Author Topic: 2023 Divisional Playoffs  (Read 1134 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: 2023 Divisional Playoffs
« Reply #35 on: January 23, 2024, 12:19:46 pm »
Zašto bi ga napadao? Ovde ljudi ne mogu da shvate kako se ponašaju ljudi u civilizovanom svetu. Tuča skoro da nije opcija.

Meni ovo ponašanje nema nikakve veze sa civilizovanim, a siguran sam ni tebi. I ne možeš uvek da se skloniš od budale, neku moraš da zgaziš, u bilo kom svetu.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11709
    • View Profile
Re: 2023 Divisional Playoffs
« Reply #36 on: January 23, 2024, 03:23:15 pm »
Meni ovo ponašanje nema nikakve veze sa civilizovanim, a siguran sam ni tebi. I ne možeš uvek da se skloniš od budale, neku moraš da zgaziš, u bilo kom svetu.
Na stranu da li bi mogao da ga "zgazis", sto bi ga neko tukao kad se oni na tribinama ponasaju isto kao on , mozda i gore...
 

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3495
    • View Profile

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12760
    • View Profile
Re: 2023 Divisional Playoffs
« Reply #38 on: January 26, 2024, 03:36:44 pm »
Dobro, pozicionira se kao people's guy... Valjaće za širenje popularnosti podcasta, video je koliku je kintu uzeo McAfee...

Prodade se i McAfee, ne sme više Rodžers da dolazi i priča svašta, ne ne, takođe mora da se zna neki red tj da se poštuje rasna ravnopravnost pa su mu dovukli crnca u studio koji se nikako ama baš uopšte ne uklapa u tu celu njegovu priču. Inače lik sam po sebi nije uopšte loš ali jednostavno nije deo te priče.

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4320
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: 2023 Divisional Playoffs
« Reply #39 on: January 27, 2024, 12:34:11 pm »


Valjaće za širenje popularnosti podcasta, video je koliku je kintu uzeo McAfee...

Sent from my SM-A546B using Tapatalk

Kad smo već kod ovoga, odgledao dam epizodu gde je gostovao Julian Edelmann, bila je odlična, Edelmann je prilično duhovit, ispričao je gomilu anegdota, i neverovatno dobro imitira (Randy Moss, BB...), pa ko ima sat i po vremena viška li se vozi negde pa hoće da ubije vreme, topla preporuka.

Sent from my SM-A546B using Tapatalk

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill