Author Topic: 2012 NFL Free Agency  (Read 130350 times)

0 Members and 10 Guests are viewing this topic.

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11709
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #490 on: March 20, 2012, 11:26:43 am »
A u qrac! A Smith?  :rant:
Kao "ljut je SF kako su ga tretirali...morace finansijski da se opravdaju za svoje ponasanje" ;)
 

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11709
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #491 on: March 20, 2012, 11:27:38 am »
Visanthe Shiancoe visited with the seahawks today.
 

Online Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15027
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #492 on: March 20, 2012, 11:32:34 am »
A u qrac! A Smith?  :rant:
Ćuti, bolje je ovako. Smit bar ima neki uspeh.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #493 on: March 20, 2012, 11:40:28 am »
Cuju se glasine da Billsi zele da uzmu Timmy-ja, ali ja ne verujem da bi to moglo da se dogodi.
Ako ce vec da bude backup nije lud da sedi iza Fitzpatricka, pored zivog Peytona.
I ja mislim da ce se desiti upravo to: TT ce ostati u Denveru i uciti od Manninga, kao sto je svojevremeno A-Rod cekao na sansu u Packersima.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #494 on: March 20, 2012, 11:53:48 am »
Ćuti, bolje je ovako. Smit bar ima neki uspeh.

Ne bih rekao. Ovaj je izmislio fudbal za Smitha. Ja i ti smo izmislili fudbal za Smitha.  :D
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Online Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15027
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #495 on: March 20, 2012, 12:03:43 pm »
Cuju se glasine da Billsi zele da uzmu Timmy-ja, ali ja ne verujem da bi to moglo da se dogodi.
Ako ce vec da bude backup nije lud da sedi iza Fitzpatricka, pored zivog Peytona.
I ja mislim da ce se desiti upravo to: TT ce ostati u Denveru i uciti od Manninga, kao sto je svojevremeno A-Rod cekao na sansu u Packersima.
Samo što je Timi već imao status startera.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #496 on: March 20, 2012, 12:14:00 pm »
Samo što je Timi već imao status startera.
Bolje mu je da bude backup iza Manninga i da stekne znanje i sigurnost nego da ode u neki tim sa losom OL gde bi bio starter i spasavao zivu glavu.
Malo timova i moze da mu ponudi mesto startera. Jaguarsi mozda, ako se odreknu Blaine-a.
Cowgirlsi se takodje pominju kao opcija za Timmy-ja, gde bi bio backup Homo-u.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21049
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #497 on: March 20, 2012, 12:25:43 pm »
Bolje mu je da bude backup iza Manninga i da stekne znanje i sigurnost nego da ode u neki tim sa losom OL gde bi bio starter i spasavao zivu glavu.

Dugačka je lista Peytonovih zamena koji su ispekli zanat a posle to uspešno primenjivali... NOT!!! :D

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #498 on: March 20, 2012, 12:27:20 pm »
Ma Timi ce sigurno biti tradeovan. Elvej je i ovako trazio neki izlaz. Da Timi nije dizao iz mrtvih i dobio podrsku publike vec bi odavno otisao. Ovako je napokon dobio razlog da ga posalje negde.

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11709
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #499 on: March 20, 2012, 12:43:36 pm »
David Garrard unsure who he’s competing with in Miami

David Garrard said shortly after reaching an agreement with the Dolphins that he’ll be competing for the starting job in Miami. But he doesn’t know who the other entrants in the Dolphins’ quarterback derby are.

“They didn’t say for sure they were bringing another guy in, but they said it’s a possibility, whether in the draft or whatever,” Garrard told the Associated Press.

At the moment, Garrard would appear to be competing with Matt Moore, who started the Dolphins’ final 12 games last year, for the No. 1 quarterback job. But Garrard referencing the possibility of competing with a quarterback who is brought in via the draft raises the question of whether the Dolphins hope to select Texas A&M’s Ryan Tannehill and make it a three-man race. The signing of Garrard presumably means Alex Smith is no longer a candidate to sign in Miami.

The 34-year-old Garrard, who sat out the entire 2011 season after being cut by the Jaguars and having back surgery, said he’s ready to prove he deserves to be the starter no matter who else is part of the competition.

