Author Topic: San Francisco 49ers  (Read 115691 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline matteus

  • Starter
  • **
  • Posts: 383
  • Andre Woodson's Right Arm
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #140 on: January 24, 2012, 01:50:23 pm »
Trudio sam se da navijam za Алексу ali džaba, dečku nema pomoći.

Tačno tako, dečku nema pomoći. Naročito od OL i WR.
Crabtree je toliko učestvovao u tekmi protiv NYG da je morao da pogleda box score kad je došao kući. A sa druge strane je bio Kyle Williams. Mašala.

Smith nikada neće biti Brees, ali je za ovo što fura SF sasvim dobar. Ne pravi greške, dovoljno je mobilan da produži akciju još par sekundi. Taman.

Inače, ako se pitate zašto ja branim Smitha, setite se : 2012 je. Sve je moguće.  :ninja:
Nenad Čanak štapom bije Kristijana Karembea.

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #141 on: January 24, 2012, 04:04:57 pm »
Ako ga otpuste i dodje u Arizonu, ili nedaj boze u Seattle  :mr.green:

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #142 on: January 24, 2012, 04:26:19 pm »
Nemaju sta da ga otpustaju, istice mu ugovor sad, pitanje je da li ce mu ponuditi novi, i na koliko, ili ne.

Pored njega treba produziti ugovore Rogers-u i Goldson-u izmedju ostalih, a mnogo je to para s obziron na to da su jos i na Pro Bowl otisli. A najbitnjije je da ganjaju nekog WR na FA, tipa Stevie Johnson-a ili Dwayne Bowe-a.

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #143 on: January 24, 2012, 04:28:21 pm »
Smith nikada neće biti Brees, ali je za ovo što fura SF sasvim dobar. Ne pravi greške, dovoljno je mobilan da produži akciju još par sekundi. Taman.
Sto je dovoljno za jednu dobijenu PO utakmicu. Tuga je gleati onakvu odbranu, Gorea i Vernona a znas da nema teorije da prodju jer Aleksa ne moze konstantno da baci 20 pasova krstenih. Mislim da u danasnjem NFL ne mozes funkcionasati sa QB koji je tek toliko dobar da nece izgubiti  utakmicu.
Kakav je ovaj Kaepernick?
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #144 on: January 24, 2012, 04:36:01 pm »
Smith nikada neće biti Brees, ali je za ovo što fura SF sasvim dobar. Ne pravi greške, dovoljno je mobilan da produži akciju još par sekundi. Taman.

A zašto oni uopšte ovo furaju? Zato što nemaju WR i QB da bi mogli da furaju nešto drugo. :D

A sad ozbiljno... Očigledno da im je WR najslabija tačka. Ako uspeju nešto da urade na tom polju onda se i Алекси može dati šansa da pokaže ume li još nešto osim da bude game manager.

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #145 on: January 24, 2012, 06:33:08 pm »
Nemaju sta da ga otpustaju, istice mu ugovor sad, pitanje je da li ce mu ponuditi novi, i na koliko, ili ne.

Pored njega treba produziti ugovore Rogers-u i Goldson-u izmedju ostalih, a mnogo je to para s obziron na to da su jos i na Pro Bowl otisli. A najbitnjije je da ganjaju nekog WR na FA, tipa Stevie Johnson-a ili Dwayne Bowe-a.
Na to sam mislio  :palm: :palm: :palm: Znam da je FA ali izgleda da neznam sta pisem  :P

A za WR-a, ko vam je kriv. Ako smo vam mi uzeli Baldwina koji je kao undrafted rookie imao preko 50 hvatanja za skoro 800y, a covek je sa Stanford-a, onda ni nezasluzujete da imate krstenog WR-a. Da ste ga uzeli umesto Ronald Johnson-a ko zna sta bi bilo.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15013
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #146 on: January 24, 2012, 08:45:44 pm »
Aleksa doveo tim u finale konferencije, izgubio na produžetke, a svi ga napadaju odmah. Treba mu dati šansu sledeće sezone.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #147 on: January 24, 2012, 09:25:20 pm »
Aleksa doveo tim u finale konferencije, izgubio na produžetke, a svi ga napadaju odmah. Treba mu dati šansu sledeće sezone.

NOT SURE IF HE'S SERIOUS



OR JUST TROLLING.

Sve u svemu i ja se slazem. Smith i dalje deluje kao "ogranicen QB", ali su mu konacno nasli stil igre u kojem moze da pruzi svoj maximum. Da li ce on jos napredovati, pa sa njim i napad - ostaje da se vidi. Ali 1 za 13 na 3. down-u je neozbiljno. Mora to mnogo bolje.

Niners-i su takodje iskoristili ove sezone jako povoljan raspored i maksimalno iskoristili svoje kvalitete i mane protivnika. I to ostaje da se vidi kako ce teci u narednom periodu. Sada barem SF ima dobru bazu igraca, solidnu okosnicu i moze samo da ide na bolje...ako budu pametni i ako ih drugi ne provale. To su dva velika "ako" :)

Oh da, i da se ne primaju da su All pro tim u napadu pa da u finalu konferencije, po kisurini probaju neke trik akcije  :palm:
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #148 on: January 24, 2012, 09:39:21 pm »
Alexa je ove sezone bio jedan od solidnijih QB-a i 49ersi mogu da budu sasvim zadovoljni njegovim ucinkom. Mogu da nadju boljeg ali takodje moze i mnogo gore tako da je moje misljenje da im se ne isplati da uz uvakvu odbranu rizikuju sa nekim ko moze da ispadne losiji od njega. Evil you know  :D
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Stana

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1847
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #149 on: January 24, 2012, 10:47:31 pm »
kad se setim koliko je trenera i koordinatora promenio u svojoj kratkoj karijeri jos je on odlican  :hm:

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15013
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #150 on: January 25, 2012, 07:36:43 am »
Ja sam ozbiljan. Aleksa je imao dobru sezonu, ali ima izuzetno lošu reputaciju koju vuče iz prethodnih sezona. Niko ne tvrdi da će biti Brejdi, a ne verujem da će biti ni Pejton ili Bris, ali zaslužuje šansu sledeće sezone.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #151 on: January 25, 2012, 08:37:22 am »
Ma Aleksa je dosta dobar QB (nije to sto je srbin...  :mr.green:) ali nikako nije imao nekog krstenog hvataca. A i treneri su uvek vise voleli da guraju Gora. Nekako je uvek lakse prvo srediti igru trcanjem pa tek onda pasom.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #152 on: January 25, 2012, 09:54:42 pm »

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #153 on: March 22, 2012, 06:18:10 pm »
Evo i NFL ugovora:


Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #154 on: March 23, 2012, 03:31:18 pm »
Mnogo mi je drago da se on vraca:



Pre njega me je hvatala jeza svaki put kada su Niners-i vracali punt ili kick, a nazalost, pokazalo se da je isto sranje bilo i ove sezone bez njega i to u finalu konferencije.

Welcome back, Teddy.

Offline nestorZ

  • Starter
  • **
  • Posts: 265
  • Who Dat?
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #155 on: March 23, 2012, 03:37:22 pm »
Strašan je teddy, NFC champ tekma je pokazala kolko je sp teams zapravo važan.

Istina, ono je bila velika nesreća i nije williams tolko loš, ali teddyu se nikad to nebi dogodilo. ni prvo ni drugo  :mr.green:

Još kad dodaš da je i AFC odlučio kicker, sp teamsi su jednako važno ko napad i obrana.


Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #156 on: March 23, 2012, 03:38:05 pm »
Pa zato su se ljudi i hvatali za glavu kada su ga finsi draftovali. Ko jos draftuje KR u prvih petnaest.

Offline nestorZ

  • Starter
  • **
  • Posts: 265
  • Who Dat?
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #157 on: March 23, 2012, 03:40:34 pm »
Te sezone im je u draftu alternativa bio Brady Quinn, ako se dobro sjećam. Tako da nisu ništa bitno izgubili   :lol:


Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #158 on: March 23, 2012, 04:01:42 pm »
Pa neznam, recimo    Dwayne Bowe  :hm:

Offline nestorZ

  • Starter
  • **
  • Posts: 265
  • Who Dat?
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #159 on: March 23, 2012, 04:02:58 pm »
Dobro da, ali kažem da nisu uzeli Ginna uzeli bi Quinna  :mr.green:


Nisu oni dovoljno pametni da prepoznaju talent u draftu ako nije prvi pick.


