Američki Fudbal > NFL

Seattle - Tampa u Minhenu

<< < (3/16) > >>

mladenko:

--- Quote from: starr on July 18, 2022, 12:32:43 am ---AI je čudo, sve živo nauče. Šta misliš zašto stalno menjaju različite Captcha sisteme, i svaki put su sve komplikovaniji.

--- End quote ---
Pa ne znam. Meni već nekoliko godina stoji ono jednostavno "potvrdi da nisi robot" I to je to...

starr:

--- Quote from: mladenko on July 18, 2022, 04:58:40 am ---Pa ne znam. Meni već nekoliko godina stoji ono jednostavno "potvrdi da nisi robot" I to je to...

--- End quote ---

Mislim da je Google prvi uveo taj način provere a razlog je naravno da se ne bi previše smarali korisnici.

Samo izgleda isto, tu se promene dešavaju "ispod haube". Ne proverava se da prepoznaš tekst ili sliku nego prate kako koristiš miša ili kako skroluješ ekran. U tom slučaju AI mora da imitira ponašanje ljudi.

zujo23:
Napravio nal... ovaj, account na ticketmaster.de, kada se ide na stranicu za tekmu, nema ništa, samo counter do sutra u 10h, ne vidim nigde opciju da se nekako "prijavim" za čekanje u redu od 9:30h...

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

masterplan:
Biće opcija sutra u 9:30h. Nisam nešto optimističan ali ko zna?!

lordnex:

--- Quote from: zujo23 on July 18, 2022, 01:02:21 pm ---ne vidim nigde opciju da se nekako "prijavim" za čekanje u redu od 9:30h...

--- End quote ---

- Izmedju 9:30 i 10:00 treba da otvoris stranicu da se prijavis za queue
- Ako otvoris sajt pre 9:30, u 9:30 moras da uradis refresh da bi usao u queue
- U 10:00 se dodeljuje mesto u queue i nakon toga nemoj da gasis tab ili da klikces refresh.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version