Author Topic: San Francisco 49ers  (Read 108611 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
San Francisco 49ers
« on: October 05, 2011, 04:12:42 pm »
Najbolji tim NFC West-a.  :D

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #1 on: October 05, 2011, 04:25:20 pm »


 :D

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #2 on: October 05, 2011, 04:28:45 pm »
Ali ce zato biti i partibrejkersi nekom iz te vase divizije, ako ne preskoce prvo kolo PO-a.  ;D

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #3 on: October 05, 2011, 05:05:41 pm »
Ijao strasno, Alexa kreirao preokret karijere i ti ni rec da kazes.   :o  :P

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #4 on: October 05, 2011, 05:11:28 pm »
Ijao strasno, Alexa kreirao preokret karijere i ti ni rec da kazes.   :o  :P
Ja u Alex-a nikada nisam ni sumnjao. :P

Sad sam se vec smirio malo, ali posle meca sam bio narednih 24 sata hiperaktivan. :D Kakav je to comeback bio. Napokon se malo otvorio playbook, OL igrala pristojno drugo poluvreme i voila. Secondary Phila-e bio izjeban konstantno to drugo poluvreme. Vrhunski CB poput Aso-a je primao big play akcije. Sta dalje da kazem? :) Jos na onom drugom forumu je bilo navijaca koje mec nije preterano interesovao jer su 49ers-i "za klasu bar losiji tim od Eagles-a". :D


Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #5 on: October 05, 2011, 05:28:10 pm »
Ja sam sebi rekao okreni se Phillies-ima do sledece nedelje jer o ovome ne treba trositi reci, ali opet cu reci da u 7 napada gde smo usli u RZ i jos plus onaj zadnji fambl ispred i da postignemo onolicno poena - umetnost. Inace Namdi je izgubljen u nekoj nasoj zoni, dok ja nisam video goru utakmicu Asante-a. LB i S - to ostavljam Pablu i Duhu da razmatraju.  :P

Jos da dodam Bowman i Willis :awesome:

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #6 on: October 05, 2011, 05:32:47 pm »
nfc west - best of the rest.  :P

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #7 on: October 05, 2011, 05:38:07 pm »
Ja sam sebi rekao okreni se Phillies-ima do sledece nedelje jer o ovome ne treba trositi reci, ali opet cu reci da u 7 napada gde smo usli u RZ i jos plus onaj zadnji fambl ispred i da postignemo onolicno poena - umetnost. Inace Namdi je izgubljen u nekoj nasoj zoni, dok ja nisam video goru utakmicu Asante-a. LB i S - to ostavljam Pablu i Duhu da razmatraju.  :P

Jos da dodam Bowman i Willis :awesome:
A jbg, odbrana SF-a je najbolja u red zone-u u celoj ligi, uz najbolju odbranu protiv trcanja, nije lako uneti loptu u EZ-u. Jos Reid pozove onu akciju gde je hteo da Ronnie baca pas na nekoliko jardi od EZ-e. Ne dobija se tako utakmica. :)

A sto se Nnamdi-ja tice, da, pogubljen je, iako se vidi da je elitni CB. Ipak je on man coverage tip CB-a. LB-ovi su najgori u ligi, to sam rekao i pre meca. A i safety-ji su poprilicno losi. Allen ni blizu onoga iz rookie sezone.

Bowman i Willis su najbolji ILB tandem u 3-4 odbrani. Fantasticno igraju obojica. Dosta navijaca 49ers-a je mislilo da je greska sto su pustili matorog Spikes-a da ide, ali ono malo sto je Bowman igrao prosle sezone je pokazalo trenerima da ce biti zverina uskoro. A Willis...just being Willis. :)

Offline freak

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #8 on: October 05, 2011, 05:55:41 pm »
Najbolji tim NFC West-a.  :D
to mu dodje tek nesto malo gori od Vukova?


nego, jel ste spremni za reprizu od prosle godine? bice spankinga!
you can think im wrong, but thats no reason to quit thinking - House M.D.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #9 on: October 05, 2011, 06:05:58 pm »
to mu dodje tek nesto malo gori od Vukova?


nego, jel ste spremni za reprizu od prosle godine? bice spankinga!
'Ajde, videcemo, mnogo se nesto kurobecate ako uzmemo u obzir da niste nista vise pokazali od 49ers-a do sad.

