Author Topic: 2012 NFL Free Agency  (Read 129920 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #105 on: March 08, 2012, 10:07:38 pm »

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #106 on: March 09, 2012, 12:27:09 am »
Jason Snelling ostaje sa Falconsima
 :tus:

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3439
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #107 on: March 09, 2012, 01:15:49 pm »
Lloyd hoce u Patse, Flynn blizu Brownsa.
Package deal :A
"According to Jason Cole of Yahoo! Sports, Cortland Finnegan has been trying to recruit Vincent Jackson as a package deal in free agency, most likely to the Buccaneers.
Cole acknowledges the Bears are also a possibility for the dynamic duo. We suspect the Vikes could be in the mix as well. All three teams have not only salary cap space, but also a need at cornerback and receiver. Finnegan has been texting Jackson, though it's not clear just how much interest the latter has in tagging along. The package deal would take the Cowboys out of the picture for Finnegan"
Nije tajna da nam je VJax-a prioritet i nekako ga sve vreme najvise prizeljkujem na mestu WR-a br.1 :pop:
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #108 on: March 09, 2012, 03:22:28 pm »
A niko da spomene sta ce biti sa Super Mariom, ni ovde, ni u medijima, kao da covek ne postoji, a ne da je najbolji slobodni igrac...

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #109 on: March 09, 2012, 03:27:29 pm »
Pa dobro ajde, voleo bih da dodje u Falconse :D

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #110 on: March 09, 2012, 05:58:32 pm »
Pa dobro ajde, voleo bih da dodje u Falconse :D

Voleo bih ja da on dodje u Iglse, ali realno nema sanse (mada vece su sanse nego kod vas :A). Nego mi je skroz cudno kako je ignorisan. Tampa i Sinsinati imaju gomilu para na raspolaganju, i legao bi im k'o budali samar. Nekako najvise bih voleo da zavrsi medju Bengalcima...

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #111 on: March 09, 2012, 07:03:44 pm »
cek, zar tampa vec nema brdo para ulozenih u DL ? tesko da ce kod njih. sisnis bi kidao sa njim u odbrani, verovatno...kakve bi to odbrane bile u AFC north-u.

Offline Stana

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1847
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #112 on: March 09, 2012, 08:23:08 pm »
bogme lego bi on mnogima,samo sto ce morati odresiti kesu za njega,kao onomad Chicago za Peppersa .licno bi voleo da dodje kod nas u NE,ali treba da potpisemo Welkera i dovedemo Lloyda koji se nudi pa se nudi  ::)


Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #113 on: March 09, 2012, 09:27:22 pm »
pa polako, jos nije pocelo. Za sada je pusy glavni FA posto ostali jos nisu. Oko 11og ce poceti  da se zahuktava.

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #114 on: March 09, 2012, 10:52:13 pm »
Giants to release Jacobs

The New York Giants have informed Brandon Jacobs he will be released ...
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #115 on: March 09, 2012, 11:18:05 pm »
...the Colts will have a whole lot of holes to fill with the news that they have released Dallas Clark, Joseph Addai and Melvin Bullitt.
That report came from Mike Chappell of the Indianapolis Star, just moments after the report that longtime defensive captain Gary Brackett had been cut. Also coming out today was news that the Colts would like to trade Dwight Freeney.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #116 on: March 09, 2012, 11:25:07 pm »
hmm...pokusavaju da odstrane sve Pejtonove ortake :)
tako su i Falconsi uradili posle Vicka.

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #117 on: March 09, 2012, 11:43:19 pm »
Sve povredjeni igraci koji nisu pruzali nista u poslednje vreme...mozda se neko ovajdi za depth.
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4452
  • Keep walking
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #118 on: March 09, 2012, 11:49:28 pm »
Adai i Klark nisu losi, mogli bi nekome lepo da legnu.

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #119 on: March 09, 2012, 11:52:50 pm »
...the Colts will have a whole lot of holes to fill with the news that they have released Dallas Clark, Joseph Addai and Melvin Bullitt.
That report came from Mike Chappell of the Indianapolis Star, just moments after the report that longtime defensive captain Gary Brackett had been cut. Also coming out today was news that the Colts would like to trade Dwight Freeney.

