Author Topic: 2012 NFL Free Agency  (Read 130363 times)

0 Members and 11 Guests are viewing this topic.

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #420 on: March 18, 2012, 10:46:37 pm »
Ako Pejton ne izabere Tikvane a imam osjecaj da hoce.

Kako se MIA iskusno unistava. Sibnu Marsala za kikiriki, ispuse za QB i sada ganjaju DGa. :worthy:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11709
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #421 on: March 18, 2012, 10:48:26 pm »
Seahawks got their last franchise quarterback by grabbing the Packers' backup. Going back to the well for Flynn.


 :thumbsup: :thumbsup:
 

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #422 on: March 18, 2012, 10:49:15 pm »
Dolphins' plan for 2012: be bad enough to draft Matt Barkley in 2013.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11709
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #423 on: March 18, 2012, 10:51:09 pm »
Smith now is considering changing agents, a league source told the San Francisco Chronicle on Saturday. NFL Network insider Jason La Canfora reports that Smith hasn't yet interviewed any prospective new agents.
Neko rece da je SF-u problem visina PM-ovog ugovora
 

Offline sashadpb

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Re: 2012 Endzone NFL Mock Draft
« Reply #424 on: March 18, 2012, 11:20:24 pm »
Op, op, op!

Matt Flynn signs with the #Seahawks to a 3-yr contract worth up to $26M w/$10M guaranteed

Odlicno. Nadam se da ce ovo naterati ribice da urade tradeup za Tannehill-a  :football:

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #425 on: March 18, 2012, 11:29:45 pm »
Bilo mi je krivo kad sam video da je Henne otišao, ipak je šteta izgubiti takvog balvana iz ekipe tvoje divizije. Sad vidim da će možda da potpišu Smitha, hvala ti Miami što postojiš.  :worthy:
I tebi zbog ovakvih komentara.  :P

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: 2012 Endzone NFL Mock Draft
« Reply #426 on: March 18, 2012, 11:30:09 pm »
Odlicno. Nadam se da ce ovo naterati ribice da urade tradeup za Tannehill-a  :football:
Ako budu odradili trejd-ap, odradice ga sa Minesotom, sto bi skocili ispred Dzaksonvila i Pantera, kad oni prosle godine dobili svoje QB? Valjda zelis da preskocis Klivlend, posle njih svi imaju mlade QB. Mada to je Majami, nacice oni nacin da zaseru nesto, nema potrebe da se brine previse.

Mnogo mi se svidja ovo sto je Sijetl uradio. Pokupili su mladog QB i to za male pare, pa ako sjebu makar ga nisu preplatili, potpisali svoja dva najvaznija FA, doveli dzabe Dzejsona Dzonsa. Ostade im da poprave OL i da se nadaju da ce Rajs biti zdrav, mada ni OL nije imala srece sa zdravljem. Moracu da bacim pogled na njih ove sezone, deluju kao zanimljiva ekipa.

Vidim, Patriote dovele Skota iz Rejdersa, fin igrac za rotaciju, uvek mi je delovao fino na terenu.


Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #427 on: March 18, 2012, 11:57:45 pm »
Ne moras da gledas Sijetl, sa nama su u diviziji sto ih automatski diskvalifikuje od PO  :A

Kruze glasine da smo mi i Fila zainteresovani za Tulloch-a.
Ovaj valjda trazi priblizan ugovor D'Qwell Jackson-u.
S tim sto bih dao 10 Tulloch-a za jednog mamojebca D'Qwell-a. Ali to je FA i najveci sabani se opare.

Ako uzmemo i njega, ili bilo kojeg LB (samo ne Hawthorne-a) koga cemo mi onda juriti na drafu  :D

WR, moze i RB, depth na OL, DL, S, OLB, valjalo bi jos nekog TE ... vidi stvarno ima tu jos da se popunjava  :mr.green:
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline sashadpb

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Re: 2012 Endzone NFL Mock Draft
« Reply #428 on: March 19, 2012, 12:11:55 am »
Ako budu odradili trejd-ap, odradice ga sa Minesotom, sto bi skocili ispred Dzaksonvila i Pantera, kad oni prosle godine dobili svoje QB? Valjda zelis da preskocis Klivlend, posle njih svi imaju mlade QB. Mada to je Majami, nacice oni nacin da zaseru nesto, nema potrebe da se brine previse.