Spremni smo...doduse, ovaj put je lakse, isti timovi, samo druge uloge. Ponesite vazelina od kuce.

Offline freak

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #10 on: October 05, 2011, 07:11:57 pm »
'Ajde, videcemo, mnogo se nesto kurobecate ako uzmemo u obzir da niste nista vise pokazali od 49ers-a do sad.

Spremni smo...doduse, ovaj put je lakse, isti timovi, samo druge uloge. Ponesite vazelina od kuce.
mi smo makar dobili one idiote od Team Zebras, oni su kolko tolko pristojan tim.

oba tima imaju dobru odbranu protiv trcanja i los secondary, oba tima imaju dobre RBove i TE  te katastrofalne receivere. razlika je sto mi imamo Freemana, vi imate Alexa Smitha. realno, Freeman igra lose do sada, taman negde u rangu Alexa Smitha. ali Freeman je i dalje rodjeni pobednik a Alex Smith je... well, Alex Smith i tvoj vlazni san :P


jedine prednosti su vam sto moramo proputovati celu ameriku da dodjemo na tekmu i sto dolazimo sa short weeka... ako u prvom poluvremenu ne budete imali 2 poseda razlike, lagano gubite, jer cemo vas u drugom izdominirati(kao sve timove do sada, ukljucujuci i Detroit od kojeg smo izgubili jer Graham fumbleuje a Stocker ne uhvati lagani TD...)
you can think im wrong, but thats no reason to quit thinking - House M.D.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #11 on: October 05, 2011, 07:19:45 pm »
mi smo makar dobili one idiote od Team Zebras, oni su kolko tolko pristojan tim.

oba tima imaju dobru odbranu protiv trcanja i los secondary, oba tima imaju dobre RBove i TE  te katastrofalne receivere. razlika je sto mi imamo Freemana, vi imate Alexa Smitha. realno, Freeman igra lose do sada, taman negde u rangu Alexa Smitha. ali Freeman je i dalje rodjeni pobednik a Alex Smith je... well, Alex Smith i tvoj vlazni san :P


jedine prednosti su vam sto moramo proputovati celu ameriku da dodjemo na tekmu i sto dolazimo sa short weeka... ako u prvom poluvremenu ne budete imali 2 poseda razlike, lagano gubite, jer cemo vas u drugom izdominirati(kao sve timove do sada, ukljucujuci i Detroit od kojeg smo izgubili jer Graham fumbleuje a Stocker ne uhvati lagani TD...)
Atlanta je bila dobra prosle sezone, ove su dosta losiji, ne znam koji im je djavo. Ali, i dalje se ne mogu otpisati, tj. tesko bi mi bilo da u vecini duela njihovih ne igram na njih, jer nekako i dalje ocekujem da pobedjuju.

Jeste, vi ste od prosle sezone daleko popravili odbranu, pogotovo protiv trcanja...steta sto nemate Ruud-a i ove sezone, lepo bi nam dosao u nedelju. Medjutim, i dalje smo mi bolji u tom segmentu igre, ako zaustavimo Blount-a, onda ni Freeman-u ne ide nista. Bez vaseg run game-a, Freeman se izgubi. Jeste on bolji od Smith-a...bio prosle sezone, ove, za sad, je skroz druga pirca, tako da videcemo jos. Pogledaj samo onaj duzi pas Smith-a do Crabs-a, odlicna akcija i tight window koji je Smith pogodio izmedju Aso-a i Page-a. Uz pump fake i gledanje u Vernon-a da bi navukao Page-a da ga cuva i napravio mesta Crabs-u. Sazreo covek brzo sa dobrim HC-om.

Wide receiver-i su realno najveca enigma u oba tima. Williams i dalje bled u odnosu na proslu sezonu. Video sam sinoc ono hvatanja Benn-a za TD, ali je nagazio u aut, pa se nije vazilo. On trenutno igra bolje od Williams-a, ali i dalje nema nekog kontinuiteta. Nama je Edwards i dalje povredjen, ali se Crabs napokon probudio i mislim da ce vam on biti jeben za cuvanje u nedelju.

Videcemo vec, ali mislim da bi mogao biti dobar i gust mec. Zavisi dosta od toga koji tim bude isao bolje napad trcanjem.

Offline freak

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #12 on: October 05, 2011, 07:53:13 pm »
covece, ti kazes da se Freeman izgubi kada nema Blounta, a vama je Alex Smith QB?!  890884

nema sta da gledam pas Alexa Smitha, covek je u prve tri ipo nedelje uradio sta? u dve tekme nije bacio TD, u sve tri bacao ispod 200yds. covek do sada uspeva da ne izgubi tekme, i to je sve od njega. to je max cemu se mozes i nadati od njega. Freeman je covek koji i kada igra lose, odgovoran je za nase rezultate. nama jeste DL izdominirala poslednje dve tekme, ali kada je game on the line, Freeman je odradjivao svoje. i to radi iz tekme u tekmu, vec drugu godinu za redom. dobija nam utakmice. i to poredis njih dvojicu, sve govoreci kako je Freeman bio bolji, ali Alex Smith, covek koji ima manje jardi u tri tekme nego sto 50% lige baci u jednoj, je sada vec u rangu Bradyja, Montante i Bradshowa...

Willis, Bowman, Gore i Davis. tu je pocetak i kraj Ninersa. kakav bre Crabs i Alex Smith... cuj Niners passing game... ja sam u svom homerisanju makar malo realan, i ne mislim da je Freeman najbolji QB u ligi, svakako nije najbolji passer. ali je bolji od Alexa Smitha. zapravo, on je u svojoj najgoroj tekmi do sada pokazao 7x vise nego Alex Smith u svojoj NFL karijeri. jedina slicnost njih dvojice je sto su zaista sposobni sami da donesu pobedu. Alex Smith protivniku doduse, ali i to je nesto...
you can think im wrong, but thats no reason to quit thinking - House M.D.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #13 on: October 05, 2011, 08:20:59 pm »
Eto ti ga sad. Jebe mi se koliko ce jardi da baci. Eno ti Cam-a sa punim kurcem bacenih jardi i skorom 1-3. Covek izgubi tri lopte po utakmici, moze jos toliko da baci i ne vredi mu, jer ce izgubiti jos toliko lopti. Ako pogledas malo dalje od broja jardi videces jos neke stvari, kao na primer uopste broj pokusaja pasa, a Smith ima daleko manje od ostatka lige. Svaki put kada baci zato, ove sezone, nesto se desi, to sto smo forsirali trcanje u prva tri meca je druga prica. Bacio je dva meca za redom preko 200 jardi, ovaj prosli skoro 300, i to 200+ samo u drugom poluvremenu. Ako jos malo obratis paznju videces kako mu se povecava iz utakmice u utakmicu broj pasova, a i da se playbook sve vise otvara.
Znam, jebeno je shvatiti da neko mozda nesto i ume kada se od njega svi navkli maksimalno da vide prosecnu partiju tu i tamo, ali, ja sam pricao da mu nedosaje trener i dobar playcalling, za sada ide kako sam se ja odavno nadao da ce se desiti. Ne kazem da ce nastaviti da igra ovako dobro, ali za sada ne vidim zasto bih pricao o tome kakav je bio, kada sada igra skroz drugacije. Jedan INT samo i na svakoj utakmici pass rating preko 90. Da ne pricamo da je on podigao i vratio ekipu protiv Filadelfije, ali i to se ne racuna u to da je on dobio utakmicu verovatno.

Generalno gledano, da, Freeman je za manje vremena mnogo vise pokazao. Ali, u ovoj sezoni, ja bih pre uzeo Smith-a. Ne znam sta je tu toliko nerealno. Manje izgubljenih lopti, i precizno odigrao i clutch kada je trebalo. Dosta uz dobru odbranu. I daleko od toga da mislim da je Smith najoblji ili jedan od obljih QB-ova u ligi. Samo sam rekao da trenutno igra bolje od Freeman-a, a ti reci da gresim.

Uostalom, za nekoliko dana cemo videti u medjusobnom duelu, pa me posle tovari kao magarca, ako nisam bio u pravu. :D
« Last Edit: October 05, 2011, 08:23:35 pm by Gold Digger »

Offline freak

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #14 on: October 05, 2011, 08:33:20 pm »
Tica trenutno igra bolje od Freemana, ali nije u tome stvar... Freeman je tu kada je game on the line. decko je gamer, jedan od najboljih u ligi. takodje to sto bi ti pre uzeo Smitha ne znaci ama bas nista. ti bi pre uzeo Smitha i kada bi ga sa Bradyjem ili Breesom uporedjivao. uostalom, sta ima tu da se nagadja. imali ste Rodgersa na tapetu i uzeli ste Smitha...
Freeman i Smith su jednostavno neuporedivi. prvi je u prvoj sezoni pokazao da je prosecan passer sa fantasticnim pocket awarenessom, fenomenalnim kretanjem i pregledom igre. uz to jak ko bivo i najvaznije, rodjeni pobednik. drugi je za cirka 17 godina pokazao... nista. i nastavalja da pokazuje nista. jedno dobro poluvreme i to protiv tima koji je mozda i najgoroj situaciji u ligi znaci upravo to, nista. mislim, mogu ja da skapiram da ti svrsavas na Gorea ili Willisa, logicno je, ljudi su pokazali da znaju da igraju. ali Smith?! *68(

plus, najebace u nedelju. obzirom da vam OL ne briljira, pojescemo vas. and it will only get worse, jer vam je iza nas Detroit... pozitivna stvar je sto Smith nece izaci ceo iz te dve tekme, pa necemo morati vise da slusamo kako je ispodprosecni i precenjeni prvi pik drafta second coming of Joe Montana...
you can think im wrong, but thats no reason to quit thinking - House M.D.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #15 on: October 05, 2011, 08:40:34 pm »
Dobro, dobro, kapiram, Freeman ima taj cuveni "it" faktor koji se ubaci uvek kada ne postoje drugi argumenti. :D

Ja ne znam sta ti citas, ja nigde ne poredim Smith-a ni sa jednim vrhunskim QB-om, sve vreme pricam kako ima dobre partije ove sezone, ali dobro...svi se slazu oko toga, cak i jebeni Dukes koji ga mrzi otprilike kao da mu je Smith pojebao zenu.

Nebitno je to na kraju, mada ne znam sta tebe to toliko pogadja. :D A najebacete vi jedino, a najsladje bi bilo da najebete od tog Smith-a kog volis toliko da pljujes, samo bih voleo da cujem sta bi tad imao da izmislis. Sve u svemu, vi gubite, nebitno, da udje i tetovirani Colin na QB-a. Ove sezone se vracamo u PO.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #16 on: October 05, 2011, 08:48:02 pm »
ovo me podseca na okrsaj pablo vs. duh

ako alexa pobedi u nedelju, bice zanimljivo   biggrin22


Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #17 on: October 05, 2011, 09:26:06 pm »
Frikce, ja nisam video Freeman-a ovde ove sezone.  biggrin2

http://www.nfl.com/voting/players-air-and-ground/2011/REG/4?module=HP11_content_stream

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #18 on: October 05, 2011, 10:15:24 pm »
Freeman je tu kada je game on the line. decko je gamer, jedan od najboljih u ligi.

Freeman i Smith su jednostavno neuporedivi. prvi je u prvoj sezoni pokazao da je prosecan passer sa fantasticnim pocket awarenessom, fenomenalnim kretanjem i pregledom igre. uz to jak ko bivo i najvaznije, rodjeni pobednik. drugi je za cirka 17 godina pokazao... nista. i nastavalja da pokazuje nista. jedno dobro poluvreme ...



+1

Freeman nosi svoj tim, on je emocionalni lider i plejmejker. Od njega se moze ocekivati da napravi nesto vise od obicnog a od alekse se moze ocekivati samo da ne zajebe. Da ne pricamo o potencijalu koji ima Freeman,  fudbalskoj inteligenciji, liderskim sposobnostima, fizickim predispozicijama, odlucivanju itd
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #19 on: October 05, 2011, 10:19:56 pm »
+1

Freeman nosi svoj tim, on je emocionalni lider i plejmejker. Od njega se moze ocekivati da napravi nesto vise od obicnog a od alekse se moze ocekivati samo da ne zajebe. Da ne pricamo o potencijalu koji ima Freeman,  fudbalskoj inteligenciji, liderskim sposobnostima, fizickim predispozicijama, odlucivanju itd
Nisam ni rekao da nije tako, ali decko se nije sastavio ove sezone posteno. Emocionalni lider i ta sranja meni ne piju vodu, moze bilo koji igrac da podgreje tim, potpuno nebitno ko ce to da uradi. Elem, hteodh reci, dzabe sto je on sve to, kada bi da odbrana ne igra bolje od ocekivanog njihov zaostatak bio toliki, da on ne bi u finisu imao sta da stize.