“It’s going to be a great competition, and I’m all about that,” Garrard said. “I’m going to do my best to make sure it’s me on opening day.”

Despite the talk that no one wants to play in Miami, Garrard said he had a great time visiting with the Dolphins and was eager to sign.

“I just love the vibe,” Garrard said. “I love everybody’s mission and goal, and the purpose they have and the direction they’re heading.”

In loving the Dolphins’ direction, Garrard is outside the norm in this NFL offseason.
 

Online Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15027
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #500 on: March 20, 2012, 12:52:02 pm »
Eto, može protiv Timija.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline nestorZ

  • Starter
  • **
  • Posts: 265
  • Who Dat?
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #501 on: March 20, 2012, 01:23:19 pm »
Ako dovedu Tebowa, džabe su dovodili Philbina koji nema veze sa runom i optionom  :lol:


Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3443
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #502 on: March 20, 2012, 02:37:10 pm »
Titans signed OLB Kamerion Wimbley to a five-year, $35 million contract.
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #503 on: March 20, 2012, 06:06:00 pm »
Dildo vam je lepo objasnio - ne postoji QB koji je imao prostora i nacina da napreduje pored Manning-a. Stoga bi ostanak Tebow-a bio ili los potez za njega ili znak da zele da ga iskoriste kao nesto drugo osim QB.

Jaguars-i odresili kesu za najgoreg CB Giants-a kojeg su svi navijaci zeleli van tima. Cudan potez. Mozda kod njih proradi.

Titans-i preplatili Wimbley-a...to mi je cudan potez za tu fransizu. Aj' Raiders-i prosle sezone sto su mu dali brdo love ni za sta specijalno, ali TEN? Hmm...
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline nestorZ

  • Starter
  • **
  • Posts: 265
  • Who Dat?
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #504 on: March 20, 2012, 06:11:24 pm »
Jaguars-i odresili kesu za najgoreg CB Giants-a kojeg su svi navijaci zeleli van tima. Cudan potez. Mozda kod njih proradi.
Tako svejedno šta Jagsi rade kad nema nikog na tribini da te igrače vidi na terenu  :lol:


Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #505 on: March 20, 2012, 06:52:38 pm »
Je li neko sa foruma prati ovog lika? --> https://twitter.com/#!/incarceratedbob

Redovno daje informacije unapred i veoma cesto su tacne (navodno je jos pre dve nedelje rekao da Manning sigurno ide u DEN - cisto dajem primer).
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #506 on: March 20, 2012, 07:05:30 pm »
Ne mogu sad da se setim sta je tacno bilo u pitanju (Nnamdi u Jetsima ili tako nesto ako se dobro secam), ali secam se kad je taj lik isto tako nesto najavio par dana unapred i zesce se izblamirao, pa ga je trpalo pola twittera.
Tad sam sam prvi put cuo za tog lika i nisam hteo da ga dodam u listu za pracenje.  :D


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #507 on: March 20, 2012, 07:16:58 pm »
Kazu da je sada bolji nego ranije. SUS, ako ga neko prati neka javlja informacije, makar bile netacne :D Da bude veselije :D
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #508 on: March 20, 2012, 07:23:06 pm »
Quote
Incarcerated Bob

"Incarcerated Bob" is a frequent caller to WFAN, particularly Boomer and Carton. He earned his name for spending nine months in prison for assaulting a New England Patriots fan during a post-Super Bowl XLII victory celebration. He has earned a reputation for his Twitter feed, which breaks numerous sports rumors with varying degrees of accuracy.[53][54]

Follow > Pending


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline nestorZ

  • Starter
  • **
  • Posts: 265
  • Who Dat?
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #509 on: March 20, 2012, 07:30:55 pm »
hahahahaha kakav lik, pratim  :worthy:


Offline nestorZ

  • Starter
  • **
  • Posts: 265
  • Who Dat?
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #510 on: March 20, 2012, 07:47:35 pm »


Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #511 on: March 20, 2012, 07:49:20 pm »
Ako dovedu Tebowa, džabe su dovodili Philbina koji nema veze sa runom i optionom  :lol:

Siguan sam da ti znas da on nema veze sa option sistemom i igrom trcanjem. Da mi je znati kako to znas? Posto je, jelte, bas on pozivao akcije u GB, pa znamo sta voli. E da, ne postoji OC u NFLu koji ne zna nista o trcanju i option sistemu, inace ne bi bio tu. I kad kazem nista, ne mislim bukvalno, vec da zna da odradi to u samom mecu. Covek je rastao u vreme kad su napadu u NFL bili pre svega trkacki, kada je u NCAA carovao TO, za to vreme se i "obrazovao", siguran sam da zna sasvim dovoljno o toj temi, i ako mu verovatno nije omiljena filozofija.

