Author Topic: Neveruem  (Read 240073 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15014
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #280 on: November 06, 2012, 05:25:52 pm »
Uvek je bilo dok je sveta i veka: Ko uči znaće, ko krade imaće. Prva generacija pljačka. Da li je to u pitanju privredni kriminal, ratni plen ili nešto treće, nije bitno. Druga generacija se školuje i započinje legalan biznis. Treća generacija je potpuno čista i niko je ne pita ko su joj bili baba i deda. ENDE.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #281 on: November 06, 2012, 07:22:26 pm »
Uvek je bilo dok je sveta i veka: Ko uči znaće, ko krade imaće. Prva generacija pljačka. Da li je to u pitanju privredni kriminal, ratni plen ili nešto treće, nije bitno. Druga generacija se školuje i započinje legalan biznis. Treća generacija je potpuno čista i niko je ne pita ko su joj bili baba i deda. ENDE.
AMIN  :pop:

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #282 on: November 06, 2012, 10:39:42 pm »
Ovako sada izgleda Portia de Rossi  :ohmy: :ninja:

“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4451
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #283 on: November 07, 2012, 12:00:22 am »
Sta sam propustio?

Offline brm

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 2582
  • i tako...
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #284 on: November 07, 2012, 12:21:58 am »
Bajo, čime se taj lik bavi?

Duga prica, odrastao je u svici zavrsio za "konobara" i nikada u zivotu nije ratio taj posao posle skole, pa mu jednog dana sinulo da je jeftinija radna snaga u srbiji jer prosecan svajcarac ima neto zaradu od 5000-8000franaka i da za te pare ovde moze da se plati 10ak ljudi.

Firma naravno posluje samo sa svajcarskom, nema politickih partija, jednostavno je bio u pravo vreme na pravom mestu upoznao prave ljude i krenuo da radi posao koji radi.

Centrala u kojoj sam zaposlen ima par dobrih programera, nekoliko sekretara, prodavaca i mene kao it menadzera ( ::) ), dok u jednoj susednoj drzavi imamo oko 150 radnika koji rade kao crnci za par stotina eura mesecno, koje menjamo ko carape sistemom "jasi dok izdrzi".

Tu i tamo dodje neki poslovni partner, mi ga provedemo kroz beogradske klubove, satremo od alkohola, platimo kurvu i klijent srecan kao tinejdzer vrati se u rodnu grudu i jedva ceka kada ce opet da dodje. Sto je i normalno, sto se i radi.

Poenta sto sam ispizdeo juce je to sto ja moram da nosim 2 telefona sa sobom i da budem dostupan 24/7, radim po 260 sati mesecno i ubijam se od posla i pritom nemam slobodnog vremena ni za porodicu ni za prijatelje ni za sebe, pijem tablete za smirenje jer moj doktor kaze da je to normalno i da je stres bolest 21. veka.
Da ne nabrajam pozive u 2-3h nocu, kada nesto iskrsne pa mora hitno da se odradi.
Ustanem u 7h, dodjem kuci u 20h, jednostavno nije vredno sve to drkanje, ali sve reko, ajd jos ovu godinu pa da se ode u beli svet i nikad ne okrene vise za ovom drzavom.

A seronja koji nema 2 grama mozga i ne zna ni srpski da prica kako treba, ladi jaja i uziva, a ja posto imam uvid u njegove privatne racune, ne mogu vam opisati na sta takvi ljudi trose novac i to koje kolicine...

Tankanje glisera dnevno, 50000dinara, zenin mesecni provod sa drugaricama po beogradskim klubovima 30 000eura, patosnice za auto 33 000 dinara (jer ne zna da pusi cigaretu u kolima), tu su i neke vrtoglave donacije za decije privatne skolice, ali to ne osudjujem, pametnije od bilo cega sto sam naveo.

Nejde brze...

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #285 on: November 07, 2012, 01:47:23 am »
Ne valja ti rant... To je kao kada kukaš na sportistu koji nema dva razreda srednje a zarađuje milione. Nemam pojma ko je tvoj šef ni kako je zaradio silne pare ali iz iskustva mogu reći da nema šanse da je samo imao sreće da se nađe u pravo vreme na pravom mestu. Kao što je spominjao Zujo, čovek mora da se rodi za biznis. Škola može da te nauči pravilima igre ali ako neko "to" nema u sebi nikada neće uspeti. Obična raja ide u školu da bi mogla da radi za te ljude, nigde u svetu nemaš da neko završi fakultet i da sa tim znanjem rizikuje sa pokretanjem firme. Zašto bi to radio kada svoje znanje može da unovči u nekoj firmi.

Offline Maslać

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 743
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #286 on: November 29, 2012, 09:17:26 pm »
Sluajno danas u gradu vidim neku umrlicu, lik se ladno zvao Zverimir Lisac  :bigfunny:

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #287 on: December 01, 2012, 01:32:57 pm »
Crnogorci napravili perpetuum mobile a jedino na šta misle je da bi to moglo da upropasti EPCG :bigfunny: :rofl:

http://www.vijesti.me/vijesti/crnogorski-pronalazaci-konstruisali-agregat-koji-ce-unistiti-epcg-clanak-102608