Nisam mislio sa nama da urade trade-up, vec uopste. Nebitno sa kim i prvih 6. Tako bi na #6 ostalo barem dvojica od Kalil/Claiborn/Blackmon/Richardson  :football:

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: 2012 Endzone NFL Mock Draft
« Reply #429 on: March 19, 2012, 12:24:55 am »
Nisam mislio sa nama da urade trade-up, vec uopste. Nebitno sa kim i prvih 6. Tako bi na #6 ostalo barem dvojica od Kalil/Claiborn/Blackmon/Richardson  :football:

My bad :) To je vec sasvim opravdan razlog :)

Ne moras da gledas Sijetl, sa nama su u diviziji sto ih automatski diskvalifikuje od PO  :A

Kruze glasine da smo mi i Fila zainteresovani za Tulloch-a.
Ovaj valjda trazi priblizan ugovor D'Qwell Jackson-u.
S tim sto bih dao 10 Tulloch-a za jednog mamojebca D'Qwell-a. Ali to je FA i najveci sabani se opare.

Ako uzmemo i njega, ili bilo kojeg LB (samo ne Hawthorne-a) koga cemo mi onda juriti na drafu  :D

WR, moze i RB, depth na OL, DL, S, OLB, valjalo bi jos nekog TE ... vidi stvarno ima tu jos da se popunjava  :mr.green:

Jest vala, ako ih vi ne zaustavite u pohodu za PO, ne znam ko ce  :mr.green:

Ma nema sanse da on dobije te pare kao Dzekson, maks je negde 5y/30M/10-12 garantovanih. Jeste Dzekson zver, ali decko je vise povredjen nego sto igra, dok Tulok stvarno ne propusta meceve. Radije bih video Loftona, ali ni Tulok ne bi bio losa opcija. Mada bih pre obojice pokupio Kiklija.

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #430 on: March 19, 2012, 01:54:46 am »
Pa moram da priznam da mi se ugovor svidja. Malo vise od 8m$ po godini nije lose za test QB-a koji je pokazao neki potencijal. S tim sto je jedan znatan deo u inactivitima, ako sam ja dobro cuo, tako da ce te pare dobiti samo ako bude dobar. Mnogo bolja varijanta nego Kolbov ugovor, koji je dobio 7m$ ove sezone, nezna se zasto.
Izgleda da je miami  teo previse da dampuje cenu, tako da kada je Smit krenuo da obilazi Flyn je odlucio da prelomi. Jos samo da vidimo da li ce ovo da ispadne dobro za nas. A sto je najgore, mislim da bi dali Smitu 9-10m$ bez problema.

P.S. Izgleda da je 3y 19m$ sa mogucnoscu da ide do 26m$ sto je po meni odlicno.
« Last Edit: March 19, 2012, 02:09:53 am by marasin »

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #431 on: March 19, 2012, 02:11:54 am »
Meni samo nije jasno zasto se daju tolike pare nedokazanim QB-ovima generalno. Prvo je bio Clipboard Jesus, pa onda Kolb prosle sezone i sad Flynn. Nema nikakve garancije da je Flynn dobar QB, suvise malo je provodio u igri da bi se formiralo neko ozbiljno misljenje ljudi mimo Packers-a, a i kad je igrao nije igrao kada je bilo bitno. Ne znam...meni je to preveliki rizik. Odjednom on ima vecu vrednost od nekih igraca koji su imali solidnu proslu sezonu kao starteri, pa ce ipak biti backup igraci ove sezone.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #432 on: March 19, 2012, 02:20:24 am »
Da, cisto da pomenem, posto mi se cini da nisam ranije, Alex je imao ponudu od 24 miliona za 3 godine od Niners-a.