Dildo vam je lepo objasnio - ne postoji QB koji je imao prostora i nacina da napreduje pored Manning-a. Stoga bi ostanak Tebow-a bio ili los potez za njega ili znak da zele da ga iskoriste kao nesto drugo osim QB.

A bas su iza njega sedeli sjajni talenti, pa znamo da niko nista nije mogao da uradi. Ti likovi ne bi postali QB u NFL pa da su igrali svako utakmicu, da su samo njih treneri gledali i slicno. A da ne pricamo da je to posao trenera, a ne Pejtonov, mislim da razvija QB. Kao da je Mekneb razvio Filija, ili Kolba, ili Favr Rodzersa. Znam da je Dildo rekao da je Pejton uzimao sve snepove na treningu, ali i dalje vazi ono sto sam rekao na pocetku, onakve igrace niko ne bi razvio.

Jaguars-i odresili kesu za najgoreg CB Giants-a kojeg su svi navijaci zeleli van tima. Cudan potez. Mozda kod njih proradi.

Titans-i preplatili Wimbley-a...to mi je cudan potez za tu fransizu. Aj' Raiders-i prosle sezone sto su mu dali brdo love ni za sta specijalno, ali TEN? Hmm...

Slazem se za Rosa, decko je odigrao jako dobru ruki sezonu, i onda suvi prosek. Titanima hitno treba neko ko ce da vija QB, oni za sad imaju samo prosecne igrace, s tim da bi Morgan zdrav mogao da postane dobar. Videli smo da se igra oko pasa preplacuje, QB/LT/DE/CB/WR, tako da moras da se ponasas prem trzistu.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #512 on: March 20, 2012, 07:53:05 pm »
Adam Schefter ‏ @AdamSchefter
Here's one other team that has discussed trading for Tim Tebow, even if it is considered a longshot: the Jets.


Ajde Tanny !!1  :evil:
3:16 !!1
Treba nam novi i Brad Smith za Sparana da sprovodi one wildcat zajebancije.




Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline nestorZ

  • Starter
  • **
  • Posts: 265
  • Who Dat?
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #513 on: March 20, 2012, 08:07:08 pm »
Siguan sam da ti znas da on nema veze sa option sistemom i igrom trcanjem. Da mi je znati kako to znas? Posto je, jelte, bas on pozivao akcije u GB, pa znamo sta voli. E da, ne postoji OC u NFLu koji ne zna nista o trcanju i option sistemu, inace ne bi bio tu. I kad kazem nista, ne mislim bukvalno, vec da zna da odradi to u samom mecu. Covek je rastao u vreme kad su napadu u NFL bili pre svega trkacki, kada je u NCAA carovao TO, za to vreme se i "obrazovao", siguran sam da zna sasvim dovoljno o toj temi, i ako mu verovatno nije omiljena filozofija.
Kad sam rekao da nema veze s tim, krivo sam se izrazio. Naravno da se razumije u sve to i da može skrojiti kakav god napad treba.
Ali Doplhinsi su sami rekli da žele moderni wc offense i zato ne znam koliko bi se Tebow tu uklopio.

Al dobro, ja mislim da je Moore dobar QB pa me svi gledaju ko majmuna kad to kažem  :mr.green:


Offline Disco Jamal

  • Starter
  • **
  • Posts: 332
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #514 on: March 20, 2012, 08:49:20 pm »
Ne znam da li je ko objavio, ali Dolphinsi su otpustili Yeremiah Bell-a komotno jednog od najpotcenjenijih igrača u ligi, IMHO.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #515 on: March 20, 2012, 08:54:11 pm »
Nolanov lik, ajde Dimitrof reaguj!

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #516 on: March 20, 2012, 08:58:44 pm »
Nolanov lik, ajde Dimitrof reaguj!

A ja se bas nadam da bi mogao u Filu :) Njegov trener (cak i privremeni HC) je sad de facto DC u Fili, a nama treba jedan iskusan sa ovim klincima...

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #517 on: March 20, 2012, 09:08:52 pm »
moze i kod nas umesto retardiranog Crockera  :palm:

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #518 on: March 20, 2012, 09:10:02 pm »
Stephen Tulloch is staying in Detroit.

A league source told PFT’s Mike Florio that Tulloch has signed a five-year deal to remain with the Lions.

Sa'ce da krene navala na LBs :)
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #519 on: March 20, 2012, 09:14:07 pm »
pa u atlanti je william moore apsolutni autoritet medju sejftijima i po meni jeremija nije upgrade u odnosu na njega...jedino da moore predje na FS mada koji su kuraS produzili ugovor DeCoud-u onda  :thumbdown:

Curtis Lofton pregovara sa bounty  "watch out we have badasses over here" Aints-ima...bas je ocajan da dobije kes a cisto sumnjam da ce da mu daju koliko trazi.

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #520 on: March 20, 2012, 09:26:16 pm »
Dildo vam je lepo objasnio - ne postoji QB koji je imao prostora i nacina da napreduje pored Manning-a. Stoga bi ostanak Tebow-a bio ili los potez za njega ili znak da zele da ga iskoriste kao nesto drugo osim QB.

Jaguars-i odresili kesu za najgoreg CB Giants-a kojeg su svi navijaci zeleli van tima. Cudan potez. Mozda kod njih proradi.

Titans-i preplatili Wimbley-a...to mi je cudan potez za tu fransizu. Aj' Raiders-i prosle sezone sto su mu dali brdo love ni za sta specijalno, ali TEN? Hmm...

Titansi imaju najbolji DL coaching staff u ligi vec godinama. Ako neko moze da izvuce od njega maksimum to su oni. Plus time sto ce da igra DE, samo ce da mu smanje zaduzenja i da mu daju da igraju ono sto je on prirodno, a to je pass rusher...

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #521 on: March 20, 2012, 09:28:29 pm »
Nemam ja problem sa tim sto je dosao tamo (i verujem da je to jedan od retkih timova gde bi mogao da uspe), nego sto mu dadose tol'ke pare...
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #522 on: March 20, 2012, 09:28:59 pm »
Stephen Tulloch is staying in Detroit.

A league source told PFT’s Mike Florio that Tulloch has signed a five-year deal to remain with the Lions.

Sa'ce da krene navala na LBs :)


Mnogo je bitno koliko para. To ce u dobroj meri odrediti koliko moze da ocekuje i Lofton.

pa u atlanti je william moore apsolutni autoritet medju sejftijima i po meni jeremija nije upgrade u odnosu na njega...jedino da moore predje na FS mada koji su kuraS produzili ugovor DeCoud-u onda  :thumbdown:
Curtis Lofton pregovara sa bounty  "watch out we have badasses over here" Aints-ima...bas je ocajan da dobije kes a cisto sumnjam da ce da mu daju koliko trazi.

Pa to, realno posle Tomasovog potpisa nema potrebe za njim. Kod nas je SS otvoren za borbu. Pa ako Lofton vec ne dobije sta trazi, najbolje bi mu bilo da ostane u Atlanti, ili da dodje u Filu :P

Titansi imaju najbolji DL coaching staff u ligi vec godinama.

Taj lik, DL trener, je prosle sezone presao u Filu...

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #523 on: March 20, 2012, 09:42:01 pm »
Ajde edukuj me molim te! Ne mislim na Jim Washburna.

Bolji im je DL trener sada od njega, Tracy Rocker kraljina!!!

Sto blenavite. 5 godina 35 milki. 7 milki po sezoni, pa toliko dobijaju svakakvi prosecni DE u ligi. Kao da su mu dali 15 milki po sezoni...

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #524 on: March 20, 2012, 09:42:30 pm »
The #Jaguars have had internal discussions about Tim Tebow, but have not had formal discussions with the Broncos.
Retweeted by Jason La Canfora

Onaj Paki bi da prodaje dresove.  :dry:
Ajde Tanny, pozuri !!1 Oce stoka da nam otme Timmya.  :angry:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!