Author Topic: San Francisco 49ers  (Read 108694 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nestorZ

  • Starter
  • **
  • Posts: 265
  • Who Dat?
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #175 on: March 27, 2012, 10:31:11 pm »
Freeman je prošle sezone izgledao ko izgubljena kokoš, Smith je bio hiljadu puta zreliji, pametniji i bolji qb.

Dal je Smith odličan qb? Nikako. Dal je trenutno bolji od Freemana? Svakako.


 :facts:



Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #176 on: March 27, 2012, 11:30:59 pm »
Ma Freeman je streaky QB kad ga krene razbija ali dosta je bio u kanalu ove godine. Njegov problem je bulja OL i prejadni skilled saigraci.
Mike Williams je nestao prosle sezone, Winslow je 1 kuJac a ostatak ni ne znam koji su...Blount je prevuse one dimensional.

Zao mi je Diggeru, jako mi je mrsko da priznam ali zgadija Freeman je bolji QB od Akekseja.

Offline nestorZ

  • Starter
  • **
  • Posts: 265
  • Who Dat?
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #177 on: March 27, 2012, 11:33:35 pm »
Nije bolji, ne trenutno.

Bit će bolji kad se razvije i bio je bolji sezonu ranije, ali 2011 je bio lošiji i to bitno lošiji.
Nije imao pametne odluke, često je nepotrebno riskirao, gubio se i tako dalje.


Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #178 on: March 27, 2012, 11:41:13 pm »
Morao je dosta sam...defense Milvokija je ocaj zivi.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #179 on: March 28, 2012, 12:40:38 am »
Ne znam kako moze da bude bolji prosle sezone, kada je bio ocajan, ali 'ajde. Imao je slican support i sezonu pre, pa je dobro igrao. I odjednom napad Niners-a koji su svi pljuvali sad ispade odlican supporting cast Smith-u. Gore je cesto povredjen, Vernon ispusta lopte, a nema ga uvek, udvajaju ga cesto. Crabtree-a svi pljuju, pa sad i on ispade da valjda. :D Da ne pricamo da je pored njih imao jos Kyle-a Williams-a, Ted-a Ginn-a (i on je bio povredjen na kraju) i Brett-a Swain-a. Taj odlican cast WR-a je uhvatio celu jednu loptu za 3 jarde u finalu konferencije. Nije bas tolika razlika, pa da to bude uticaj toliki i zasto je Freeman bio ocajan, a Alex sasvim dobar.

No, dobro, videcemo ove sezone, Freeman sad ima daleko bolje igracke.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #180 on: March 28, 2012, 09:42:50 am »
Freeman sad ima daleko bolje igracke.


OL 49ersa >>>>>> OL Milvokija
RBs 49era >>>>>> RB Milvokija
TEs 49ersa >>>>>> TEs Milvokija
WRs 49ersa = WRs Milvokija

Offline 49er

  • Starter
  • **
  • Posts: 216
  • Nothing Finer than a Forthy-Niner
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #181 on: March 28, 2012, 10:27:35 am »
Prosle sezone Smith >>> Freeman, ko prica suprotno nema pojma, za sada je Smith po meni puno bolji QB, a sta ce biti ove sezone tek cemo videti


Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #182 on: March 28, 2012, 01:22:01 pm »
Nervirate me. Olaksavate zivot Diggeru bez razloga. :D Umesto da se kolektivno okomimo na Srbina, vi mu ovde dajete topovsko meso u vidu izvesnog Frimena. :lol:
Ali Frimen jebeni... neveruem.

Ali realno. Rasprava o dva govneta, koje je svetlije i koje manje smrdi, kao da je bitnije od činjenice da su govna.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #183 on: March 28, 2012, 01:49:01 pm »
OL 49ersa >>>>>> OL Milvokija
RBs 49era >>>>>> RB Milvokija
TEs 49ersa >>>>>> TEs Milvokija
WRs 49ersa = WRs Milvokija
OL - Pa ono, doveli su Nicks-a i Meredith-a za OL, a i ovako nije toliko losa, koliko je Freeman umeo da kampuje prosle sezone.

RB - Gore jeste bolji od Blount-a, ali je cesto povredjen, i bljesne na par utakmica, pa ga nema na nekoliko skoro uopste.

TE - jasno je ko je tu bolji.

WR - koga to Niners-i imaju da je bolji od Vincent-a?

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #184 on: March 28, 2012, 03:20:28 pm »
Ma odnosi se na proteklu sezonu...