Offline 49er

  • Starter
  • **
  • Posts: 216
  • Nothing Finer than a Forthy-Niner
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #433 on: March 19, 2012, 07:16:37 am »
Meni samo nije jasno zasto se daju tolike pare nedokazanim QB-ovima generalno. Prvo je bio Clipboard Jesus, pa onda Kolb prosle sezone i sad Flynn. Nema nikakve garancije da je Flynn dobar QB, suvise malo je provodio u igri da bi se formiralo neko ozbiljno misljenje ljudi mimo Packers-a, a i kad je igrao nije igrao kada je bilo bitno. Ne znam...meni je to preveliki rizik. Odjednom on ima vecu vrednost od nekih igraca koji su imali solidnu proslu sezonu kao starteri, pa ce ipak biti backup igraci ove sezone.

Joe Philbin je proveo dovoljno vremena sa Flynn-om, da odprilike zna sta se moze od njega ocekivati, pa mu valjda zbog toga u Miami-ju nisu nudili pare koje je uzeo u Seattlu.

Offline 49er

  • Starter
  • **
  • Posts: 216
  • Nothing Finer than a Forthy-Niner
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #434 on: March 19, 2012, 07:24:55 am »
Da, cisto da pomenem, posto mi se cini da nisam ranije, Alex je imao ponudu od 24 miliona za 3 godine od Niners-a.

Slicno koliko je dobio i Flynn u Seattlu, kako cujem, toliko je bilo ponudjeno i Smithu sa strane Dolphins-a. Ali po meni bitnije su garantovane pare  :D Flynn garant dobije 10 mil u Seattlu, ne znam koliko bi Smith, od onih 24 mil koje su mu nudili u SF, dobio garant. 

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #435 on: March 19, 2012, 08:05:04 am »
cetiri miliona za backup QB-a nije mnogo. to je neka standardna cifra. Problem sa CW-om je sto je data vrednost od otprilike kasnog picka druge runde za njega dok je ustvari vredeo kao pick trece.
Za flyna je dato 6m$ po godini sto je opet fer za dobar potencijal. Ako se pokaze nesto bolji od Jacksona onda ce i da dobija 6-8m$ godisnje. Ako ne, onda aj jovo nanovo. To sto ste vi Aleksi dali 8m$ godisnje to je vas problem. Jeste da je bust,  :mr.green: ali vredi bar 10m$ po godini. Bar za ono sto vas je vodio kroz sezonu. I neki ugovor od 5 godina.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #436 on: March 19, 2012, 09:41:36 am »
WR, moze i RB, depth na OL, DL, S, OLB, valjalo bi jos nekog TE ...
koliko ih imate na rosteru? 43 + Steva + Bradford?   :smile3:

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline 49er

  • Starter
  • **
  • Posts: 216
  • Nothing Finer than a Forthy-Niner
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #437 on: March 19, 2012, 10:27:50 am »
cetiri miliona za backup QB-a nije mnogo. to je neka standardna cifra. Problem sa CW-om je sto je data vrednost od otprilike kasnog picka druge runde za njega dok je ustvari vredeo kao pick trece.
Za flyna je dato 6m$ po godini sto je opet fer za dobar potencijal. Ako se pokaze nesto bolji od Jacksona onda ce i da dobija 6-8m$ godisnje. Ako ne, onda aj jovo nanovo. To sto ste vi Aleksi dali 8m$ godisnje to je vas problem. Jeste da je bust,  :mr.green: ali vredi bar 10m$ po godini. Bar za ono sto vas je vodio kroz sezonu. I neki ugovor od 5 godina.

Dobice malo vise po godini ali ajd  :smile3:
SF jos nista nije dao Alexu, i opet cu ponoviti, za mene su u ugovoru najbitnije garantovane parice i ne znam koliko su tih para nudili Smithu.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21049
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #438 on: March 19, 2012, 11:28:37 am »
Sa jednog bloga...

Quote
Apparently Seattle Seahawk coach Pete Carroll plans to have Flynn compete with last years starter  Travaris Jackson, proving once again that Carroll has a wicked sense of humor.

Izgleda da nismo ni svesni koliki je naš uticaj u svetu američkog fudbala. :D

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15027
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #439 on: March 19, 2012, 11:39:13 am »
Flin je pretprošle sezone zamalo pobedio Patriote, a imao je još nekoliko dobrih partija. Može da buide dobar QB, ali ostaje mu da se dokaže u sezonama koje slede.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3443
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #440 on: March 19, 2012, 12:59:58 pm »
Meni samo nije jasno zasto se daju tolike pare nedokazanim QB-ovima generalno.