Offline 49er

  • Starter
  • **
  • Posts: 216
  • Nothing Finer than a Forthy-Niner
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #160 on: March 23, 2012, 06:57:27 pm »

Offline nestorZ

  • Starter
  • **
  • Posts: 265
  • Who Dat?
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #161 on: March 23, 2012, 07:30:00 pm »
Daniel Snyder aka Mr. Overpay  :lol:


al odlično su ninersi to izveli.


Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #162 on: March 23, 2012, 07:35:40 pm »
Ma gde odlično, i ovo mu je previše. Ali ima vremena, naučiće... :)

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #163 on: March 23, 2012, 08:06:15 pm »
Taj Manningham je krshina od igraca.
Koji ce vam on? 


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #164 on: March 23, 2012, 09:18:33 pm »
Ma gde odlično, i ovo mu je previše. Ali ima vremena, naučiće... :)

Sad kad te vidi Diger  :P OK je ovo cena...

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #165 on: March 23, 2012, 09:20:27 pm »
Sto, zbog toga sto je Omiljeni rekao? Pa taj ga je siljio na Gholston-a koliko godina, ne shvatam ja njega za ozbiljno. :P

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #166 on: March 23, 2012, 09:43:53 pm »
Mislim da ste potpisali krsh igraca i to sam napisao, a bole me uvo kako me ti shvatas.  :D

A i to za Gholstona si me pomesao sa Poluxom.  :D
On je jedini na ovom forumu koji je svrsavao na Gholstona, al' ni njega to nije dugo drzalo.  :rofl:



Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #167 on: March 26, 2012, 11:09:53 pm »
Sve se svede na jednostavno pitanje.

Da mozes da biras, QB 49 bi bio:
a) Aleksa
b) Freeman

Samo budi iskren! :P :D
Evo, da odgovorim, rekao sam da cu na kraju sezone. Smith, bez problema. :D


Steta sto nema Freak-a tu sad, gledam sta je sve pisao na ovoj temi.  :lol:

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #168 on: March 27, 2012, 11:05:11 am »
Jao, jao Diggeru pa ti i dalje objasnjavas sebi da je Алекса QB. :bigfunny:
Pored onakve monstruozne odbrane, zvijeri poput Gorea i Vernona, specijalnih timova koji kidaju i Sv.Timotije bi licio na QB a  Алекса ne uspijeva. Sve sto uspijeva je grcevito menadzerisanje i pokusaj da proda sto manje lopti.  :lol:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #169 on: March 27, 2012, 12:50:28 pm »
49ers-i su imali vecinu tih igraca u odbrani godinama unazad, Gore i Vernon su tu takodje vec neko vreme, eto, taj Gore je tu dovoljno dugo da drzi rekord po broju pretrcanih jardi za fransizu. Jedina razlika, i ono sto je trebalo da bude ocigledno ljudima, je to sto sada tim vodi normalan trener koji zna sta hoce i razume se u napad. No, dobro, vazno da su neki skontali da u timu pored Alex-a igraju i drugi igraci vec godinama, samo su, eto, sad nasli da igraju mnogo bolje nego inace. :P A to sto je Alex vadio tim iz govana u vise navrata (Phila, NO...) nema veze. :P

I pomiri sa se tim da si promasio...rekao si da je Freeman bolji bio, a nije bio prosle sezone. I te price za muda sto ste pominjali ti i Freak nisu ispale tacne, dok ih je Alex pokazao. Znam, sad ti smajliji sto se smeju dodju kao neki argument u tvoju korist, ali to zapravo samo pokazuje da nisi bio u pravu. Deal with it. :D

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #170 on: March 27, 2012, 01:18:21 pm »
Nervirate me. Olaksavate zivot Diggeru bez razloga. :D Umesto da se kolektivno okomimo na Srbina, vi mu ovde dajete topovsko meso u vidu izvesnog Frimena. :lol:
Ali Frimen jebeni... neveruem.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #171 on: March 27, 2012, 01:31:12 pm »
Steta sto nema Freak-a tu sad, gledam sta je sve pisao na ovoj temi.  :lol:

Freak Curse je najmocnije oruzje s kojim se suocio fudbalski svet jos od...jebemliga, verovatno jos od nastanka fudbala.





Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11690
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #172 on: March 27, 2012, 02:07:55 pm »
Freak Curse je najmocnije oruzje s kojim se suocio fudbalski svet jos od...jebemliga, verovatno jos od nastanka fudbala.
Ubodeš i ti neku poentu jbga...
 

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #173 on: March 27, 2012, 03:47:17 pm »
49ers-i su imali vecinu tih igraca u odbrani godinama unazad, Gore i Vernon su tu takodje vec neko vreme, eto, taj Gore je tu dovoljno dugo da drzi rekord po broju pretrcanih jardi za fransizu. Jedina razlika, i ono sto je trebalo da bude ocigledno ljudima, je to sto sada tim vodi normalan trener koji zna sta hoce i razume se u napad. No, dobro, vazno da su neki skontali da u timu pored Alex-a igraju i drugi igraci vec godinama, samo su, eto, sad nasli da igraju mnogo bolje nego inace. :P A to sto je Alex vadio tim iz govana u vise navrata (Phila, NO...) nema veze. :P

I pomiri sa se tim da si promasio...rekao si da je Freeman bolji bio, a nije bio prosle sezone. I te price za muda sto ste pominjali ti i Freak nisu ispale tacne, dok ih je Alex pokazao. Znam, sad ti smajliji sto se smeju dodju kao neki argument u tvoju korist, ali to zapravo samo pokazuje da nisi bio u pravu. Deal with it. :D
Ove rasprave su paraolimpijska disciplina. Necu trolovati vise ali Freeman je po meni bolji QB jer: ima jacu i precizniju ruku, mobilniji je, bolji je lider, ima muda. To sto je imao jednu slabiju sezonu od Alekse(pogotovo kada se uzme supporting cast, raspored i iskustvo) ne znaci da je slabiji QB od Alekse. To uopste nije tesko jer Aleksa jedva da je QB.
A smajliji nisu argument nego reakcija. Kotam da si fan SF ali da mozes toliko biti zaslijepljen i vjerovati da Srbin dobar QB to ne mogu skontati.  :P :D
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #174 on: March 27, 2012, 04:26:48 pm »
Ove rasprave su paraolimpijska disciplina. Necu trolovati vise ali Freeman je po meni bolji QB jer: ima jacu i precizniju ruku, mobilniji je, bolji je lider, ima muda. To sto je imao jednu slabiju sezonu od Alekse(pogotovo kada se uzme supporting cast, raspored i iskustvo) ne znaci da je slabiji QB od Alekse. To uopste nije tesko jer Aleksa jedva da je QB.
A smajliji nisu argument nego reakcija. Kotam da si fan SF ali da mozes toliko biti zaslijepljen i vjerovati da Srbin dobar QB to ne mogu skontati.  :P :D
Isto kao sto ni ja ne mogu da skontam cime si ti zaslepljen kod Freeman-a. Jedino ako volis crnje poput Freak-a. :P

Vidis, ja uopste nisam zaslepljen, niti govorim da je Alex nesto sto nije. Rakao sam da je dobar igrac, ne da je najbolji ili kako vec ispada kada ti parafraziras sta sam ja rekao. Reci da covek koji je doveo svoj tim do finala konferencije, na korak od SB-a (da Williams nije bi fumle-ovao dva puta i SB-a), da nije ni QB i sl. su ocigledne stvari neke zaslepljenosti. Tu nema argumenata, vidi se hate, iz nekog razloga, na kilometar. Mislim, sad ja tebi da objasnjavam da covek nije ratardiran, kakvim ga ti predstavljas, bi bilo ravno ludilu sa moje strane, tako da necu to da radim. Samo, nemoj meni lepiti tu etiketu "zaslepljenosti", ja samo govorim neke stvari za koje ste me napali pre, na pocetku prosle sezone, i sada, kada je ispalo da sam bio u pravu, onda ima milion drugih stvari koje bi pre rekli nego priznali da jednostavno niste bili u pravu (sad ti, posto je Freak to shvatio davno, pa je izabrao da ode :P ).

Muda i leader...to su glavne karakteristike Freeman-a koje se pominju, a ne znam zasto. Gomila gresaka i frustracija kod njega tokom sezone, a na drugoj strani, nesto skroz suprotno, ali se, eto, osporava to, jer ne ide u korist. Nema trollovanja ni sa moje strane dalje. Ja sam svoje rekao, a i Alex na terenu. :D