Po mom misljenju, pametnije nisu mogli. Da sacuvaju ove likove opet ne bi usli u PO, tako da kad si resio da krenes sa promenama, samo seci. Da su njih sacuvali imali bi koju pobedu vise, taman da budu predobri za najvise pikove, a to je recept za propast, "you have to be bad to be good" uvek vazi za americke sportove (zbog drafta). Realnost je da se oni spremaju za post-brejdijevski/pejtonovski/brisovski, kada bi trebali da imaju jednog od najboljih QB (ako Lak ispadne ono sto mu se predvidja), doveli su novog GM, trenera koji je odradio odlican posao prosle godine, znaci komplet remont.

Kao sto Foldi rece, to su uglavnom igraci koji su imali problema sa povredama, a koji bi mogli da poslauze kao veteranska pojacanja ekipama kojima treba depth ili dok im draftovani klinci ne stasaju...

pa polako, jos nije pocelo. Za sada je pusy glavni FA posto ostali jos nisu. Oko 11og ce poceti  da se zahuktava.

Al ono, prica se o Fineganu, Lojdu, Dzeksonu, a nisu bas u rangu Marija, iako su dobri igraci...

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #120 on: March 10, 2012, 12:04:59 am »
Mene vise zanimaju 2nd tier FAs. Manje poznati igraci koji bi lepo mogli da doprinesu poboljsanju nekog tima.

Recimo, par FA safety-a iz Niners-a (Smith i Williams), pa njihov LB kojem su fasovali tender 7. runde...ili Jason Jones (TEN), Dan Connor, Tolbert, Forsett, Hawthorne iz SEA, OG Brisiel iz HOU, CB Porter (NO), Tollefson iz NYG, Redding i McClain iz BAL...tako neki igraci.
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #121 on: March 10, 2012, 12:12:26 am »
To je i najbolji princip, verovatno. Imas low risk - high reward situaciju. Evo primera na 49ers-ima, uzeli su Braylon-a i cut-ovali ga posle nekog vremena, nije pokazao nista specijalno, a i nije mogao do kraja da se oporavi od povrede nikako.

A onda imas i drugu stranu, gde od lika za kojeg kazu da ima kamene sake i da nije vredan, dobije pro-bowl CB-a sa 6 int-ova. Carlos Rogers je u pitanju.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #122 on: March 10, 2012, 12:02:05 pm »

Offline matteus

  • Starter
  • **
  • Posts: 383
  • Andre Woodson's Right Arm
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #123 on: March 10, 2012, 12:19:14 pm »
Nenad Čanak štapom bije Kristijana Karembea.

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #124 on: March 10, 2012, 02:00:26 pm »
Daj, bre, matteus mici ovu sliku :D Uzasnoca!

Elem, stvari se polako zahuktavaju, verovatno ce starr-u i meni biti potrebna mala pomoc u pracenju otpustenih i potpisanih igraca. Tako da ukoliko neko zeli da pomogne, dobrodosao je :)
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #125 on: March 10, 2012, 02:07:15 pm »

A onda imas i drugu stranu, gde od lika za kojeg kazu da ima kamene sake i da nije vredan, dobije pro-bowl CB-a sa 6 int-ova. Carlos Rogers je u pitanju.

Karlos je od kako je dosao u ligu bio jako dobar igrac, jedino sto nikako nije mogao da uhvati loptu, ko god je rekao da nije vredan, nikad ga nije gledao.

Mene vise zanimaju 2nd tier FAs. Manje poznati igraci koji bi lepo mogli da doprinesu poboljsanju nekog tima.

Recimo, par FA safety-a iz Niners-a (Smith i Williams), pa njihov LB kojem su fasovali tender 7. runde...ili Jason Jones (TEN), Dan Connor, Tolbert, Forsett, Hawthorne iz SEA, OG Brisiel iz HOU, CB Porter (NO), Tollefson iz NYG, Redding i McClain iz BAL...tako neki igraci.