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #185 on: March 28, 2012, 06:26:11 pm »
OK, quote-ovao si recenicu gde sam ja rekao da Freeman sad ima bolje saigrace.

Offline 49er

  • Starter
  • **
  • Posts: 216
  • Nothing Finer than a Forthy-Niner
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #186 on: April 02, 2012, 08:01:57 pm »
Ground-breaking on the new San Francisco 49ers stadium is scheduled for April 19.  :rock:



Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #187 on: April 03, 2012, 10:52:40 am »
Od SF do novog "SF" stadiona samo 2 dana jahanja :A
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #188 on: April 03, 2012, 02:53:05 pm »
Ne znam sta si se toga uhvatio, niti je jedini, niti prvi tim, kojem stadion nije u samom gradu. Bolja infrastruktura, vise prostora, laksi pristup...a ionako su prostorije tima tamo vec godinama. A i SC je tolika i toliko daleko, da dodje k'o predgradje. Nebitno u svakom slucaju, stadion bi trebalo super da izgleda...bar meni izgleda drugacije i lepse od ovih zatvorenih govana sto grade.

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #189 on: April 03, 2012, 02:54:04 pm »
A to je nama svima bitno do jaja.  :w00t:

Deo sa krovom jeste, doduse. Otvoreni ftw.

Offline 49er

  • Starter
  • **
  • Posts: 216
  • Nothing Finer than a Forthy-Niner
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #190 on: April 03, 2012, 03:06:36 pm »
Od SF do novog "SF" stadiona samo 2 dana jahanja :A

A nije ni Candlestick u samom centru gradu  :smile3:
Ali bice novi jos vise udaljen od grada, ali nije toliko bitno, ionako vecina sezonskih vlasnika ulaznica ne dolazi bas iz SF.


Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #191 on: April 03, 2012, 03:42:31 pm »
Nekima stadion nije čak ni u istoj državi. :D


Offline 49er

  • Starter
  • **
  • Posts: 216
  • Nothing Finer than a Forthy-Niner
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #193 on: April 10, 2012, 06:53:33 pm »

Offline oVeRKiLL

  • Rookie
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #194 on: April 11, 2012, 09:37:37 am »
Evo malo fotki iz druge ruke :D .




"I tell 'em ' Shit, there's a thin line between anger and hunger my man. And I ride a unicycle down the middle.."

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #195 on: April 27, 2012, 11:13:39 am »
Evo ono sto sam pomenuo na drugom topic-u:
Matt Maiocco ‏ @MaioccoCSN Reply Retweet Favorite · Open
Jim Harbaugh: GM Trent Baalke wrote "AJ Jenkins" and put it in envelope last night. He was guy 49ers targeted in that spot.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #196 on: April 27, 2012, 12:00:07 pm »
Quote
One of the reasons the Rams were not overly flustered about missing out on wide receivers Justin Blackmon of Oklahoma State and Michael Floyd of Notre Dame is they felt they have very good wideout options at the top of the second round.
But one of the most-coveted of those options, A.J. Jenkins of the University of Illinois, was snatched away by San Francisco with the 30th pick — or third-to-last selection — of the first round.
How coveted?
League sources told the Post-Dispatch on Thursday afternoon that the Rams liked Jenkins so much that his grade wasn't much different than the one given Blackmon by the team's personnel department. Blackmon was the first wide receiver taken in the draft, going No. 5 to Jacksonville (which traded up with Tampa Bay for the pick.)

http://www.stltoday.com/sports/football/professional/rams-miss-out-on-jenkins/article_02ddc12d-b649-5ef0-84f4-02f6487fb11d.html#ixzz1tE4TIRuS

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #197 on: April 27, 2012, 12:02:29 pm »
Cek bre, prozivas nas sto ne umemo da izaberemo igraca a ovamo se radujes sto ste nam maznuli igraca kog smo hteli  :D
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #198 on: April 27, 2012, 12:10:25 pm »
Cek bre, prozivas nas sto ne umemo da izaberemo igraca a ovamo se radujes sto ste nam maznuli igraca kog smo hteli  :D
Ne, ovo je cisto pokazatelj da Jenkins ne bi bio tu da smo uradili trade down, tj. da nije reach. To sto ste vi ispali taj tim koji bi ga pokupio je cista slucajnost...svakom se desi da pogodi ponekad. Eto, vi i kad pogodite, ne uspete to da realizujete, pa pokupite bust u najavi. :D

