Ostalo > Igre

FIFA

(1/5) > >>

Reignman:
@master
kupio sam Fifu pre metar dana (manje vise) ... bukvalno pojma nemam sta da radim :D

ulero:

--- Quote from: Reignman on January 19, 2022, 04:01:04 pm ---@master
kupio sam Fifu pre metar dana (manje vise) ... bukvalno pojma nemam sta da radim :D

--- End quote ---
Naterao me sin da probamo eFootball ili kako se vec zove. Leptijebem, kako ih nije sramota da nesto onako puste pod izgovorom da je igra  :dumrem: Deinstalirao nakon par minuta i to jer je hteo da odigra utakmicu do kraja.

masterplan:

--- Quote from: Reignman on January 19, 2022, 04:01:04 pm ---@master
kupio sam Fifu pre metar dana (manje vise) ... bukvalno pojma nemam sta da radim :D

--- End quote ---

Zavisi šta hoćeš da igraš, ako je FUT ne preporučujem da plaćaš za PS+ dok ne uvežbaš malo.

Šta te konkretno muči?

Reignman:

--- Quote from: masterplan on January 20, 2022, 12:37:41 pm ---Zavisi šta hoćeš da igraš, ako je FUT ne preporučujem da plaćaš za PS+ dok ne uvežbaš malo.

Šta te konkretno muči?

--- End quote ---
sve :D

FUT ne umem ni da pocnem... imam 50 ovr igrace, neke kineze i tajlandjane. Glavna faca mi je Bredli Rajt Filips.
PS+ imam uvek, moram zbog 2K posto to lesim jako.

masterplan:

--- Quote from: Reignman on January 20, 2022, 12:48:32 pm ---sve :D

FUT ne umem ni da pocnem... imam 50 ovr igrace, neke kineze i tajlandjane. Glavna faca mi je Bredli Rajt Filips.
PS+ imam uvek, moram zbog 2K posto to lesim jako.

--- End quote ---

Tako svi kreću, imaš one daily izazove i one jače za koje moraš malo da se pomučiš ali kao nagradu dobijaš i igrače sa extra karticama. Za početak juri offline izazove dok malo ne pojačaš tim. Brzo se ulazi u štos, ja sam za dva meseca nakrcao igrača za 4 jake postave. Naravno, svi oni ti trebaju kasnije jer ima izazova kad tim treba da čine samo npr. englezi, kad mora biti minimum 8 španaca, od kojih nekoliko iz la lige, da sredinu čine igrači iz bundes lige...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version