Author Topic: 2011 Wild Card Week  (Read 32707 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #105 on: January 09, 2012, 01:23:18 pm »
Ima Ameri da pomere Bozic za 7mi samo da bude sto blize ovom cudu  :D
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #106 on: January 09, 2012, 01:38:23 pm »


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #107 on: January 09, 2012, 01:55:52 pm »
Da sudije nisu kenjale previse (prvenstveno mislim na onaj lateral koji bi verovatno zapecatio utakmicu), bilo bi gotovo i pre produzetka. Mada, ovako je sladje  :cheer:

Odlican game plan Broncosa, uz savrsenu igru odbrane. Odbrana Steelersa zajedno sa njihovim pro bowl CB-om nije za komentarisanje  :mr.green:

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15021
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #108 on: January 09, 2012, 02:27:21 pm »
Da sudije nisu kenjale previse (prvenstveno mislim na onaj lateral koji bi verovatno zapecatio utakmicu), bilo bi gotovo i pre produzetka. Mada, ovako je sladje  :cheer:

Odlican game plan Broncosa, uz savrsenu igru odbrane. Odbrana Steelersa zajedno sa njihovim pro bowl CB-om nije za komentarisanje  :mr.green:

Quote
NIje nezasluženo, Sendi i Okland su pravili veća grešeke od vas tokom sezone. Čak imate i malo sreće, jer Picbur ima problema u napadu, pa možete u neizvesnu završnicu a uđete.

Quote
Nisam mnogo pratio Oakland i San Diego, ali realno nijedan tim koji ovako bedno igra ne zasluzuje da igra u PO. Nadam se da si ti u pravu, ali mislim da ce nas Pittsburgh pregaziti. Jeste da im napad ne stima u poslednjih par kola, ali zato je uvek odbrana tu.

 ;)
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #109 on: January 09, 2012, 02:34:25 pm »
Stvarno nisam verovao da mozemo da iznenadimo Steelerse. Pravi sam Bogohulnik  :pop:

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15021
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #110 on: January 09, 2012, 03:12:33 pm »
Stvarno nisam verovao da mozemo da iznenadimo Steelerse. Pravi sam Bogohulnik  :pop:
Nisam ni ja. Verovao sam da će da bude neizvesno, ali da će Ben da presudi...
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline seek boy

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4013
  • Московский завод малолитражных автомобилей — MЗМА
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #111 on: January 09, 2012, 03:28:59 pm »
Svaka cast Denveru za ono sinoc, pokazalo se da su muda ipak najvaznija...

Zao mi je sto su moji nisu uspeli da izdrze i tu cetvrtu cetvrtinu pa je rezulata bio previsok, ali dobro, vidimo se sledece sezone...
Боже спаси Боже храни
Српског Краља српски род

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21044
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #112 on: January 09, 2012, 03:30:10 pm »
Nisam ni ja. Verovao sam da će da bude neizvesno, ali da će Ben da presudi...

Ispalo je da je presudio nedostatak startnog centra. Dva loša snepa na kraju oba poluvremena su obrisala dva skoro sigurna FG.

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #113 on: January 09, 2012, 04:10:53 pm »
Ja sam znao da ce da ih dobiju u produzetku, al eto, reko da pokusam sigurnije pa sam se kladio na denver, kvota 8. Bah, trebao sam da budem hrabriji.  :P

Offline sashadpb

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #114 on: January 09, 2012, 06:02:25 pm »
Guy i Taylor bi mogli komotno na neku plantazu da beru narandze  :kafa:

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #115 on: January 09, 2012, 06:33:55 pm »
Ispalo je da je presudio nedostatak startnog centra. Dva loša snepa na kraju oba poluvremena su obrisala dva skoro sigurna FG.
Najveci nedostatak je bio ispadanje Kiesela i Hamptona. Dok su oni igrali u prvoj cetvrtini Den je uzeo 8y, cim su ispali vise nije bilo govora o pritisku na Timija. Jednostavno sa tri neiskusna DLa nije bilo teorije da se sprovede plan, pogotovo kada si u bunaru i moras da forsiras.

Mnogo krivice se svaljuje na Ajka ali nije samo on kriv. Postavka je bila takva da su Polamalu i Mandi stajali previse  plitko i tako ostavljali cist prostor iza. OL je odlicno stitila Timija, svaku od ovih bombi je bacio poslije 4,5 sec, potpuno neuznemiravan. Malo koji CB bi mogao toliko da pokriva.
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #116 on: January 09, 2012, 06:36:30 pm »
Bilo bi realno da prekinu da seru o povredama Steelersa.