Svakako da su ovi igraci zanimljivi za pracenje (nadam se nekom od ovih boldovanih), ali mi nikako ne ide u glavu da se o najboljem igracu uopste ne prica. Za mene su u drguj grupi i druga grupa i Finegan i kompanija kad se uporede sa Marijom.

Nego Kultinze, ajd reci nesto o Loftonu, ti si ga najvise gledao...

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #126 on: March 10, 2012, 05:35:57 pm »
lider i oodlican teammate.
solidan je vs run, jako siguran tackler, retko se desi da mu trkac ispadne is ruku.
ume da stigne sideline to sideline i da obori.
kanal vs pass i u pass rush-u...  :dry:

voleo bih da ostane, zbog hemije LB postave, koga zanima neka pogleda neku od epizoda D-BLOCK  :thumbsup: (emisija koju vodi Mike Peterson i ostali lajnbekeri Falconsa)

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #127 on: March 10, 2012, 08:29:54 pm »
lider i oodlican teammate.
solidan je vs run, jako siguran tackler, retko se desi da mu trkac ispadne is ruku.
ume da stigne sideline to sideline i da obori.
kanal vs pass i u pass rush-u...  :dry:

voleo bih da ostane, zbog hemije LB postave, koga zanima neka pogleda neku od epizoda D-BLOCK  :thumbsup: (emisija koju vodi Mike Peterson i ostali lajnbekeri Falconsa)

Thanks, dude :) Jos nesto, kakvi su mu instinkti i skidanje blokova protiv trcanja, to je najvaznije za wide9? Ima ko ce da udje za odbranu pasa, bar se tu MEtjuz pokazao kao dobar...

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #128 on: March 10, 2012, 10:13:16 pm »
The Minnesota Vikings have released starting offensive linemen Steve Hutchinson and Anthony Herrera and cornerback Cedric Griffin, the team announced Saturday.
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #129 on: March 10, 2012, 10:45:59 pm »
@AdamSchefter
Falcons reached agreement with former Seahawks Pro Bowl LB Lofa Tatupu.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #130 on: March 10, 2012, 11:21:32 pm »
opaa, ipak ode u falkonse. Ako se oporavio od povreda i ako nadju zamenu Abrahamu, to ce postati zanimljiva odbrana.

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #131 on: March 11, 2012, 01:05:59 am »
Fale im samo dva 4-3 DE, najdeficitarnije pozicije u NFL-u. :D :D

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #132 on: March 11, 2012, 03:40:14 am »
Karlos je od kako je dosao u ligu bio jako dobar igrac, jedino sto nikako nije mogao da uhvati loptu, ko god je rekao da nije vredan, nikad ga nije gledao.

Pa eto, Redskins-ima nije bio vredan, jer nisu hteli da produze saradnju sa njim. A nije da je trazio mnogo pre ove sezone. A i razlika u solidnom cover corner-u, koji ne napravi poneki big play, i onog koji ih napravi bar nekoliko je enormna. Neki samo nisu obracali paznju verovatno da je on stvarno bio odlican cover corner uvek i da je to omugacavalo drugoj strani da sece lopte. Nebitno sad...lik je bio low risk, nije mnogo placen, odigrao je Pro-Bowl sezonu i sad ce da izvuce neki lepsi ugovor od nekog tima. Niners-i su tu fino pazirili, ostao on jos u timu, ili ne.



Elem, stvari se polako zahuktavaju, verovatno ce starr-u i meni biti potrebna mala pomoc u pracenju otpustenih i potpisanih igraca. Tako da ukoliko neko zeli da pomogne, dobrodosao je :)
Evo, tu sam ja, potrudicu se da vise pomazem, kao sto sam u startu i radio, sad nemam nekih obaveza mnogo, skinuh faks sa vrata, pa sam tu.

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #133 on: March 11, 2012, 11:15:41 am »
Evo, tu sam ja, potrudicu se da vise pomazem, kao sto sam u startu i radio, sad nemam nekih obaveza mnogo, skinuh faks sa vrata, pa sam tu.