Ne smeta mi ni sve to, gotivim ja Freeman-a kao igraca. Nisam u Freak fazonu pa da mi je drag, jer volim crnu kitu, ali dobro sad, kapiram da je malo isfrustriran sto su mu zabranili da paradira, a on vec odabrao sta ce da obuce kad bude dolazio u prestonicu. :D

Nego, neralno u celoj ovoj prici je to, sto vi i pored utakmice gde je Smith bas na taj nacin koji velicate kod Freeman-a doveo svoj tim do poebede, pricate kako on moze samo da ne zajebe. E, to je nerealnost. :)

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #20 on: October 05, 2011, 10:47:24 pm »
Sve se svede na jednostavno pitanje.

Da mozes da biras, QB 49 bi bio:
a) Aleksa
b) Freeman

Samo budi iskren! :P :D
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #21 on: October 05, 2011, 10:48:56 pm »
Sve se svede na jednostavno pitanje.

Da mozes da biras, QB 49 bi bio:
a) Aleksa
b) Freeman

Samo budi iskren! :P :D
Kada bih birao na osnovu celih karijera do sad, Freeman, naravno. Medjutim, ove sezone, za sad, je trenutno Smith bolji. Sacekao bih do kraja sezone da donesem presudu, posto bih voleo da vidim Smith-a da u ovom ritmu, a i boljem zavrsi sezonu. Ako ne, ako usere opet nesto, to je to.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #22 on: October 08, 2011, 10:12:41 am »





 :wub: :wub: :wub:

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #23 on: October 08, 2011, 10:29:05 am »
Male sise, mlitave noge, koje su pomalo debele u odnosu na telo. Nije čudo što ste najgori :cackalica:
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #24 on: October 08, 2011, 10:34:40 am »
Sise su overrated. :P

Fina devojka iz komsiluka, nije neka napucana lutkica ili cheerleaders-ica. A tebi se ne bi nista svidelo ionako. :D I ne znam ko je to najgori i po cemu, trenutno 3-1...inace, 5 prstenova. :P

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #25 on: October 08, 2011, 10:58:45 am »
Ja mislio da je zabranjeno postavljati slike dece ispod 14 godina. Mislim stvarno  :cool: :cool: :cool:

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #26 on: October 08, 2011, 11:03:57 am »
Ako hoces da kacis slike baba, slobodno to radi na thread-u Seahawks-a (kog ni nema jos), ionako nije za bolje. :D Pete Caroll bi mogao da bude prva. :D

Offline STP

  • Rookie
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #27 on: October 08, 2011, 04:34:49 pm »
Opet smo na TV-u ove nedelje.
 Ko moze da gleda, spanski kanali "Sportmania" i "C+ Deportes HD" prenose mec od 22 sata.
Na C+ Deportes HD se moze odabrati i originalni ton.

Offline freak

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #28 on: October 08, 2011, 06:46:33 pm »
Sve se svede na jednostavno pitanje.

Da mozes da biras, QB 49 bi bio:
a) Aleksa
b) Freeman

Samo budi iskren! :P :D
mogao si kao C da dodas Bradyja, kao D Rodgersa, i odgovor bi i dalje bio Aleksa kada je Village Man u pitanju... covek ima man crush(pun intended) u tog invalida od kada su ga draftovali i sto vise failuje ovaj ga vise hailuje...
al dobro, razvalicemo ih u nedelju pa ce biti interesantno citati  Diggerova opravdanja :D
you can think im wrong, but thats no reason to quit thinking - House M.D.

Offline freak

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #29 on: October 09, 2011, 04:03:42 pm »
moram da se javno izvinim Diggeru! ja sam mislio da je on malo mentally challenged, ali sada sam citkarao malko po nekom stranom 9ers boardu, i moram priznati da je Digger sjajan! u poredjenju sa prosecnim men in tight pants fanom, covek je Alex Smith hater!!!

dakle, posle prve cetiri tekme ove sezone, masovno se prica o 11-12 pobeda 9ersa, inace propala sezona. ako se receiveri malko poprave, 9ersi su SB contenders, Alex Smith je bolji od Rodgersa, itd itd... verovali ili ne, oni ZAISTA pisu te stvari! i svako ko se ne slaze je automatski hater :blink:

znaci posle jednog poluvremena gde nije bio ubedljivo najgori na terenu, Alex Smith se spominje u istim recenicama sa Bradyjem i Rodgersom... covek koji u karijeri ima 1:1 TD:INT ratio. strasno...

dakle Diggeru, jos jednom, moje veliko izvinjenje. ja sam te poredio sa prosecnim NFL fanom umesto sa prosecnim 9ers fanom. greska se nece ponoviti!