Broncosi su igrali bez:

- Oba startna Safetija (Dawkins i Moore su out)
- Startnog RG (i glavnog OL za run game u Denveru) Kupera
- Prve hvatacke opcije Deckera koji je iznesen sa terena.
- Moreno kao drugi RB u rotaciji im je out
- Bez glavnog nickle LB-a Woodyarda

A i nemaju Lloyda kog su imali na pocetku sezone.

Dokle vishe da kenjaju o povredama. Kao da je ovo Pitt izgubio a ne da smo ih nashamarali kao Manuel Ferrara Sashu Grey :D

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21044
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #117 on: January 09, 2012, 06:55:13 pm »
Zaboravio si i da su Broncosi igrali bez kvotera... :A

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #118 on: January 09, 2012, 06:56:47 pm »
Zaboravio si i da su Broncosi igrali bez kvotera... :A

Funny. Bolje krpite gace Discount Double Check fegetu, sad ce da mu prospu bulju po Lambeu Fieldu Giantsi...

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21044
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #119 on: January 09, 2012, 07:09:44 pm »
Funny. Bolje krpite gace Discount Double Check fegetu, sad ce da mu prospu bulju po Lambeu Fieldu Giantsi...

Samo neka dođu, već smo ih išamarali u njihovoj avliji a sada nam dolaze na noge. :football:

Offline 49er

  • Starter
  • **
  • Posts: 216
  • Nothing Finer than a Forthy-Niner
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #120 on: January 09, 2012, 08:06:37 pm »

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #121 on: January 09, 2012, 08:14:05 pm »
Znaci od ovoga placem :D :D :D

Tweet of the Week III

"Bringing Sam Baker in for extra pass protection is like bring Wile E Coyote in to test product safety."

-- FO_MTanier, Mike Tanier of the New York Times and Football Outsiders, seeing Atlanta bring Baker in as an extra blocker in the third quarter Sunday at the Meadowlands.

Read more: http://sportsillustrated.cnn.com/2012/writers/peter_king/01/08/wild.card.round/index.html#ixzz1izRRKSx0

Jos jedno USC Govno :D

Offline 3rd down and long

  • Starter
  • **
  • Posts: 233
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #122 on: January 09, 2012, 08:51:19 pm »
Ko je bre ovaj Dreamlord kad ide po topicima i podjebava redom?!  :bb

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #123 on: January 09, 2012, 09:35:33 pm »
Katastrofa  :sick

Wild Card Picks Review
Meni je jedino neverovatno da onakav napad falconsa nije postigao poen. Tolikii invaliditet je ipak neverovatan.
Sto je najgore, ova obrana me podseca na odbranu Coltsa iz sampionske sezone. Cele godine su busni ko prosjacke gace, a onda se u PO povampire.

Offline Stana

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1847
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #124 on: January 09, 2012, 10:11:05 pm »
sto se tice wild card week-a,na mene su najveci utisak ipak ostavili NYG i NO.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #125 on: January 09, 2012, 10:13:58 pm »
ko je pomislio da falconsi mogu da prodju giantse, taj je za promatranje

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #126 on: January 09, 2012, 10:50:09 pm »
Nisam verovao da ce Steelers-i ovoliko podceniti TT. Zapravo, nisam verovao da ce ga uopste podceniti...neozbiljno.
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #127 on: January 09, 2012, 10:56:11 pm »
ko je pomislio da falconsi mogu da prodju giantse, taj je za promatranje
Nije pitanje da li ce da prodju giantse. Njihov napad nije postigao ni poena  :palm: :palm: :palm:

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15021
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #128 on: January 09, 2012, 10:58:09 pm »
ko je pomislio da falconsi mogu da prodju giantse, taj je za promatranje
Ti ga pretera. Mečap je bio krajnje neizvestan, sa G-men kao umerenim favoritima.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Stana

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1847
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #129 on: January 09, 2012, 11:02:59 pm »
ko je pomislio da falconsi mogu da prodju giantse, taj je za promatranje
nisam pomisljao na to (ako mislis na mene  :P) nego onako ,u celini...licno mi se svidja onaj pass rush NYG i napad po zemlji,dok Iliju ne mogu ocima videti!
Za prstenje mi je drago,naravno da im se jako vratilo potcenjivanje i arogancija koju su pokazali prema DEN,kako u odbrani tako i u napadu.sto kaze Foldi,mislio sam da su Steelersi ozbiljnija ekipa ,ipak je PO .kockali su se sa Benom protiv Brownsa umesto da su ga odmarali...cim on ne moze da pobegne iz dzepa i produzi vreme svojim WR to vise nije onaj napad,a trcanje im odavno nije jaca strana napada!