Ne radujem se ja sto smo ga vama maznuli, nego sto su ovi moji pokupili igraca kog su hteli jos pre pocetka drafta. Mucilo me je malo to sto sam mislio da su mogli da uzmu i pick-a 3. ili 4. runde od Vikings-a, i opet da ga pokupe pocetkom druge runde, ali me je ovaj tekst razuverio. :)

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #199 on: April 27, 2012, 12:21:39 pm »
Jadan AJ  :( QB ce mu biti Aleksa

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #200 on: April 27, 2012, 07:39:24 pm »
Ja mislim da su njega hteli da draftuju jos pre 2 sezone :D Ali realno, solidan pick - gledao sam ga na SB, bio je dobar. Mozda malo rano za njega, ali kasnije ga sigurno ne bi pokupili.
« Last Edit: April 27, 2012, 07:56:13 pm by Foldingo »
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #201 on: May 03, 2012, 04:44:13 pm »
Da sumiram draft 49ers-a ukratko. Nije bilo nesto neocekivanih poteza. Svi su najavljivali Fleener-a u prvoj rundi, ja sam bio ubedjen posle prica da je to gotova stvar ako bude tu na 30. mestu, medjutim, drago mi je sto se nije otislo u tom pravcu. Daleko od toga da mislim da je Fleener los igrac, naprotiv (mada mislim da jeste malo overrated), ali nikako ne vidim potrebu za TE tako visoko.


1. A.J. Jenkins, WR, Illinois - Ovo je bilo malo iznenadjenje, ali, isto tako je bilo i prosle godine, ako ne i gore, jer se dosta njih smejalo Niners-ima posle draft, a Aldon pokidao sezonu. Jenkins mi deluje kao veoma dobar hvatac, brz, sto je falilo timu...a dosta ga porede sa jos jednim WR sa Illinois-a, Brandon-om Lloyd-om, kog su isto draftovali 49ers-i.

2. LaMichael James, RB, Oregon - Ovo je pick koji me najvise raduje. Nisam bio ubedjen da ce ici na RB-a tako visoko, cenio sam neka 3. ili 4. runda, ali LMJ je nesto sto nisam ocekivao. Mnogo mi se svidjalo kako trci kroz koledz sezone, jedan od mojih omiljenih RB-ova na koledzu. Isto kao i kod Jenkins-a, speed kills, a to je ono sto je manjkalo i ovoj grupi kod 49ers-a. Gore je na zalasku, ne moze da izdrzi celu sezonu, a Hunter, koliko god da je dobro odigrao proslu sezonu, nije every down back. Tu su sad jos I Jacobs i Dixon, ali Dixon skoro sigurno nece uspeti da izbori mesto u timu, a za Jacobs-a cemo da vidimo.

3. Joe Looney, OG, Wake Forest - Pick 4. runde, posto su Niners-i dosta trade-ovali tokom drafta, pa su izmedju ostalog dali i pick 3. runde. Na narednom draftu ce imati 13 pick-ova. Looney igra na need poziciji, za koju sam ja mislio da ce SF pokupiti prvim ili drugim pick-om. Sad se prica da ce Anthony Davis biti prebace mozda na RG, a Alex Boone da ce da startuje na RT (Boone je pre par godina bio predvidjan kao visok pick, ali nakon nezgode sa pandurima, pao je skroz, ali po pricama, popravlja se svake godine). Mislim da je to nepotrebno, jer Davis je poceo solidno da igra na RT prosle sezone, sve je bio bolji i bolji. A neka daju Kilgore-u i rookie-u da se bore za RG mesto.

4. Darius Fleming, OLB, Notre Dame - Pojacava konkurenciju nasuprot Aldon-a i bice veoma koristan kao ST igrac. Moze u buducnosti mozda da ispadne bolji od Ahmad-a Brooks-a, pa i postane starter, ali ima da radi dosta do tad.

5. Trenton Robinson, FS, Michigan St.
- Otisli su Reggie Smith i Madieu Williams, pa je potreba za depth-om bila poprilicna. Trentnon deluje kao koristan igrac, iz onoga sto sam video. Nije da deluje previse snazno, ali je agilan i dobro se postavlja.

6. Jason Slowey, C, Western Oregon - Depth iza Goodwin-a. Nemam sta o njemu da kazem bas. Tu je i Chase Beeler, neko ce mozda od njih biti OG, dok ce drugi na C. Depth svakako.

7. Cam Johnson, DE, Virginia - Na vecini mock-ova je draftovan vec u drugoj rundi. Ne znam da li je povreda uzrok ovolikog pada ili sta vec. Decko je dve godine igrao OLB, dok nije premesten na DE u 4-3 formaciji. Videcemo kako ce ga Harbaugh koristiti. Veoma eksplozivan i brz igrac za svoju poziciju. Mana mu je sto ume da odustane povremeno, ali kao pick 7. runde, odlican value, i mogao bi biti steal. I da ne bude nista od njega, pick 7. runde je.

Od undrafted igraca cu spomenuti samo jednog igraca: Chris Owusu, WR, Stanford - nadao sam mu se jos pre drafta, dugo. Decko je odlican igrac, ali ona 3 concussion-a za 13 meseci su ga kostala draftovanja. Pametan decko, neverovatno brz (4.34), jak, igrao u dobrom napadu, sigurne ruke...ako dobije priliku, i ne bude problema sa potresima, ne bi me cudilo da ispadne bolji od Jenkins-a. Mada, realnost je da ce na practice squad verovatno. Doduse, ako ga neko zna, to je Harbaugh, jedino je pitanje koliko je spreman da rizikuje, s obzirom na to da Chris moze da zavrsi sezonu (a i karijeru) sa nekim jacim udarcem u glavu. Mada, to vazi i za igrace koji nemaju istorijat takvih povreda od ranije.
« Last Edit: May 03, 2012, 04:46:36 pm by Digger »

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #202 on: May 03, 2012, 04:52:02 pm »
Evo i malo highlights-a ove trojice sa ofanzivnih skill pozicija:

Chris Owusu:


A.J. Jenkins:


LaMichael James:

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #203 on: May 03, 2012, 05:55:21 pm »
Quote
1. A.J. Jenkins, WR, Illinois - Ovo je bilo malo iznenadjenje, ali, isto tako je bilo i prosle godine, ako ne i gore, jer se dosta njih smejalo Niners-ima posle draft, a Aldon pokidao sezonu. Jenkins mi deluje kao veoma dobar hvatac, brz, sto je falilo timu...a dosta ga porede sa jos jednim WR sa Illinois-a, Brandon-om Lloyd-om, kog su isto draftovali 49ers-i

Mislim da ti nemas nikakvo pravo da to nekom pebacujes, samo sto nisi poceo da "places" prosle godine na draftu :bb

Quote
2. LaMichael James, RB, Oregon - Ovo je pick koji me najvise raduje. Nisam bio ubedjen da ce ici na RB-a tako visoko, cenio sam neka 3. ili 4. runda, ali LMJ je nesto sto nisam ocekivao. Mnogo mi se svidjalo kako trci kroz koledz sezone, jedan od mojih omiljenih RB-ova na koledzu. Isto kao i kod Jenkins-a, speed kills, a to je ono sto je manjkalo i ovoj grupi kod 49ers-a. Gore je na zalasku, ne moze da izdrzi celu sezonu, a Hunter, koliko god da je dobro odigrao proslu sezonu, nije every down back. Tu su sad jos I Jacobs i Dixon, ali Dixon skoro sigurno nece uspeti da izbori mesto u timu, a za Jacobs-a cemo da vidimo.

Meni mnogo gotivan igrac, stvarno zanimljiv za gledati. I da, ako dodje do situacije 4. daun za 1 jard i titula se odlucuje, dao bih njemu loptu u 100 od 100 slucajeva, pre nego Dzejkobsu. Retka picketina, iako je duplo veci od protivnika i samo zna da kuka.

Quote
a Alex Boone da ce da startuje na RT (Boone je pre par godina bio predvidjan kao visok pick, ali nakon nezgode sa pandurima, pao je skroz, ali po pricama, popravlja se svake godine)

Bun nije pao zbog sranja sa pandurima, vec zato sto nije bio dovoljno dobar, a uz to je imao i sranja sa pandurima, trenerima, sudijama. To sto je on u nekom trenutku "bio pik prve runde" vise ima veze sa amaterma skautima koji ne znaju da skautuju (zato i jesu amateri), nego sto je on to stvarno bio. Slican slucaj je bio i Nejtom Poterom sa Bojzi Stejta ove sezone. Svi pricali kako ce zavrsiti u prvoj rundi, a ono 7. runda, cak nije bilo ni sranja sa pandurima.

Quote
5. Trenton Robinson, FS, Michigan St. - Otisli su Reggie Smith i Madieu Williams, pa je potreba za depth-om bila poprilicna. Trentnon deluje kao koristan igrac, iz onoga sto sam video. Nije da deluje previse snazno, ali je agilan i dobro se postavlja.