 :P
you can think im wrong, but thats no reason to quit thinking - House M.D.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #30 on: October 09, 2011, 05:03:04 pm »
Ja ne znam, gde i sta ti citas, a i na kom jeziku. Zapravo, covek se zapita posle ovoga sto ti pises, da li ti uopste i razumes engleski. :P

Na forumu Niners-a ljudi pljuju Smith-a vec neko vreme, ali je uvek bilo i ovih koji su smatrali da nije imao pravu sansu. Evo, sad covek igra dobro i prva grupa se polako gubi. A tih prica gde ce Niners-i imati 11-12 pobeda ne znam koliko ma uopste i da li to neko normalan uzima za ozbiljno.

A prilicno sam siguran da takvih stvari nema nigde na nekom od foruma BucKs-a. Gde su sve obrazovani mladici, koji u pauzama od ucenja samo sednu da iznesu svoje elokventne stavove. 'Ajde, Freak, ne seri, molim te. :D

Tek ces da se izvinjavas posle utakmice. :P

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #31 on: October 10, 2011, 01:41:38 pm »
Kao sto rekoh, lajavac je lajao i sad ga nema. Vazno je da je pre meca znao da kenja i prica kako sam ja nerealan.  :bigfunny:

O mecu nema potrebe mnogo da pricam, jednostavno je sve funkcionisalo, svaki segment igre. Jedino onaj Gore-ov fumble nam nije trebao, ali dobro, mocni Freeman je lepo nasao Rogers-a za TD odmah nakon toga.  :rock:
Trcanje islo, Smith kada je bilo najbitnije pogadjao igrace, odbrana fantasticna, cak i secondary objasnio. Mozda ima veze sa tim sto je rookie Culliver dobio sansu kao trci CB, imao je tri PD-a i INT, ostali DB-ovi takodje bili fantasticni. OL nije dopustila sack, za divno cudo...itd. Realno, ova igra je bila igra na nivou jednog PO tima. Samo da nastave tako. A West Coast Killers-i  :rofl:, mogu da razmisljaju sad zasto nisu poneli vazelin, kada im je na vreme receno da ce biti bolno bez njega.

Eno ga jalovi Smith, cuci na trecem mestu po QB rating-u u ligi, ali to je nebitno, ne baca gomilu jardi kao Cam, a i nije baller poput Freeman-a...ili mozda Freak-u samo smeta sto nije crn.  :hm:

Mentally challenged... :bigfunny: Koje teske reci pre meca su padale, a razloga za to...0 (ako ne racunamo ne poznavanje dovoljno igraca od strane Frikete). Samo je ono silovanje sinoc ucinilo jos lepsim.  :wub:

4:1.  :football:

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #32 on: October 10, 2011, 01:42:27 pm »
I nasto cemu ce Freak da se raduje, sta ce jadan, Morgan ima fractured ankle. Ne zna se jos do kad je out.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #33 on: October 11, 2011, 03:31:25 am »
Posto je Morgan verovatno zavrsio sezonu, a Edwards se nece oporaviti pre bye week-a, 49ers-ima treba WR, jer su ostali samo na 3 (Crabtree, Ginn i Williams). Bice promovisan neko sa PS-a ili doveden sa FA, ali treba neki dobar veteran, klinaca ima. Tako da su poceli sa pricama i oko T.O.-a, ali on nece biti spreman taman negde koliko i Braylon, ako ne i vise, pa nema poente. A onda se pojavila kao i ova opcija:

http://www.thepigskinreport.com/2011/10/the-san-francisco-49ers-need-to-trade-for-wr-chad-ochocinco/

Offline oVeRKiLL

  • Rookie
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: San Francisco 49ers
« Reply #34 on: October 12, 2011, 12:06:14 am »
E moze, taman da dobro zagreje klupu ovim klincima, a i bice blize Mexicu.

"I tell 'em ' Shit, there's a thin line between anger and hunger my man. And I ride a unicycle down the middle.."