Offline Disco Jamal

  • Starter
  • **
  • Posts: 332
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #130 on: January 09, 2012, 11:24:42 pm »
Nisam verovao da ce Steelers-i ovoliko podceniti TT. Zapravo, nisam verovao da ce ga uopste podceniti...neozbiljno.

Uopšte ga nisu potcenili, naprotiv, toliko su se držali dogovorenog gameplana su ih McCoy i Tebow brzo pročitali i prilagodili se.

- Konstantni zero look coverage - :yum:  - ovako reaguje svaki kršteni QB, a posebno Tebow koji ima solidan deep ball i recivere su sinoć imali dobar adjustment.
- Nedovoljno poverenje da front 7 može da zaustavi rush napad Magaraca i poverenje u Ikes Island. Totalni fail.
- Nenormalno insistiranje na containu i QB spy tokom celog meča, koji je Tebowu samo davao vremena da zategne.
- U situacijama kada su igrali option ili play action, Harrison, Wodley i Woirlds su ispadali ko iz prikolice pa je Tebow to lakše čitao nego na Floridi.

LeBeau je izgubio ovaj meč, ali sumnjam da će Belicheat napraviti tu grešku. Nažalost..

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #131 on: January 10, 2012, 12:00:44 am »
Bas to, sad mogu ljudski da navijam za Tebow Tebowse umesto kompromisa sa Pittsburgh Rapistima, jedino sto ce da ih nalupa Belicheat.

Iako jesu Steelersi igrali agresivno protiv trcanja i zabatalili cover duboko, ne moze ni da se prica o potcenjivanju kao glavnom uzroku poraza. Vise puta su ih Tebowsi sprzili i sa oba safeta duboko. Safeti su ocajni bili u preuzimanju, CBovi Steelersa standardno ni za kurac u 1 na 1. Ni u tom runu nisu dominirali koliko bi covek ocekivao od seme, jednostavno su Tebowsi igrali prema protivnickoj postavci i pobedili puno puta.
Uostalom, neko je morao i da baci te duge precizne lopte, ista uspesna przenja su se smesila i Falconsima i Bengalsima ali njihovi kvoteri ko da su bacali medicinke.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #132 on: January 10, 2012, 10:46:02 am »
Ti ga pretera. Mečap je bio krajnje neizvestan, sa G-men kao umerenim favoritima.
Ovo sto kaze Sundjer...totalno neocekivan rasplet za mene...ja sam ocekivao da ce Mening, Nicks i Cruz da siluju secondary Falconsa a da ce Turner da rovari i uspori pass rush New Yorka i nacini utakmicu neizvesnom...ono sto se desilo je da je obrana Atlante usled impotentnosti napada bila predugo na terenu i naravno izgorela sto se utakmica odmicala. Prvo poluvreme je bilo predobro sto se odbrane tice. Ilaj i WR nista, Aahmad i Jacobs checked...napad fejluje konstatno, dva puta na 4th&<1  :palm: odbrana opet islazi na teren...

Problem ovog napada Falconsa, vec poslednje 3 ili 4 godine je OL i to je nevidjeni fakat. I naravno retard OC.
Na LT imamo bustchinu, Sam Bakera, koji ce da nastavi karijeru kao deliveri boy i Will Svitek-a koji je dozivotni backup. Centar McLure je bio povredjen ove sezone a i on je prosek u najboljem slucaju. Mesto RG je problem jos dok je Harvi Dal igrao i tu su se menjali kojekakvi bezveznjaci ove sezone. Jedino mesto na kojem je solidan igrac je RT. Tyson Clabo je boarderline all pro ali i on je poceo kao guard...

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #133 on: January 10, 2012, 12:01:58 pm »
http://sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/tebow-time-three-3-16-references-boffo-tv-172145772.html

Quote
The fact that Tebow had 316 yards passing and averaged 31.6 yards per pass in the game didn't escape notice on Sunday night. Tebow wore "John 3:16" on his eye black in the 2009 BCS Championship game and has since become identified with the famous Bible message. The coincidental stats caused millions of fans to perform Google searches on the Bible passage in the past 24 hours. Here's one more unbelievable stat: John Ourand of Sports Business Journal reports that the final quarter-hour television rating for the Broncos-Steelers game was, you guessed it, 31.6.