Bas tako.
Sijetl je ,ipak, apsolutni sampion u ovome-ovo je valjda treca sezona zaredom da potpisuju backup QB da im bude starter. Prvo onaj mucenik iz SD, pa Travarica i sad Flynn. Nesto mi smrdi da ce Flynn da se pokaze isto kao i ovi prethodni; da bas toliko vredi cenim da bi ga capio Philbin za Ribice...
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #441 on: March 19, 2012, 01:03:36 pm »
A Philbin je neki QB mag, kurac palac?

GTFOOH

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #442 on: March 19, 2012, 01:17:25 pm »
Dobice malo vise po godini ali ajd  :smile3:
SF jos nista nije dao Alexu, i opet cu ponoviti, za mene su u ugovoru najbitnije garantovane parice i ne znam koliko su tih para nudili Smithu.
Tarvarisu je plata u ovoj godine 4m, plus sto moze da dobije neke incentivise pa da bude do 5-6m. E sad ono ako je bilo ako se pokaze samo nesto  bolji. Treba videti koliko je Flyn profitirao od sistema i dobrih WR-a. Jeste da Travarica ima ocajan pocket presence, koncentrise se samo na prvi read i baca samo otvorenom hvatacu (ocajan anticipation), ali opet on je jedan solidan backup. U drugoj polovini sezone kada je proradio running game on je bacio samo 4 inta. Ako se Flyn ne uklopi u sistem i pocne nerezonski da baca onda mogu da ga otpuste i da traze dalje. Cap hit bi bio negde 7m. A napisao sam dole da je ugovor 19m na tri godine sa 10m garantovanih dolara i jos 7m u incentivisima pa moze da bude i 26m. Sto je ok cena za QB koji je pokazao da ima  neki potencijal. I ako se pokaze malo bolji onda on ostaje po ovoj ceni, Tarvaris odlazi a mi sledece sezone draftujemo krajem prve ili  u drugoj rundi prospect QB-a. Ako postane franchise QB produzujemo ugovor Tarvarisu sa opet oko 4m godisnje i idemo dalje. Ako bude losiji od Tarvarisa onda verovatno draftujemo QB-a sa nekog 5-10 mesta  :D

A za Aleksu pise da je dobio ponudu od 3y 24m, nigde nisam video koliko garantovanih para. A mislim da je on ipak bolji od Lijepog Marka, Cassel-a, Hasselbecka ili cak Flacca.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15027
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #443 on: March 19, 2012, 01:30:22 pm »
Od Hasa nije bolji, od ostale trojice je teško biti gori.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21049
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #444 on: March 19, 2012, 01:34:16 pm »
A Philbin je neki QB mag, kurac palac?

GTFOOH

A tek kad spominju "njegov" napad iz Packersa... Philbin jeste bio ofanzivni koordinator ali napad je McCarthyjev. Isto tako ni Flynn nije bio njegov, iako Packersi na papiru imaju QB coacha glavni čovek za njihov razvoj je McCarthy.

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #445 on: March 19, 2012, 01:37:07 pm »
Bas tako.
Sijetl je ,ipak, apsolutni sampion u ovome-ovo je valjda treca sezona zaredom da potpisuju backup QB da im bude starter. Prvo onaj mucenik iz SD, pa Travarica i sad Flynn. Nesto mi smrdi da ce Flynn da se pokaze isto kao i ovi prethodni; da bas toliko vredi cenim da bi ga capio Philbin za Ribice...
Bilo je pitanje dali uzeti Karpentera ili Daltona. Da su znali da ce Cable da cini cuda sa anonimusima verovatno bi uzeli Daltona. Ovako su se opredelili da prave OL pa onda da idu dalje. Zato je i otisao Hass, jer je hteo duzi ugovor a ovi su pretpostavljali da moze da pogine jos prve sezone. Tarvaris je doveden jer je dosao i OC i Rice, a posto skoro nije bilo predsezone onda je logicno bilo uzeti nekog ko poznaje sistem. Uostalom bolje se pokazao nego Kolb. I 4m po sezoni je neka adekvatna cena po meni.

