Američki Fudbal > NFL

2023 Divisional Playoffs

(1/8) > >>

starr:


Subota, 20. januar
22:30 Houston Texans @ Baltimore Ravens
02:15 Green Bay Packers @ San Francisco 49ers

Nedelja, 21. januar
21:00 Tampa Bay Buccaneers @ Detroit Lions
00:30 Kansas City Chiefs @ Buffalo Bills


Endzone Playoff Pick'em

Sundjer Bob Kockalone:
Fine utakmice na rasporedu. Jedino mi Detorit izgleda kao ozbiljan favorit. Ostale utakmice bi mogle da odu na bilo koju stranu. Možda eventualno i Najnersi, ali ne treba potcenjovati ekipu koja je ušla u top formu kada je najpotrebnije i ima QB-a sa najboljim rajtingom u poslednja 2 meseca.

starr:
Zanimljivo da misliš tako o Detroitu. Na kladionicama jesu veliki favoriti ali ni blizu kao što su Baltimor ili Santa Klara.

Stroud i Love su u sjajnoj formi, videćemo kako će protiv ponajboljih odbrana u ligi.

Doduše, Klivlend i Dalas su takođe bili u toj grupi... :)

Sundjer Bob Kockalone:
Nije Detroit toliko jak, koliko je Tampa krš i očaj. Bilo je mučno gledati Filu sinoć. Njima bi i Patsi uvalili 20 poena. Sumnjam da će Tampa preći 10 u Divisionalu.
Dalas je totalno iznenađenje bio. Em su loše odigrali u odbrani, em su Pekersi odradili odličan napad. Sumnjam da će Najnersi napraviti istu grešku, a i imaju dosta ozbiljniju ekipu. Zbog trenutne forme GB-a sam oprezan. Baltimor ima prednost domaćeg terena, otvoreni stadion, iskustvo igranja u PO, iskustvo trenera. Hjuston ima novog trenera i zvezdu u usponu na mestu QB-a, zbog toga su mi nepoznanica. Izgledaju stvarno dobro. Žao mi je što je Tenk Del povređen, to bi tek bio spektakl za gledati.
Što se tiče kladionica, kvote idu tamo gde ide novac, a novac ide tamo gde se klade ljudi, a ljudi koji se klade nisu baš najpametniji ljudi na svetu :D.

starr:
Učinak protiv preostalih ekipa

Ravens: 3-0
Bills: 2-0
Lions: 3-2
Packers: 2-2
49ers: 1-1
Texans: 1-1
Bucs: 1-4
Chiefs: 0-3

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version