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15014
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #288 on: December 01, 2012, 04:15:53 pm »
Poslao mi drug danas link. Izraz moga lice je bukvalno bio za ovu temu. Ako Miloš Stanković nije raido na projektu, onda je fake. Ako jeste, onda je to još jedna pobeda našeg genija.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4317
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #289 on: December 01, 2012, 11:05:30 pm »
Tako sam i ja hteo da patentiram punjač za baterije koji radi na baterije i može da puni samo sopstvene baterije, al' me mrzelo...
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #290 on: December 03, 2012, 08:10:03 pm »
 Kadar nevera!  :krst:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15014
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #291 on: December 03, 2012, 09:03:29 pm »
Sestra baš i nije neki majstor, palačinka je totalno nepravilnog oblika. Ovakve crte se inače ne zovu alahovo delo, već zagorele palačinke. Jednom je čak ispekla palačinku na kojoj je bila titova slika, ali sam ja bio pohlepan i pojeo je, a da pre toga nisam slikao.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Staja

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1140
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #292 on: December 07, 2012, 02:59:40 pm »

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15014
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #293 on: December 07, 2012, 05:10:10 pm »
Isti Pujol.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #294 on: December 07, 2012, 05:12:41 pm »
 :thumbsup:

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #295 on: December 10, 2012, 04:34:43 pm »

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #296 on: December 10, 2012, 04:47:48 pm »


Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #298 on: December 10, 2012, 10:52:49 pm »
sto juznije...

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15014
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #299 on: December 11, 2012, 04:45:48 pm »
Oћu i ja u уpraвni odbor!
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #300 on: December 13, 2012, 12:12:25 am »
i kad pomislis da ne moz gore:
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/357512/Oprane-nepismene-biografije-fotelje-cekaju-nove-funkcionere

Milan Petković, zamenik glavnog i odgovornog urednika Niške televizije, koji je kandidovan za člana UO Niškog kulturnog centra, izjavio je povodom teksta „Vanserijski kandidati za UO“ da on nije dostavio svoju biografiju napisanu fontom bez slova č, š, ć, đ.
- Biografiju sam napisao u „times roman“ ćirilici, jer koristim taj font. Ne znam kako je ovo napisano, nikada taj font nisam koristio i najverovatnije je greška službenika u Skupštini. Kako je moja biografija dostavljena saznao sam iz medija i veoma sam iznenađen jer je onako napisanu nisam poslao - rekao je Petković. I. A.

 :worthy:
i
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/357701/Skupstina-Nisa-Smeje-nam-se-Srbija-zbog-direktorskih-biografija

Offline bdj

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1081
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #301 on: December 18, 2012, 03:05:46 pm »
Keva mi napravila kolac i greskom ga posula sodom bikarbonom umesto secerom u prahu. jbmtizenomajkuboziju

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #302 on: December 18, 2012, 07:13:26 pm »
Auuuuuu :rofl:
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #303 on: December 18, 2012, 07:20:31 pm »
Nije to loša kombinacija ako te posle kolača muči kiselina u želucu. :D

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15014
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #304 on: December 18, 2012, 07:30:57 pm »
Soda bikarbona je zdrava, kako za ljude, tako i za veš mašine. Samo pazite, konzumirajte u umerenim količinama.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #305 on: December 19, 2012, 11:04:50 am »

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Neveruem
« Reply #306 on: December 19, 2012, 11:18:13 am »
Request Blocked by Real-Time Classifier

Your request to URL "http://www.endzone.rs/extrapoint/index.php?topic=271.420" has been blocked by the McAfee Web Gateway Real-Time Classifier. The page was classified as sexual, erotic or adult content (100% probability overall) which is not allowed by your administrator at this time.



Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #308 on: December 19, 2012, 01:46:29 pm »
Ovo je moglo i u funny clips ali je materijal više za neveruem :lol:


Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #309 on: December 19, 2012, 02:13:40 pm »
ovaj moze na jug, da vodi navijanje

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #310 on: December 19, 2012, 02:27:44 pm »
ovaj moze na jug, da vodi navijanje

I bio bi za 2 glave bolji od ovih njihovih :D

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12748
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #311 on: December 19, 2012, 02:59:47 pm »
Ovo je pozitivna nevera. Ono sto sam ja doziveo je negativna. Pre par godina odosmo moja sestra, sestric i ja da se pricestimo u vozdovackoj crkvi i dodjosmo na sluzbu ko sto je i red i krenula sluzba i sve ide normalno nekih 30 minuta, i onda odjednom ko po naredbi svi klekose dole na pod sa glavom na plocniku kao muslimani kad se mole, mi u totalnom soku, pa onda ustanu pa malo slusaju i posle ponovo na pod. Pa kad se krste ne krste se uspravno nego se saviju pa desnom rukom mlataraju nesto dole pa je vrate gore i onda se prekrste. Znaci usro sam se kao nikad. U sred sluzbe ulazi neki drugi pop i onako gomili jel ima neko za pricest i mi koji smo se javili rece on nama ajd ovamo. U roku od 2 minuta je odradio posao i otisao i ostavio nas sokirane da pratimo sluzbu do kraja. Mi nismo hteli da legnemo dole i da se klanjamo i ostali su nas gledali kao da smo nenormalni. Kasnije kad smo izasli trazisli smo natpis da proverimo jel to srpska pravoslavna crkva i ispostavilo se da jeste.

Jedno od traumaticnijih iskustava u mom zivotu.

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #312 on: December 19, 2012, 03:18:28 pm »
Ti pokloni do zemlje zovu se "veliko kolenopoklonjenje" ili velika metanija i deo su sluzbe za Veliki post, a nisam siguran da li i za vreme drugih postova. Nista neobicno u nasoj crkvi.
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #313 on: December 19, 2012, 03:30:13 pm »
vidi ovoga Poluxa, glavni zilot na forumu.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Neveruem
« Reply #314 on: December 19, 2012, 03:36:22 pm »
Da ne bih nailazio na takve stvari, ja lepo ni ne idem u crkvu. :D