Author Topic: 2011 Wild Card Week  (Read 30674 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #140 on: January 10, 2012, 02:33:09 pm »
Dobro. Ali meni je u secanju hail mary od celih 50y od nedelje, sve sa zdravim step up-om i dosta vremena, a i nekoliko lopti koje su krenule na vreme, ali stigle kasno. :P 
Ne znam bas sta fizika kaze za usporenje lopte kad je vreme hladno i kad duva, ali znam da ce odbrane da pakuju osmoricu naredne zime u box pa kud puklo. 
Ne sporim ja iskustva po zimi,  ali te uspehe je ostavio za sobom dana kad je draftovan i nisu merodavni, a skor dvorana vs van dvorane dovoljno valjda govori o situaciji.

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #141 on: January 10, 2012, 02:46:50 pm »
Ali djaba mu sve to ako Turner istrci 25y u prvom poluvremenu. Mozes na prste jedne ruke da nabrojis QB-ove koji mogu da guraju napad bez trcanja.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #142 on: January 10, 2012, 02:52:41 pm »
Ma Hail marry je bio koma...kraj price.

Ono sto je cinjenica je da Ryan nije, QB koji ce da baca bombe. Ima solidan arm strenght ali nista "vaaauuu"...
Nema ni Brees neku rucerdu ali kad gledam Saintse i Breesa koji sedi u dzepu 4-5 sekundi i kad nema nikoga uradi dumpoff na Sprolesa ili nseto slicno jasno je kao dan da je OL Falconsa bulja i da je Play calling sumnjiv u najvanju ruku...

Lepo kaze i Mark Schlereth
Mark Schlereth said that Falcons need Coordinatorss with big game experience.

They cant get away with developing coordinators.They need to develop the telent they have & please dont trade draft picks for 1 guy.

Look at saints O-line, they got all pro guards & falcons o-line is suspect to put it mildly. To win in NFL now you need pass protecting O-line & falcons cant do that , that's why I went with NY Giants to win this matchup.

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #143 on: January 10, 2012, 08:56:10 pm »
Moj bi savet bio da sutnete OL trenera ako ga uopste imate. Mi smo nesto muljali na tom mestu, ali kako je dosao Cable ljudi su poceli da se kunu u njega. Mi smo u 11. i 12. utakmici izgubili startog LT, RT i RG i na njihovo mesto su dosli troica anonimusa. I opet je uspeo da ih sredi da Lynch istrci preko 100y SF-u i 80 arizoni (mada su ga dosta cuvali u toj utakmici, mogao je i tu da pregura preko 100). Dosta toga je do Lyncha ali opet, ni on ne moze da trci bez OL. A i Atlanta ima Turnera koji nije za bacanje.
Da se ja pitam Cable bi bio asistent coach godine, posto je od rukija i anonimaca uspeo da napravi respektativnu OL koja je pored neefikasnog TJ i drugorazrednih hvataca uspela da gura ovaj napad i dobija utakmice zajedno sa obranom. Philips je imao leglo talenata u Teksasu i samo je trebao neko da to organizuje kako treba.

Cable jeste dobar OL trener, ali OL Raiders-a je procvetala otkad ih on ne vodi vise. Zanimljivo :) BTW, 50 dopustenih sekova ga i ne cine bas asistentom godine :) No, ako mu se da vremena, sredice on taj deo tima da bude solidan.
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #144 on: January 10, 2012, 11:02:52 pm »
Znam da ta cifra od 50 zvuci mnogo, ali kako je krenula sezona moglo je biti mnogo vise. Mnogo vise od pola tih sakova ide direktno na dusu TJ. Prosto je neverovatno koliko taj covek ima slabi pocket awareness. I uz to sporo reaguje. Kada se OL malo uigrala i run game krenuo onda je i pao pritisak sa TJ tako da umesto 4-5 bio je sekovan 2-3 puta. A i to je uspeh  posto smo bili bez Wiliamsa i Ricea vec sa B hvatackim opcijama. Sta reci kada ti nedraftovani ruki ima skoro 800y.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #145 on: January 10, 2012, 11:12:28 pm »
Stat sa utakmice da je Ryan sekovan dva puta (drugi put maltene na kraju utakmice) i bio pozuren 7 puta?! mi nija jasan...vise le bilo ovako.
snep, jedna sekunda, dve sekunde, bezi sa goli zivot...

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #146 on: January 11, 2012, 09:23:18 am »
Još uvek nema onog stručnjaka za poginjanje?  :(
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #147 on: January 11, 2012, 10:17:06 am »
Te-bowing  :mr.green: :mr.green: :mr.green:

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11683
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #148 on: January 11, 2012, 11:21:45 am »
Još uvek nema onog stručnjaka za poginjanje?  :(
Kopenhagen je cudan grad covek se lako izgubi u njemu....
 

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #149 on: January 11, 2012, 01:03:50 pm »
Još uvek nema onog stručnjaka za poginjanje?  :(
Auuu sekto na sta ste spali. Dicite se postignucima Sv.Timotija! :pablo:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."