(John 3:16 reads: "For God so loved the world that he gave his one and only Son, that whoever believes in him shall not perish but have eternal life.")
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #134 on: January 10, 2012, 01:46:14 pm »
Ovo sto kaze Sundjer...totalno neocekivan rasplet za mene...ja sam ocekivao da ce Mening, Nicks i Cruz da siluju secondary Falconsa a da ce Turner da rovari i uspori pass rush New Yorka i nacini utakmicu neizvesnom...ono sto se desilo je da je obrana Atlante usled impotentnosti napada bila predugo na terenu i naravno izgorela sto se utakmica odmicala. Prvo poluvreme je bilo predobro sto se odbrane tice. Ilaj i WR nista, Aahmad i Jacobs checked...napad fejluje konstatno, dva puta na 4th&<1  :palm: odbrana opet islazi na teren...

Problem ovog napada Falconsa, vec poslednje 3 ili 4 godine je OL i to je nevidjeni fakat. I naravno retard OC.
Na LT imamo bustchinu, Sam Bakera, koji ce da nastavi karijeru kao deliveri boy i Will Svitek-a koji je dozivotni backup. Centar McLure je bio povredjen ove sezone a i on je prosek u najboljem slucaju. Mesto RG je problem jos dok je Harvi Dal igrao i tu su se menjali kojekakvi bezveznjaci ove sezone. Jedino mesto na kojem je solidan igrac je RT. Tyson Clabo je boarderline all pro ali i on je poceo kao guard...

Moj bi savet bio da sutnete OL trenera ako ga uopste imate. Mi smo nesto muljali na tom mestu, ali kako je dosao Cable ljudi su poceli da se kunu u njega. Mi smo u 11. i 12. utakmici izgubili startog LT, RT i RG i na njihovo mesto su dosli troica anonimusa. I opet je uspeo da ih sredi da Lynch istrci preko 100y SF-u i 80 arizoni (mada su ga dosta cuvali u toj utakmici, mogao je i tu da pregura preko 100). Dosta toga je do Lyncha ali opet, ni on ne moze da trci bez OL. A i Atlanta ima Turnera koji nije za bacanje.
Da se ja pitam Cable bi bio asistent coach godine, posto je od rukija i anonimaca uspeo da napravi respektativnu OL koja je pored neefikasnog TJ i drugorazrednih hvataca uspela da gura ovaj napad i dobija utakmice zajedno sa obranom. Philips je imao leglo talenata u Teksasu i samo je trebao neko da to organizuje kako treba.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #135 on: January 10, 2012, 01:48:35 pm »
Hvala na savetu, sad cu da cimnem Dimitroff-a da mu prenesem ovo, pa cemo da vidimo. :D

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #136 on: January 10, 2012, 01:53:31 pm »
Iznenadjujete me sad, Giantsi su su imali vise uspeha u rushovanju skoro svih drugih protivnika nego Atlante u nedelju.
Matty ne moze da pobedi na minusu ozbiljnu ekipu i to je to, 1st seed ili nista. [packers]Pa i tad nista.[/packers] :D

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #137 on: January 10, 2012, 01:58:59 pm »
Kakav minus sta lupas, bilo je lepo vreme u nedelju...
Ryan je sa Boston Collage-a, to znas? Znas da tamo voli da padne sneg zimi?

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #138 on: January 10, 2012, 02:07:28 pm »
Kultinze, to sto si neinformisan ti ne daje za pravo da budes bezobrazan...
U nedelju je tekma pocela sa 6 stepeni i vetrom od 10 milja, tipicni zimski uslovi, jos i dobri, sto ti kazes. Zavrsila se verovatno sa nulicom, i kako god, stvarno nemam nameru da crtam razliku izmedju dome i open uslova u januaru.

Za ovo drugo se stvarno pitam jel me zajebavas ili si ozbiljan, no comment.

Generalno, stvarno ne verujem da mi sad raspravljamo da li Meg ima ruku i sposobnost da igra napolju u PO. Ono, da li postoji jedan jedini realan argument koji kaze da ima ?

Osim sto mu je baba iz Denvera, a tamo zna da padne sneg. :lol:

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Wild Card Week
« Reply #139 on: January 10, 2012, 02:24:23 pm »
Pa naravno da te vucem za nos...
Ryan je igrao 4 godine za Boston koledz sa no name igracima oko sebe i dobijao utakmice po ocajnom vremenu. Sad ti meni kazes da igra napolju?


sto se tice ruke, naravno da nema cannon kao Marino, Elway, Rodzika ili Farve ali nije ni Bog fudbala majku mu!