starter, back-to-back DPOY. Fantastičan instinkt, ali upitne fizikalije, međutim imao je sasvim ok combine (4.69 40y, 6.89 3 cone, jedino je bendž malo usro, samo 19).

Odlican igrac, ja ne bih imao nista protiv da zavrsi u Orlovima, nije razvaljivao kao sto su to radili Kikli, Spens ili Dejvid sa Nebraske, ali je bio jako dobar.

Mozes ti da imas super instinkte, ali ako ne stizes da pokrijes rupu ili te RB masno ugazi onda ti djaba svi instinki (osim onog za prezivljavanje) na svetu. Igra je postala brza i jaca, i ako se ne mogu prilagoditi tome onda nista ne vrede. Nije to flag fudbal. Sad i CB-ovi moraju da budu u stanju dobro da tekluju.

U nacelu da, moras da imas odredjenu snagu i brzinu ili ces biti pojeden od strane super atleta. U njegovom slucaju to bas  nije tako. Decko je svoj najbolji mec odigrao protiv Viskonsina u "Rose Bowl", i pokazao je da je dovoljno dobar protiv NFL OL. Clanovi te OL Bedzersa su bili Mofit (ti bar znas ko je on), KArimi (pik prve runde), Konc (najbolje rangirani OC na ovom draftu, verovatno pik prve runde) i Zitler (visoko rangiran OG na ovom draftu, kraj prve-pocetak trece runde).

To nije pitanje osecaja za igru.
Kad neko nema taj osecaj to se vidi jos na high school, a kamoli na ncaa nivou. O tome da neko uspe da sakrije nedostatak tog osecaja od NFL skauta...to je vec stvar naucne fantastike.
Tu je u pitanju motivacija.
Vernon je potpisao ugovor, uzeo kintu i njegove ambicije sto se tice fudbala su bile ispunjene i to ga vise nije zanimalo. Boleo ga je kurac da trenira, da uci i to je samo otaljavao da bi sto duze bio na rosteru i izmuzao sto vise kinte. A kad nisi utreniran to se lako vidi na utakmici i onda popijes cut na pola rookie ugovora.

Gholston i Maybin su imali maltene identicne price, ali s tom razlikom da je Aaron ipak imao motivacije da igra taj fudbal i dalje i uzima od toga lepu kintu i dalje, dok je Vernona ocigledno boleo pimpek da se cima.
Nije fudbal za svakoga, ali neko uspe da sakrije tu kurcobolju dok ima te predraft intervjue i ostale zajebancije, da bi uzeo laku kintu.
   

Nije samo pitanje motivacije. Na koledzu ima 120 timova u prvoj diviziji, malo je talenata, igracima je lako da ako su fizicki dominantni dominiraju na terenu. A kad dodju medju jednake zveri onda dolazi do izrazaja manjak instikata i poznavanja igre. Slicno je kao u juniorskoj kosarci, bar tu imamo dosta primera, samo sto su ovde granica godina malo podignuta...

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #103 on: March 01, 2012, 06:13:27 pm »
Nije Gholston igrao samo protiv nekih slepaca. Dominirao je on i protiv Wolverinsa sa Longom, a to ne mozes samo na fizikalije.
I sigurno Jetsi nisu toliki slepci da sa #6 biraju lika koji nema nista osim fizikalija. To radis u nizim rundama. Osim Gholstona draftovali su veoma dobro poslednjih godina i nemoguce je da naprave takav previd.
Jednostavno, Gholston je uspeo da sakrije to da ga zabole za fudbal, NFL i ostalo, a cim je uzeo kintu nije hteo da trenira, da uci itd itd


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15020
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #104 on: March 01, 2012, 06:31:32 pm »
I sigurno Jetsi nisu toliki slepci da sa #6 biraju lika koji nema nista osim fizikalija. To radis u nizim rundama. Osim Gholstona draftovali su veoma dobro poslednjih godina i nemoguce je da naprave takav previd.
Jednostavno, Gholston je uspeo da sakrije to da ga zabole za fudbal, NFL i ostalo, a cim je uzeo kintu nije hteo da trenira, da uci itd itd

Je l si ti pratio draft i predraft te godine, ili si došo samo da lupiš nešto ovako. Svi skauti su pričali da je Golston totalni promašaj još pre drafta i da nikada od njega neće da bude NFL igrač. Nema veze to sa parama. Pokušavao je i da trenira, ali nije uspeo. I da, džetsi jesu ispali slepci te godine, ceo forum im se smejao.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.