Odlicno :) 'Ajde da se dogovorimo ko ce sta da prati. Imamo devet grupa igraca: QB, RB, WR, TE, OL, DL, LB, DB, ST. Svako od nas trojice po tri grupe da menjamo ko je otpusten a ko potpisan i ne bi trebalo da bude problema. Ili da pratimo po timovima? Sta mislite ti i starr?
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #134 on: March 11, 2012, 11:45:27 am »
Pa eto, Redskins-ima nije bio vredan, jer nisu hteli da produze saradnju sa njim. A nije da je trazio mnogo pre ove sezone. A i razlika u solidnom cover corner-u, koji ne napravi poneki big play, i onog koji ih napravi bar nekoliko je enormna. Neki samo nisu obracali paznju verovatno da je on stvarno bio odlican cover corner uvek i da je to omugacavalo drugoj strani da sece lopte. Nebitno sad...lik je bio low risk, nije mnogo placen, odigrao je Pro-Bowl sezonu i sad ce da izvuce neki lepsi ugovor od nekog tima. Niners-i su tu fino pazirili, ostao on jos u timu, ili ne.
Evo, tu sam ja, potrudicu se da vise pomazem, kao sto sam u startu i radio, sad nemam nekih obaveza mnogo, skinuh faks sa vrata, pa sam tu.

Pazi, on nije hteo da potpise za Redskinse, ali ni pod tackom razno, momak je rekao da nece ni u ludilu da se vraca tamo. Meni je on uvek bio nadprosecan igrac i najbolji DB u Vasingtonu, i pored toga sto su svi sem njega hajpovani. Verujem da ce hteti da potpise sa vama, ipak je on neko ko je zaradio sasvim dosta, a odlicno se uklopio u, meni najbolju odbranu lige. Mislim da on ne moze da potpise novi ugovor za vas do 13. marta, to je neko pravilo, da ko potpise jednosgodisnji ugovor ne moze da ga produzi do pocetka sledece sezone, takav je slucaj sa Metisom u Fili.

@Foldi, Digger i Stari, ako zatreba pomoc, javite, meni su sad prosle obaveze na neko vreme, mocicu da vam pomognem...

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #135 on: March 11, 2012, 11:47:53 am »
Moze, moze - svaka pomoc je dobrodosla da se rasteretimo. Dakle, 9 pozicija, 32 tima - cetiri forumasa. Odlicno :) Sada samo da padne dogovor kako cemo to da radimo...
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #136 on: March 11, 2012, 11:58:49 am »
Thanks, dude :) Jos nesto, kakvi su mu instinkti i skidanje blokova protiv trcanja, to je najvaznije za wide9? Ima ko ce da udje za odbranu pasa, bar se tu MEtjuz pokazao kao dobar...
Ne gubi se u trash-u, ako si na to mislio :D
Odlicno kontrolise box, sa premalom defanzivnom linijom, Falconsi su bili top defense vs the run, naravno najjvise zbog njega i Spoon-a.
Nikoga nisam video da je uspeo da mu head on izbegne tackle. Moze da ima problema u prostoru protiv shifty trkaca kao sto je Shady ali to se moze reci za svakog LBa.
Manjak imact playeva je ono sto bode oci, mislim na sack, int...

Offline 49er

  • Starter
  • **
  • Posts: 216
  • Nothing Finer than a Forthy-Niner
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #137 on: March 11, 2012, 02:10:04 pm »
Moze, moze - svaka pomoc je dobrodosla da se rasteretimo. Dakle, 9 pozicija, 32 tima - cetiri forumasa. Odlicno :) Sada samo da padne dogovor kako cemo to da radimo...

Da ne gubite previse vremena, evo vam FA Tracker  :D

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #138 on: March 11, 2012, 02:13:20 pm »
The Atlanta Falcons announced Friday evening they have signed free agent guard Vince Manuwai. Terms of the contract were not disclosed.  :rock:

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: 2012 NFL Free Agency
« Reply #139 on: March 11, 2012, 02:23:15 pm »
Falcons-i skupljaju sve igrace koji nisu igrali prosle sezone :D
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi