Author Topic: Ukrajina '22  (Read 24186 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Tedimed

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 545
    • View Profile
Ukrajina '22
« on: March 17, 2022, 02:15:56 am »
Nemamo topim o ovome pa da pitam ovde.
Jel ima neki vebsite da nije ruski a da prikazuje snimke sa “ruske strane fronta”. Ovde sve blokiraju.
Nagledah se kako ukrajinci unistise pola ruske armije, ali ovde ne moze da se vidi ni jedan snimak ruske strane.
Na primer, sajt B92 izlista sta se desavalo i da snimke i jedne i druge strane, ali ovde mozes da vidis samo ukrajinske. Ruski snimci blokirani.
Nemoj samo da me shvatite pogresno, sve je to propaganda, jasno mi je to u potpunosti, i ne  naginjem ni jednoj strani, ali sam poprilicno osetljiv na jednoumlje.  Jednostavno hocu da vidim obe propagande.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Ukrajina '22
« Reply #1 on: March 17, 2022, 03:46:46 am »
Ne znam šta da ti kažem. Prvo pričaju da Rusi samo što ne krenu da beže kući a onda traže da započnu treći svecki da bi spasili Ukrajince.

Ja sam digao ruke, a ti možda da probaš sa VPN-om?

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Ukrajina '22
« Reply #2 on: March 17, 2022, 05:37:58 am »
Jel ima neki vebsite da nije ruski a da prikazuje snimke sa “ruske strane fronta”.

Pa YouTube  :cackalica:
 
Ceo zapad laže i predstavlja situaciju kao da se Putin jedno jutro probudio i rešio da započne rat.


Naš čovek je tamo i redovno izveštava za Helmcast:



Gonzalo Lira, čovek koji godinama živi u Harkovu, žena mu je Ukrajinka, kad je krenuo napad zadesio se u Kijevu napravio video zašto Rusija napada, video postao viralan, izbacili ga iz hotela i sada se nalazi u Harkovu i daje svoje viđenje situacije: http://www.youtube.com/channel/UCPxpPT4b4vnDlX0sBGz3r4Q http://www.youtube.com/c/CoachRedPill

Biblija dešavanja u Ukrajini od strane US profe (John Mearsheimer) iz Čikaga na predavanju od pre 7 godina:



Rusi su odustali od "medijskog rata" i nećeš nigde skoro naći ono što tražiš jedina nada su ti neutralni analitičari koji celoj stvari pristupaju iz šire geopolitičke perspektive kao što su:

Col Douglas Macgregor (sumnjam da će ga ponovo zvati na Fox)


Alex Christoforou
http://www.youtube.com/c/AlexChristoforou

The Jimmy Dore Show
http://www.youtube.com/c/thejimmydoreshow

Russell Brand - on već duže vreme uništava ceo ovaj zapadni sistem, kako do sada nije ugašen ne znam  :D
http://www.youtube.com/c/RussellBrand/videos

Mikle One- na ruskom, izbacuje mape svaki dan, ne znam dal je pozdano
http://www.youtube.com/channel/UCXTRKOLLH-ZgOG7_dNqgPhA/videos

I za kraj jedan republikanac i RINO hunter  :cackalica:
http://www.youtube.com/c/DrSteveTurleyTV/videos


Ovo mu dođe kao "druga strana" stim pod drugom stranom spadaju: Čilenac oženjen Ukrajinkom koji živi u Ukrajini, bivši američki general, Grk, Englez, Grk koji živi u Eng itd itd poprilično raznoliko društvance.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Ukrajina '22
« Reply #3 on: March 17, 2022, 07:24:51 am »
Pablito neki dan



Offline Tedimed

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 545
    • View Profile
Re: Ukrajina '22
« Reply #4 on: March 17, 2022, 08:11:36 am »
Hvala za linkove. Sem onog profe iz Cikaga koga sam nasao i pogledao jos ranije meni na YT nista od ovog ne izlazi. Ukucam razne varijante i odmah mi izbaci prvih 20-30 linkova samo sa ukrajinskim snimcima. Onda odustanem da trazim dalje. Tek sada kad ste mi dali konkretan link uspem da pogledam i cak nadjem nesto usput. Medjutim, ko sto rekoh, kad sam trazim, corak.
Inace i ja polako odustajem od svega, ali sam primetio da me sve ovo ustvari pogadja zbog nas. Setim se samo ‘99 i vidim sta se sad radi i popizdim u momentu. Ne znam da li neko ovde ima isti taj osecaj, ali mene pravo da vam kazem u celoj ovoj prici to najvise nervira. Tako da i ja odustajem polako, jedino ko sto rekoh stvarno sam alergican na jednoumlje.

