Ostalo > Fantasy

NFL playoffs 2022/23 - Pick'em

(1/4) > >>

starr:
Poslate pozivnice starim članovima. Evo podataka za novozainteresovane

JOIN PRIVATE GROUP

Group ID#:    58560
Group Password    pickandwin

Confidence Points    Yes
Spread    No
Tiebreakers    Yes
Start Week    18
Drop Scores    No, use all weeks
Deadline    5 minutes before each game
Playoffs    Yes

Tedimed:
Ja se zeznuo pa se prijavio sa dve adrese (tj. za prvi tim sam koristio pogresan email), pa kad sam ukapirao sta sam uradio pokusao da “ispravim” gresku i napravio tim sa “pravog email” medjutim prvi se jos pokazuje.
 Jel moze komesar da mi izbrise prvi tim i ostavi Wolves 2? Izvinjavam se za zezanciju koju sam napravio.

starr:

--- Quote from: Tedimed on January 12, 2023, 08:16:42 am ---Ja se zeznuo pa se prijavio sa dve adrese (tj. za prvi tim sam koristio pogresan email), pa kad sam ukapirao sta sam uradio pokusao da “ispravim” gresku i napravio tim sa “pravog email” medjutim prvi se jos pokazuje.
 Jel moze komesar da mi izbrise prvi tim i ostavi Wolves 2? Izvinjavam se za zezanciju koju sam napravio.

--- End quote ---

OK

starr:

--- Quote from: Tedimed on January 12, 2023, 08:16:42 am ---Ja se zeznuo pa se prijavio sa dve adrese (tj. za prvi tim sam koristio pogresan email), pa kad sam ukapirao sta sam uradio pokusao da “ispravim” gresku i napravio tim sa “pravog email” medjutim prvi se jos pokazuje.
 Jel moze komesar da mi izbrise prvi tim i ostavi Wolves 2? Izvinjavam se za zezanciju koju sam napravio.

--- End quote ---

I na kraju jedini nisi tipovao  :hitler: :rant: :cackalica:

tonyk:
Jeste, pogodio obe.
Ali nije dodelio poene

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version