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #446 on: March 19, 2012, 01:42:41 pm »
Od Hasa nije bolji, od ostale trojice je teško biti gori.
Sa Hasom je problem sto je postao mator i podlozan povredama. neznas da li ce sledeci udarac da ga skloni za narednih 5-6 utakmica. Ima slabiju ruku od Alekse i ponekad voli da forsira stvari. Ali ako se igra WCO verovatno bi bio najbolji QB.

Offline Stana

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1847
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #447 on: March 19, 2012, 02:33:39 pm »
vi slobodno nastavite raspravu  ;),a ja bi samo nesto da dodam:
-While final details are still being worked out between the Patriots and free-agent tight end Daniel Fells, the sides have agreed on enough parameters that the expectation is Fells will be with the club.The length of the contract will be three years, according to a source. Fells is expected to earn around $2 million per season with a chance for additional pay based on escalators.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15027
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #448 on: March 19, 2012, 03:23:41 pm »
vi slobodno nastavite raspravu  ;),a ja bi samo nesto da dodam:
-While final details are still being worked out between the Patriots and free-agent tight end Daniel Fells, the sides have agreed on enough parameters that the expectation is Fells will be with the club.The length of the contract will be three years, according to a source. Fells is expected to earn around $2 million per season with a chance for additional pay based on escalators.

Insajder u vezi slučaja Timi :)
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #449 on: March 19, 2012, 03:39:21 pm »
Quote
The deal is for three years, with $10 million guaranteed. Depending on his skill level and whether he starts, Flynn could earn between $19.5 and $24 million from the contract, or $26 million if he performs at a top-quarterback level. But chances are he'll play two years of the deal and then the Seahawks will make their decision for the future on him.

His minimum over two years is $13.25 million, a league source said, with that number rising to $15.5 million over two years if he starts in 2012, and $16 million if he starts and the Seahawks make the playoffs. The basic deal here: Flynn will make between $6.63 million and $8 million a year, depending on whether he beats out Jackson for the starting job and how well he plays.
Verovatno dobija dodatno 2.25m ako je starter i 0.5m ako udju u PO. Treca godina je verovatno 6.25m sa istim dodacima. Ili mozda 1.5m ako je starter i isto toliko za PO. Po meni ovo je dosta dobar ugovor.

Offline nestorZ

  • Starter
  • **
  • Posts: 265
  • Who Dat?
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #450 on: March 19, 2012, 07:59:45 pm »
Po meni Flynn nije ništa bolji od Moorea, čak su jako slični igrači. Zato Miami i nije nudio  neku veliku lovu, pametno od njih (jedina pametna stvar od njih).

Btw, genijalne su mi priče da će Tebow sad u Patse  :mr.green:


Rekao bih da sam siguran da ide u Miami, ali to sam rekao i za Manninga i Flynna, tako da više ne vjerujem Dolphinsima ništa.


Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3443
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #451 on: March 19, 2012, 08:07:06 pm »
Tolbert u Karolini.
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline nestorZ

  • Starter
  • **
  • Posts: 265
  • Who Dat?
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #452 on: March 19, 2012, 08:10:13 pm »
Robert Gallery, "najbolji OL igrač u zadnjih 20 godina" kako su ga zvali na draftu i nikad više, u Patsima. 

LaRon Landry, steroidski frik koji će postat šepavac nakon prvog jačeg starta potpisao za Jetse.


Donte Stalworth u Patsima isto  :cheer:


Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #453 on: March 19, 2012, 08:22:40 pm »
Sta je sa LBs? Niko ih ne potpisuje :huh:
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #454 on: March 19, 2012, 08:47:37 pm »
Sta je sa LBs? Niko ih ne potpisuje :huh:

Traze puno para valjda. Pojavilo se da Fila nece potpisati ni Loftona ni Tuloka, jer traze puno. Lofton navodno 9 milki posezoni, dok Tulok se nada da ce dobiti 5g/42M...