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Ukrajina '22
« Reply #5 on: March 17, 2022, 08:40:05 am »
Evo ti još dva relativno stara linka, sa samog početka rata, ne govore o situaciji na terenu, već o tome da su Rusi bukvalno preklinjali godinama da se sve reši diplomatski, ali avaj...



https://www.linkedin.com/posts/activity-6904106249298735104-Uy2s?utm_source=linkedin_share&utm_medium=android_app

https://www.zerohedge.com/geopolitical/luongo-putin-ushers-new-geopolitical-game-board


Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Ukrajina '22
« Reply #6 on: March 17, 2022, 08:59:30 am »
Rusi preklinjali lol

Pa su morali da izvrse invaziju i denacifikuju ukrajinu

Volim ovaj forum

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Ukrajina '22
« Reply #7 on: March 17, 2022, 09:11:52 am »
Nemamo topim o ovome pa da pitam ovde.
Jel ima neki vebsite da nije ruski a da prikazuje snimke sa “ruske strane fronta”. Ovde sve blokiraju.
Nagledah se kako ukrajinci unistise pola ruske armije, ali ovde ne moze da se vidi ni jedan snimak ruske strane.
Na primer, sajt B92 izlista sta se desavalo i da snimke i jedne i druge strane, ali ovde mozes da vidis samo ukrajinske. Ruski snimci blokirani.
Nemoj samo da me shvatite pogresno, sve je to propaganda, jasno mi je to u potpunosti, i ne  naginjem ni jednoj strani, ali sam poprilicno osetljiv na jednoumlje.  Jednostavno hocu da vidim obe propagande.
Ruska propaganda ti se preselila na Telegram kanale. Shibni mi kontakt u PM ako hoces da te ubacim. Ima svasta, od obicnih "propagandnih" saopstenja, novinara sa lica mjesta, rada artiljerije, ukljucenja Ramzana Kadirova.... :kafa:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Ukrajina '22
« Reply #8 on: March 17, 2022, 10:01:43 am »
Rusi preklinjali lol

Pa su morali da izvrse invaziju i denacifikuju ukrajinu

Volim ovaj forum
Da li si pročitao tekst / odgledao klip koji sam postavio?

To nisu moje reči, već reči Amerikanaca.

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Ukrajina '22
« Reply #9 on: March 17, 2022, 10:18:14 am »
Dobro i Tucker Carlson je amerikanac.

Znaci full blown invazija na drugu zemlju i sravnjivanje gradova sa zemljom je sve okej. Sami su krivi ukrajinci sto nisu prigrlili Putlera.

Daj jos.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Ukrajina '22
« Reply #10 on: March 17, 2022, 12:47:35 pm »
Inace i ja polako odustajem od svega, ali sam primetio da me sve ovo ustvari pogadja zbog nas. Setim se samo ‘99 i vidim sta se sad radi i popizdim u momentu. Ne znam da li neko ovde ima isti taj osecaj, ali mene pravo da vam kazem u celoj ovoj prici to najvise nervira. Tako da i ja odustajem polako, jedino ko sto rekoh stvarno sam alergican na jednoumlje.

Ja imam i dublju konekciju jer sam i sam bio izbeglica ranih devedesetih. Olakšavajuća okolnost je bila što sam došao "među svoje", mnogo ljudi nam je pomagalo, ali bio je i zabrinjavajući postotak koji te gledaju popreko čim progovoriš i ne žele da imaju nikakve veze sa tobom. Izuzetno težak period koji mnoge izbeglice nisu mogle da izdrže pa su se vraćali u Bosnu iako je i dalje bio rat.

Ove nesrećnike iz Ukrajine za sada rado primaju ali ta ljubav neće dugo trajati. Vrlo brzo će shvatiti da su pobegli od vatre ali da su uskočili u kazan.

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Ukrajina '22
« Reply #11 on: March 17, 2022, 01:17:09 pm »
Dobro i Tucker Carlson je amerikanac.

Znaci full blown invazija na drugu zemlju i sravnjivanje gradova sa zemljom je sve okej. Sami su krivi ukrajinci sto nisu prigrlili Putlera.

Daj jos.
Gde sam to rekao? Invazija / agresija na drugu suverenu zemlju nikako nije ok, pa svejedno da li se ta zemlja zove Ukrajina, SR Jugoslavija, Irak, Avganistan ili Libija (nadam se da ćeš se složiti sa mnom oko ovoga, ili ipak i tu postoje razlike, tj. postoje opravdane agresije kao u slučaju 4 poslednje navedene zemlje?)

Ovde je reč o tome da i sami njihovi autori kažu da su se podsmevali ruskim diplomatama, zauzimajući nadmeni stav moralne ispravnosti.

A generalno, ovo što je Tedi načeo, pretpostavljam da ćeš me sada učiti o tome da je krajnje demokratski blokirati svako mišljenje koje je protiv zvanične politike, bilo preko glavnih medija, bilo preko društvenih mreža putem ukidanja naloga, jer se na taj način štiti od toksičnog uticaja ruske propagande? Ili, kao i kod gorepomenute agresije, cenzura može biti sasvim opravdana i demokratska, u zavisnosti od toga ko je sprovodi?

U kontaktu sam sa mnogo ljudi sa Zapada, njihova zaslepljenost i nivo ispranosti njihovih mozgova je neverovatan.

For the record, nisam fan Putina, smatram ga diktatorom (mada mu pripisujem zasluge za vraćanje bipolarnosti u svet), jednostavno imam dovoljno godina i iskustva da znam da je istina uvek neke na sredini, i da sve treba uzimati s rezervom.

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Ukrajina '22
« Reply #12 on: March 17, 2022, 02:42:03 pm »
Evo ti malo jednoumlja, pa citaj kako se deca denacifikuju po Mariupolju.

https://apnews.com/article/russia-ukraine-war-mariupol-descends-into-despair-708cb8f4a171ce3f1c1b0b8d090e38e3

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Ukrajina '22
« Reply #13 on: March 17, 2022, 03:03:48 pm »
Isto kao i u Surdulici, Nišu i mnogim gradovima u Iraku, Avganistanu, Libiji i slično...

Već drugi post ne odgovaraš ni na jedno pitanje, već šeruješ link američke novinske agencije... Šta je sledeće? Tvrdićeš da je Kristijan Amanpur doajen i svetionik slobodnog, nezavisnog i istinitog novinarstva? Ako je nešto rečeno na CNN-u, to je undisputed truth?

Ništa, završimo ovde ovu diskusiju...



Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Ukrajina '22
« Reply #14 on: March 17, 2022, 03:16:15 pm »
Al si mu nasao stivo svaka cast.  :rock:
https://sg.news.yahoo.com/hl-beauty-blogger-injured-in-mariupol-hospital-bombing-gives-birth-to-baby-girl-084914865.html

Gdje si procitao da neko opravdava akciju? Ili stradanje nevinih? Ili podrzava KBG agenta? Nigdje konteksta, nigdje razloga, uzroka, poslijedica. Ljudi hoce da informisu, ne da im se servira CNN/BBC sranje kao istina. I cim hoces informacije odmah si svrstan u kategoriju.

Kao da od jednom zivimo u nekom utopijskom svijetu u kome sila nije jedini argument. Kao da nismo ovo gledali u Iraku, Afganistanu, Siriji, Jemenu....
Kako sila vlada u geopolitici i ratovima tako vlada i u medijima. I u svakom drugom aspektu funkcionisanja medjunarodne zajednice.
Tako smo dosli do vrha demokratije i humanizma. Narod u Ukrajini gine, EU i Ameri salju oruzije da se bore do zadnjeg Ukrajinca a paraolimpijici iz Rusije ne mogu na sportska borilista kao ogromni "udarac" Rusiji. 

A za muku i patnju u Mariuopolju mogu da podjenako da zahvale i Azovu i onome ko ih placa  560e mjesecno da glume naciste i koriste ljude kao zivi stit.
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Ukrajina '22
« Reply #15 on: March 17, 2022, 04:36:31 pm »
Eno, nominovalo komedijaša za Nobelovu nagradu

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Ukrajina '22
« Reply #16 on: March 17, 2022, 05:07:15 pm »
Pa kad su mogli Obama i Kisindžer...

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Ukrajina '22
« Reply #17 on: March 17, 2022, 07:46:26 pm »
Jedno pitanje za upućene. Zašto naši neonacisti navijaju za Putina, kad on hoće da denacifikuje Ukrajinu?
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Ukrajina '22
« Reply #18 on: March 17, 2022, 07:51:39 pm »
Bolje je pitanje kako su bilo koji Sloveni mogli da budu nacisti / neonacisti kad je Hitler Slovene smatrao momkom rasom koji je hteo da iskoreni i koristi za robovski rad?

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Ukrajina '22
« Reply #19 on: March 17, 2022, 07:59:11 pm »
Bolje je pitanje kako su bilo koji Sloveni mogli da budu nacisti / neonacisti kad je Hitler Slovene smatrao momkom rasom koji je hteo da iskoreni i koristi za robovski rad?

Sent from my SM-A528B using Tapatalk




Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2409
    • View Profile
Re: Ukrajina '22
« Reply #20 on: March 17, 2022, 09:13:31 pm »


kad je Hitler Slovene smatrao momkom rasom koji je hteo da iskoreni i koristi za robovski rad?

Ja se sećam nekako drugačije. Hitler je istraživao dosta poreklo ljudi i tad je već bilo jasno da su ljudi došli u evropu sa indijskog podkontinenta (okvirno).... zato i svastika iz hinduizma. Elem, zbog svega toga je valjda zaključeno da i sloveni dolaze sa istog mesta manje više. To i plave oči i trte mrte, pa zato nismo ni bili bombardovani odmah nego nam je lepo data opcija da se predamo bez borbe. Mislim da čak i nije bilo planirano bombardovanje beograda kakvo je bilo, nego da je hićo lično ispizdeo...

E sad. Ja ovom vadim iz dubine mog lošeg sećanja. Dosta sam ovog iskasapio verovatno, ali to mu je suština neka...

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Ukrajina '22
« Reply #21 on: March 17, 2022, 09:18:23 pm »
Ta opcija nam je data da bi mogao da koristi našu teritoriju za prevoz vojske i naoružanja ka Grčkoj, gde se rokao sa Englezima. Zašto Poljacima nije ponuđena ista opcija?

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Ukrajina '22
« Reply #22 on: March 17, 2022, 09:25:39 pm »
da razbijemo malo jednoumlje...kazu da ga vrte ceo dan na rt

https://twitter.com/RT_com/status/1504517924886769666?s=20&t=SvmVNsKgy49O8GElLoUobQ

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Ukrajina '22
« Reply #23 on: March 17, 2022, 10:00:27 pm »
Lepo kaže... :lol:

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Ukrajina '22
« Reply #24 on: March 17, 2022, 10:21:28 pm »
Ne samo to. Obećao je da će da vrati srpski kalendar Svetog Save i da će deca konačno da počnu da uče pravu istoriju - da smo mi oduvek na Balkanu. Obzirom da su Škoro i Šumarac povukli svoje kandidature, Miša je logičan izbor. Još kad se setim saveta za plivanje sa papučama na rukama, ne vidim boljeg kandidata. Em brže plivaš, em neće niko da ti digne papuče dok si u vodi.
Miša sad ima mnogo težak zadatak. Treba izabrati između prijatelja sa zapada kojima je salutirao ko Hitleru i prijatelja sa istoka koji su komunisti. Dve strane medalje, a ti između.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Tedimed

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 545
    • View Profile
Re: Ukrajina '22
« Reply #25 on: March 18, 2022, 08:15:10 am »
Vidim vama zanimljivo tamo sa ovim izborima😂
Dajte jos toga, nemoj da ste stipse🤣

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Ukrajina '22
« Reply #26 on: March 18, 2022, 10:33:19 am »
Nagledah se kako ukrajinci unistise pola ruske armije, ali ovde ne moze da se vidi ni jedan snimak ruske strane.

ja pogledam na twiteru kod oryxspioenkop, ako me zanimaju snimci slike i ostalo
ima i sajt gde popisuje sve uništenu tehniku
https://www.oryxspioenkop.com/2022/02/attack-on-europe-documenting-equipment.html

on navija za naše i to ne krije, ali mislim da je mu je spisak maksimalno pošten. šta god se pojavi od snimaka koje rusi okače odmah i to evidentira. i tefteri samo ako ima sliku ili video.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Ukrajina '22
« Reply #27 on: March 18, 2022, 02:18:52 pm »
Hm, odnos uništene tehnike je 4:1, pa Ukrajini ni nije potreban NATO ni zatvaranje neba, uništiše kompletnu rusku armiju. Pitanje je dana kada će Moskva pasti.

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Ukrajina '22
« Reply #28 on: March 18, 2022, 02:28:47 pm »
Hm, odnos uništene tehnike je 4:1, pa Ukrajini ni nije potreban NATO ni zatvaranje neba, uništiše kompletnu rusku armiju. Pitanje je dana kada će Moskva pasti.

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
A dokaz selfi sa pola glave nekog bojovnika i spaljena olupina u pozadini koja moze biti i kamion za sladoled. Ne mislim da Rusi ne gube tenihku ali ovaj odnos uz cinjenicu da Rusi imaju superiornu podrsku iz vazduha mi nema nikakve logike. A tek objasnjenja kako su Rusi dezorganizovani, da ih je iznenadilo blato, da nemaju goriva, da su im vojnici manje obuceni od Ukrajinaca su mi smjehotres.
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Ukrajina '22
« Reply #29 on: March 18, 2022, 02:42:23 pm »
lik popisuje šta ima online. kome se spisak ne sviđa može da ode na prvu liniju i snima uništenu tehniku i čim uploaduje on će sve to signurno prebrojati i utefteriti
a to meni ili tebi liči na kamion za sladoled jer mi ne raspoznajemo kamion za sladoled i kamion za vojsku, ali na internetu je pun kurac likova koji to skontaju posle 3 sekunde gledanja fotke
nemojte biti budale jbg. ovog lika, tj taj njegov spisak, su posle prvih 10ak dana rata počele citirati sve najveće svetske medijske kuće i spisak u svakom trenutku to gledaju i stotine i hiljade likova koji traže šta bi moglo biti fake, šta je ustvari kamion za sladoled, šta snimljeno u siriji itd itd, ali za sada mu ne mogu ni pera odbiti.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Ukrajina '22
« Reply #30 on: March 18, 2022, 02:57:21 pm »
lik popisuje šta ima online. kome se spisak ne sviđa može da ode na prvu liniju i snima uništenu tehniku i čim uploaduje on će sve to signurno prebrojati i utefteriti
a to meni ili tebi liči na kamion za sladoled jer mi ne raspoznajemo kamion za sladoled i kamion za vojsku, ali na internetu je pun kurac likova koji to skontaju posle 3 sekunde gledanja fotke
nemojte biti budale jbg. ovog lika, tj taj njegov spisak, su posle prvih 10ak dana rata počele citirati sve najveće svetske medijske kuće i spisak u svakom trenutku to gledaju i stotine i hiljade likova koji traže šta bi moglo biti fake, šta je ustvari kamion za sladoled, šta snimljeno u siriji itd itd, ali za sada mu ne mogu ni pera odbiti.
Sve pod objektivnim naslovom Attack on Europe?  :lol:
Sve najvece medijske kuce kao CNN? BBC? FOX?  :lol:
Sto se tice odbijanja pera slobodno na npr mycity militrary pa pogledaj kako se ljudi sprdaju sa njim zadnjih 10 godina i kako mu love fotosop i lazno potpisivanje.
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Ukrajina '22
« Reply #31 on: March 18, 2022, 03:13:17 pm »
ma jeba te military forum, na twiteru pun kurac opločenika i kremaljskih kojušara analiziraju te fotke snimke i spiskove a samo na nekom forumu znaju da je sve to laž i prevara ali neće to da podele sa svetom.
mani me brt tih "ma nemoš ti mene zajebati" fora bez ikakvog pokrića, ako misliš da mu možeš debunkovati spisak uradi to i imaćeš 100k followera posle 2 dana, bićeš novi drecun jebaćeš misice i biti ambasador u pekingu


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Ukrajina '22
« Reply #32 on: March 18, 2022, 03:19:19 pm »
ma jeba te military forum, na twiteru pun kurac opločenika i kremaljskih kojušara analiziraju te fotke snimke i spiskove a samo na nekom forumu znaju da je sve to laž i prevara ali neće to da podele sa svetom.
mani me brt tih "ma nemoš ti mene zajebati" fora bez ikakvog pokrića, ako misliš da mu možeš debunkovati spisak uradi to i imaćeš 100k followera posle 2 dana, bićeš novi drecun jebaćeš misice i biti ambasador u pekingu
Mene jeba forum a tebe ne jeba ovaj attack on europe bot?  :lol:

Znas koliko me boli kurac da debunkujem gluposti ili da imam 100k follovera? Ovo je pregledom koji je trajao 5min smijesan i nevjerodostojan izvor informacija za svakoga ko hoce da ukljuci pola mozdane celije.
Ti slobodno drkaj na ovo pred spavanje ali nemoj molim te da nas ubjedjujes u neoborive istine razno raznih placenickih bot naloga. Nije lepo Miljeni, dugo se znamo...
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Ukrajina '22
« Reply #33 on: March 18, 2022, 03:29:14 pm »
Ao jebate pa ti si jos butthurt zbog sankcija prekodrinskom medjedu?

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Ukrajina '22
« Reply #34 on: March 18, 2022, 03:37:11 pm »
Ao jebate pa ti si jos butthurt zbog sankcija prekodrinskom medjedu?
Hahahah mama ti je butthurt.
Prava ste principjelna koalicija. Cudim se da do sada niste presli na lokalne teme. Da se opet malo izrugujete Oluji, Blijesku i drugim pogromima na Srbima. Ili sada prelazimo na Jasenovac obzirom da simpatisete Azov-Naci ekipu?  :hm:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."