Mislim da je mentalitet sa kojim igraju igraci na MSU sasvim odgovarajuci mentalitetu vase odbrane, tako da bi ovo u buducnosti mogao postati bitan igrac za vas...



Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #204 on: May 04, 2012, 12:31:08 am »
Mislim da ti nemas nikakvo pravo da to nekom pebacujes, samo sto nisi poceo da "places" prosle godine na draftu :bb

Nisam ni rekao da sam ja bio odusevljen pick-om u tom trenutku.  :bb :D

Bun nije pao zbog sranja sa pandurima, vec zato sto nije bio dovoljno dobar, a uz to je imao i sranja sa pandurima, trenerima, sudijama. To sto je on u nekom trenutku "bio pik prve runde" vise ima veze sa amaterma skautima koji ne znaju da skautuju (zato i jesu amateri), nego sto je on to stvarno bio. Slican slucaj je bio i Nejtom Poterom sa Bojzi Stejta ove sezone. Svi pricali kako ce zavrsiti u prvoj rundi, a ono 7. runda, cak nije bilo ni sranja sa pandurima.
Pa po svim pricama koje dolaze do navijaca, vec neke dve sezone, Boon je odlican backup i ne bi bili mnogo slabiji sve da on startuje na T. Evo, cak i gledaju kako sada da ubace i njega i Davis-a da igraju u isto vreme. Tako da je pitanje koliko ti scout-i koje pljujes nisu uradili posao.

A LMJ mi je carina, taj pick me je obradovao toliko, da mi ostali nisu bili ni bitni vise. :D Trenton mi je zanimljiv i voleo bih da se uklopi, ko zna sta ce Goldson da istripuje do sledece sezone, a valjalo bi imati rezervu spremnu.

Offline 49er

  • Starter
  • **
  • Posts: 216
  • Nothing Finer than a Forthy-Niner
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #205 on: May 06, 2012, 09:43:27 am »
... Svi su najavljivali Fleener-a u prvoj rundi, ja sam bio ubedjen posle prica da je to gotova stvar ako bude tu na 30. mestu, medjutim, drago mi je sto se nije otislo u tom pravcu ...

Opet se pokazalo, da bas nista nije gotova stvar u timu Harbaalke  :smile3:

2. LaMichael James, RB, Oregon - ... Gore je na zalasku, ne moze da izdrzi celu sezonu, a Hunter, koliko god da je dobro odigrao proslu sezonu, nije every down back. Tu su sad jos I Jacobs i Dixon, ali Dixon skoro sigurno nece uspeti da izbori mesto u timu, a za Jacobs-a cemo da vidimo.

Kao sto vec receno, nista nije gotovo, pa me ne bi iznenadilo da Jacobs ne izbori mesto u timu, i licno bi me to bas obradovalo  :) Sto se Hunter-a tice, treba imati u vidu, da je iza njega tek rookie sezona i sigurno moze jos da se razvije. Nije se ni za Gore-a odmah znalo, da se moze, da se razvije u ono sto se razvio

4. Darius Fleming, OLB, Notre Dame - Pojacava konkurenciju nasuprot Aldon-a i bice veoma koristan kao ST igrac. Moze u buducnosti mozda da ispadne bolji od Ahmad-a Brooks-a, pa i postane starter, ali ima da radi dosta do tad.

Ne znam dali si pratio uzivo draft room 49ers-a, ali videlo se, da se odjednom promenila atmosfera u sobi, izgledalo, da su kod SF ciljali ili na Manning-a ili na Massaquoi-a koje su im ispred nosa skinuli Packers-i i Falcons-i. Do tih trenutaka u SF timu bili su zadovoljni kako se draft odvijao, posle toga bilo je ocigledno da je Baalke bas nadrkan 

Evo jednog snapshot-a sa draft room-a kad je situacija bilo jos mirna  :D



Offline 49er

  • Starter
  • **
  • Posts: 216
  • Nothing Finer than a Forthy-Niner
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #206 on: May 21, 2012, 06:20:15 pm »
Prvi kamioni betona on site  :cool:


Offline 49er

  • Starter
  • **
  • Posts: 216
  • Nothing Finer than a Forthy-Niner
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #207 on: July 29, 2012, 10:19:48 pm »




Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #208 on: September 17, 2012, 08:59:35 pm »
Evo i bandwagon fanova. :D


Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #209 on: September 17, 2012, 09:47:00 pm »
bas cudno sto pedercina owen wilson navija za sf   :lol: